Gradonačelnica Sarajeva

Post Reply
splinter
Posts: 7350
Joined: 08/10/2011 12:28

#2926 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by splinter »

_BataZiv_0809 wrote: 20/08/2021 17:45
pici wrote: 19/08/2021 20:49 Image

tKo je ova gazela pored hadzibajrica :shock: uhhhhh lizo bi crveni tepih kud je ona gazala...
Stani u red kume
Pa predaj neki zahtjev u vezi urbanizma u OSG i traži da se sastaneš sa šeficom . Želja ti se možda ostvari.
User avatar
aCme
Posts: 3431
Joined: 23/04/2010 01:06

#2927 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by aCme »

caseytron wrote: 16/08/2021 18:59 Je l' ova ista konkretno napravila do sada?
Slikala se sa Draškom :skoljka:
noviclan
Posts: 10807
Joined: 31/10/2013 06:48

#2928 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by noviclan »

splinter wrote: 21/08/2021 08:48
_BataZiv_0809 wrote: 20/08/2021 17:45

Stani u red kume
Pa predaj neki zahtjev u vezi urbanizma u OSG i traži da se sastaneš sa šeficom . Želja ti se možda ostvari.
Znaci ova mota navoje hadzibeju
Hakiz
Posts: 39942
Joined: 30/07/2015 20:01

#2929 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

Sarajmen wrote: 23/08/2021 06:20 Pa i ne baš. Bit' će prije da su to razmišljanja paćenika sa tzv slabom tačkom, koji se ne drže mudrog principa da gdje radiš ne jebeš i gdje jedeš ne sereš.
Eh, da je tako mudar, ne bi se toliko ignorisao :lol:
User avatar
thekupus
Posts: 6789
Joined: 25/06/2011 22:38

#2930 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by thekupus »

Gledam kako faktor i stav skoro svaki dan nešto napišu o tome kako je Karićka katastrofalna, kako ništa ne radi. Nešto razmišljam, koliko je prošlo od njenog imenovanja? Ako se dobro sjećam, preuzela je poziciju početkom aprila. Dakle otprilike 4.5 mjeseci. Sjeća li se neko šta je konkretno Skaka uradio u prvih 5 mjeseci svog mandata? Oni govore kao da je trebala obnoviti cijeli grad, a to nije realno za tako kratko vrijeme.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#2931 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Roccohljup »

skaka je debil (bio i ostao) i nije nikakvo mjerilo. ja sam iskreno od ove očekivao da bude malo konkretnija
izvrsni direktor
Posts: 9164
Joined: 20/12/2018 16:11

#2932 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by izvrsni direktor »

Roccohljup wrote: 23/08/2021 15:31 skaka je debil (bio i ostao) i nije nikakvo mjerilo. ja sam iskreno od ove očekivao da bude malo konkretnija
Naravno da jeste mjerilo. On predstavlja drugi blok , nasuprot onom kojem pripada trenutna gradonacelnica. U kantonu su se isprofilirale dvije opcije, ili-ili, i naravno da cds porediti izmedju te dvije.
Sta se konkretno moze uraditi za 5 mjeseci? Obnoviti citav grad svojerucno?
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#2933 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Roccohljup »

izvrsni direktor wrote: 23/08/2021 15:49
Roccohljup wrote: 23/08/2021 15:31 skaka je debil (bio i ostao) i nije nikakvo mjerilo. ja sam iskreno od ove očekivao da bude malo konkretnija
Naravno da jeste mjerilo. On predstavlja drugi blok , nasuprot onom kojem pripada trenutna gradonacelnica. U kantonu su se isprofilirale dvije opcije, ili-ili, i naravno da cds porediti izmedju te dvije.
Sta se konkretno moze uraditi za 5 mjeseci? Obnoviti citav grad svojerucno?
Drug, nemoj me pogrešno shvatiti ali meni (a i većini građana) je pun klinac poređenja sa prethodnom garniturom a vrijeme prolazi. Svi znamo da smo sa SDA i satelitima bili dotakli dno ali od ovih ljudi koji su sad na vlasti očekujemo da više rade (konkretne stvari) a manje se šešure i porede sa onim ološem prije njih.
Znam da za 5 mjeseci mala nije mogla puno bog zna šta uraditi ali brate treba se fokusirati na par bitnih projekata za grad i upresti da to izgura. Ima je stvarno svuda ali malo treba više fokusa i unaprijediti saradnju sa opštinama (na zajedničkim projektima) makar ovdje gdje su na vlasti.
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#2934 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Styling »

