Grandularni ili ORL hirurg - Sarajevo

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
seman
Posts: 191
Joined: 12/06/2010 00:35

#1 Grandularni ili ORL hirurg - Sarajevo

Post by seman »

Žena ima nekih problema sa štitnjačom, tačnije izraslinom na lijevoj strani. Godinama ganja to, sve se vrti u krug, de ove nalaze, de punkciju, ali sad je malo porasla i otišli smo u Al Tawil kod dr. Zelija Velija, koja je jasno rekla da se treba operisati.

Radi se o lijevom lobusu štitnjače, strumma multidonosa, po našem ja mislim jednostavno guša.

Ona nam je preporučila jednu polikliniku u Zagrebu, Jurišić - pa sam istraživao i vidim da su stvarno top, al' cijena je 3k€ + mnoštvo pretraga i nalaza koje treba uraditi prije samog dolaska u Zagreb.

Na kliničkom također ima ova hirurgija, ali mi nismo ni sigurni ni koliko je to ozbiljno, riskantno, pa me interesuje da li ima ko slična iskustva ili savjete za situaciju.
Brus Lee
Posts: 853
Joined: 01/10/2010 19:35

#2 Re: Grandularni ili ORL hirurg - Sarajevo

Post by Brus Lee »

seman wrote: 25/03/2021 09:13 Žena ima nekih problema sa štitnjačom, tačnije izraslinom na lijevoj strani. Godinama ganja to, sve se vrti u krug, de ove nalaze, de punkciju, ali sad je malo porasla i otišli smo u Al Tawil kod dr. Zelija Velija, koja je jasno rekla da se treba operisati.

Radi se o lijevom lobusu štitnjače, strumma multidonosa, po našem ja mislim jednostavno guša.

Ona nam je preporučila jednu polikliniku u Zagrebu, Jurišić - pa sam istraživao i vidim da su stvarno top, al' cijena je 3k€ + mnoštvo pretraga i nalaza koje treba uraditi prije samog dolaska u Zagreb.

Na kliničkom također ima ova hirurgija, ali mi nismo ni sigurni ni koliko je to ozbiljno, riskantno, pa me interesuje da li ima ko slična iskustva ili savjete za situaciju.
Sama operacija je jedan dio price, drugi dio su eventualne komplikacije i pracenje post operativno koje traje duzi vremenski period. Dobar ljekar (sto je svakako dr Zelija) ti ponudi vise opcija na izbor ne ulazeci u mogucnosti tvog kucnog budzeta. Izvagaj sam za pro i kontra i donesi odluku
Post Reply