Gradonačelnica Sarajeva

Post Reply
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#1851 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by skafiskafsnjak »

Nadzornik wrote: 22/06/2021 20:51
skafiskafsnjak wrote: 22/06/2021 20:47 Ne znam... Zelim da vidim promjene na bolje.
Ali.kada vidim.ovog Stanivukovica..sjetim se ove slike...

Image
Ima li sta pozitivnog da se sjetis moj dijasporac... :-?
Pozitivno je sto je napado poziciju...al sta opozicija drugo radi... :?

Sjecam se da je javno negirao Genocid. Tako da... Cega se trebam.sjetiti, pored toga ?
Preko takvih stvari se ne prelazi.....
Last edited by skafiskafsnjak on 22/06/2021 20:55, edited 1 time in total.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#1852 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by LBVIEW »

uglavnomja wrote: 22/06/2021 20:45
LBVIEW wrote: 22/06/2021 20:35
uglavnomja wrote: 22/06/2021 20:24 botovi svih boja na respiratorima

30 godina ste trovali zemlju, ali prolazi vase
napokon neko svjetlo nakon sto su nazzi stranke upalile mrak


bravo za benjaminu i draska :thumbup:
i da im ovako fino bude i u sarajevu
Svakako, poznato je da je cica Draza bio antifasista, a ne koljac, te da Radovan i Sratko nisu krivi, sto kaze i ovaj mali papak koji je, po tebi, eliksir za ozdravljenje.
mali je generalno rekao da ga ne zanima proslost nego buducnost

i zasad se tako ponasa

a vama smeta jer pobjeda buducnosti nad prosloscu znaci vas kraj, kraj mracnih nazadnih feudalno-vjerskih totalitarnih plemenskih zajednica sa neprikosnovenim vladarom zivota i smrti, gdje vi kupite mrvice oko stola
Ne, papak je rekao kako "Srebrenica za njega nije genocid", te da "Radovan i Ratko nisu krivi".
Toliko o tome ko je jos uvijek mentalno u plenenskoj zajednici, kako oni koji poput njega tako razmisljaju, tako i oni koji ga pravdaju. :wink:
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1853 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by pici »

SKANDALOZNA IZJAVA
Dodik: Crnogorski poslanici koji su glasali za rezoluciji nisu dobrodošli u RS
zeleni gmazovi pa godinama ste sa ovakvim u koalicijama i nasli da polemisete i moralisete, ma mrrsssssshhhhhh pod kamen crvi...
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#1854 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by uglavnomja »

benjamina i drasko, drasko i benjamina :thumbup:

buducnost normalne zemlje

ljudi uce citav zivot, formiraju i mijenjaju misljenja i stavove prema novim saznanjima i vremenima...
doci ce jednom sve na svoje mjesto


za termite
worry, don't be happy :D
Last edited by uglavnomja on 22/06/2021 20:59, edited 1 time in total.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#1855 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by skafiskafsnjak »

uglavnomja wrote: 22/06/2021 20:58 benjamina i drasko, drasko i benjamina :thumbup:

buducnost normalne zemlje

ljudi uce citav zivot, formiraju i mijenjaju misljenja i stavove prema novim saznanjima i vremenima...
doci ce jednom sve na svoje mjesto

worry, don't be happy :D
Zar nije buducnost da priznaju genocid i da krenemo.konacno ka pomirenju?
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#1856 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Gerro »

ova iz paštete iskače koliko je postala dosadna jbt
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#1857 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by uglavnomja »

skafiskafsnjak wrote: 22/06/2021 20:59
uglavnomja wrote: 22/06/2021 20:58 benjamina i drasko, drasko i benjamina :thumbup:

buducnost normalne zemlje

ljudi uce citav zivot, formiraju i mijenjaju misljenja i stavove prema novim saznanjima i vremenima...
doci ce jednom sve na svoje mjesto

