Grčka, ljetovanje?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
LieToMe
Posts: 1300
Joined: 21/02/2011 11:07
Location: ...tamo gdje je sve po mom...

#26 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by LieToMe »

Nadinka wrote:Drago mi je da se tema ovako rasirila, al jos nemam pojma gdje cemo :) pa smao vi pisite i kacite slike :)
meni je isto taj santorini zelja kad pogledam ove plavo bijele lsike i zalazak sunca, a najbolje bimozda bilo neku kombiinaciju 5 dana na jednom otoku 5 na drugom :) kolko je to moguce?
Na Santorini moras avionom, ne znam kakva je veza trajektom, odnosno kako to fercera, znam da je kao i svaki trajekt skup narocito ako ides autom (mi kad smo isli na Brač, bukvalno ako je sezona, ogule te ko sljepca-i to je svugdje tako). U toj varijanti najbolje avionom. Letovi imaju iz Zagreba i Beograda, mislim da su carter. Beograd je po meni bolja varijanta, vec je neko objasnio i zasto (ne znam jel na ovoj temi ili na nekoj drugoj). Ako ides iz Sarajeva onda imas i bus do beograda, avion tamo i onda te u povratku fino opet busom vrate kuce.
Mi smo kontali eventualno, rezervisati smjestaj on line i platiti let posebno. Po meni je to najbolja varijanta. Moj brat je na ovaj fazon obisao cijelu Europu, rezervise hostele ili hotele unaprijed i onda samo let posebno.

Problem je sto preko ovih agencija iz Beograda termini za Santorini (ako ih ima uopste) su sve u junu eventualno prva polovina jula, mi smo na godisnjem tek u augustu tako da moze biti Santorini tek next year :(
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#27 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by vryzas »

Nadinka wrote:Iako vec psotoji nekoliko tema o ljetovanju, ja cu pokrenuti zasebnu jer me zanima bas ova konkretna lokacija. da li je neko ljetovao u Grckoj? Koji otok preporucujete? Kakvu kombinaciju? Agencijski ili privatni aranzman?

Za pocetak, da napisem sta bih ja (nemam bas predstavu o Grckoj obali i tim turistickim mjestima)..ako postoji nesto slicno Hvaru u smislu,znaci da nisu kilometarske plaze sa hotelskim kompelksima,nego manje, prirodnije, da je gradic sa nekim zanimljivim ulicicama, restoranima, kaficima, da se ima gdje svrljat, a ne samo lezati na plazi...
Svi prijedlozi dobrodosli!
Proveo sam par prelijepih godina u Atini, a u tom periodu obisao "neka" ostrva :D , planine itd.
Definitivno najludja zemlja sto se tice nocnog zivota :D , naljepsa ostrva, klopa za 10 itd.itd. :)
Preporucio bih ti odmor krajem augusta ili pocetkom septembra jer je u tom periodu meni Grcka najljepsa 8)
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#28 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by inspire_me »

vryzas wrote:
Nadinka wrote:Iako vec psotoji nekoliko tema o ljetovanju, ja cu pokrenuti zasebnu jer me zanima bas ova konkretna lokacija. da li je neko ljetovao u Grckoj? Koji otok preporucujete? Kakvu kombinaciju? Agencijski ili privatni aranzman?

Za pocetak, da napisem sta bih ja (nemam bas predstavu o Grckoj obali i tim turistickim mjestima)..ako postoji nesto slicno Hvaru u smislu,znaci da nisu kilometarske plaze sa hotelskim kompelksima,nego manje, prirodnije, da je gradic sa nekim zanimljivim ulicicama, restoranima, kaficima, da se ima gdje svrljat, a ne samo lezati na plazi...
Svi prijedlozi dobrodosli!
Proveo sam par prelijepih godina u Atini, a u tom periodu obisao "neka" ostrva :D , planine itd.
Definitivno najludja zemlja sto se tice nocnog zivota :D , naljepsa ostrva, klopa za 10 itd.itd. :)
Preporucio bih ti odmor krajem augusta ili pocetkom septembra jer je u tom periodu meni Grcka najljepsa 8)
Super tema!! Sve pohvale pokretacici :D I mene ovo pravo interesuje!!
Meni vise odgovara kraj avgusta/pocetak septembra, pa me interesuje kakve su tvoje preporuke...gdje otici? u kakvom aranzmanu?? sta obici??
User avatar
Šef
Posts: 1275
Joined: 05/11/2010 18:19
Location: retroseksualac

