Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#1401 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Dr Baltazar »

Ma Hrvatska osvaja euro. Al to je taj balkanski mentalitet - niko poput nas. Zato su padovi teški. Objektivno je Portugal favorit. Hrvatima dajem nekih 25-30% šansi da prođu. Realnost je da su oni tu negdje sa Poljacima, ali da su ove top reprezentacije ipak nivo iznad.
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#1402 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by zg1911 »

vidit cemo! po igri smo iznad portugala, mozda i najbolji na prvenstvu. no u jednoj tekmi, s ronaldom u momcadi... moze biti svasta

bas me zanima koga ce kladionice vidit kao favorita za prolaz. ja bih rekao 60-40 za cro
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1403 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Truba »

bas sam se iznervirao s ovim portugalom
mislim da necu ni gledati vise
User avatar
Faruk
Posts: 889
Joined: 03/04/2004 15:57
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga

#1404 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Faruk »

Na koga ide Turska? Wales ili Francuska
User avatar
Saian
Posts: 15351
Joined: 08/04/2004 21:50

#1405 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Saian »

Jel se ovo Hrvatskoj otvorio put










































do osmine finala? :D :D :D
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#1406 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Mišo_Kovač »

Pregaziti Portugal ko plitak potok. dabome :izet: :izet:
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#1407 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Korisničkoime »

Dr Baltazar wrote:Ma Hrvatska osvaja euro. Al to je taj balkanski mentalitet - niko poput nas. Zato su padovi teški. Objektivno je Portugal favorit. Hrvatima dajem nekih 25-30% šansi da prođu. Realnost je da su oni tu negdje sa Poljacima, ali da su ove top reprezentacije ipak nivo iznad.
Ma zasto bi bio Portugal favorit, po do sada na ovom EP Portugal nikako nije i ne moze biti favorit protiv ekipe koja je sve tri utakmice odigrala dobro i uz to dobila Spaniju. Ako ikako HR je favorit
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1408 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Truba »

zato sto moze kristina imati dan i dati tri gola
a hrvatska samo dva
bulevarmostar
Posts: 228
Joined: 29/06/2009 04:32

#1409 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by bulevarmostar »

Portugal je u svakoj utakmici imao po 18 suteva, a njihovi protivnici po 4, 3, 9. Prilicno su dominirali igrom iako rezultatiPortugal je u svakoj utakmici imao po 18 suteva, a njihovi protivnici po 4, 3, 9. Prilicno su dominirali igrom iako rezultat to ne pokazuje. Uz to mislim da sudije ne gotive Hrvatsku i da jedva cekaju da dosude penal ili slobodnjak a Portugalci su veliki prevaranti i podavicari. Ipak, ocekujem da ce komsije pokazati srce i klasu ponovo i odradit ovo...
Ocekujem tijesnu tekmu sa dosta kartona, moja prognoza 2-1.
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1410 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Logovan »

zg1911 wrote:vidit cemo! po igri smo iznad portugala, mozda i najbolji na prvenstvu. no u jednoj tekmi, s ronaldom u momcadi... moze biti svasta

bas me zanima koga ce kladionice vidit kao favorita za prolaz. ja bih rekao 60-40 za cro
Vala svaka vam čast za dosadašnju igru. Imate prejaku ekipu.

Po meni ste u prednosti nad Portugalom, ali ne u velikoj, jer oni ipak imaju Ronalda.
gagy06
Posts: 799
Joined: 03/11/2010 19:35

#1411 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by gagy06 »

Goreg i dosadnijeg prvenstva nisam do sada gledao. Hrvatska je imala neke dobre momente, ali da im igra otkida...jbg. onda sam stvarno presto kontat fudbal. Protiv Ceske, Cacic uvodi odbranu pred kraj utakmice da sacuva rezultat, kad su Svabe pobjedile Ukrajinu kazu Danke Dojchland, jer ko biva prosli su grupu (masala), a kad dobise Spance (brat brat, nako, bez neke igre) ide Balkan sindrom-najbolji smo na svijetu. Ako si najbolji na svijetu (il bar u Evropi) onda ti je svejedno koga dobijes u sljedecem krugu. Daj boze, daj boze.... :roll:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#1412 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by pirmin »

Turci idu na Vels?
Kakva smijurija od sistema. :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1413 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Fudo387 »

pirmin wrote:Turci idu na Vels?
Kakva smijurija od sistema. :D
I dajgle kad prodju dalje. :lol:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#1414 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Partijaner »

Proce na penale. :lol:
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#1415 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by splinter »

Ireland :thumbup:
Po ovom Turci ispadaju ako ostane ovako
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#1416 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Korisničkoime »

Irska ide dalje ja prezadovoljan.
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#1417 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Cupko_ »