worry, don't be happy :D
Zar nije buducnost da priznaju genocid i da krenemo.konacno ka pomirenju?
priznace jednog dana, priznace svi, ne moze preko koljena za par mjeseci, pogotovo stanje svijesti stvarno 30 godina
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#1858 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by skafiskafsnjak »

uglavnomja wrote: 22/06/2021 21:02
skafiskafsnjak wrote: 22/06/2021 20:59
uglavnomja wrote: 22/06/2021 20:58 benjamina i drasko, drasko i benjamina :thumbup:

buducnost normalne zemlje

ljudi uce citav zivot, formiraju i mijenjaju misljenja i stavove prema novim saznanjima i vremenima...
doci ce jednom sve na svoje mjesto

worry, don't be happy :D
Zar nije buducnost da priznaju genocid i da krenemo.konacno ka pomirenju?
priznace jednog dana, priznace svi, ne moze preko koljena za par mjeseci, pogotovo stanje svijesti stvarno 30 godina
Pa on kao gradonacelnik to treba !
A ne da javno priznaje suprotno....
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#1859 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

Kada dođeš u situaciju da braneći osobu iz političke opcije koju podržavaš moraš braniti negatora genocida, zločina i podržavača ratnih zločinaca, nešto ozbiljno nije u redu sa strategijom.

Zar je, stvarno, za to da se brani gradonačelnica, "promjeniteljima paradigme" prihvatljiva cijena branjenje negatora genocida? :shock:

Iako mislim da nije gradonačelnica ništa strašno nije napravila, malo je ponio istorijski trenutak, ali super je ona, njeni branitelji idu toliko daleko da će još početi braniti ne Stanivukovića, nego i samog Mladića.

Ode ovo u helač...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1860 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by _BataZiv_0809 »

Nece oni to pocet branit nego vi nagonite vodu na taj mlin da oni to brane.
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#1861 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

turgut wrote: 22/06/2021 21:00 s jedne strane mladi Srbin kojeg izabraše Srbi pod četničkom ravnogorskom zastavom, s druge strane pod zastavom petokrakom i titinom slikom
ko biva neka prosperitetna napredna mlada multikulturalna liberalka koju izabraše Bošnje

Bošnje nisu makli dalje ni milimetra od mentanog stanja Top Lista Nadrealista. ma hajmo se malo smijati Neletu, Đuri i Zenitu, jebo vas rat...
ee moj narode kurčeviti.. :-)

:lol:
Bolje ona nego neka stipendistkinja TIKA, informisana iz Stava i Faktora...
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#1862 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

_BataZiv_0809 wrote: 22/06/2021 21:05 Nece oni to pocet branit nego vi nagonite vodu na taj mlin da oni to brane.
Ne smiju sebi dozvoliti da ih iko na taj mlin navede, koliko god pokušavao. Postoji, valjda, PONR?
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1863 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by pici »

prizno vam je mile genocid pa se predomislio i sad ste zelena marvo sunjim u koaliciji... Benjamina razvaljuje :thumbup: poslije onog tulipana ssKAKE, pravi biser...
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1864 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Kikibombona »

skafiskafsnjak wrote: 22/06/2021 20:59Zar nije buducnost da priznaju genocid i da krenemo.konacno ka pomirenju?
Buducnost je u vladavini zakona, borbi protiv kriminala i korupcije, sto se recimo kod Bosnjaka ne desava. Kako to objasnjavas, samo destrukciju, samounistenje?

Kada dobro promislis o tome i odgovoris samom sebi, doci ces do odgovora zasto Srbi ne mogu napraviti otklon od zlocina i zlocinaca.

...

Ja cu ti samo reci, tesko je od trulih namirnica napraviti ukusan ručak.

...

