Gradonačelnica Sarajeva

Post Reply
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#1501 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by LBVIEW »

Drma mi se na subari cvece... :lol:
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#1502 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Styling »

LBVIEW wrote: 07/05/2021 10:40
breuer wrote: 07/05/2021 07:42
meridiyan wrote: 06/05/2021 23:23 Aktivnost 10 - Bice mini-hidroelektrana

Image
Benjamina, Nolo je Srb, oni su razarali Vijećnicu!
Pa, bas zbog toga je ovo super potez.
Mayor of East Sarajevo hates this! :lol: :lol:
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#1503 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by LBVIEW »

Styling wrote: 07/05/2021 13:22
LBVIEW wrote: 07/05/2021 10:40
breuer wrote: 07/05/2021 07:42

Benjamina, Nolo je Srb, oni su razarali Vijećnicu!
Pa, bas zbog toga je ovo super potez.
Mayor of East Sarajevo hates this! :lol: :lol:
Ma ko hebe te sumnjake iz (I)stocnog "Sarajeva", dok god im je spaljivanje Vijecnice "balijska diverzija" treba im ovako. :D
User avatar
Truba
Posts: 81758
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1504 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Truba »

Ima je svuda...
Mislim da je sabina cudic kolateralna steta
Ne moze vako mala drzava i kanton imati 2 sefice

Sad nes kontam da nije konstrukt za daljnju politicku karijeru
User avatar
pici
Posts: 43579
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1505 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by pici »

Nole predj na islam sve ctmo ti hallalit, ima da visis na piramidama ko ajatolah
detroit-mercy
Posts: 16076
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#1506 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by detroit-mercy »

dustaban wrote: 07/05/2021 10:15 Ova zemska se samo kezi i izbacuje neke standardne fraze. Nema onu dubinu pogleda, promisljene recenice i ozbiljnost mudrolike face kakvu je imao skako...
Uz to i nije bas neki borac protiv antifasizma ko Skaka :mrgreen:
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#1507 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Manual »

Veceras od 20h na N1...
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#1508 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Billy The Pljuc »

"Raspisan tender za spomen obilježje na Kazanima. Rok za dostavu ponude – 40 dana.

U ovom trenutku završena je procedura objave tendera za konkursno idejno rješenje za podizanje spomenika na lokalitetu Kazani.

Tenderska dokumentacija je objavljena na zvaničnoj stranici Grada Sarajeva, a obavještenje o nabavci na portalu agencije za javne nabavke. Rok za dostavu ponuda je 40 dana od dana objave. Dakle krajnji rok je 18.6.2021.

“Idejno rješenje je osnov za pribavljanje urbanističke saglasnosti. Odabrano rješenje se po dobivanju urbanističke saglasnosti i saglasnosti komunalnih preduzeća razgrađuje na nivo Glavnog projekta, koji se povjerava autoru idejnog rješenja. Po ishodovanju građevinske dozvole može se pristupiti objavi tendera za izvođenje radova i u konačnici pristupiti realizaciji” rekla je za BUKU Benjamina Karić, gradonačelnica Sarajeva.

Podsjetimo, gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić je najavila da će u toku njenog mandata na Kazanima biti postavljeno spomen-obilježje građanima srpske nacionalnosti ubijenima u posljednjem ratu.

“Odlučna sam da će spomen-ploča nevinim žrtvama biti postavljena u toku mandata, a danas sam na tu temu razgovarala sa potpredsjednikom FBiH koji je obećao podršku u realizaciji ovog obećanja”, istakla je Karić."
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#1509 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Manual »

Manual wrote: 07/05/2021 19:30 Veceras od 20h na N1...
Ups nije Gradonačelnica vec Irfan..
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1510 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by BHCluster »

breuer wrote: 07/05/2021 07:42
meridiyan wrote: 06/05/2021 23:23 Aktivnost 10 - Bice mini-hidroelektrana

Image
Benjamina, Nolo je Srb, oni su razarali Vijećnicu!
Ne nego srBski zlocinici!
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#1511 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Styling »

