Grozno

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
AhMeT
Posts: 189
Joined: 23/02/2004 00:00

#176

Post by AhMeT »

inda wrote:AHMETE LUTKO TIH JE POJEDINACA MALO PREVISHE .A POJEDINAC KOJEG BRANIM JE MOJ OTAC .
znaci Indo da je tvoj otac jedan od onih pojedinaca koji su radili isto sto i "nasi" pjedinci. :? :? :shock:
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#177

Post by Fair Life »

mrcina wrote:Moja je supruga muslimanka (nazalost) al ona nezna da ja ovo pisem ovdje--al saznala nesaznala
nema joj koristi!!
Djecu sam krstio iako se supruga nije s tim slagala-al kako rekoh nema joj se koristi bunit.
Kao da si iz iste knjige ucio koju kritikujes, jer napisao si u svojoj "kritici" i ovo:
mrcina wrote:Uglavnom zakoni kurana kad su u pitanju Zena i Muskarac u pitanju daju muskima sva prava a zenama
Mnogo bi ti bilo pametnije da si prespavao ovu izjavu. Nick ti je praaaaaaaaaaaaaavi.
mrcina wrote:I to se desavav u 21 stoljecu koja sramota!!


P.S._______O kojoj i cijoj sramoti u 21 stoljecu ti pises? Nalikujes mi vise na nekakvog provokatora koji hoce postopoto da razvali nesto sto se jos kako-tako drzi, vise nego na onoga za koga se zelis predstaviti. To mi potvrdjuje tvoje "postovanje" licnosti sopstvene zene, a majke tvoje djece.

Da te moze cuti Ban Jelacic ... pljunuo bi te u lice "od stoljeca sedmog".
Last edited by Fair Life on 15/05/2004 02:36, edited 2 times in total.
inda
Posts: 30
Joined: 07/05/2004 18:58

#178

Post by inda »

AHMETE NEMA VEZE SHTO TE BOLI CHUNA KAD IMASH PENDREK.
AhMeT
Posts: 189
Joined: 23/02/2004 00:00

#179

Post by AhMeT »

inda uozbilji se..izgleda da neshvatas svrhu dijaloga na ovome forumu..par osoba sa obje strane pokusava ovdje da zavadi dobru raju koja se koliko toliko druzi i postuje.zato te molim da prestanes "podjebavati" i zajebavati u protivnom NO COMMENT :!:

evo ti jedan Image u znak mira i sloge :-D
inda
Posts: 30
Joined: 07/05/2004 18:58

#180

Post by inda »

Ahmete MIR.Ti si super raja .POZDRAV TEBI.MOJ ZIVOT JE SHVICARSKA :-D :-D :-D
User avatar
sekiracija
Posts: 1004
Joined: 07/06/2003 00:00

#181

Post by sekiracija »

AhMeT wrote:inda uozbilji se..izgleda da neshvatas svrhu dijaloga na ovome forumu..par osoba sa obje strane pokusava ovdje da zavadi dobru raju koja se koliko toliko druzi i postuje.zato te molim da prestanes "podjebavati" i zajebavati u protivnom NO COMMENT :!:

evo ti jedan Image u znak mira i sloge :-D
Gospodin M.Krleza je to ovako rijesio u odgovoru na Rankovicevo pitanje:a sta vi o toma znate?,ii o zivotu andjela se ponesto zna :lol: :zzzz:
AhMeT
Posts: 189
Joined: 23/02/2004 00:00

#182

Post by AhMeT »

OK IndaImage
progDVB
Posts: 806
Joined: 03/04/2004 12:15

#183

Post by progDVB »

inda wrote:Ne znachi to nego me iznenadjuje da vechina neche ili ne zeli prichati shta ISLAM I ISLAMSKI FANATICI rade po svijetu.Amoj Ahmete niti sam premlada niti neiskusna po pitanju ove teme jer sam rodzena u mijeshanom braku .Bila cijeli RAT U Sarajevu i vidjela shta je islam uchinio mom ocu koji je pravoslavac A NIKAKAV VJERNIK . NITI NACIONALISTA .
Islam nikada nikome nista nije uradio, tako da malo brkas pojmove. Sto se tice islamskih fanatika, to je vec nesto drugo, i ti ljudi izlaze van okvira svoje religije. To je isto kao da npr cetnike, naciste, pripadnike IRA-e, ETA-e, ili neke pojedinacne slucajeve atentatora, otmicara i sl. poistovjetimo sa svim krscanima?!
Licno mislim, da za sve sto nas je zadesilo, treba kriviti fasizam, koji svi znamo ko je poveo, a ne Islam...mislim da je to udaljavanje od problema Inda. To je kao ona prica o Iraku...prica o uzrocima i o posljedicama su obicno dvije razlicite price...niko ne govori o korjenu problema...kada to rascistimo, onda cemo imati i jasniju sliku o svemu sto se desavalo.
btw...zao mi je tvog oca i onoga sto ga je snaslo, iako ne znam sta je bilo, i nadam se da ce ovo sto je bilo od 92-95 biti posljednji put da se nesto slicno desavalo na ovim prostorima, mada cisto sumnjam...mnogi su jos i danas zadojeni ideologijom koja je dovela do svega ovoga. Mrznja se i danas sije, a obicno se kaze, kako posijemo, tako cemo i poznjeti.
AhMeT
Posts: 189
Joined: 23/02/2004 00:00

#184

Post by AhMeT »

ProgDvb i ja dijelimo isto misljenje.I ja mislim da ovo nije bio kraj nasilju na balkanu.Ratova na balkanu je bilo i dalje ce biti.ZATO STO ZIVE TAKVI LJUDI NA NJEMU.
niti Ja a bogami ni moje dijete necemo poceti nekakav rat a bogami ni sukob (boze sacuvaj)..za to postoje ljudi koji su za to rodjeni i koji ce biti uceni da mrze.. :sad:
vidio sam dosta slika novorodjencadi s kokardama na celu na jednoj srpskoj stranici.ovo je smo jedan primjer primitivizma.

ako zelite da malo caskate s nasim zemljacima pravoslavcima koji su nacionalno opredjeljeni otidjite na http://forum.prijedor.com/ :)
Dvogrbi devac
Posts: 30
Joined: 05/05/2004 09:50

#185

Post by Dvogrbi devac »

hej mrcino, pa svojom si pricom pokazao da si isti kao i ovi zlocinci.
Post Reply