Ovdje treba raditi korak po korak, polako liječiti mnogobrojne bolesti od kojih boluju sva tri naroda.
User avatar
drag_gost
Posts: 5536
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#1865 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by drag_gost »

Patton44 wrote: 22/06/2021 20:27
drag_gost wrote: 22/06/2021 20:19
Patton44 wrote: 22/06/2021 20:18 :?
Jel prodala il nije.
Proslo je tvoje, pusti omladinu, dovoljno si otrovao.
Vidis li sad.
Proslo je bolan tvoje, dovoljno si otrovao. Pusti omladinu da zivi.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#1866 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by skafiskafsnjak »

Kikibombona wrote: 22/06/2021 21:08
skafiskafsnjak wrote: 22/06/2021 20:59Zar nije buducnost da priznaju genocid i da krenemo.konacno ka pomirenju?
Buducnost je u vladavini zakona, borbi protiv kriminala i korupcije, sto se recimo kod Bosnjaka ne desava. Kako to objasnjavas, samo destrukciju, samounistenje?

Kada dobro promislis o tome i odgovoris samom sebi, doci ces do odgovora zasto Srbi ne mogu napraviti otklon od zlocina i zlocinaca.

...

Ja cu ti samo reci, tesko je od trulih namirnica napraviti ukusan ručak.

...

Ovdje treba raditi korak po korak, polako liječiti mnogobrojne bolesti od kojih boluju sva tri naroda.
Ne pricamo.sad o nasoj strani.... Sto.se politike tice, na obje strane odgovara da haos bude. Ne branim nikoga.

A ja sad pricam o pojedincu...buducnosti.zemlje.
Sto je najgore, filuju laznom.historijom.djecu koja su gora.od njih samih...

Ja se iskreno nadam.da su ovo.prvi.koraci ka pozitovnom...
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#1867 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

Kikibombona wrote: 22/06/2021 21:08
Ovdje treba raditi korak po korak, polako liječiti mnogobrojne bolesti od kojih boluju sva tri naroda.
Tu si u pravu.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1868 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Kikibombona »

turgut wrote: 22/06/2021 21:00 s jedne strane mladi Srbin kojeg izabraše Srbi pod četničkom ravnogorskom zastavom, s druge strane pod zastavom petokrakom i titinom slikom
ko biva neka prosperitetna napredna mlada multikulturalna liberalka koju izabraše Bošnje

Bošnje nisu makli dalje ni milimetra od mentanog stanja Top Lista Nadrealista. ma hajmo se malo smijati Neletu, Đuri i Zenitu, jebo vas rat...
ee moj narode kurčeviti.. :-)

:lol:
Srpski nacionalisti kazu da je Drasko izdajnik. I oni isto govore sto i ti, da Srbi nikad pameti nece doci. Nevjerovatno, sve isto. :lol:
Kako te nije sramota i grehota gaziti po Srpskim žrtvama. Ova je javno rekla da mrzi Srbe i podržala presudu Ratku Mladiću, a ti joj se dodvoravaš izdajniče
Ovo je jedno od istorijski najvećih poniženja za srpski narod u Banja Luci! Gradonačelniku su preči ljudi koji podržavaju Armiju BiH nego djeca sa Kosova! Dno dna!
Federalni i strani mediji najvili ovaj sastanak kao istorijski znaci zna se sta se sprema gradjanima Republike Srpske od izdajnika Stanivukovica
Sramota srpskog roda.
Ali sta ocekivati od ovoga kepeca koji se evo ne zna ni obuci kako treba.
Bitno da se on sastao i slikao sa nekim ko kaze za srbe da su genocidni.
Srpski narod ti ovo nece oprostiti.
Izdajice srpskog roda.
Hoce li i u BL ova reci da smo genocidan narod?
Da li si pitao možda gradjane Banjaluke da li žele da im neko ko stalno o nama priča kao genocidnim, ko veliča armiju bih i ubicu mladih vojnika u Dobrovoljačkoj dodje u posjetu gradu?
Драшко мајмуне, примаш њу која мрзи све што је српско, а дјецу са Косова и Метохије ниси хтио да примиш!!!
Benjamina otvara česmu ispred Hrama Hristsa Spasitelja i spomenika Bana Milosavljevica, gradonačelniče dali si pri zdravom razumu, znas li šta radiš, na veliki pravoslavni praznik Duhovi
Ovo ti Drasko nijedan Srbin nece oprostiti. Zena nas ne moze na oci, velica zlocine nad Srbima, ali on ce to sve da proguta jer mu treba bosnjacka podrska da rusi Dodika. Izdajnice!
:lol:
User avatar
Login77777
Posts: 8686
Joined: 18/05/2021 09:11

