Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1476 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by leškarenje »

°u° wrote:
leškarenje wrote: Kakva ba politička provokacija :lol: kazu cetnici takozvano Kosovo u žalbi Uefi,pa sama rijec takozvano je polticka provokacija jer su ljudi priznati i primljeni u Uefu :-)

Kolarov sa majicom smrdija do tokija :-) ma gazi cetnike.....
A ja mislio da je sinoć igrala Švica a ne Kosovo.
Albanski grb igrača Švicarske reprezentacije srbima nije politička provokacija? :lol: :lol:
Ne velim da nije trebalo ali dosta je više s tom politikom u sportu. Glavna droga za sva sranja.
Pa onda kazniti i Kolarova :thumbup: I zašto bi albanski grb bio provokacija :roll: Ne kontam?
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#1477 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by burgundy »

Image
Švicarska priznala Kosovo,čovjek igra za Švicarsku,mogo mu je Petković reć nemoj to obuć,sigurno ih ne bi obukao.I još je ovo najavio mjesece unaprijed.A to mahanje rukama orao i ti fazoni to bi bilo smiješno da ih kazne za to.Ali eto Srbi su se žalili na to,uz penal nedosuđeni.Neće biti ponovljena utakmica,i neće Švicarska dobit kaznu.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#1478 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by animals »

Na stranu nogomet..ali pisanja u Srpskim medijima,
koja su mislim jedni od najbolesniji na svijetu.
pa do Vucicevog komentarisanje pjevanja u Hrvatskoj svlacionici..mislim uopceno da predsjednik jedne zemlje
koji kontrolise te medije koji skupa sa njim sire mrznju
na sve susjedne narode..
bolesni predsjednik na celu bolesni medija..
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1479 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by Point. »

Željno očekujem novi tweet Karleuše.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1480 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by leškarenje »

burgundy wrote:Image
Švicarska priznala Kosovo,čovjek igra za Švicarsku,mogo mu je Petković reć nemoj to obuć,sigurno ih ne bi obukao.I još je ovo najavio mjesece unaprijed.A to mahanje rukama orao i ti fazoni to bi bilo smiješno da ih kazne za to.Ali eto Srbi su se žalili na to,uz penal nedosuđeni.Neće biti ponovljena utakmica,i neće Švicarska dobit kaznu.
Dobro kaze Mladen,kako su posijali tako zanju....gazi sve cetnike,sve su to pickice :oops:


Image
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#1481 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by pirmin »

Znaci onaj drugi gol moze komotno u anale najgluplje primljenih golova.
Imas rezultat koji nije najoptimalniji ali su sanse sasvim realne da sa njim ides dalje. I umjesto da neko od prekaljenih
stane na loptu i konsoliduje odbranu zadnjih 15 minuta oni pokusavaju nesto naprijed sto nema ni glave ni repa.
Nevjerovatan izostanak zrna fudbalske inteligencije.

Ovako, koferi pa Srbuj do Tokija.
Preko Milvokija. :oops:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1482 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by Nadzorna_ploca »

Vrhunska predstava Svicarske i Sacirija u drugom poluvremenu ostalo u sjeni kompleksa i mitomanije koji izbijaju iz Srba. Mislim da bi se javnost vise trebala fokusirati na igru jer Svicarci sa ovim pristupom mogu daleko otici. Imaju selektora, kontinuitet i kvalitet. Srpske babske price i mitove danas konacno treba ignorisati i zabraniti.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1483 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by leškarenje »

Nadzorna_ploca wrote:Vrhunska predstava Svicarske i Sacirija u drugom poluvremenu ostalo u sjeni kompleksa i mitomanije koji izbijaju iz Srba. Mislim da bi se javnost vise trebala fokusirati na igru jer Svicarci sa ovim pristupom mogu daleko otici. Imaju selektora, kontinuitet i kvalitet. Srpske babske price i mitove danas konacno treba ignorisati i zabraniti.
Ja uživam u njihovom kmecanju,nevezano za ovu utakmicu :thumbup:
Bazinga1234
Posts: 7623
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1484 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by Bazinga1234 »

Image
:skoljka:
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 1960
Joined: 13/07/2016 11:10

#1485 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by sve_ovo_ja »

Ona slika Kolarova je iz City-a koliko vidim, nije sa SP.
Inače Tošić jedan od najglupljih levata ikad, krenuo ofsajd zamku da pravi :lol: :lol:
Dobar ovaj SMS, brat bratu 150m. :lol:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#1487 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by dezurni_ucenik »

