Gradonačelnica Sarajeva

Post Reply
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7101 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by sumirprimus »

Karikaturist wrote: 14/03/2024 10:48 Kakvo saketanje po Cudicki :izet:
:lol: tacno se vidi da su svi sdfa.
dobro onaj siske prozva
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#7102 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Truba »

Binkica i Bendzi
dvije naše mačkice
2 tigrice na političkoj sceni rezerviranoj za kuronje
2 majke 2 kraljice

al mislim da je Binkica izmislila politiku za bendzi

koliko je u nas nejasna ideološka podjela na glasačkom tijelu da ženska rešeta s lijeva na desno i obratno

binkica zna ko su gospodari (binkica je AOC BOSNE)
baklave sigurno nisu nego brisel i vošinghton
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#7103 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Better Man »

seksi_ideje wrote: 14/03/2024 00:03 Benjamini nije mjesto u SDP-u. Kazani i njen nacin ponasanja su meni sve rekli sta trebam da znam o njoj. Takodjer sto nikad nije podrzala pride. Njeni zadnji ispadi oko sjajni umjetnika i losi osoba dijeluju kao nesto cemu se niti jedan jedini autokrata nebi posramio.
Žena sebe smatra socijaldemokratom, a u putu se nije srela sa socijaldemokratijom. Kad treba imenom i prezimenom navesti zločince koji su napadali i rušili ovaj grad je uredu, ali kad treba navesti iste takve zločince s naše strane, koji su ukaljali svoje ime i ime ARBiH, tad to nije uredu. Ona se našla govoriti i određivati koje dobar, a ko nije. Pa jedna Jasmila Žbanić je na promociji ove države uradila više nego će Benjamina uraditi za svog života. Dovoljno je spomenuti njen govor kad je u Berlinu primila Zlatnog medvjeda, kojim je opalila šamar Evropi u vezi ratnih zločinaca, da ne spominjem dalje.
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7104 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by sumirprimus »

da je sdp ozibljna partija koliko juce bi je nogom nabili iz stranke...
pa se ti sestro dodvoravaj kome hoces, i povedi i irfu i rumenog sa sobom. ali avaj, drage stolice svima.
User avatar
BHCluster
Posts: 23432
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#7105 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by BHCluster »

Imali ste Bogicevica pa vam se nije valjao naravno SDP je primio u svoje redove one iste sto je optuzio za njegovo rusenje, sad vam ne valja njegova zamjena Karić, igleda da je problem sto ni sami ne znate sa hocete. :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#7106 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Chmoljo »

sumirprimus wrote: 14/03/2024 10:47

sta, nesto pogrijesio, jos od palestinskih protesta, benjamina pokazuje svoju radikalnu stranu. multukulti i grajdnaski nadasve.. :thumbup:

benefit od dobut , davno prije zeljane ja vicem svi ste vi sda :lol: :oops:
tvoj je problem što si krivo nasađen, pa u svemu vidiš hamas i hezbolah.

Benjamina je obični populista.

radikali su nešto drugo, ali to zna svako ko ima dvije čiste u glavi i iskrene namjere.
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7107 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by sumirprimus »

Chmoljo wrote: 14/03/2024 11:44
sumirprimus wrote: 14/03/2024 10:47

sta, nesto pogrijesio, jos od palestinskih protesta, benjamina pokazuje svoju radikalnu stranu. multukulti i grajdnaski nadasve.. :thumbup:

benefit od dobut , davno prije zeljane ja vicem svi ste vi sda :lol: :oops:
tvoj je problem što si krivo nasađen, pa u svemu vidiš hamas i hezbolah.

Benjamina je obični populista.

radikali su nešto drugo, ali to zna svako ko ima dvije čiste i iskrene namjere.

to nakrivo nasadjen, idvije ciste mozes li pricati komunicirati bar malo s vise postovanja ono kontam moderator si pa mozes si dopustit a zamisli kad bi ti na svaku vraco istom mjerom wtf. de malo.

jasta nego je radikal, i jasta nego je ista sda. sve je to sdfa ideologija. sad sto vi to ne vidite jer ste "unutra" sta da radim.nema do ni B od prijeratne bosne i onoga sto se volite/volimo svi hvalit i dicit. puna usta svima ne znma ni ja olimpijade, pa sarajevskg popa roka jelte, a pogledajte strukturu koja je do toga dovela? i ovo sad, nije isto nece nikad ni bit. gradonacelnica sarajeva se ponasa ko da je gradonacelnica bosnjacke mahale, a ne glavnog grada i svih gradjana. GRAĐANA.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#7108 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by DaysleepeR »

