Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#376 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Tipicoti »

Prebacim sinoc sa Nova BiH na SK1, rekoh ``nema veze slusat cu komentatora koji gotivi Talijane`` kad ono; opet Baho.
Njegov glas me vrati 20 godina nazad i nema covjek napredka.....nece lopta u gol i nece. Covjek nekako odmah misli na poraz i losa vremena kad ga cujem. Glas mu zraci veoma losu energiju, koja se prenosi na gledaoce pred TV ekranima kao gripa...
Kad se sjetim Marjana na FACE-u ... :-D Kao da su ga i igraci na terenu culi.....koja pozitivna energija.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#377 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by todd_smith »

jeste, do komentatora je sto nam Finac koji ima 5-8kg viska ubaci 2 gola :mrgreen:
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#378 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Tipicoti »

todd_smith wrote:jeste, do komentatora je sto nam Finac koji ima 5-8kg viska ubaci 2 gola :mrgreen:
Imao je i Misimovic viska kila pa smo pobjedjivali ...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#379 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by todd_smith »

ako ti su ti pukki i miske istog kalibra, onda kamo dalje voditi raspravu
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#380 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Tipicoti »

todd_smith wrote:ako ti su ti pukki i miske istog kalibra, onda kamo dalje voditi raspravu
Ne moze Pukki nikada biti Misimovic, samo mi je glupo pljuvati po reprezentaciji jer je izgubila od Finske.
Finska se morala desiti, da nije bila Finska desila bi se Armenija .... sada gazimo sve do kraja.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#381 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by todd_smith »

Tipicoti wrote:
todd_smith wrote:ako ti su ti pukki i miske istog kalibra, onda kamo dalje voditi raspravu
Ne moze Pukki nikada biti Misimovic, samo mi je glupo pljuvati po reprezentaciji jer je izgubila od Finske.
Finska se morala desiti, da nije bila Finska desila bi se Armenija .... sada gazimo sve do kraja.
Slozio bih se da je vremenska razlika izmedju Finske i onog izadnja sinoc bila vise od samo par dana.

Znaci cisto se vidjelo da nisu imali volje niti zelje da igraju protiv Finske.
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#382 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Tipicoti »

Protiv Finske je pobijedila momcad koja je dala prvi gol..... hebi ga, da je Duljevic pogodio onaj zicer mi bi pobijedili.
Gledao sam ih sinoc protiv Lihtenstajna....Lihtenstajn sam sebe pobjedio.
Dobice i Finci po guzici....polako.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#383 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by avetinja »

Joj, kako mi ide na živce ovo prozivanje Bahe. Kome se ne sviđa, neka prebaci na neki drugi kanal. Prenosila se utakmica na desetine kanala. Još su mi gora opravdanja loših rezultata sa tim da je on peh. Jeste, garant je do njega. Nije do igrača, nije nikako, gdje će do njih biti.
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#384 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by nadžak »

Tipicoti wrote:Protiv Finske je pobijedila momcad koja je dala prvi gol..... hebi ga, da je Duljevic pogodio onaj zicer mi bi pobijedili.
Gledao sam ih sinoc protiv Lihtenstajna....Lihtenstajn sam sebe pobjedio.
Dobice i Finci po guzici....polako.
Volio bih da ih oderemo, ono baš da odu popišani iz države, maksuz radi onog nafuravanja da su neki bitan klinac u fudbalu i što su provocirali Džeku. Onoga golmana treba izbušit da promjeni sport istog momenta! :twisted:
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#385 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Anno Domini »

avetinja wrote:Joj, kako mi ide na živce ovo prozivanje Bahe. Kome se ne sviđa, neka prebaci na neki drugi kanal. Prenosila se utakmica na desetine kanala. Još su mi gora opravdanja loših rezultata sa tim da je on peh. Jeste, garant je do njega. Nije do igrača, nije nikako, gdje će do njih biti.
baho je debil, kvazi novinar i pun negativne energije, odvratan je fizički i odvratan je kao komentator, tetkica koja o svemu lupeta sem o onome što se dešava na terenu, podhitno debila odstranit sa komentatorske pozicije i neka najavljuje vremensku prognozu, nedaj bože da komentariše F1 ili MotoGP.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#386 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by RtrnOfSalisbury »

... sad je najvaznije vidjet jel lihtenstajn bolji od kipra i dobro se pripremit za neutralisanje nihovije najboljije igraca. uz dobru igru i oprez minimalna prednost je na bih strani i uz malo srece pobjeda. bice velike borbe za to 4. mjesto :D
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#387 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by avetinja »