Black swan wrote: 07/05/2021 14:25 Ima je svuda...
Mislim da je sabina cudic kolateralna steta
Ne moze vako mala drzava i kanton imati 2 sefice

Sad nes kontam da nije konstrukt za daljnju politicku karijeru
Sabini je kanton ispod casti,ona samo Federacija a u narednom krugu, drzava.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#1512 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Styling »

Bilo bi dobro da i NiP izbaci kakvo prominentnije zensko, pametno i obrazovano u politicki zivot. Kod njih je ekskluzivno muski klub. Senada Bosno kao da ne postoji. Apsolutno je neprimjetna.
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#1513 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by sha_ba »

pici wrote: 07/05/2021 14:27 Nole predj na islam sve ctmo ti hallalit, ima da visis na piramidama ko ajatolah
:lol: :lol: :lol:
Ambula
Posts: 283
Joined: 20/11/2020 14:41

#1514 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Ambula »

Tek sad ne mogu da zamislim Bogičevića na poziciji gradonačelnika, jebote. Ova mlada djevojka na sve strane stiže a šta bi radio Bogi. Čovjek kad priča imam osjećaj da je na apratima. Baš je taj prijedlog bio fula i čovjek je to znao samo je iskoristio tu neku priliku da se povuče i svaka mu čast na tome. Znao je da je u godinama a ova pozicija više nije protokolarnog karaktera.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#1515 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by JoseMujica »

_BataZiv_0809 wrote: 07/05/2021 11:16
pici wrote: 07/05/2021 10:53
_BataZiv_0809 wrote: 07/05/2021 10:51

Prošnjačke sto bi rekao @JoseMujica :D
dze mi je Jose nema visHe njegovog mudroserovanja :mrgreen:
Naleti s vremena na vrijeme, penzioner jbga, nije vise presjenik Urugvaja :skoljka:
ma mrsko mi se vise ovim fekalijama baviti, a ne znas koji su veca govna tako da se tu nema sta vise smisleno retji

samo priroda, meza, pice, sport, kultura i picoke...ostalo je ubleha i trosenje zivota
User avatar
Thorgerson
Posts: 8545
Joined: 15/04/2015 11:26

#1516 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Thorgerson »

Van Halen wrote: 06/05/2021 14:11 Nisam ni na cijoj strani ali treba reci za msndata Skake kakav god da je bio otvorena je žičara,renoviran Olimpijski muzej i započeto renoviranje Bistričke stanice. Vidjecemo sta ce uraditi Benjamina. Želim joj svu srecu
Ja mogu samo reci da nisam na Skakinoj strani, definitivno. Ali ovo gore sto si napisao, stoji.

Takodjer ti nedostaje EYOF.

Ako pogledamo sta je npr uradio Ivo Komsic, Skaka je realno odradio ok mandat. Kako, na koji nacin, to je sad druga stvar. Ali mu se jbg mora odati priznanje, bilo sta uraditi u ovoj zabokrecini od drzave i grada, je vrijedno priznanja.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#1517 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Styling »

Thorgerson wrote: 09/05/2021 01:56
Van Halen wrote: 06/05/2021 14:11 Nisam ni na cijoj strani ali treba reci za msndata Skake kakav god da je bio otvorena je žičara,renoviran Olimpijski muzej i započeto renoviranje Bistričke stanice. Vidjecemo sta ce uraditi Benjamina. Želim joj svu srecu
Ja mogu samo reci da nisam na Skakinoj strani, definitivno. Ali ovo gore sto si napisao, stoji.

Takodjer ti nedostaje EYOF.