#29 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by Šef »

Iz prve ruke, juče se vratila žena. Bila je tamo preko 20 dana, došlo je sve 220 eura. Put, spavanje i hrana, puni pansion! :shock: Jeste da je van sezone ali ne da je jeftinoća... :-) Ne pitah u kojem mjestu je bila.
User avatar
x generation
Posts: 247
Joined: 02/07/2008 02:13
Location: Athens

#30 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by x generation »

@ vryzas Pou eisai twra ?

Gledajte jako je tesko bilo kome od vas savjetovati gdje da idete i sto da posjetite , iz prostog razloga sto Grcka ima prema procjenama par tisuca otoka , medjutim pokusao sam ih svesti na minimum , koji bi vam bilo interesantni . Idem od pretpostavke da vecina vas ima neki odmor od 7-10 dana , i vjerujte mi da vam je to vremena premalo za sve vase zelje koje ovdje iznosite ( npr. kombinacija otoka i sl. ). Ukoliko imate 15 ili vise dana , a da vas to vase ljetovanje ne umori , moj savjet vam je da dodjete vlakom do Soluna , ostanete u Solunu dan do dva , i onda konekcija vlak Solun-Atina ( Atina i okolina 2-4 dana ukljuceno sa Korintom ,Pelaponesom ) , i onda na jedan od otoka ili kombinacija npr . (Paros-Santorini-Ios-Naxos ) .Karte za trajekte vam se uglavnom krecu od 12 € , pa na vise naravno za blize relacije , kombinacija automobil-trajekt slobodno zanemarite ( jer su vam cijene uistinu paprene ) - na svakom otoku imate rent-a car ili moped . Vjerujte mi da Grcka nije bas toliko jeftina ukoliko dolazite u sezoni i zelite vidjeti ono najbolje od nje , price od nekih 200 i nesto € ne piju vodu ,jedino ako ne zelite da ljetujete na Tasoss-u i sjevernom dijelu egejske Makedonije , a gdje vam vrvi od kako mi kazemo "paradajiz turista " iz Srbije , Bugarske , Rumunjske i sl. (bez uvrede ikome ).
Ovako sve to djeluje suhoparno jer bez neke ideje i onoga sto bi voljeli da vidite i osjetite konkretno , mozemo pisati u nedogled . Kada se odlucite tada vam mogu i detaljnije napisati ( od cijena hrane , prevoza i sl. ) :sax:
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#31 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by ♥ Julianna ♥ »

@xgeneration, možeš li nam neke svoje slike postaviti, naročito tih otoka ako imaš?
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#32 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by vryzas »

x generation wrote:@ vryzas Pou eisai twra ?

Gledajte jako je tesko bilo kome od vas savjetovati gdje da idete i sto da posjetite , iz prostog razloga sto Grcka ima prema procjenama par tisuca otoka , medjutim pokusao sam ih svesti na minimum , koji bi vam bilo interesantni . Idem od pretpostavke da vecina vas ima neki odmor od 7-10 dana , i vjerujte mi da vam je to vremena premalo za sve vase zelje koje ovdje iznosite ( npr. kombinacija otoka i sl. ). Ukoliko imate 15 ili vise dana , a da vas to vase ljetovanje ne umori , moj savjet vam je da dodjete vlakom do Soluna , ostanete u Solunu dan do dva , i onda konekcija vlak Solun-Atina ( Atina i okolina 2-4 dana ukljuceno sa Korintom ,Pelaponesom ) , i onda na jedan od otoka ili kombinacija npr . (Paros-Santorini-Ios-Naxos ) .Karte za trajekte vam se uglavnom krecu od 12 € , pa na vise naravno za blize relacije , kombinacija automobil-trajekt slobodno zanemarite ( jer su vam cijene uistinu paprene ) - na svakom otoku imate rent-a car ili moped . Vjerujte mi da Grcka nije bas toliko jeftina ukoliko dolazite u sezoni i zelite vidjeti ono najbolje od nje , price od nekih 200 i nesto € ne piju vodu ,jedino ako ne zelite da ljetujete na Tasoss-u i sjevernom dijelu egejske Makedonije , a gdje vam vrvi od kako mi kazemo "paradajiz turista " iz Srbije , Bugarske , Rumunjske i sl. (bez uvrede ikome ).
Ovako sve to djeluje suhoparno jer bez neke ideje i onoga sto bi voljeli da vidite i osjetite konkretno , mozemo pisati u nedogled . Kada se odlucite tada vam mogu i detaljnije napisati ( od cijena hrane , prevoza i sl. ) :sax:

Trenutno sam u Sa ali planiram vrlo brzo skoknuti do Atine :D
Slazem se sa procjenom da je veoma tesko sve "ugurati" u nekih 7-10 dana...mislim da 2-4 dana nisu dovoljna za obilazak Atine i "okoline"...samo na Peloponezu ima toliko predivnih mjesta da bi mi trebalo nekih 15-ak dana da ponovo vidim "favorite" tipa Nafplio, Kalamata itd.
Ostrva, ah ta ostrva...izbor je veliki ali treba napraviti dobru procjenu i odabrati "idealan" odmor...od 24h ludila tipa Mikonos :zzzz: , do Krita gdje mi ni 7 dana nije bilo dovoljno da vidim sve :-) , Chios-a sa kojeg mozes "preplivati" do Turske :D , a gdje u odnosu na ostala ostrva nije bilo puno turista :D itd.itd.
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#33 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by realna do boli »

Ja sam jedan godisnji provela u Paraliji, i prosto me stid reci da sam bila u Grckoj.

Nista za vidjeti, plaza, carsija. Sve na srpskom, leslovacke muckalice, kao da sam bila na beogradskoj plazi.
E, ono sto je zanimljivo to su bezbrojne robne kuce pune bundi, krzna i koze. Navodno je to tranzitna stanica za ruske prodavce i preprodavce krzna. I nisu skupe, imaje fazom kako bundetinu spakovati da je prenesete preko granice.

Plaza lijepa pjescana, kafane skupe, apartmani nacickani jedan na drugi. Izadjete na balkon i virite ljudima u tanjir.
Isle smo u neki gradic na izlet..nista posebno. Organizovali su izlet do Atine...600 kilometara..daleko brate.
Cijeli aranazman bio 2000g. 150 KM..gdje neces otici. Ali nebih vise i ne savjetujem nikome da ide u Paraliju.

Mislim da bi opet trebala u Grcku..da je malo obidjem, da imam sta reci kada me pitaju..kakva je ta Grcka.. :D
mig
Posts: 6934
Joined: 18/05/2010 10:37

#34 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mig »

.
Last edited by mig on 24/02/2012 20:16, edited 1 time in total.
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#35 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by realna do boli »

Vjerovatno :D
mig
Posts: 6934
Joined: 18/05/2010 10:37

#36 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mig »

.
Last edited by mig on 24/02/2012 20:16, edited 1 time in total.
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#37 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by vryzas »

inspire_me wrote:
vryzas wrote:
Nadinka wrote:Iako vec psotoji nekoliko tema o ljetovanju, ja cu pokrenuti zasebnu jer me zanima bas ova konkretna lokacija. da li je neko ljetovao u Grckoj? Koji otok preporucujete? Kakvu kombinaciju? Agencijski ili privatni aranzman?

Za pocetak, da napisem sta bih ja (nemam bas predstavu o Grckoj obali i tim turistickim mjestima)..ako postoji nesto slicno Hvaru u smislu,znaci da nisu kilometarske plaze sa hotelskim kompelksima,nego manje, prirodnije, da je gradic sa nekim zanimljivim ulicicama, restoranima, kaficima, da se ima gdje svrljat, a ne samo lezati na plazi...
Svi prijedlozi dobrodosli!
Proveo sam par prelijepih godina u Atini, a u tom periodu obisao "neka" ostrva :D , planine itd.
Definitivno najludja zemlja sto se tice nocnog zivota :D , naljepsa ostrva, klopa za 10 itd.itd. :)
Preporucio bih ti odmor krajem augusta ili pocetkom septembra jer je u tom periodu meni Grcka najljepsa 8)
Super tema!! Sve pohvale pokretacici :D I mene ovo pravo interesuje!!
Meni vise odgovara kraj avgusta/pocetak septembra, pa me interesuje kakve su tvoje preporuke...gdje otici? u kakvom aranzmanu?? sta obici??