Roccohljup wrote: 24/08/2021 12:54
izvrsni direktor wrote: 23/08/2021 15:49

Naravno da jeste mjerilo. On predstavlja drugi blok , nasuprot onom kojem pripada trenutna gradonacelnica. U kantonu su se isprofilirale dvije opcije, ili-ili, i naravno da cds porediti izmedju te dvije.
Sta se konkretno moze uraditi za 5 mjeseci? Obnoviti citav grad svojerucno?
Drug, nemoj me pogrešno shvatiti ali meni (a i većini građana) je pun klinac poređenja sa prethodnom garniturom a vrijeme prolazi. Svi znamo da smo sa SDA i satelitima bili dotakli dno ali od ovih ljudi koji su sad na vlasti očekujemo da više rade (konkretne stvari) a manje se šešure i porede sa onim ološem prije njih.
Znam da za 5 mjeseci mala nije mogla puno bog zna šta uraditi ali brate treba se fokusirati na par bitnih projekata za grad i upresti da to izgura. Ima je stvarno svuda ali malo treba više fokusa i unaprijediti saradnju sa opštinama (na zajedničkim projektima) makar ovdje gdje su na vlasti.
Upravu si, Benji je neuporediva. Za klasu je u svemu bolja od prethodnika. Zato ne treba trositi rijeci na usporedbu.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#2935 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Roccohljup »

ma od prethodnika je bolja i ona stolica na kojoj je guzove parkiravao svaki dan :D :D :-) :-)
User avatar
Leverage
Posts: 9479
Joined: 27/05/2018 16:32

#2936 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Leverage »

thekupus wrote: 23/08/2021 15:28 Gledam kako faktor i stav skoro svaki dan nešto napišu o tome kako je Karićka katastrofalna, kako ništa ne radi. Nešto razmišljam, koliko je prošlo od njenog imenovanja? Ako se dobro sjećam, preuzela je poziciju početkom aprila. Dakle otprilike 4.5 mjeseci. Sjeća li se neko šta je konkretno Skaka uradio u prvih 5 mjeseci svog mandata? Oni govore kao da je trebala obnoviti cijeli grad, a to nije realno za tako kratko vrijeme.
Uopšte nije problem što laju Zahiragići, Filipi i ostali Murseli.

Problem je ako se narod primi na to njihovo lajanje.
Hakiz
Posts: 39942
Joined: 30/07/2015 20:01

#2937 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

Leverage wrote: 24/08/2021 17:33
thekupus wrote: 23/08/2021 15:28 Gledam kako faktor i stav skoro svaki dan nešto napišu o tome kako je Karićka katastrofalna, kako ništa ne radi. Nešto razmišljam, koliko je prošlo od njenog imenovanja? Ako se dobro sjećam, preuzela je poziciju početkom aprila. Dakle otprilike 4.5 mjeseci. Sjeća li se neko šta je konkretno Skaka uradio u prvih 5 mjeseci svog mandata? Oni govore kao da je trebala obnoviti cijeli grad, a to nije realno za tako kratko vrijeme.
Uopšte nije problem što laju Zahiragići, Filipi i ostali Murseli.

Problem je ako se narod primi na to njihovo lajanje.
A to nećeš spriječiti nazivanjem naroda psima, čak ćeš ih natjerati da u inat to urade.

Naime, ako neko razumije lajanje, šta je?

Koliko god je SDA grozna, na ovakvim stvarima padate.

Zato treba zabraniti ljudima sa lošim živcima da brane trojku, iznerviraju se, počnu vrijeđati i naprave kontraefekat.

A kako nečiji rječnik govori o onome koji ga koristi, šalje lošu sliku i o sebi i o onima koje na taj način brani.

Šta misliš, kako nekome ko bi bio neutralan izgleda kada pročita na primjer šta i kako piše pici? Hajde ismijavanje SDA, ali ismijavanje krajišnika zbog naglaska sa naglašavanjem "O", (primjer, glOva) ne daje pozitivnu sliku. Naprotiv. Ismijavaju se ljudi jedne regije u BiH.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#2938 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Manual »

Šta je konkretno danas uradila gradonačelnica???
Hahahaha 🤣🤣🤣🤣😂
Pačenici
User avatar
thekupus
Posts: 6789
Joined: 25/06/2011 22:38

#2939 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by thekupus »

Hakiz wrote: 24/08/2021 17:44
Leverage wrote: 24/08/2021 17:33
Uopšte nije problem što laju Zahiragići, Filipi i ostali Murseli.

Problem je ako se narod primi na to njihovo lajanje.
A to nećeš spriječiti nazivanjem naroda psima, čak ćeš ih natjerati da u inat to urade.