Obzirom da se kod nas gradonačelnik ne bira direktno, da li to znači da će SDFA raja zaokruživati SDP na lokalnim izborima?
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7109 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by sumirprimus »

DaysleepeR wrote: 14/03/2024 11:48 Obzirom da se kod nas gradonačelnik ne bira direktno, da li to znači da će SDFA raja zaokruživati SDP na lokalnim izborima?
iskreno ja sve manje razlike vidim izmejdu sda i sdp.a evo benjamina, pa irfan, pa denis b. haj budi pametan...
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#7110 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by DaysleepeR »

Ja pitam jer znam da će SDA imati svoju listu i svog nosioca.
Ne kontam Benjaminin endgame ovdje.
Da li ona stvarno konta da će SDFA raja zaokruživati SDP na izborima radi nje?
Ja znam da ja neću sigurno radi svih idiotluka koje radi a koje apsolutno nemaju veze sa njenom funkcijom.
A sumnjam i da će veliki broj SDP (Trojka) glasača.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24900
Joined: 08/09/2005 20:08

#7111 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Haris.ba »

DaysleepeR wrote: 14/03/2024 11:53 Ja pitam jer znam da će SDA imati svoju listu i svog nosioca.
Ne kontam Benjaminin endgame ovdje.
Da li ona stvarno konta da će SDFA raja zaokruživati SDP na izborima radi nje?
Ja znam da ja neću sigurno radi svih idiotluka koje radi a koje apsolutno nemaju veze sa njenom funkcijom.
A sumnjam i da će veliki broj SDP (Trojka) glasača.
Benjamini je svejedno. Ako zaokruzis za neku stranku trojke za opcinsko vijece - oni ce glasati za Benjaminu kada budu izbori za gradonacelnika, jer takav je politicki dogovor.

Kad budu ponovo opci izbori, ako trojka ne ukine preferencijalno glasanje - opet ce biti na listi i vidjecemo koliko se opet gradjana odluci posebno nju zaokruziti.
elk
Posts: 2806
Joined: 14/08/2006 12:03

#7112 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by elk »

Eto trojki glasova od relataivnog i flastera :lol: prelaze na dark side...
Ali iz moje kuce jok. Nema vise glasa za trojku na lokalnim. Zbog nje.
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#7113 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Truba »

sumirprimus wrote: 14/03/2024 11:50
DaysleepeR wrote: 14/03/2024 11:48 Obzirom da se kod nas gradonačelnik ne bira direktno, da li to znači da će SDFA raja zaokruživati SDP na lokalnim izborima?
iskreno ja sve manje razlike vidim izmejdu sda i sdp.a evo benjamina, pa irfan, pa denis b. haj budi pametan...
to ujke govore već 30 godina
:mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#7114 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Truba »

elk wrote: 14/03/2024 12:10 Eto trojki glasova od relataivnog i flastera :lol: prelaze na dark side...
Ali iz moje kuce jok. Nema vise glasa za trojku na lokalnim. Zbog nje.
ja nemam utjecaja s ilidže an gradonačelnicu a seljoberi iz dobro ševića i ahatovića imaju
mada ja nikad ne bih zbog gradonačelnice koja je rezultat lobiranja mijenjao kome ću dazti glas
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7115 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by sumirprimus »

elk wrote: 14/03/2024 12:10 Eto trojki glasova od relataivnog i flastera :lol: prelaze na dark side...
Ali iz moje kuce jok. Nema vise glasa za trojku na lokalnim. Zbog nje.
ko fola dosad je bilo :lol:
elk
Posts: 2806
Joined: 14/08/2006 12:03

#7116 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by elk »

Ma samo komsic i szbih. Sve faze. Provalio si me :lol:
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7117 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by sumirprimus »

elk wrote: 14/03/2024 12:16 Ma samo komsic i szbih. Sve faze. Provalio si me :lol:
dakle sdfa i to najekstremnije krilo :lol:
elk
Posts: 2806
Joined: 14/08/2006 12:03

#7118 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by elk »

sumirprimus wrote: 14/03/2024 12:18
elk wrote: 14/03/2024 12:16 Ma samo komsic i szbih. Sve faze. Provalio si me :lol:
dakle sdfa i to najekstremnije krilo :lol:
Sta cu kad sam slab na desnicare :D . Sda mi je isuvise labava, nema taj patriotsko -gradjanski naboj kao df i szbih. Cak je jedno vrijeme i maloumni mirnes ajanovic bio u igri, ali nije to ta desnica koja mene ispunjava.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40845
Joined: 29/06/2011 23:39

#7119 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by dječak sa šibicama »

Isti proces kao SNSD, i oni su "socijaldemokrati" ili bar osnovani sa tom idejom. Nacionalsocijalizam u punom zamahu.