Nemam pojma koliko imas slobodnog vremena? :D

U svakom slucaju preporucio bih da ti "polazna tacka" bude Atina i da bar 2-3 dana iskoristis za obilazak uzeg centra i ostalih turistickih atrakcija :P
Mislim da se moze naci neki mix aranzman u turistickim agencijama, a to je mozda i najbolja opcija zbog ustede vremena itd.
Sta obici? :?
SVE sto ti je u slobodnom vremenu "dostupno" aviJonom :D , busom, vozom, motorom, biciklom, pjeske ili na sve cetri ako treba :D

Btw. sve sto sam obisao u Grckoj je u 99% slucajeva bilo "spontano" i bez nekog velikog plana 8) . Torba na rame pa onda ili na tarajekt do nekog ostrva, ili autom do nekog gradica...tek po dolasku na odredjenu destinaciju bih skontao smjestaj, sta obici :D , mjesta gdje je dobra klopa, gdje zalomiti :D itd.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#38 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by Nadinka »

Mi planiramo neke dvije sedmice, ja sma razmisljala o opciji atina+ santorini, avion do atine pa onda avion do santorinija, ali ili ja ne znam naci :) ili jednostavno dodje te skuplje nego sa srbijanskim agencijama u tom smaostalnom aranzmanu. ako neko ima linkove za dobru kombinaciju atina-santorini nek posalje (avion,smjestaj)

Oni za santorini imaju posljednju turu 02.jula, pa se mislim da provjerim ima li jos mjesta. Hrvati imaju i poslije, ali za 7 dana umjesto 12 budu isto ili cak vise para.

@xgeneration, sta mislis o Rodosu kao izboru? Malo sma gledala sinoc njihoce aranzmane za rodos avionom, pa mozda to i to grad rodos, jer ne bih bas u enka mala mjesta tipa drvenika i gradca :), vise volim kad i grad ima neki svoj zivot.
MOze li se s Rodosa nekim brodicima trajektima i slicno stici do jos nekog zanimljivog otoka?

ovaj Zakintos i Tasos, kakvi su oni? Meni na prvi djeluju kao neka ta mirnija opcija malih naselja?? mozda grijesim, pa?
User avatar
x generation
Posts: 247
Joined: 02/07/2008 02:13
Location: Athens

#39 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by x generation »

@ Julianna

http://www.ξενοδοχεια.gr/photos-regions.htm

na ovome linku mozete naci jako puno slika krajolika ,plaza i sl. stranica je na grckom pa radi boljeg snalazenja ide vam redom ovako :
-Cikladi ( Amorgos , Adros , Ios , Milos , Mykonos, Naxos , Paros ,Santorini ,Sifnos, Syros ,Tinos )
-Jonski otoci ( Kefalonija , Krf , Kythera, Ithaki-Itaka ,Lefkada , Zakynthos )
-Saronski otoci ( Aegina , Hydra , Paros , Spetses )
-Sporadi ( Alonnisos ,Skiathos , Skopelos )
-Dodekanenski otoci ( Kalimnos , Karpathos ,Kos , Leros , Patmos , Rodos )
-Istocno-egejski otoci ( Xios , Ikaria ,Lymnos ,Lesbos , Samos , Thasos )
-Atina
-Pilio
Halkidiki

@ Nadinka ovo mozda i vama pomogne u konacnom odabiru destinacije . Sto se tice Rodosa radi se o interesantnom otoku , radi blizine Turske ima dosta slicnosti sa Turskom. Uglavnom turisti ljetuju negdje na potezu glavnog grada otoka Rodos-Lindos-Kalithea.Faliraki.Da bi ste imali ljepse plaze morate otici izvan glavnog grada uglavnom potez Lindos-Kalithea-Faliraki cca 20-ak km. Arheoloske iskopine, Rodoski Akropolis , kao i izlete na neke od okolnih otoka, ida ne zaboravim imate cesto dosta vjetra na otoku , tako da vam uvale predstavljaju jedini spas ako bas ne volite vjetrovito ljetovanje :)
Konekcija avion Atina - Santorini se uglavnom krece oko 200 - 250 € za povratnu kartu sa taxama -za jednu osobu( Aegean i Olympic Air ) , tako da vam brod nudi bolju opciju ( istina da se duze putuje ,ali mozete napraviti kombinaciju sa nekim drugim otokom ) . Tassos zanemarite,i iskreno ne bih vam preporucio , dok se za Zakynthos mozete odluciti .