Naime, ako neko razumije lajanje, šta je?

Koliko god je SDA grozna, na ovakvim stvarima padate.

Zato treba zabraniti ljudima sa lošim živcima da brane trojku, iznerviraju se, počnu vrijeđati i naprave kontraefekat.

A kako nečiji rječnik govori o onome koji ga koristi, šalje lošu sliku i o sebi i o onima koje na taj način brani.

Šta misliš, kako nekome ko bi bio neutralan izgleda kada pročita na primjer šta i kako piše pici? Hajde ismijavanje SDA, ali ismijavanje krajišnika zbog naglaska sa naglašavanjem "O", (primjer, glOva) ne daje pozitivnu sliku. Naprotiv. Ismijavaju se ljudi jedne regije u BiH.
Nisu narod psi, ti si Hakize pas. Mjesecima ti je jedina funkcija ovdje da laješ i botuješ. Niko za to nema vremena, osim ako mu to nije posao. Dakle, ja sam siguran da si ti plaćeni bot. Tu priču o brizi za trojku za koju si fol glasao okači mačku o rep, svi su je davno pročitali kao bajku.
Hakiz
Posts: 39942
Joined: 30/07/2015 20:01

#2940 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

thekupus wrote: 24/08/2021 17:55
Hakiz wrote: 24/08/2021 17:44

A to nećeš spriječiti nazivanjem naroda psima, čak ćeš ih natjerati da u inat to urade.

Naime, ako neko razumije lajanje, šta je?

Koliko god je SDA grozna, na ovakvim stvarima padate.

Zato treba zabraniti ljudima sa lošim živcima da brane trojku, iznerviraju se, počnu vrijeđati i naprave kontraefekat.

A kako nečiji rječnik govori o onome koji ga koristi, šalje lošu sliku i o sebi i o onima koje na taj način brani.

Šta misliš, kako nekome ko bi bio neutralan izgleda kada pročita na primjer šta i kako piše pici? Hajde ismijavanje SDA, ali ismijavanje krajišnika zbog naglaska sa naglašavanjem "O", (primjer, glOva) ne daje pozitivnu sliku. Naprotiv. Ismijavaju se ljudi jedne regije u BiH.
Nisu narod psi, ti si Hakize pas. Mjesecima ti je jedina funkcija ovdje da laješ i botuješ. Niko za to nema vremena, osim ako mu to nije posao. Dakle, ja sam siguran da si ti plaćeni bot. Tu priču o brizi za trojku za koju si fol glasao okači mačku o rep, svi su je davno pročitali kao bajku.
Lexilium?

Eto, kao što rekoh.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65603
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2941 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by _BataZiv_0809 »

glOva kazu u Banovicima, Pedj...ovaj Hakize :P
Hakiz
Posts: 39942
Joined: 30/07/2015 20:01

#2942 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

_BataZiv_0809 wrote: 24/08/2021 19:05 glOva kazu u Banovicima, Pedj...ovaj Hakize :P
:lol:

:thumbup:

Sve Hakiz protiv trojke, a Peđu slijedim i u greškama :wink:

Joj, meni je tako žao bilo one djevojke kada su se vratili sa ekskurije, kako su je poslije ismijavali. Baš smo mi brutalni kada nekoga uhvatimo u pilanu, brzo prestane zezancija i pretvori se u ismijavanje.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65603
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2943 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by _BataZiv_0809 »

Hakiz wrote: 24/08/2021 19:09
_BataZiv_0809 wrote: 24/08/2021 19:05 glOva kazu u Banovicima, Pedj...ovaj Hakize :P
:lol:

:thumbup:

Sve Hakiz protiv trojke, a Peđu slijedim i u greškama :wink:

Joj, meni je tako žao bilo one djevojke kada su se vratili sa ekskurije, kako su je poslije ismijavali. Baš smo mi brutalni kada nekoga uhvatimo u pilanu, brzo prestane zezancija i pretvori se u ismijavanje.
Bio je kasnije i tv prilog sa njom gdje se nemusto pravdala....ruzno i nepravedno je bilo jbg...ali meme je bio smijesan :D
User avatar
Truba
Posts: 81201
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2944 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Truba »

Niko nije skonto gloova dok nisu levati poceli zajebabat
Hakiz
Posts: 39942
Joined: 30/07/2015 20:01

#2945 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

Black swan wrote: 24/08/2021 19:15 Niko nije skonto gloova dok nisu levati poceli zajebabat
Baš tako. Nama zezancija ne služi da se šalimo, nego da na drugima liječimo svoje komplekse
User avatar
Leverage
Posts: 9479
Joined: 27/05/2018 16:32

#2946 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Leverage »

Hakiz wrote: 24/08/2021 17:44
Leverage wrote: 24/08/2021 17:33
Uopšte nije problem što laju Zahiragići, Filipi i ostali Murseli.