Anno Domini wrote:
avetinja wrote:Joj, kako mi ide na živce ovo prozivanje Bahe. Kome se ne sviđa, neka prebaci na neki drugi kanal. Prenosila se utakmica na desetine kanala. Još su mi gora opravdanja loših rezultata sa tim da je on peh. Jeste, garant je do njega. Nije do igrača, nije nikako, gdje će do njih biti.
baho je debil, kvazi novinar i pun negativne energije, odvratan je fizički i odvratan je kao komentator, tetkica koja o svemu lupeta sem o onome što se dešava na terenu, podhitno debila odstranit sa komentatorske pozicije i neka najavljuje vremensku prognozu, nedaj bože da komentariše F1 ili MotoGP.
O istome pričaju i oni koji u svemu drugome vide problem osim u igračima. Sve drugo je krivo, samo nismo sami sebi, a igrači nam biraju utakmice koje će igrati. Zato i ne trebamo nikada nigdje da se plasiramo.

Što se Bahe tiče, niti mi smeta niti mi ne smeta. Ne doživljavam ga.
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#388 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Anno Domini »

avetinja wrote: O istome pričaju i oni koji u svemu drugome vide problem osim u igračima. Sve drugo je krivo, samo nismo sami sebi, a igrači nam biraju utakmice koje će igrati. Zato i ne trebamo nikada nigdje da se plasiramo.

Što se Bahe tiče, niti mi smeta niti mi ne smeta. Ne doživljavam ga.
Kurcobolja je oPASNA bolest repke, jebe im se, gomila milionera koja trčkara okolo za loptom dok sirotinja arlauče u transu i pljuje televizor uz malo meze i pivu, FUJ
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#389 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Tipicoti »

Nemojte tako ..... da samo znate koliko se Kolasinac sinoc na Bosporusu nasikirao.
Morao je da trci oko Aja Sofije kako bi sve one kolace sa Özilove svadbe iznojio.
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#390 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Anno Domini »

Tipicoti wrote:Nemojte tako ..... da samo znate koliko se Kolasinac sinoc na Bosporusu nasikirao.
Morao je da trci oko Aja Sofije kako bi sve one kolace sa Özilove svadbe iznojio.
samo im na instagram otiđite, nema nijedne fotke o repki i utakmicama samo auta, kurve, destinacije, provodi, slike sa familijom itd, mislim i mene bi isto bolila kita da sam na njihovom mjestu, repka im je samo sekiracija, u ovo jada od države ne vjeruju više ni oni što su ginuli za istu i ostali osakaćeni a kamoli gomila fudbalera.
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#391 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Mustang1 »

Pa sad kontam. Robert isprobava razne kombinacije jer zna da smo mi vec na prvenstvu :D Samo da ovih 12 ekipa izbori kroz grupe svoje i eto ga :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22518
Joined: 15/01/2010 06:28

#392 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by luckylaka »

Anno Domini wrote:
avetinja wrote: O istome pričaju i oni koji u svemu drugome vide problem osim u igračima. Sve drugo je krivo, samo nismo sami sebi, a igrači nam biraju utakmice koje će igrati. Zato i ne trebamo nikada nigdje da se plasiramo.

Što se Bahe tiče, niti mi smeta niti mi ne smeta. Ne doživljavam ga.
Kurcobolja je oPASNA bolest repke, jebe im se, gomila milionera koja trčkara okolo za loptom dok sirotinja arlauče u transu i pljuje televizor uz malo meze i pivu, FUJ
Niko te ne tjera da gledas ove milioner.Hiljade tv kanala izaberi sta ti pase
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#393 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Grean »

"Prosinečkom i njegovoj momčadi odgovara stanje opsade, pogotovo u situaciji u kakvoj su bili u utorak, već prekriženi totalni autsajderi i nemaju što izgubiti. U takvom stanju stvari svaki je izblokirani udarac i svaki dobiveni duel mala pobjeda, prilika za koji bod više kod navijača, bez obzira na to što se taj bod ne vidi na ljestvici.

Svaka drugačija situacija za ovu je momčad potencijalni problem iz jednostavnog razloga jer — nema dovoljno kvalitete. Bosna i Hercegovina želi, ali ne može. Prosinečki je na početku svog mandata pokazao kako ima želju da njegova BiH ima svoj stil i igra nogomet zasnovan na posjedu lopte, ali s vremenom se pokazalo da to naprosto ne ide, a izbornik je ostao bez bilo kakvog plana, potpuno se pouzdavši u individualni učinak Pjanića i Džeke i — sreću. Kada ovaj dvojac zakaže ili nije tu, kao protiv Grčke ili Finske, BiH djeluje baš onako kako je djelovala u Tampereu, kao skupina poznanika koji pokušavaju ubiti dva sata slobodnog vremena igrajući neku imitaciju nogometa.

Sasa Ibrulj"


Sve nase mogucnosti i problemi opisani u tekstu.