Dr Baltazar wrote:Ma Hrvatska osvaja euro. Al to je taj balkanski mentalitet - niko poput nas. Zato su padovi teški. Objektivno je Portugal favorit. Hrvatima dajem nekih 25-30% šansi da prođu. Realnost je da su oni tu negdje sa Poljacima, ali da su ove top reprezentacije ipak nivo iznad.
Ja ne znam koje prvenstvo gledaš ti i tebi slični po ovom forumu? Izgleda da to nije isto prvenstvo ko što gledaju novinari BBC-a, iTV-a, Marce, treneri svih reprezentacija i uostalom i igrači. Hrvatska je po svima pokazala najbolju igru na prvenstvu i uz Božiju pomoć pokazat će još dosta. Naravno, lopta je okrugla i može se izgubit od svakog, al ovo što ti pričaš je van pameti.

Image

A evo ti i tvojih 25%, kontam da te ovi s bet365 ili WilliamHill sigurno traže i lociraju trenutno da te zaposle ko analitičara koji će im otvorit oči i proračunavat koeficijente :)
User avatar
tututuuuu
Posts: 2600
Joined: 28/08/2015 22:58

#1418 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by tututuuuu »

Eto Hrvatska kao izbjeze Talijane i umjesto Slovaka dobi Portugal. :D A nekako mislim da je to za Hrvatsku najgori ishod. I do sad koliko je meni poznato Portugal bi svaki put pobijedio u medjusobnim duelima. Od sveg mislim da je upravo Italija bila najbolji izbor al sta je tu je. :D Ali nije da se Portugal ne moze nabiti nogom u gujicu...
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#1419 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Cupko_ »

tututuuuu wrote:Eto Hrvatska kao izbjeze Talijane i umjesto Slovaka dobi Portugal. :D A nekako mislim da je to za Hrvatsku najgori ishod. I do sad koliko je meni poznato Portugal bi svaki put pobijedio u medjusobnim duelima. Od sveg mislim da je upravo Italija bila najbolji izbor al sta je tu je. :D Ali nije da se Portugal ne moze nabiti nogom u gujicu...
Portugal iskreno jest najteži protivnik od ovih svih koji su na "lijevoj" strani tablice, al' i da smo išli na Talijane, poslije bi nas čekali Njemačka, Francuska, Engleska, i slično, tako da mislim da je ovo puno bolji ishod, ako ćemo iskreno. Portugal jest dobra prepreka, ali sa pravom igrom se ni najmanje ne bojim, samo da bude bez glupih kikseva nekog od obrambenih igrača i bez sudijskog navlačenja i ja očekujem meč top kvalitete između dvije reprezentacije iste takve kvalitete :)
Ako mislimo do kraja (a mislimo), nema smisla bježat sad od Portugala koji nema pobjede u grupi (iako to ništa ne mora značit). Pokazat muda kao protiv Španjolske i nema nikakvog straha za onakvu repku + oporavljeni Modrić + Broz/Pjaca... Hladne glave i pametno!
User avatar
Edin H.
Posts: 47033
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1420 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Edin H. »

Mišo_Kovač wrote:Pregaziti Portugal ko plitak potok. dabome :izet: :izet:

:lol: :lol: :lol:

Ljudi pobjedise onako jaku BiH, a da ih pobijede Mamicevci, I don't think so. :oops:
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#1421 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Korisničkoime »

Sad gledam snimak Por-Hun ubice HR nogama ovaj Portugal, onako tanak napad Madjara je stvorio dosta izvrsnih sansi, hajd ona dva gola frljoke ali ljudi su izmasali se samo tako.
2-0 za HR glat.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#1422 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Dr Baltazar »

Cupko_ wrote:
Dr Baltazar wrote:Ma Hrvatska osvaja euro. Al to je taj balkanski mentalitet - niko poput nas. Zato su padovi teški. Objektivno je Portugal favorit. Hrvatima dajem nekih 25-30% šansi da prođu. Realnost je da su oni tu negdje sa Poljacima, ali da su ove top reprezentacije ipak nivo iznad.
Ja ne znam koje prvenstvo gledaš ti i tebi slični po ovom forumu? Izgleda da to nije isto prvenstvo ko što gledaju novinari BBC-a, iTV-a, Marce, treneri svih reprezentacija i uostalom i igrači. Hrvatska je po svima pokazala najbolju igru na prvenstvu i uz Božiju pomoć pokazat će još dosta. Naravno, lopta je okrugla i može se izgubit od svakog, al ovo što ti pričaš je van pameti.

Image

A evo ti i tvojih 25%, kontam da te ovi s bet365 ili WilliamHill sigurno traže i lociraju trenutno da te zaposle ko analitičara koji će im otvorit oči i proračunavat koeficijente :)
Ako ne osvojite euro, obriši se sa foruma :izet: Kakva Njemačka, Italija, Španija, Francuska naspram sile prvog favorita prvenstva Hrvatske :lol: :lol: Sve velike ekipe su kalkulisale u grupi (Irska dobila Italiju :lol: ) i tek sad će pokazati što su jedan nivo iznad ostalih.

