Grbavica '92-e

Post Reply
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#1 Grbavica '92-e

Post by grbavica70 »

Zlocinca poput Batka, majka moze da rodi samo jednom u jednom vijeku, isto kao i diktatora poput Tita.
Kao Srbin, stidim se i gnusam tog necovjeka i kretena, za kojeg ne znam pouzdano ni kako dodje na Grbavicu ni ko ga je poslao...Bilo kako bilo, taj skot je nacinio jade i nikoga nije bilo dovoljno jakog da ga u tome sprijeci a licno sam sa njim bio u belaju : nije mu se dopalo moje ime i prezime i zelio je da zna nesto vise ali je ostao uskracen...Ali, ovo nije prica o meni nego o njemu , i nije vazno da li sam ja bio hrabar pred njim ili ne...Jedno je zapamceno : tak skot nas je sviju osramotio i kada sam cuo sta je sve radio, vec je bilo kasno...

Tek kasnije, narod Grbavice ga je otjerao ali su, na zalost, njegovi zlocini ostali da pricaju o njemu kakav je bio "covjek"...Mogu samo reci ; fuj ...

Ovom prilikom, distanciram se skroz od "boraca" njegovog tipa., kao i svih ostalih koji su tukli, maltretirali, silovali, ubijali i pljackali...Sjecam se dolaska Sokocana i njihovih pljacki...odnijeli su cak i eksere iz kuca...A niko nije bio u zastiti, cak ni Srbi, jer se i njima provaljivano u stan, a kamoli bosnjacima i hrvatima...Danas na Sokocu i na Palama, rijetko je koja kuca bez satelitske antene i video rekodera, iako nisu ni znali sta je to i zasta sluzi prije rata...

Toliko.
Fočak
Posts: 23
Joined: 22/08/2004 13:47

#2

Post by Fočak »

A šta je sa ruskim, ukrajinskim, rumunskim i kojim sve ne dobrovoljcima?
Pa niškim specijalcima, vikend četnicima? Pa nismo ni mi travu pasli, nego smo je kuhanu jeli kad nije ništa drugo bilo.
Fočak
Posts: 23
Joined: 22/08/2004 13:47

#3

Post by Fočak »

Usput pogledaj film Remake koji djelomično može dočarati atmosferu na Grbavici '92.
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#4 drskosti

Post by margareta »

Ne može jedan Bošnjak odgovoriti na sva pitanja u vezi sa agresijom na BiH i isto tako ne može jedan i jedini Srbin odgovoriti na isto .

Forum nije haški tribunal i nije korektno rešetati pitanjima samo jednoga čovjeka , osobito ako on nije tip ratnog zločinca.
Kores
Posts: 5
Joined: 19/08/2004 12:42

#5 Re: Grbavica '92-e

Post by Kores »

grbavica70 wrote:Zlocinca poput Batka, majka moze da rodi samo jednom u jednom vijeku, isto kao i diktatora poput Tita.
Mislim da je neumjesno porediti njih dvojicu.
grbavica70 wrote: Kao Srbin, stidim se i gnusam tog necovjeka i kretena, za kojeg ne znam pouzdano ni kako dodje na Grbavicu ni ko ga je poslao...
Mozda SDS?
grbavica70 wrote: Tek kasnije, narod Grbavice ga je otjerao ali su, na zalost, njegovi zlocini ostali da pricaju o njemu kakav je bio "covjek"...Mogu samo reci ; fuj ...
Cuj otjerali ga?
Ispade da je bio nepozeljan na Grbavici, jer je cinio zlocine nad muslimanima? :roll:
grbavica70 wrote: Jedno je zapamceno : tak skot nas je sviju osramotio i kada sam cuo sta je sve radio, vec je bilo kasno...
Ti ga dodje kao neki superheroj? :roll:
grbavica70 wrote: Ovom prilikom, distanciram se skroz od "boraca" njegovog tipa., kao i svih ostalih koji su tukli, maltretirali, silovali, ubijali i pljackali...
Pa spisak bas i nije kratak.
A distanciras li se od onih koji su rusili BiH da bi na njoj gradili veliku srbiju?
privremeni
Posts: 1522
Joined: 29/07/2003 00:00

#6

Post by privremeni »

opet se igramo zmire :lol:
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#7 Re: Grbavica '92-e

Post by grbavica70 »