Nadam se da ce Brazil posamarat ove cetnicke placipicke i poslat ih kuci. Ko sto ih Argentina ponizila 2006. godina, ko Kluivert sa Holandijom 2000. godine.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1488 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by cyprus »

Mali_Vuk wrote:
cyprus wrote:A oni koji ne vide nikakav problem u ovome, smatrali su ili smatraju još uvijek da Vranješa zbog tetovaže treba nabit nogom iz reprezentacije :D

Nego, pronađoh se u ovome :-D , tj. čini mi se da je opaska adresirana primarno meni... Samo što su ovdje dobro polupani neki lončići...

Ja nisam branio Vranješa, odnosno njegov čin, za kojeg mislim da je prvenstveno glup... Ali frajer je bar skonto da je pojeo govno, prepravio tetovažu i tako pokazao da je skonto da se zajebo... Ja sam ga branio samo u konteklstu hajke na njega i nekakavih zahtjeva da se izbaci iz reprezentacije... Ne mislim da ni da se na Shaqirija i Xhaku treba dić hajka u Švicarskoj, nego samo da im se skrene pažnja da su odabrali da predstavljaju Švicarsku, a ne Kosovo/Albaniju i da smanje nacionalistički doživljaj... Mislim boli mene q, eto im tamo, ali da sam Švicarac tako bih razmišljao...

I druga stvar, nije baš isto tetovaža i ovakav način ispoljavanja nacionalne simbolike... Tetovaža se donekle može shvatiti kao privatna stvar, a ovo nikako drugačije nego kao provociranje... Zamisli dogodine mi igramo sa Švicom, i Vranješ postigne gol, i počne Shaqiriju u lice mahat sa tri prsta... Bilo bi vam to OK? Jašta bi...
Pa ako ti ne bude mrsko pročešljaj tu temu gdje se pisalo o Vranješu. Niti sam ga pljuvao niti opravdavao, isto sam rekao da je glup potez.

Normalno da nije isto tetovaža i bezvezno mađioničarsko mahanje rukama. Ovo prvo je trajno. A sad reći da je jedno provokacija a drugo relativizirati i tražiti opravdanja je licemjerno.

Ne doživljavam emotivno albanske orlove, zaboli me neka stvar za njih. Ali da se ne lažemo, nije mi mrsko zbog onog Šaćirovog gesta upravo zbog likova kojima je Vranješ upalio nacionalni damar a koji sad tu kmeče.

A i sprdnja sa "nije bio ofsajd", vie nije tako smiješna :mrgreen:
Ja ne mislim da je Vranješ ono zamislio kao provokaciju... Nema logike - zašto bi htio provocirati navijače koji te bodre i svoje suigrače? Meni je puno vjerovatnije da nije dobro promislio... Mislio je da to vamo neće biti shvaćeno kao 'big deal', a da će istovremeno pokazati svojima u Banja Luci koji ga od ranije smatraju izdajicom da se može i igrati za Bosnu i voljeti RS... Naravno, nisam u njegovoj glavi, pa ne mogu znati 100% šta mu je bila namjera, ali ovo mi se čini kao nešto što mu je najvjerovatnije bio njegov rezon... Kad je shvatio da je ipak big deal, onda je pokušao popraviti šta se popravit da...

Sa druge strane, Xherdanova i Granitova namjera sinoć se ne može okarakterisati nikako drugačije nego kao politička provokacija upućena protivniku... Doduše, može se razgovarati o tome zašto to Srbi uopšte smatraju provokacijom? Pa albanski orao je samo etnonacionalni simbol jednog naroda, koji nije uperen ni protiv jednog drugog... Ja sam doduše ovdje samo postavio pitanje kako Švicarci gledaju na to sve... Švicarska selekcija je ipak izrazito multietnička, i nisam siguran koliko isticanje ovakvih stvari može doprinijeti ili oduzeti timskom zajedništvu... Ako su oni OK s tim, onda i mene boli q... Što se tiče Srba, baš me briga nek kmeče, dobili su šta su tražili... Nije da oni nisu provocirali - od državnog vrha, pa na niže...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1489 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by _BataZiv_0809 »

cyprus wrote: Pa ja se slažem da ne treba brojati krvna zrnca... Jer ova 23-ojica na prvenstvu su prvo Švicarci, pa tek onda sve ostalo... I tako je sve dok nose švicarski dres... Pisao sam o tome već ranije... E upravo zbog toga mi je glupo ponašanje ove dvojice...
Ne treba previse pameti ocekivati od fudbalera...U prosjeku su uglavnom neobrazovani pajseri. Sta mislis sta bi Saciri bio da nije fudbaler? Strucni saradnik u ciriskoj gradskoj biblioteci ili garderober/pomocni izbacivac u siptarskoj diskoteci u Zenevi :D