#1869 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Login77777 »

pici wrote: 22/06/2021 20:14
Patton44 wrote: 22/06/2021 19:49
pici wrote: 22/06/2021 19:21

Ko tvoje u Zenicu...
:lol: :lol:
Vratice se, al iz Jagomira....
nije tebi dobro inace... steta slova na tebe potrosit...
Primjer sdO pOdriguse :thumbup:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#1870 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by SaraFina »

pici wrote: 22/06/2021 21:07 prizno vam je mile genocid pa se predomislio i sad ste zelena marvo sunjim u koaliciji... Benjamina razvaljuje :thumbup: poslije onog tulipana ssKAKE, pravi biser...
Ložiš se na Benjaminu priznaj! 🤭

A meni izgledaju kao par, koji se upoznao na Facebook- u u doba korone. I sad ono angažirali privatnog fotografa, da ih slika. I po Facebooku dijele slike “ svoje ljubavi” vaskolikom faceboovskom pučanstvu :))
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1871 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Kikibombona »

skafiskafsnjak wrote: 22/06/2021 21:12Ne pricamo.sad o nasoj strani.... Sto.se politike tice, na obje strane odgovara da haos bude. Ne branim nikoga.

A ja sad pricam o pojedincu...buducnosti.zemlje.
Sto je najgore, filuju laznom.historijom.djecu koja su gora.od njih samih...

Ja se iskreno nadam.da su ovo.prvi.koraci ka pozitovnom...
Prvo treba sebe pogledati pa onda druge.

Da li Bosnjaci, ovakvi kakvi su, mogu ici u buducnost? Kriminal i korupcija, prljave rijeke i planine, ultra konzervativna politika, otvorena mrznja prema ugrozenim skupinama poput LGBT... Je li ovo buducnost? Ja vidim jednu tesku zatucanost, budjavi konzervativizam i nepismenost.

To se jarane ne moze liječiti preko noci, potrebne su decenije rada.

...

Isto tako sa srpskim ekstrmizmom, negiranjem BiH, velicanjem zlocinaca i sl. To se ne moze ponistiti darovnim stapicem. Potrebne su decenije.

...

A mi gubimo 20 godina na svadjanju i njegujemo sve ono lose u sebi. To jarane nigdje ne vodi. Propast cemo zajedno. Bez ekonomije nas nece biti.

...

Pogledaj ovu strahotu, ovo ce nas unistiti

https://www.klix.ba/biznis/investicije/ ... /210621141
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1872 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Kikibombona »

SaraFina wrote: 22/06/2021 21:16
pici wrote: 22/06/2021 21:07 prizno vam je mile genocid pa se predomislio i sad ste zelena marvo sunjim u koaliciji... Benjamina razvaljuje :thumbup: poslije onog tulipana ssKAKE, pravi biser...
Ložiš se na Benjaminu priznaj! 🤭

A meni izgledaju kao par, koji se upoznao na Facebook- u u doba korone. I sad ono angažirali privatnog fotografa, da ih slika. I po Facebooku dijele slike “ svoje ljubavi” vaskolikom faceboovskom pučanstvu :))
Pa dijeli Drasko, malo pretjeruje sa tim, istina. To su te Instagram generacije.