Problem je ako se narod primi na to njihovo lajanje.
A to nećeš spriječiti nazivanjem naroda psima, čak ćeš ih natjerati da u inat to urade.

Naime, ako neko razumije lajanje, šta je?

Koliko god je SDA grozna, na ovakvim stvarima padate.

Zato treba zabraniti ljudima sa lošim živcima da brane trojku, iznerviraju se, počnu vrijeđati i naprave kontraefekat.

A kako nečiji rječnik govori o onome koji ga koristi, šalje lošu sliku i o sebi i o onima koje na taj način brani.

Šta misliš, kako nekome ko bi bio neutralan izgleda kada pročita na primjer šta i kako piše pici? Hajde ismijavanje SDA, ali ismijavanje krajišnika zbog naglaska sa naglašavanjem "O", (primjer, glOva) ne daje pozitivnu sliku. Naprotiv. Ismijavaju se ljudi jedne regije u BiH.
Gdje?

Rekao sam da "laju Zahiragići, Filipi i ostali Murseli". Čak ni njih nisam nazvao psima nego sam kazao da laju, dakle glasovno oponašaju pse. Pas, kao plemenita životinja, nije zaslužio da se poredi sa gore nabrojanim.

Eh sad, gdje si ti tu vidio narod i pse samo ti znaš.

Ali nisi se tu zaustavio. Prvo predlažeš da se nekom zabrani komentarisanje, u maniru osvjedočenog namicatelja demokratskih vrijednosti. No ni to nije sve, ako nazovete odmah dobit ćete i psihijatrijsku dijagnozu potpuno besplatno. Čestitamo, vi ste osoba sa lošim živcima :lol:

Kao neko ko svakako neće glasati za bilo koga iz trojke, nego za SDA (bez obzira što dezavuišeš forumsku javnost da to nije tako), razumljivi su tvoji očajnički pokušaji spinovanja u stilu "nije toliko loša trojka koliko su loši oni koji je brane" i slične kognitivne akrobacije kojih ćemo se u narednom periodu nagledati i više nego što bi prosječan bosanski želudac mogao da svari. A znamo da može da svari skoro sve.

Na TV-u originalni Zahiragić, a na forumu ti, felerični i loše upakovani Zahiragić sa Aliexpressa. Nek nam je Bog na pomoći. Treba ić' u borovinu.
Hakiz
Posts: 39942
Joined: 30/07/2015 20:01

#2947 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

Leverage wrote: 24/08/2021 23:42 Treba ić' u borovinu.
Idi, svega ti.
Hakiz
Posts: 39942
Joined: 30/07/2015 20:01

#2948 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

Leverage wrote: 24/08/2021 23:42

Kao neko ko svakako neće glasati za bilo koga iz trojke, nego za SDA (bez obzira što dezavuišeš forumsku javnost da to nije tako), razumljivi su tvoji očajnički pokušaji spinovanja u stilu "nije toliko loša trojka koliko su loši oni koji je brane" i slične kognitivne akrobacije kojih ćemo se u narednom periodu nagledati i više nego što bi prosječan bosanski želudac mogao da svari. A znamo da može da svari skoro sve.

Na TV-u originalni Zahiragić, a na forumu ti, felerični i loše upakovani Zahiragić sa Aliexpressa. Nek nam je Bog na pomoći.
Da su i Freud i Jung živi, morali bi se postidjeti pred ovakvom pronicljivosti i savršenom analizom.

Objavi knjigu, pa da zatvorimo škole, neće biti više potrebe za njima.

I nije sa Aliexpressa nego sa Banggooda. Ali, oprostiću ti tu nepreciznost, ipak nisi bog. Još malo ti treba.

Ali samo malo.
User avatar
Leverage
Posts: 9479
Joined: 27/05/2018 16:32

#2949 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Leverage »

Vidi, eno hakiza, napisao je još dva posta.

Ja, i?

Pa dobro, tamo ponovo ne piše apsolutno ništa, ali glavno da se post counter zavrtio.
Hakiz
Posts: 39942
Joined: 30/07/2015 20:01

#2950 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

Leverage wrote: 25/08/2021 00:36 Vidi, eno hakiza, napisao je još dva posta.

Ja, i?

Pa dobro, tamo ponovo ne piše apsolutno ništa, ali glavno da se post counter zavrtio.
Ko zna čitati vidio je šta piše.
Post Reply