Umjesto Saciri stavi slobodno Mitrovic, umjesto siptarska srpska i sve je isto :D
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#1490 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by pizarro »

Bazinga1234 wrote:Image
:skoljka:
:lol:
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#1491 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by °u° »

leškarenje wrote:
°u° wrote:
leškarenje wrote: Kakva ba politička provokacija :lol: kazu cetnici takozvano Kosovo u žalbi Uefi,pa sama rijec takozvano je polticka provokacija jer su ljudi priznati i primljeni u Uefu :-)

Kolarov sa majicom smrdija do tokija :-) ma gazi cetnike.....
A ja mislio da je sinoć igrala Švica a ne Kosovo.
Albanski grb igrača Švicarske reprezentacije srbima nije politička provokacija? :lol: :lol:
Ne velim da nije trebalo ali dosta je više s tom politikom u sportu. Glavna droga za sva sranja.
Pa onda kazniti i Kolarova :thumbup: I zašto bi albanski grb bio provokacija :roll: Ne kontam?
UEFA je nekoć kaznila Dinamo zbog makedonske zastave na tribinama protiv PAOKa. A pokazivanje grba države koja nikakve veze s utakmicom nema jest očita politička provokacija, pogotovo u sinoćnjem kontekstu.

Ako se ne varam UEFA ili FIFA je strogo zabranila zastave i obilježja drugih država na tribinama. Trebalo bi posebno igračima.
Naravno da treba kažnjavati sve, ko god bio. Tebi ne bi smetalo da Vranješ na utakmici protiv Kosova npr. pokazuje grb Srbije? Meni bi.
kindlas
Posts: 479
Joined: 14/11/2017 17:54

#1492 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by kindlas »

cyprus wrote: Ja ne mislim da je Vranješ ono zamislio kao provokaciju... Nema logike - zašto bi htio provocirati navijače koji te bodre i svoje suigrače? Meni je puno vjerovatnije da nije dobro promislio... Mislio je da to vamo neće biti shvaćeno kao 'big deal', a da će istovremeno pokazati svojima u Banja Luci koji ga od ranije smatraju izdajicom da se može i igrati za Bosnu i voljeti RS... Naravno, nisam u njegovoj glavi, pa ne mogu znati 100% šta mu je bila namjera, ali ovo mi se čini kao nešto što mu je najvjerovatnije bio njegov rezon... Kad je shvatio da je ipak big deal, onda je pokušao popraviti šta se popravit da...

Sa druge strane, Xherdanova i Granitova namjera sinoć se ne može okarakterisati nikako drugačije nego kao politička provokacija upućena protivniku... Doduše, može se razgovarati o tome zašto to Srbi uopšte smatraju provokacijom? Pa albanski orao je samo etnonacionalni simbol jednog naroda, koji nije uperen ni protiv jednog drugog... Ja sam doduše ovdje samo postavio pitanje kako Švicarci gledaju na to sve... Švicarska selekcija je ipak izrazito multietnička, i nisam siguran koliko isticanje ovakvih stvari može doprinijeti ili oduzeti timskom zajedništvu... Ako su oni OK s tim, onda i mene boli q... Što se tiče Srba, baš me briga nek kmeče, dobili su šta su tražili... Nije da oni nisu provocirali - od državnog vrha, pa na niže...
Tesko je naci nesto cime mozes velicati neku balkansku drzavu a da to Srbi ne shvate kao provokaciju, kad su na ratnoj nozi sa svima i kad im je predsjednik ocigledni cetnik.

Zasto onda ne kazniti i srpskog igraca koji je u toku intoniranja himne drzao tri prsta na srcu, zasto je to drugacije od pokazivanja dvoglavog orla?

