Grcka - Ceska

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

mag
Posts: 666
Joined: 30/08/2003 00:00

#26

Post by mag »

Colina me absolutno razocarao.... :roll:
mrmot
Posts: 746
Joined: 26/05/2003 00:00
Contact:

#27

Post by mrmot »

Nosiće olimpijsku baklju.
cassano
Posts: 20
Joined: 23/04/2004 14:52

#28

Post by cassano »

kada sam vidio onog cela da ce sudit sinos samo sam rekao:jao neee opet,
od prve minute bi i najveca budala vidjela da colina ima namjeru sam odluciti ko ce u finale,
colinine metode sinoc su bile:neprestalno i nepotrebno sjeckanje igre i odugovlacenje,izvodjenje prekida trajalo je i po 2 minute kod grka,nepotrebni dugi razgovori sa igracima i primitivno keveljenje sa pojedinim igracima (netreba javno dokazivati da mu se pojedini fudbaleri svidjaju kad i onako znaju svi da je peder),itd...
i to sve u cilju da se igra nebi otvorila jer svi znamo sta bi se onda desilo sa jadnim grcima,isto kao i sa dancima :lol: ali berluskonijev kucni prijatelj to nije htio dozvoliti da dozivimo jos jedno demonstriranje modernog i atraktivnog fudbala kojeg su cesi u svim dosadasnjim utakmicama izvodili,jednostavno on je zelio biti u centru paznje svih 90 minuta,nazalost i uspijio je al to je sve ucinio zato sto dobro zna da mu se blizi kraj jer uskoro ce morati u penziju tako da je iskoristio i ovu utakmicu (kao i mnoge prije) promovisati sebe kao osobu kako bi bio sto popularniji,nazalost na stetu ceha jer oni su u ovom slucaju najvise osteceni,
posto finale i onako necu gledati (da nebi jos jednom povraco po kuci) mogu slobodno reci da je reprezentacija koja je igrala najbolji i najljepsi fudbal i koja je 120% zasluzila igrati u finalu a mozda i osvojiti prvenstvo,sinoc pokradena i ostecena na jedan poznati fasisticko-globalizacionoski nacin.
User avatar
joki
Posts: 386
Joined: 15/04/2003 00:00
Location: esterajh (http://de.youtube.com/watch?v=pRzG--NFjPw)
Contact:

#29

Post by joki »

a ja sam vec mislio da je vrijeme defenzivnog nogometa napokon i nepovratno proslost-bar kad su velilki turniri u pitanju..?
jebes ga,ovaj je em od pocetka nepredvidiv(sto nije lose-naprotiv) i tako ce i okoncat',isti pocetak i kraj...
a fakat sam se radovao finalu cesi-portugezi(kad vec nisu holandezi)...
Post Reply