Ako pogledamo sta je npr uradio Ivo Komsic, Skaka je realno odradio ok mandat. Kako, na koji nacin, to je sad druga stvar. Ali mu se jbg mora odati priznanje, bilo sta uraditi u ovoj zabokrecini od drzave i grada, je vrijedno priznanja.
Projekat zicare, Eyof i Bistricka stanica su bili projekti kantona koje je Skaka uz pomoc tadasnje vecine u kantonu uzurpirao i preuzeo kao svoje. Grad niti ima sredstava niti kapaciteta da sam iznese takve projekte. Uvijek su potrebna dodatna sredstva i pomoc iz drugih izvora da bi se projekti ove velicine realizovali.
saimidin
Posts: 2796
Joined: 20/05/2011 17:53

#1518 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by saimidin »

Ambula wrote: 07/05/2021 22:50 Tek sad ne mogu da zamislim Bogičevića na poziciji gradonačelnika, jebote. Ova mlada djevojka na sve strane stiže a šta bi radio Bogi. Čovjek kad priča imam osjećaj da je na apratima. Baš je taj prijedlog bio fula i čovjek je to znao samo je iskoristio tu neku priliku da se povuče i svaka mu čast na tome. Znao je da je u godinama a ova pozicija više nije protokolarnog karaktera.
Meni nije bili jasno kako je on uopste pristao da bude kandidat, valjda je bio potpuno neupucen kako je skaka izabran, I u asimove game od thrones igre, a vec to je dovoljan razlog da niti je trebao pristati a niti biti izabran

Po meni jedino logicno je da bude clan predsjednistva, mada je I to bio u sfrj, dakle penzija, unuci, pisanje knjiga I ...

Njoj treba dati sansu, mada je to protokolarna I time besmislena pozicija, a ks treba administrativnu reorganizaciju, kao I citava bih, za pocetak na nivou opcina/gradova
User avatar
_Reds_
Posts: 9366
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#1519 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by _Reds_ »

Styling wrote: 09/05/2021 12:17
Thorgerson wrote: 09/05/2021 01:56
Van Halen wrote: 06/05/2021 14:11 Nisam ni na cijoj strani ali treba reci za msndata Skake kakav god da je bio otvorena je žičara,renoviran Olimpijski muzej i započeto renoviranje Bistričke stanice. Vidjecemo sta ce uraditi Benjamina. Želim joj svu srecu
Ja mogu samo reci da nisam na Skakinoj strani, definitivno. Ali ovo gore sto si napisao, stoji.

Takodjer ti nedostaje EYOF.

Ako pogledamo sta je npr uradio Ivo Komsic, Skaka je realno odradio ok mandat. Kako, na koji nacin, to je sad druga stvar. Ali mu se jbg mora odati priznanje, bilo sta uraditi u ovoj zabokrecini od drzave i grada, je vrijedno priznanja.
Projekat zicare, Eyof i Bistricka stanica su bili projekti kantona koje je Skaka uz pomoc tadasnje vecine u kantonu uzurpirao i preuzeo kao svoje. Grad niti ima sredstava niti kapaciteta da sam iznese takve projekte. Uvijek su potrebna dodatna sredstva i pomoc iz drugih izvora da bi se projekti ove velicine realizovali.
Izvini, ali si bot nad botovima. Idem blatiti sve tudje, a branim neodbranjivo moje.
Što ih nije realizovao neko prije?
Skaka je bio i ovakav i onakav, sli sigurno bolji nego njegovi "mrtvi" prethodnici.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#1520 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Styling »

_Reds_ wrote: 10/05/2021 08:24
Styling wrote: 09/05/2021 12:17
Thorgerson wrote: 09/05/2021 01:56
Ja mogu samo reci da nisam na Skakinoj strani, definitivno. Ali ovo gore sto si napisao, stoji.

Takodjer ti nedostaje EYOF.

Ako pogledamo sta je npr uradio Ivo Komsic, Skaka je realno odradio ok mandat. Kako, na koji nacin, to je sad druga stvar. Ali mu se jbg mora odati priznanje, bilo sta uraditi u ovoj zabokrecini od drzave i grada, je vrijedno priznanja.
Projekat zicare, Eyof i Bistricka stanica su bili projekti kantona koje je Skaka uz pomoc tadasnje vecine u kantonu uzurpirao i preuzeo kao svoje. Grad niti ima sredstava niti kapaciteta da sam iznese takve projekte. Uvijek su potrebna dodatna sredstva i pomoc iz drugih izvora da bi se projekti ove velicine realizovali.
Izvini, ali si bot nad botovima. Idem blatiti sve tudje, a branim neodbranjivo moje.
Što ih nije realizovao neko prije?
Skaka je bio i ovakav i onakav, sli sigurno bolji nego njegovi "mrtvi" prethodnici.
Nista ja ne branim, samo iznosim cinjenice. Zasto prethodnici nisu, to treba njih pitati.
User avatar
pici
Posts: 43579
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1521 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by pici »