Pustiti ih nek muce svoju muku, ne moze niko reci da je nisu zasluzili. Ako pobjede Brazil svaka cast, onda nek uzivaju u svojoj sreci jer ce i to biti zasluzeno (vjerovatno).
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#1493 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by Mišo_Kovač »

Ha čujte, ljudima svašta nešto smeta i svašta smatraju provokacijom, što ne znači da provokacije i uvrede realno postoje... Srbe vrijedja što su Šaćiri i Džaka pokazivali šatro-ptice rukama? Tough shit, nek nauče živjeti sa tim. I mene provocira i vrijeđa samo postojanje srbije i srba, pa ne kukam. Jbg, tako je kako je :P :evil:
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#1494 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by splinter »

animals wrote:Na stranu nogomet..ali pisanja u Srpskim medijima,
koja su mislim jedni od najbolesniji na svijetu.
pa do Vucicevog komentarisanje pjevanja u Hrvatskoj svlacionici..mislim uopceno da predsjednik jedne zemlje
koji kontrolise te medije koji skupa sa njim sire mrznju
na sve susjedne narode..
bolesni predsjednik na celu bolesni medija..
MA dobro ovo je fudbal/nogomet malo provociranja, rivalstva i tako to nije na odmet. Al ovi odu svaki put predaleko. E sad što su im Iliri pencilin i što ih svaki put naguze to je već druga priča. Heh
Mark Tven
Posts: 467
Joined: 25/08/2017 17:57

#1495 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by Mark Tven »

moa wrote:
golman wrote:Nisam gledao utakmicu..pa da li je taj penal provjeravan VAR,om?
U ovakvim utakmicama se ovo nikad nije svirao penal niti ce se ikad svirati, Srbiji, Hrvatskoj, BiH...
Sviralo se već na ovom prvenstvu Hrvatskoj nešto što je u kontaktu daleko blaže od ovog što su ova dvojica obgrlivši Mitrovića učinila.
Da, mi Homo balcanicusi nismo puno uticajni u fudbalu, niti klupski niti novčano, niti uplivom u najjače fudbalske institucije, i plus na to imamo loš pedigre zbog huliganizma i svakomalog kažnjavanja po džepu; ali zamorno je potezati konspiracijske priče i praviti Kalimero žrtve od sebe.
Bilo bi interesantno videti hipotetičke scenarije sa istovetnom situacijom u kojoj bi nas zamenile neke od A selekcija, da li bi to prošlo bez penala ili pokretanja VAR-a. Teško, a još teže kad bi umesto Mitre imali nekog od jačih imena iz A ekipa u toj poziciji. Čisto kao lakmus papir za proveru "beskrupuloznog kriterijuma" kojim se načelno diče FIFA i slični.
Fudo387 wrote:Penal nije bio, faul u napadu.
Fino frajer zgrabi obojicu za vrat i povuce ih na sebe.
Kakav faul u napadu. Krivo. Nije fino frajer zgrabio dvojicu, nego su prvo u tandemu umakazicali oni njega, pa je na to on imao svoju reakciju i pokušaj da se iskobelja ne bi li nekako skočio (pazi, nisu mu dozovolili ni da skoči!). Jedan od njih nije ni gledao loptu uopšte, nego se fokusirano obrušio na Mitrovića, tako da je neupitna namera bila od samog početka tog starta da ga se na bilo koji način onemogući da odigra glavom....a dodatno razjašnjava tu nameru i problem koji su imali sa njim u šesnaestercu od kad je krenula tekma.
Razumem da dobar deo vas ovde ima neobjektivan i pristrasan pogled na, ajmo reći, predznak srpski, imam ga i ja u većoj meri, ali negirati očito i (neki možda i namerno) tumačiti nešto što je jasno samo po sebi, nepotrebno je. Al aj, forum je i očekujem i razumem sve što sledi nakon sinoćnjeg meča. :)

Neću više o penalu...on nije niti toliko važan kada se sagledaju sve pojedinosti ove utakmice iz naše perspektive. Recimo, meni je znakovito koliko smo mi loše postavljali igrače po terenu i imali neefektivan odnos prema igri, kada vidiš da smo navodno pretčali 4 kilometra više od švajcarske ekipe. Uz to, jesi najviši na mundijalu, ali si i jedna od najinertnijih ekipa, što zvuči malo kontradiktorno kada pročitaš prethodnu rečenicu. Jedan od ključnih igrača ti nije uigran sa saigračima, jer je proigrao za repku tek pre par nedelja. Pogrešne izmene i prestrojavanje igrača tokom utakmice. Nesposobnost da se zadrži lopta i umanji pasivnost kojom si dopuštao protivniku da se spusti olako do 30 metara od gola.

