Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#1901 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by Baltazar_khan »

Image
baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#1902 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by baglama »

baglama wrote:
Romanista 101% wrote:
spree wrote:Argentina mi dosla ko zamjena za italiju :izet: . Uvijek nekako na guzove, ali dodje se blizu kraja. Bas za ove dvije odron reprezentacije navijam :( , ako nista jedna ide dalje :D

:thumup: isti sam
. Proce mesi dalje od Ronalda(ovo zadnje je trebalo biti sa Malim )slovom
User avatar
1941.
Posts: 435
Joined: 12/04/2008 17:05

#1903 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by 1941. »

spree wrote:Argentina mi dosla ko zamjena za italiju :izet: . Uvijek nekako na guzove, ali dodje se blizu kraja. Bas za ove dvije odron reprezentacije navijam :( , ako nista jedna ide dalje :D
Isti slucaj :mrgreen:
Osim toga, Argentinci su uvijek imali nekakav anarhisticko-mahalaski smek drag i blizak nasem podneblju, zahvaljujuci kojem kao sto neko vec rece s njima nikad nije dosadno.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#1904 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by Romanista 101% »

Maradona prebacen u bolnicu.
ja71
Posts: 5400
Joined: 31/03/2006 14:45

#1905 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by ja71 »

1:0
Image

1:1
Image

2:1
Image

Ponovo najbolji navijaci prvenstva
Image
User avatar
luckylaka
Posts: 22451
Joined: 15/01/2010 06:28

#1906 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by luckylaka »

Sta kazu Messi prosjecan igrac :-) :lol:
180,00 Mill. €
Last change: May 30, 2018
User avatar
spree
Posts: 7878
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#1907 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by spree »

To kazu ovi sto dizu ronalda. Danasnja djeca. Uvijek neke usporedbe, ali na fazon da blate jednog, pa pomocu toga uzdizu drugog. Nekada prije nije tako bilo koliko se ja sjecam. Znalo se ko su velikani i uzivalo se u njihovim igrama i postovali su se. Recimo nikada nisam volio niti jedan klub u kojemu je igrao orginalni ronaldo, ali sam njega postovao i fakat uzivao gledajući ga.
User avatar
luckylaka
Posts: 22451
Joined: 15/01/2010 06:28

#1908 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by luckylaka »

spree wrote:To kazu ovi sto dizu ronalda. Danasnja djeca. Uvijek neke usporedbe, ali na fazon da blate jednog, pa pomocu toga uzdizu drugog. Nekada prije nije tako bilo koliko se ja sjecam. Znalo se ko su velikani i uzivalo se u njihovim igrama i postovali su se. Recimo nikada nisam volio niti jedan klub u kojemu je igrao orginalni ronaldo, ali sam njega postovao i fakat uzivao gledajući ga.
Ma oba su vanserijski igraci,najbolji u istoriji fudbala ,vanzemaljci ali sto kazes dodje neko ko je vjerovatno fan jednog ili drugog i traze mane genijalcima.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#1909 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by Baltazar_khan »

dalić ispade za onog čačića alex ferguson
User avatar
Point.
Posts: 27738
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1910 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by Point. »

Better Man wrote:
Point. wrote:
Better Man wrote:Argentina je najveća bruka i sramota svjetskog nogometa. Na guzove su došli na svjetsko i isto tako se plasirali u osminu finala. Onaj ko bude idalje mislio da je Messi najbolji nogometš na svijetu, taj je lud. Još jednom se potvrdilo da je Messi igrač sistema Barcelone i da izvan tog sistema je jedan prosječni nogometaš. Tek sad se vidi kakva je brutalna nepravda učinjena prema Chaviu i Iniesti. Njih dvojica su vodili Španjolsku reprezentaciju do dva naslova Evropskog prvaka i jednog naslova Svjetskog prvaka i nisu mogli dobiti zlatnu loptu za najboljeg nogometaša godine, već ju je dobivao Messi, koji nikad ništa nije napravio sa reprezentacijom. A znamo da bez ove dvojice Messi ne bi ni blizu napravio što je napravio u Barceloni.
Šta bolan pričaš ti? Mora da si popio kapljicu više.

Kakav epic fail post.
Pričam ono što vidim svojim očima i evo gleda već 10 godina. Hajde sad reci da Chavi i Iniesta nisu zaslužili barem po jednu zlatnu loptu da osvoje.
Jesu al da nije bilo Messija, Argentina ne bi ni vidjela SP kamoli igrala na njemu. I sad ih je provukao dalje, iako oko sebe ima degenerike. Ne znam šta očekuješ od njega, 3 gola na svakoj utakmici?