Benjamina je objavila jednu sliku koja odaje utisak poslovnog sastanka.
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#1873 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

SaraFina wrote: 22/06/2021 21:16
pici wrote: 22/06/2021 21:07 prizno vam je mile genocid pa se predomislio i sad ste zelena marvo sunjim u koaliciji... Benjamina razvaljuje :thumbup: poslije onog tulipana ssKAKE, pravi biser...
Ložiš se na Benjaminu priznaj! 🤭

A meni izgledaju kao par, koji se upoznao na Facebook- u u doba korone. I sad ono angažirali privatnog fotografa, da ih slika. I po Facebooku dijele slike “ svoje ljubavi” vaskolikom faceboovskom pučanstvu :))
Ne spomenuh ja zaljubljene poglede slučajno. On nju oko ramena, ali ona njega oko struka.

Treba pratiti razvoj situacije, moglo bi biti svašta...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#1874 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by skafiskafsnjak »

Kikibombona wrote: 22/06/2021 21:19
skafiskafsnjak wrote: 22/06/2021 21:12Ne pricamo.sad o nasoj strani.... Sto.se politike tice, na obje strane odgovara da haos bude. Ne branim nikoga.

A ja sad pricam o pojedincu...buducnosti.zemlje.
Sto je najgore, filuju laznom.historijom.djecu koja su gora.od njih samih...

Ja se iskreno nadam.da su ovo.prvi.koraci ka pozitovnom...
...

Isto tako sa srpskim ekstrmizmom, negiranjem BiH, velicanjem zlocinaca i sl. To se ne moze ponistiti darovnim stapicem. Potrebne su decenije.

...



Prvo da pocistimo.odnose ta dva naroda.... Pa onda raditi dalje prema Evropi. Razumijem.ja tebe.... Ali meni je prece.da se pomire narodi , a kasnije tek.druge stvari.

A iskljucivi krivac za sranje medju.nama su oni u RS i negiranje genocida.

Siguran sam, da kad dodje pomirenje, doci ce i dr Evropske vrijednosti.

Ali znas sta...politika zivi od toga i ne dozvoljavaju to..kako nasa politika, tako.i njihova.
Last edited by skafiskafsnjak on 22/06/2021 21:23, edited 1 time in total.
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#1875 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

Kikibombona wrote: 22/06/2021 21:19
skafiskafsnjak wrote: 22/06/2021 21:12Ne pricamo.sad o nasoj strani.... Sto.se politike tice, na obje strane odgovara da haos bude. Ne branim nikoga.

A ja sad pricam o pojedincu...buducnosti.zemlje.
Sto je najgore, filuju laznom.historijom.djecu koja su gora.od njih samih...

Ja se iskreno nadam.da su ovo.prvi.koraci ka pozitovnom...
Prvo treba sebe pogledati pa onda druge.

Da li Bosnjaci, ovakvi kakvi su, mogu ici u buducnost? Kriminal i korupcija, prljave rijeke i planine, ultra konzervativna politika, otvorena mrznja prema ugrozenim skupinama poput LGBT... Je li ovo buducnost? Ja vidim jednu tesku zatucanost, budjavi konzervativizam i nepismenost.

To se jarane ne moze liječiti preko noci, potrebne su decenije rada.

...

Isto tako sa srpskim ekstrmizmom, negiranjem BiH, velicanjem zlocinaca i sl. To se ne moze ponistiti darovnim stapicem. Potrebne su decenije.

...

A mi gubimo 20 godina na svadjanju i njegujemo sve ono lose u sebi. To jarane nigdje ne vodi. Propast cemo zajedno. Bez ekonomije nas nece biti.

...

Pogledaj ovu strahotu, ovo ce nas unistiti

https://www.klix.ba/biznis/investicije/ ... /210621141
Dobro, treba imati u vidu da Srbija (kao ni Hrvatska), pored toga što nema SDA, nema ni politike koje rade sve šta mogu da ruše državu.
Post Reply