Sve to ukazuje na nemoć i igru na mišiće...nazor iznuđene šanse, od kojih, treba biti fer i ne previše samokritičan, te reći da neke jesu stvorene solindom igrom....ali, džaba kad nema konzistentnosti i veće kvalitete. Što dovodi do sledećeg zaključka: prvo - vizija, dugoročan plan i izgradnja modernijeg sistema igre ne postoji. To je jedan strpljiv i dobro osmišljen proces, a on ometa mnoge interese iz senke. Postavljamo igru koja je neatraktivna i bezopasna za bilo koju manje limitiranu reprezentaciju. Drugo - i one talentovanije igrače učinimo da budu jednoobrazno formirani u postupku razvijanja jednog mladog fudbalera. Što će reći da će oni biti pravo korisni i učinkovitiji samo u već jasno postavljenim i uigranim sistemima, da neće biti polivalentniji i kreativniji kao pojedinci, pa se i taj element individualne kvalitete kada se nađe u našem improvizovanom, krhkom, retrogradnom sistemu igre, uguši i pokaže skromniju sliku takvih pojedinaca. Drugim rečima, ona spika kako imamo igrače koji igraju tu i tu, koji vrede toliko i toliko, apsolutno ne vredi ni pet para. A s druge strane, posledično, zanemarivaće se indirketno tehnička strana ove igre kod većine njih, pa nećeš nikada ni imati bilo kakvu kreativniju igru sa vicom, suptilnošću i onim lepim fudbalskim umećem....jer ne stimulišeš da se to razvije. Bićeš večito jedna fizički čvrsta ekipa, osrednjeg kvaliteta, sa par raspoloživih aduta i manje raznovrsnosti, te nikada do kraja pametno iskorišćenog potenicjala.

U 21. veku, do sada je odigrano 9 velikih internacionalnih takmičenja (5 SP i 4 EP). Mi smo igrali na tri od njih devet - '06, ''10 i '18. Dakle, s obzirom da smo jedna od zemalja koja proizvodi najviše igrača u ligama petice/šestice (ispred nas su samo Brazil, Argenitna i dve od ovih većih evropskih zemalja) uspeli smo da se kvalifikujemo tek na svaku treću smotru. 33% uspešnosti dovoljno govori o našem sveopštem javašluku i manjkavosti.
Last edited by Mark Tven on 23/06/2018 10:20, edited 1 time in total.
tr_ba
Posts: 744
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#1496 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by tr_ba »

Ah kako im mast vade,pa to je nevjerovatno?!
Hahhahahahqh
Malo je rec da uzivam...
Korovjev
Posts: 846
Joined: 17/03/2018 18:42

#1497 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by Korovjev »

Ja nekako ne mogu da ‘uživam’ u patnji drugih. Vjerovatno jer nisam takav čovjek, ali prije svega jer mi nismo u Rusiji.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#1498 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by Muhamed Đakmić »

Ja lijepo neki dan prognozirah šta će se desiti. Tačno scenario kakav sam očekivao, Srbi krenuli u sveti rat i na kraju u njemu poraženi.

Doduše, i ovim drugima, bar pojedinim, bio je svetiji rat nego što sam mislio :D

Problem je što se ovdje smatra da su Albanci manje vrijedni od Srba. A mnogi su to napisali. To je skandalozan fašizam koji se bezuspješno celofanizira. Ej, čovjek piše da nije baš stručnjak za frenologiju, ali da se Albanci po glavi prepoznaju na kilometar.

Kad se takav obrazac ponašanja uzme za normalan, kad se usvoji skoro na nacionalnom nivou da Albanci nisu ljudi ili barem da nisu ljudi na nivou Srba i dostojni Srba, teško je opravdati poraz od Švicarske sa dva gola likova porijeklom iz Albanije i sa Kosova.
developer10
Posts: 785
Joined: 12/12/2012 13:45
Location: München, DE

#1499 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by developer10 »

Idemedosumom wrote:

Uvjeren sam da ih Mitrović nije za vratove uhvatio, već da je pao, da bi se VAR aktivirao i da bi dobili penal. Ovako je sam sebi kriv.
Prekrsaj u napadu.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#1500 Re: Grupa E - Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Post by SmokingMan »

VAR,FIFA.ina urota protiv srba. :thumbup:

@Džakmić. :thumbup:
Last edited by SmokingMan on 23/06/2018 10:41, edited 1 time in total.
Locked