Messi je najbolji igrač današnjice, sviđalo se to tebi ili ne. Španska reprezentacija koja je osvojila titulu svjetskog prvaka je 5 puta bolja reprezentacija od Argentine, tako da im je lakše bilo osvojiti SP nego Messiju. A i sa ovakvim debilima ih je dogurao do finala prije 4 godine.
baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#1911 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by baglama »

luckylaka wrote:
spree wrote:To kazu ovi sto dizu ronalda. Danasnja djeca. Uvijek neke usporedbe, ali na fazon da blate jednog, pa pomocu toga uzdizu drugog. Nekada prije nije tako bilo koliko se ja sjecam. Znalo se ko su velikani i uzivalo se u njihovim igrama i postovali su se. Recimo nikada nisam volio niti jedan klub u kojemu je igrao orginalni ronaldo, ali sam njega postovao i fakat uzivao gledajući ga.
Ma oba su vanserijski igraci,najbolji u istoriji fudbala ,vanzemaljci ali sto kazes dodje neko ko je vjerovatno fan jednog ili drugog i traze mane genijalcima.
ak


Ma otkad ti gledas ovo nabijanje koznjaka.

Mozda su najbolji zadnjih 12- tak godina à za Ono prije lako mozes naci Bez probléma 10 -ak boljih
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#1912 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by Charuga »

Nema potebe da se širi priča o najboljim igračima svijeta kroz godine, ili da se ovde prave usporedbe Mesija i Ronalda. Isto tako ovo nije tema za zlatne lopte, Xaviu, Iniesti, i sl.

Ako imate još nešto napisati vezano za ovu grupu bujrum, svakako će brzo mandala ...
User avatar
luckylaka
Posts: 22451
Joined: 15/01/2010 06:28

#1913 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by luckylaka »

Charuga wrote:Nema potebe da se širi priča o najboljim igračima svijeta kroz godine, ili da se ovde prave usporedbe Mesija i Ronalda. Isto tako ovo nije tema za zlatne lopte, Xaviu, Iniesti, i sl.

Ako imate još nešto napisati vezano za ovu grupu bujrum, svakako će brzo mandala ...
Haj bolan neka se pise sta bilo.Moramo malo uputiti ovu novu generaciju u tajne fudbala i vanserijske genijalce koji se radjeju jednom u 100 godina.Sad zamandali :D
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1914 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by cyprus »

Ispade grupa zanimljivija nego što sam mislio... Konto sam da će Argentina i Hrvatska pošamarat ovo glat... Dobro, Hrvati jesu, ali Argentina :roll: Kako mi je žao što prođoše... Mada, znao sam... Čim je raja navalila sa onim "Messi se vraća kući", znao sam da on ostaje još neko vrijeme... Ali neće preko Francuza :-D

Islanđani su bili u granicama svojih mogućnosti, otprilike kao i Nigerija... Žao mi ih je (posebno Islanđana), ali mislim da oni i ovako ne trebaju biti nezadovoljni...
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#1915 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by Billy The Pljuc »

Oj zivote, i ka'e navijaj za Hrvatsku, pa kako cu navijati za iste:

Image

Image
User avatar
fakat
Posts: 1954
Joined: 21/06/2008 04:03
Location: suburbia

#1916 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by fakat »

Navija za jednu drzavu o trosku druge.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#1917 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by pirmin »

E sad je pitanje ko ce koga izbaciti, Danska Jugoslaviju ili Argentina Francusku :!: :?:
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#1918 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by °u° »

fakat wrote:Navija za jednu drzavu o trosku druge.
Ima li dobrov... dragovoljaca za humanitarnu akciju, i ja sam zainteresiran da pogledam koju utakmicu live. Ali ja bi navijao za koga raja, tj financijeri odluče :lol:
To se totalno otelo kontroli, kad banda bukvalno piša po nama. I još nam se smije znajući da ima toliko kretena koji će im dati barem još četiri godine pljačke.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#1919 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by °u° »

Prof Baltazar pita Messia da li da ubaci Aguera :lol: :lol: https://www.ole.com.ar/seleccion/messi- ... 96129.html
Fino je Messi počeo svoju trenersku karijeru pobjedom 8) :lol:

Fudbal je religija, kult :lol: https://www.reddit.com/r/soccer/comment ... _gave_you/
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1920 Re: Grupa D - Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

Post by Tomahawk11 »

Provukoše se. Sad KO, sve je moguće.
Locked