Hoće li vam opet BiH i Srbija biti krivi, kao za prekid utakmice, i kad izgubite od Portugala :lol: ?
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#1423 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by perfekcionista1 »

Kakav ce kolektivan harakiri da pocine ljubitelji rvatske repke Nakon sto ih portugal izbaci, vec evo zamisljam :lol:
Get a life
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#1424 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by Cupko_ »

Dr Baltazar wrote:
Cupko_ wrote:
Dr Baltazar wrote:Ma Hrvatska osvaja euro. Al to je taj balkanski mentalitet - niko poput nas. Zato su padovi teški. Objektivno je Portugal favorit. Hrvatima dajem nekih 25-30% šansi da prođu. Realnost je da su oni tu negdje sa Poljacima, ali da su ove top reprezentacije ipak nivo iznad.
Ja ne znam koje prvenstvo gledaš ti i tebi slični po ovom forumu? Izgleda da to nije isto prvenstvo ko što gledaju novinari BBC-a, iTV-a, Marce, treneri svih reprezentacija i uostalom i igrači. Hrvatska je po svima pokazala najbolju igru na prvenstvu i uz Božiju pomoć pokazat će još dosta. Naravno, lopta je okrugla i može se izgubit od svakog, al ovo što ti pričaš je van pameti.

Image

A evo ti i tvojih 25%, kontam da te ovi s bet365 ili WilliamHill sigurno traže i lociraju trenutno da te zaposle ko analitičara koji će im otvorit oči i proračunavat koeficijente :)
Ako ne osvojite euro, obriši se sa foruma :izet: Kakva Njemačka, Italija, Španija, Francuska naspram sile prvog favorita prvenstva Hrvatske :lol: :lol: Sve velike ekipe su kalkulisale u grupi (Irska dobila Italiju :lol: ) i tek sad će pokazati što su jedan nivo iznad ostalih.

Hoće li vam opet BiH i Srbija biti krivi, kao za prekid utakmice, i kad izgubite od Portugala :lol: ?
Kao prvo, ja bi za BiH/Srbiju navijao na prvenstvu isto kao što navijam i za Hrvatsku da su se plasirale, dakle tu izazivačko-huškačko-nacionalističku spiku odmah zaboravi jer ti pada u vodu. Eno je ode..
Drugo, ja ne kažem da ćemo osvojiti Euro, daleko od toga, naveo sam ti da možemo izgubiti od jedne Slovačke a možemo dobit i aktualnog prvaka (što smo i dobili hihi). Europsko prvenstvo je jednostavno takav sistem gdje jedna utakmica odluči sve i tu nikad nisi siguran.
Ono što ja tebi kažem je da je tvoja izjava kako Hrvatska ima 25-30% šansi da prođe Portugal u najmanju ruku, da se ne naljutiš, poglupa izjava nekog ko izgleda kao da nije pratio prvenstvno (što naravno ne znači da ti hoću reć da 100% prolazimo Portugalce).
Baš ja sam taj koji kaže da je sve moguće, kako prolaz tako i poraz, ali ti navodim kao izvore izjave velikih svjetskih trenera (Del Bosque, Arsene Wenger..), velikih igrača (Ronaldo, Nani, Ramos..), velikih medijskih kuća (BBC, beIN, AJ, Marca, iTv..) i mnooge mnoge druge čije su naslovnice danas krasili ti prelijepi kockasti dresovi i koji s pravom vide Hrvatsku kao velikog konkurenta čak i za finale (čitaj po tim stranicama, ne moram ti ja objašnjavat).
A treće, ovo oko 25-30% šanse mi je i dalje presmiješno, pogotovo otvarajući stranice raznoraznih svjetskih (a i domaćih) kladionica koje Hrvatsku vide kao četvrtog (neki i petog) favorita za osvajanje :)
Neka nam Bog dadne zdravlje, pamet i strpljenje, a za ostalo imamo Lukitu, onog istog bez kojeg je CR7 imao zatišje u Realu dok je Lukica bio van stroja :)
Sretno tebi, tvojoj pameti, tvom razmišljanju i objektivizmu u nastavku života, želim ti sve ono što i Hrvatskoj na Euru a i mojoj ponosnoj BiH u nekim sljedećim i nadolazećim natjecanjima. Ovime završavam raspravu s tobom i svima koji slično "objektivno" razmišljaju. Pozdrav :)
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#1425 Re: Grupa D - Češka, Turska, Hrvatska, Španija

Post by perfekcionista1 »

Korisničkoime wrote:Irska ide dalje ja prezadovoljan.
Sto, ne volis mrsku turkey?
Locked