Thorgerson wrote: 09/05/2021 01:56
Van Halen wrote: 06/05/2021 14:11 Nisam ni na cijoj strani ali treba reci za msndata Skake kakav god da je bio otvorena je žičara,renoviran Olimpijski muzej i započeto renoviranje Bistričke stanice. Vidjecemo sta ce uraditi Benjamina. Želim joj svu srecu
Ja mogu samo reci da nisam na Skakinoj strani, definitivno. Ali ovo gore sto si napisao, stoji.

Takodjer ti nedostaje EYOF.

Ako pogledamo sta je npr uradio Ivo Komsic, Skaka je realno odradio ok mandat. Kako, na koji nacin, to je sad druga stvar. Ali mu se jbg mora odati priznanje, bilo sta uraditi u ovoj zabokrecini od drzave i grada, je vrijedno priznanja.
sve su to kantonalni projekti...
User avatar
pici
Posts: 43579
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1522 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by pici »

Benjamina svaki jebeni dan izbaci svoj rad na drustvenim mrezama al svaki... od obilazaka, pregleda stanja, razmjene misljenja itd... gradski budjet je minimiziran i da nema pomoci kantona, donacija, sponzora sa tim budjetom nebi mogli ni fasadu okrecit na vijecnici... SSkaka je uzurpirao kantonalne projekte i donacije... zicaru je obnovio strani investitor, olimpijski muzej kantonalne institucije i pripada ZOI84, EYOF stoji drzava BiH to nije gradska olimpijada vec medjunarodnog karaktera i gradonacelnik I.Sarajeva je bio ukljucen kao partner itd itd... SSkaka je poltronsko sdO nedonosce, mladomuslimanski fasista koji je obilazio jednom mjesecno sa rotacijama ono sto bi se moglo medijski slikovat... pitanje je kolko je on dobar za svoj dzep u svemu tome... zasluzen odmor na vikendici sa femilijom... vOkcinu je primio a ti se fHukaro gurkaj po zetri.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#1523 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Manual »

pici wrote: 10/05/2021 12:48 Benjamina svaki jebeni dan izbaci svoj rad na drustvenim mrezama al svaki... od obilazaka, pregleda stanja, razmjene misljenja itd... gradski budjet je minimiziran i da nema pomoci kantona, donacija, sponzora sa tim budjetom nebi mogli ni fasadu okrecit na vijecnici... SSkaka je uzurpirao kantonalne projekte i donacije... zicaru je obnovio strani investitor, olimpijski muzej kantonalne institucije i pripada ZOI84, EYOF stoji drzava BiH to nije gradska olimpijada vec medjunarodnog karaktera i gradonacelnik I.Sarajeva je bio ukljucen kao partner itd itd... SSkaka je poltronsko sdO nedonosce, mladomuslimanski fasista koji je obilazio jednom mjesecno sa rotacijama ono sto bi se moglo medijski slikovat... pitanje je kolko je on dobar za svoj dzep u svemu tome... zasluzen odmor na vikendici sa femilijom... vOkcinu je primio a ti se fHukaro gurkaj po zetri.
:thumbup:
User avatar
pici
Posts: 43579
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1524 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by pici »




nema dana da nije nesto uradila... :thumbup:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#1525 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by meridiyan »

Oglasil se gradonacelnica slijedom desavanja u Izraelu, imajuci u vidu da joj venama tece i jevrejska krv?
Mislim, ono ko vegeta se do sada u sve mjesala pa iznenadjuje njen muk. A brate i gradonacelnica je.
Pojela maca jezik :skoljka: :skoljka: :run:
Post Reply