Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#626 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by turbofolk »

north wrote:
Nivelacija wrote:Ni blizu zavrsenog ovo nije, pobjedi Fince u Zenici eto te u igri.
i Italiju kuci i Grcku u gostima i da Finska jos jednom kiksa, tj.izgubi jer ni bod vjerovatno ne bi odgovarao...realno :mrgreen: ...
Mogu i dva put remizirat, naravno i od nas izgubit
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#627 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by last mohicans »

Kaligrafija wrote:Da nam je kako dovesti Slavena Bilica, to je jedini covjek koji bi imao snagu nesto napraviti od nase reprezentacije i koji bi se mogao postaviti kao apsolutni autoritet...!
Samo ne znam jesmo li mi sposobni ga dovesti i da li imamo novac za njega... Ja koliko znam trenutno je u West Bromu...
Ma nemoj ni njega vala, bila je priča Robi mu pola posla radio, spremao taktiku, postavke, pa evo vidimo gdje nas dovedose te taktičke postavke. Mada je Slaven ostvario puno bolju karijeru kao trener, ali se ni on nije proslavio u Lokomotivi,West Hamu pa je li ono bi i u Turskoj neka ekipa, ako se dobro sjecam.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#628 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by cyprus »

sinuhe wrote:
cyprus wrote:Nismo ispodprosječna, ali jesmo se spustili blizu prosjeka...
Valjda bi prosjecna reprezentacija trebala redovno igrati na prvenstvima. Recimo bez obaveze da tamo nesto i uradi.
Ne znam otkud ti ideja da je redovno igranje na prvenstvima prosjek... Takve reprezentacije su super iznadprosječne...
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#629 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by zrakomlat »

north wrote:
Nivelacija wrote:Ni blizu zavrsenog ovo nije, pobjedi Fince u Zenici eto te u igri.
i Italiju kuci i Grcku u gostima i da Finska jos jednom kiksa, tj.izgubi jer ni bod vjerovatno ne bi odgovarao...realno :mrgreen: ...
Hajmo biti pozitivni.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#630 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by RtrnOfSalisbury »

posto jos ima nekije samsi za prolaz novi selektor nece nista puno dirat nego vjeroatno ic na provjerene snage, zuka juka duka ...pa poslije pusione sacekat baraz pa poslije jos jedne pusione mozda ce savez trazit novog selektora pa ce on nedje prije sudnjeg dana pocet operaciju katar ...
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#631 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by north »

S kim dva puta remizirat?,) sa Armenijom kuci i Lichtenstainom.. :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#632 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Edin H. »

RtrnOfSalisbury wrote:posto jos ima nekije samsi za prolaz novi selektor nece nista puno dirat nego vjeroatno ic na provjerene snage, zuka juka duka ...pa poslije pusione sacekat baraz pa poslije jos jedne pusione mozda ce savez trazit novog selektora pa ce on nedje prije sudnjeg dana pocet operaciju katar ...
Dobar plan :izet:

:D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#633 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by channel10 »

north wrote:S kim dva puta remizirat?,) sa Armenijom kuci i Lichtenstainom.. :mrgreen:
A mislis da ce dobiti grke u gostima?

Ima itekako sansi, samo kad bi nasi bili pravi. Vidjeli smo kako igraju zadnjih par tekmi, tako da....
User avatar
sinuhe
Posts: 11484
Joined: 03/06/2011 11:33

#634 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by sinuhe »

cyprus wrote:
sinuhe wrote:
cyprus wrote:Nismo ispodprosječna, ali jesmo se spustili blizu prosjeka...
Valjda bi prosjecna reprezentacija trebala redovno igrati na prvenstvima. Recimo bez obaveze da tamo nesto i uradi.
Ne znam otkud ti ideja da je redovno igranje na prvenstvima prosjek... Takve reprezentacije su super iznadprosječne...
Aha onda da ne ocekujemo da se prosjecna ekipa plasira na prosireno prvenstvo iz najlakse grupe.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#635 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by last mohicans »

Sam se sebi smijem, sad se za dlaku fatamo i kalkulisemo, a znamo da od toga nema nista,99%. :lol: Ali eto insan se nada i bori do zadnjeg trena.
DonieBrasco
Posts: 15517
Joined: 31/08/2016 16:09