za poredjenje Zakynthos i Rodos
http://www.ξενοδοχεια.gr/ionian/zakynthos/zakynthos-photos.htm

http://www.ξενοδοχεια.gr/dodecanese/rhodes/rhodes-photos.htm
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#40 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by vryzas »

Nadinka wrote:Mi planiramo neke dvije sedmice, ja sma razmisljala o opciji atina+ santorini, avion do atine pa onda avion do santorinija, ali ili ja ne znam naci :) ili jednostavno dodje te skuplje nego sa srbijanskim agencijama u tom smaostalnom aranzmanu. ako neko ima linkove za dobru kombinaciju atina-santorini nek posalje (avion,smjestaj)

Oni za santorini imaju posljednju turu 02.jula, pa se mislim da provjerim ima li jos mjesta. Hrvati imaju i poslije, ali za 7 dana umjesto 12 budu isto ili cak vise para.

@xgeneration, sta mislis o Rodosu kao izboru? Malo sma gledala sinoc njihoce aranzmane za rodos avionom, pa mozda to i to grad rodos, jer ne bih bas u enka mala mjesta tipa drvenika i gradca :), vise volim kad i grad ima neki svoj zivot.
MOze li se s Rodosa nekim brodicima trajektima i slicno stici do jos nekog zanimljivog otoka?

ovaj Zakintos i Tasos, kakvi su oni? Meni na prvi djeluju kao neka ta mirnija opcija malih naselja?? mozda grijesim, pa?

Dvije sedmice 8)

Mozda ti se "posreci" pa ostanes i malooo duze :D :D :D

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/drama- ... menta.html
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#41 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by ♥ Julianna ♥ »

x generation wrote:@ Julianna

http://www.ξενοδοχεια.gr/photos-regions.htm

na ovome linku mozete naci jako puno slika krajolika ,plaza i sl. stranica je na grckom pa radi boljeg snalazenja ide vam redom ovako :
-Cikladi ( Amorgos , Adros , Ios , Milos , Mykonos, Naxos , Paros ,Santorini ,Sifnos, Syros ,Tinos )
-Jonski otoci ( Kefalonija , Krf , Kythera, Ithaki-Itaka ,Lefkada , Zakynthos )
-Saronski otoci ( Aegina , Hydra , Paros , Spetses )
-Sporadi ( Alonnisos ,Skiathos , Skopelos )
-Dodekanenski otoci ( Kalimnos , Karpathos ,Kos , Leros , Patmos , Rodos )
-Istocno-egejski otoci ( Xios , Ikaria ,Lymnos ,Lesbos , Samos , Thasos )
-Atina
-Pilio
Halkidiki

@ Nadinka ovo mozda i vama pomogne u konacnom odabiru destinacije . Sto se tice Rodosa radi se o interesantnom otoku , radi blizine Turske ima dosta slicnosti sa Turskom. Uglavnom turisti ljetuju negdje na potezu glavnog grada otoka Rodos-Lindos-Kalithea.Faliraki.Da bi ste imali ljepse plaze morate otici izvan glavnog grada uglavnom potez Lindos-Kalithea-Faliraki cca 20-ak km. Arheoloske iskopine, Rodoski Akropolis , kao i izlete na neke od okolnih otoka, ida ne zaboravim imate cesto dosta vjetra na otoku , tako da vam uvale predstavljaju jedini spas ako bas ne volite vjetrovito ljetovanje :)
Konekcija avion Atina - Santorini se uglavnom krece oko 200 - 250 € za povratnu kartu sa taxama -za jednu osobu( Aegean i Olympic Air ) , tako da vam brod nudi bolju opciju ( istina da se duze putuje ,ali mozete napraviti kombinaciju sa nekim drugim otokom ) . Tassos zanemarite,i iskreno ne bih vam preporucio , dok se za Zakynthos mozete odluciti .