Raja u frustraciji zeli vjerovati da bi mi kao mogli a necemo, da je problem u nekakvoj zelji, da (ni jedan) selektor ne zna, bezrazlozno se prozivaju oni najbolji za nekakvu opstrukciju, pisu se gluposti o Lulicevim kolacima a istina je prilicno jednostavna.

Kao sto napisah pred Italiju, puno bolje cemo izgledati u jednoj takvoj utakmici jer ovo je ekipa kojoj treba da bude u podredjenom polozaju da bi se istakla. Za nesto vise, za Susicevu eru kad su se slabiji lomili posjedom, igrom od noge do noge, pasovima kroz sredinu, za to treba onaj kvalitet u ekipi a danas ga nema.

Sama cinjenica da se kao spasioci prizivaju igraci kalibra Hajrovic, Dilaver, Vrancic, govori na sta smo spali.
User avatar
Point.
Posts: 27797
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#394 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Point. »

Anno Domini wrote:
avetinja wrote:Joj, kako mi ide na živce ovo prozivanje Bahe. Kome se ne sviđa, neka prebaci na neki drugi kanal. Prenosila se utakmica na desetine kanala. Još su mi gora opravdanja loših rezultata sa tim da je on peh. Jeste, garant je do njega. Nije do igrača, nije nikako, gdje će do njih biti.
baho je debil, kvazi novinar i pun negativne energije, odvratan je fizički i odvratan je kao komentator, tetkica koja o svemu lupeta sem o onome što se dešava na terenu, podhitno debila odstranit sa komentatorske pozicije i neka najavljuje vremensku prognozu, nedaj bože da komentariše F1 ili MotoGP.
Ili sjedi ti na komentarsko mjesto ili promijeni kanal.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#395 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by todd_smith »

Anno Domini wrote:
Tipicoti wrote:Nemojte tako ..... da samo znate koliko se Kolasinac sinoc na Bosporusu nasikirao.
Morao je da trci oko Aja Sofije kako bi sve one kolace sa Özilove svadbe iznojio.
samo im na instagram otiđite, nema nijedne fotke o repki i utakmicama samo auta, kurve, destinacije, provodi, slike sa familijom itd, mislim i mene bi isto bolila kita da sam na njihovom mjestu, repka im je samo sekiracija, u ovo jada od države ne vjeruju više ni oni što su ginuli za istu i ostali osakaćeni a kamoli gomila fudbalera.
Sasvim normalno, kada skontas da samo par njih ima veze sa Bosnom i Hercegovinom direktno, a ne preko roditelja ili slicno.

Kolasinac, Pjanic itd... nista protiv njih, ali meni je okej da ne glume patriote.
izvrsni direktor
Posts: 9352
Joined: 20/12/2018 16:11

#396 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by izvrsni direktor »

Samo bosnjo smatra da je nedostatak patriotizma krivza lose igre reprezentacije. U medjuvremenu njemacka osvaja turnire, svicarska redovan ucesnik.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#397 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by 90minut »

izvrsni direktor wrote:Samo bosnjo smatra da je nedostatak patriotizma krivza lose igre reprezentacije. U medjuvremenu njemacka osvaja turnire, svicarska redovan ucesnik.
Ono u Finskoj jeste nedostatak patriotizma jer ako se opijaš i vaznije su ti baklave kad dođeš na okupljanje onda je sve jasno.

Možda ti u glavi imaš predstavu da si patriota koji voli svoju zemlju, al' ti postupci govore drugacije kontaš.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18707
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#398 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by SmokingMan »

Ne moraš biti samo patriota da bi odigrao dobru utakmicu,već profesionalac.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#399 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by avetinja »

Ima tu svega. Na prvom mjestu je što igrači biraju utakmice, taktika "ovaj protivnik nam se sviđa, ovaj nam se ne sviđa". Zbog takvog pristupa imaš nula od zamišljena tri poena.

Na drugom mjestu je što niti jedan selektor nema i ne može imati autoritet. Ne smije izvesti zvijezdu koja se šeta terenom, jer zna da će ga čitav tim sabotirati u narednim utakmicama. Rješene za takve situacije nalazimo u smjeni selektora, što je potpuno pogrešno. Ovdje su malo krivi i navijači kojima je bitniji bezobrazan igrač od selektora. Ako otjeraš selektora, neće se ništa promijeniti. Igrač će i dalje biti bezobrazan, čak i više nego što je bio zato što ima jaka leđa.

I kada se sve to spoji, dobiju se loši rezultati. Ali bitno je da je nama Baho, kiša, sunce, domaći i gostujući teren i sve ostalo krivo.
User avatar
Point.
Posts: 27797
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#400 Re: Grupa J (BiH) / EURO 2020 kvalifikacije

Post by Point. »

Kako bih volio vidjeti stranog selektora koji ne zna beknuti naš jezik na klupi reprezentacije.
Post Reply