#636 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by DonieBrasco »

Mi smo šampioni glupo izgubljenih utakmica i kalkulacija.
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#637 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Korisničkoime »

Cekam da mod i ovu temu zakljuca, valjda na temi o PSG-u trebamo o novim selektoru, prosloj utakmici koja je zavrsila prije par sati, starom selektoru koji je do prije par sati bio aktuelan.
Mozes i ovo kljucat iovako od ovoga nema nista
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#638 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by phillie »

north wrote:S kim dva puta remizirat?,) sa Armenijom kuci i Lichtenstainom.. :mrgreen:

Finska - Armenija ce biti derbi kvalifikacijske grupe. Pobjednik ide na Euro. :D Mi ako dobijemo Fince, a Armenija Salanoviceve, bice poravnati i ta bi im utakmica mogla donijeti EURO.
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#639 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Kaligrafija »

last mohicans wrote:
Kaligrafija wrote:Da nam je kako dovesti Slavena Bilica, to je jedini covjek koji bi imao snagu nesto napraviti od nase reprezentacije i koji bi se mogao postaviti kao apsolutni autoritet...!
Samo ne znam jesmo li mi sposobni ga dovesti i da li imamo novac za njega... Ja koliko znam trenutno je u West Bromu...
Ma nemoj ni njega vala, bila je priča Robi mu pola posla radio, spremao taktiku, postavke, pa evo vidimo gdje nas dovedose te taktičke postavke. Mada je Slaven ostvario puno bolju karijeru kao trener, ali se ni on nije proslavio u Lokomotivi,West Hamu pa je li ono bi i u Turskoj neka ekipa, ako se dobro sjecam.
To su glupe price, Robi mu je u ono vrijeme jedino mogao ici po vodu... On je puno bolji materijal za selektora, nego za trenera kluba... Pogotovo za selektora ekipi sa istog govornog podrucja... Gdje bi svaku rijec, mogao primjeniti u taktiku i gdje bi mogao dati igracima morala...! Za mene je trenutno on najbolji izbor, od trenera iz regije... Ne trebaju nam stari treneri, sa nekim taktikama iz proslog vijeka...
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#640 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by cyprus »

sinuhe wrote:
cyprus wrote:Ne znam otkud ti ideja da je redovno igranje na prvenstvima prosjek... Takve reprezentacije su super iznadprosječne...
Aha onda da ne ocekujemo da se prosjecna ekipa plasira na prosireno prvenstvo iz najlakse grupe.
Bosna i Hercegovina je i dalje iznadprosječna po kvaliteti, istina sada već tek blago iznadprosječna... Zapala nas je grupa kakva je zapala, i gdje jesmo bili glavni favoriti za drugo mjesto, što će reći da je bilo za očekivati da se može ovdje ostvariti plasman na prvenstvo...

Kako je izvjesno da će nam to drugo mjesto ipak vjerovatno izmaći, jasno je da se naš rezultat zasad može proglasiti neuspjehom (osim, ukoliko ga ne popravimo kroz baraž)... Ja samo smatram da je razloga za neuspjeh više i da su kompleksni... Ne bih baš sve svalio na selektora kako to većina radi...
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#641 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by turbofolk »

north wrote:S kim dva puta remizirat?,) sa Armenijom kuci i Lichtenstainom.. :mrgreen:
S Armenijom kući i kod Grka. Pa red je da oni grčki peksini i žicari jednom odigraju za nas, iako s Finskom igraju u zadnjem kolu. Mada opet...svaki bod Armeniji, pa i taj eventualni protiv Finske, znači da će nam i oni još više pobjeć. Oni više, osim Italije nemaju ozbiljog protivnika do kraja. A i u međusobnom duelu su sad bolji od nas, zahvaljujući golu Lončara. Mjera bi bila da Armenija ode kao druga zahvaljujući tom golu :D
Ja ću ove kalkulacije pravit sve dok postoji i teoretska šansa :D i džaba se nervirat, jer znam da nema ništa od tog.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#642 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by RtrnOfSalisbury »

Edin H. wrote:
RtrnOfSalisbury wrote:posto jos ima nekije samsi za prolaz novi selektor nece nista puno dirat nego vjeroatno ic na provjerene snage, zuka juka duka ...pa poslije pusione sacekat baraz pa poslije jos jedne pusione mozda ce savez trazit novog selektora pa ce on nedje prije sudnjeg dana pocet operaciju katar ...
Dobar plan :izet:

:D
.... samo da ne dodju na ideju da izvrse razgovore sa lulom, plavookim bombacem, nemanja supicem, salihovicem itd. nije greda razgovor neg sto dugo traje, treba him godina da se razgovore, jebote pa dejton je trajo dvaes dana
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#643 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by phillie »

turbofolk wrote:
north wrote:S kim dva puta remizirat?,) sa Armenijom kuci i Lichtenstainom.. :mrgreen:
S Armenijom kući i kod Grka. Pa red je da oni grčki peksini i žicari jednom odigraju za nas, iako s Finskom igraju u zadnjem kolu. Mada opet...svaki bod Armeniji, pa i taj eventualni protiv Finske, znači da će nam i oni još više pobjeć. Oni više, osim Italije nemaju ozbiljog protivnika do kraja. A i u međusobnom duelu su sad bolji od nas, zahvaljujući golu Lončara. Mjera bi bila da Armenija ode kao druga zahvaljujući tom golu :D
Ja ću ove kalkulacije pravit sve dok postoji i teoretska šansa :D i džaba se nervirat, jer znam da nema ništa od tog.

Sada je nase vrijeme, sada deremo guzove :D :D :D
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#644 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Nivelacija »

............Begovic.........
Vranjes Bicakcic Sunjic Kolasinac
Hajrovic Pjanic Krunic Lulic
............GOJAK..........
.............dzeko.........
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#645 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Korisničkoime »

Nivelacija wrote:............Begovic.........
Vranjes Bicakcic Sunjic Kolasinac
Hajrovic Pjanic Krunic Lulic
............GOJAK..........
.............dzeko.........
Prvo Vranjesa mozes vodit sebi kuci, popisam se i na njega i na cetalje mu koje tetovira.
Lulic zvani baklava koji ce nam se kurac vracati
Hajrovic na toj poziciji je igrac manje iako je cijela formacija ....
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#646 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Tipicoti »

Image

Tek sad je jasno da smo dobili najlaksu grupu : Grcka=Kurton, Finska=samo Pukki, sa Italijom X u Zenici....ovu grupu smo mogli proci i sa Izetom trenerom i njegovom baklava-taktikom :D
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#647 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Nivelacija »

Korisničkoime wrote:
Nivelacija wrote:............Begovic.........
Vranjes Bicakcic Sunjic Kolasinac
Hajrovic Pjanic Krunic Lulic
............GOJAK..........
.............dzeko.........
Prvo Vranjesa mozes vodit sebi kuci, popisam se i na njega i na cetalje mu koje tetovira.
Lulic zvani baklava koji ce nam se kurac vracati
Hajrovic na toj poziciji je igrac manje iako je cijela formacija ....
Covjek istetovirao vojvodu svog naroda :mrgreen:
A taj vojvoda nije imao akcije po BiH nego po Hrvatskoj i sa Hrvatima :mrgreen:

Lulic je kapiten Lacia sve rekao kako jest za baklave.
.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#648 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by RtrnOfSalisbury »

nemere vranjes, onda bi i jela karleusa morala u strucni stab jal u pocasnu lozu dje je vec selma ako zatreba
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#649 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by studeni76 »

Kolasinac nije buducnost reprezentacije! Niti doprinosi previse u napadu, niti radi svoj posao u odbrani. Ucinak losiji od onog Civica.
palermo
Posts: 22362
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#650 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by palermo »

cyprus wrote:
Kako je izvjesno da će nam to drugo mjesto ipak vjerovatno izmaći, jasno je da se naš rezultat zasad može proglasiti neuspjehom (osim, ukoliko ga ne popravimo kroz baraž)... Ja samo smatram da je razloga za neuspjeh više i da su kompleksni... Ne bih baš sve svalio na selektora kako to većina radi...
onako teorijski govoreći, u pravu si, uvijek je razloga za neuspjeh više. Al ovaj put jednostavno u praksi nisi u pravu, u ovom konkretnom slučaju je zaista daleko najveća krivica na selektoru.

Ono što je pozitivno je ostavka, a ne nastavak mučenja kao što smo gledali sa Papetom i Meša
Post Reply