Mislim da je neumjesno porediti njih dvojicu.
Pa jeste...Tito je pobio samo nekoliko desetina hiljada politickih neistomisljenika...
Mozda SDS?
Ma kakav SDS...takvi tipovi se uvijek pojave odnekud kada zivotinjski osjeti da bi nekaznjeno mogao ciniti nedjela...
Cuj otjerali ga?
Ispade da je bio nepozeljan na Grbavici, jer je cinio zlocine nad muslimanima? :roll:
Otjerali su momci sa Grbavice, kojima je pun klinac njegovog bahatog ponasanja...I jeste, upravo zato sto je cinio zlocine prema muslimanima...
Ti ga dodje kao neki superheroj? :roll:
Nije potrebno biti heroj i suprostaviti se Batku...samo je trebalo imati muda a nisam bio jedini koji je krenuo da mu jebe mater...Kada je osjetio sta mu se sprema, sjeo je u ukradeno vozilo i razgulio...Batko je bio pizda obicna, nikada nije isao u borbe i samo je bio dobar za malteriranje nemocnih...
A distanciras li se od onih koji su rusili BiH da bi na njoj gradili veliku srbiju?
Distanciras li se ti od objavljivanja rata Srbima, da bi se Bosna mogla mirno islamizirati ?

[/quote]
Amadeus
Posts: 38
Joined: 06/07/2004 20:28

#8

Post by Amadeus »

Čitam nešto ....
Pa ovaj Fočak pravo glup?
Dečko vrati se u Foču a nemoj molim te o Grbavici pričat!!!
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#9 ne vračaj se u četnički brlog

Post by margareta »

Dečko ,
nikad se ne vračaj u Foču.
Ostavi tu pustaru onima koji su je učinili takvom.Eto je njima nek pjevaju i traže od "Boga pravdu",i
nemoj im ti ispravljat' krivu Drinu. Neka sami žive sa duhovima mrtvih
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#10 Re: Grbavica '92-e

Post by PipiDugaDevetka »

grbavica70 wrote:Kao Srbin, stidim se i gnusam tog necovjeka i kretena, za kojeg ne znam pouzdano ni kako dodje na Grbavicu ni ko ga je poslao...
Toliko.
Pa, trenirao je boks u Sa. Bojao se primati udarce. Strašljivac. Kad su sa klubom išli na zajednički ručak, nije znao koristiti viljušku.
Ne znam u kojem klubu je trenirao.

Onog Kosovara neki dan uhapsiše u CG i odmah proslijediše u Bg., a Batka ne izručiše BiH(postoji zahtjev). Čovjek težine kvintal i kusur, zdepast, preskoči 3m visok zid u nekom od zatvora u CG i to sve pored stražara. Valjda je sada opet u ćuzi, ali ne znam gdje.
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#11

Post by grbavica70 »

Ma libero je majmun i dan danas, a onda su ga pustili da pobjegne.
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#12 želim novi naslov teme

Post by margareta »

:evil:
Last edited by margareta on 24/08/2004 21:11, edited 1 time in total.
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#13 mojoj dragoj grbavici

Post by margareta »

Javi mi se mili moj , dragi "grbavice70"

Zar iz gornjega texta nisi vidio da te žarko volim, želim, jer
ti si moj najlepši san
....ti si sunce moga leta
.........voli te
.............samo tvoja
...................Margareta


ps Dragane , đe su ti hakeri
......ako se mučiš da me pronađeš
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#14 Re: mojoj dragoj grbavici

Post by grbavica70 »

margareta wrote:Javi mi se mili moj , dragi "grbavice70"

Zar iz gornjega texta nisi vidio da te žarko volim, želim, jer
ti si moj najlepši san
....ti si sunce moga leta
.........voli te
.............samo tvoja
...................Margareta


ps Dragane , đe su ti hakeri
......ako se mučiš da me pronađeš
Sta ti je bona, ja sam ozenjen muskarac :D :-)
User avatar
nostalgicar
Posts: 1150
Joined: 23/07/2003 00:00

#15 Re: mojoj dragoj grbavici

Post by nostalgicar »

grbavica70 wrote:
margareta wrote:Javi mi se mili moj , dragi "grbavice70"

Zar iz gornjega texta nisi vidio da te žarko volim, želim, jer
ti si moj najlepši san
....ti si sunce moga leta
.........voli te
.............samo tvoja
...................Margareta


ps Dragane , đe su ti hakeri
......ako se mučiš da me pronađeš
Sta ti je bona, ja sam ozenjen muskarac :D :-)
Cuj Dragane...aa djeteta mi...ides u Hag...jarane...garant...oho ti se od Karle...
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#16

Post by Lace »

evo na FTV je remake...koga zanima nek baci pogled
Post Reply