za poredjenje Zakynthos i Rodos
http://www.ξενοδοχεια.gr/ionian/zakynthos/zakynthos-photos.htm

http://www.ξενοδοχεια.gr/dodecanese/rhodes/rhodes-photos.htm

Hvala :)
Malo mi se zavrtilo od ovih slova, al dobro je :-)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#42 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by Nadinka »

vryzas wrote:
Nadinka wrote:Mi planiramo neke dvije sedmice, ja sma razmisljala o opciji atina+ santorini, avion do atine pa onda avion do santorinija, ali ili ja ne znam naci :) ili jednostavno dodje te skuplje nego sa srbijanskim agencijama u tom smaostalnom aranzmanu. ako neko ima linkove za dobru kombinaciju atina-santorini nek posalje (avion,smjestaj)

Oni za santorini imaju posljednju turu 02.jula, pa se mislim da provjerim ima li jos mjesta. Hrvati imaju i poslije, ali za 7 dana umjesto 12 budu isto ili cak vise para.

@xgeneration, sta mislis o Rodosu kao izboru? Malo sma gledala sinoc njihoce aranzmane za rodos avionom, pa mozda to i to grad rodos, jer ne bih bas u enka mala mjesta tipa drvenika i gradca :), vise volim kad i grad ima neki svoj zivot.
MOze li se s Rodosa nekim brodicima trajektima i slicno stici do jos nekog zanimljivog otoka?

ovaj Zakintos i Tasos, kakvi su oni? Meni na prvi djeluju kao neka ta mirnija opcija malih naselja?? mozda grijesim, pa?

Dvije sedmice 8)

Mozda ti se "posreci" pa ostanes i malooo duze :D :D :D

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/drama- ... menta.html
haha, suti, jutros uzimam avaz i ono prva stavr-demonstracije u atini :)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#43 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by Nadinka »

Jesu li ovo svi odustali od ljetovanja???
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#44 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mO k3 »

ma ja ne bi isao u grcku iz principa... ma da mi je nude djabe... Turska zakon...
User avatar
x generation
Posts: 247
Joined: 02/07/2008 02:13
Location: Athens

#45 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by x generation »

Ženski Dr.Med wrote:ma ja ne bi isao u grcku iz principa... ma da mi je nude djabe... Turska zakon...

Turkofilu onda lagano zaobidjite temu , daleko od toga da smo zeljni vaseg "objektivnog" misljenja , ili se kolega drzite bolje pregleda u spekulima , siguran sam da bi vam mozda bolje odgovarao.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#46 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mO k3 »

x generation wrote:
Ženski Dr.Med wrote:ma ja ne bi isao u grcku iz principa... ma da mi je nude djabe... Turska zakon...

Turkofilu onda lagano zaobidjite temu , daleko od toga da smo zeljni vaseg "objektivnog" misljenja , ili se kolega drzite bolje pregleda u spekulima , siguran sam da bi vam mozda bolje odgovarao.
forum je da se iznese misljenje , i to sto sam naveo je moje subjektivno misljenja,nikako objektivno ... tebi ako ne pase moje misljenje slobodno reci , a da zaobidjem to jest da me banuju mogu samo admini
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#47 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by neprilagodjena »

ko hoce sad u Grcku :lol: :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#48 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mO k3 »

neprilagodjena wrote:ko hoce sad u Grcku :lol: :lol:
Nijemci su ih uveliko poceli bojkotovati jedan od razloga...
Image
svi su im krivi ,samo oni nisu....
mig
Posts: 6934
Joined: 18/05/2010 10:37

#49 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mig »

.
Last edited by mig on 24/02/2012 20:17, edited 1 time in total.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#50 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by Nadinka »

mig wrote:
neprilagodjena wrote:ko hoce sad u Grcku :lol: :lol:
Zasto ne? Tako pricaju svake godine. Informises se koje destinacije da izbegnes. Mesta na kojima sam ja bila su uvek prepuna turista... do njih jos nije stigla ni vest o krizi, a kamoli kriza...
Mig, mozes li pomoci s nekim idejama za Grcku, Rodos i Santorini vjerovatno otpadaju-nema vise charter leta, ovo ostalo preskupo. Kakva su tvoja iskustva za Krf ili Zakintos ? Ako Krf, gdje odsjesti, da si ipak blizu glavnog grada ako vec u njemu nema plaza?
Post Reply