Benjamina, Rumeni i Cengic, kao reformatori SDPa koji ruku na srce, vise nikome ni ne treba. Bumeri u penziji ili preselili, nove generacije ionako pojma nemaju sta je to socijaldemokracija.
User avatar
Pandakonda
Posts: 4391
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7120 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Pandakonda »

"Ideološki smo gradonačelnica i ja jako različite. Mislim da njeni svjetonazori meni u nekim stvarima nisu bliski, to moram tako reći. Cijenim rad, cijenim mladost. Prije svega podržavam što je žena, što je energična, jako puno radi, ali neke od odluka posebno flert sa ultradesnicom nije što je meni blisko i posebno kada se upušta u napadanje istaknutih ljudi. Kada date sebi za pravo da je jedna Jasmila Žbanić loša osoba. Žena koja je Srebrenicu stavila na kulturnu mapu svijeta i film koji Obama preporuči da pogleda i kažete da nije dovoljno uradila ili nije dovoljno dobra to su su opasne, ja bih rekla političke strasti", izjavila je Sabina Ćudić gostujući u emisiji Pressing na televiziji N1.
Sabina je damski i kulturno dala kritiku Karicki i cak je pohvalila za neke dobre stvari. Benjamina populista kakav jeste je znala samo prozvati za Nesica a i sama zna da bi morala glasati za njega da je bila u Sabininoj poziciji. Tacno se vidi njena transformacija u Zeljka Komsica gdje zajedno sa Cengicem i Becirevicem cine jahace apokalipse protiv socijaldemokratije.

Ako se ne dovedu u red ocekujem raskol unutar SDP-a gdje ce ovo troje nabrojanih preci u DF. Ili ce napraviti jos jednu u nizu "probosanskih alijansi" za Šemsom i ekipom.
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3361
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#7121 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Dupli_skalp »

opet se javlja teška ublehašica i opasna ultradesničarka od kvazigradonačelnice iz c-sda stranke, čiji muž liže dupe sebiji.

zmija i pokvarenuša koja je sa čengićem i tom svitom otjerala gospodina bogićevića sa mjesta gradonačelnika.
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#7122 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by KraljicaIzJajca »

Better Man wrote: 14/03/2024 11:09
seksi_ideje wrote: 14/03/2024 00:03 Benjamini nije mjesto u SDP-u. Kazani i njen nacin ponasanja su meni sve rekli sta trebam da znam o njoj. Takodjer sto nikad nije podrzala pride. Njeni zadnji ispadi oko sjajni umjetnika i losi osoba dijeluju kao nesto cemu se niti jedan jedini autokrata nebi posramio.
Žena sebe smatra socijaldemokratom, a u putu se nije srela sa socijaldemokratijom. Kad treba imenom i prezimenom navesti zločince koji su napadali i rušili ovaj grad je uredu, ali kad treba navesti iste takve zločince s naše strane, koji su ukaljali svoje ime i ime ARBiH, tad to nije uredu. Ona se našla govoriti i određivati koje dobar, a ko nije. Pa jedna Jasmila Žbanić je na promociji ove države uradila više nego će Benjamina uraditi za svog života. Dovoljno je spomenuti njen govor kad je u Berlinu primila Zlatnog medvjeda, kojim je opalila šamar Evropi u vezi ratnih zločinaca, da ne spominjem dalje.
:thumbup:

Benjamina mi je odvratna od prvog njenog radnog dana kao gradonacelnice.
Bitvin
Posts: 249
Joined: 08/02/2024 20:43

#7123 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Bitvin »

Amir Gross Kabiri, Ljubiša Ćosić, Sabina Čudić, pojedini članovi foruma... istomišljenici u nasrtanju na ženu.

Pametnom dosta o kakvim talibanima se radi.
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7124 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by sumirprimus »

Bitvin wrote: 14/03/2024 13:03 Amir Gross Kabiri, Ljubiša Ćosić, Sabina Čudić, pojedini članovi foruma... istomišljenici u nasrtanju na ženu.

Pametnom dosta o kakvim talibanima se radi.
bogme po protestima za palestinu ne znam ko je nosao i talibanske zastave...
doduse rasprava je bila jer je razlika izmedju talibanskog , kavkaskog emirata , isila , saudije u nijansama i bojana, zar nije tako?
Bitvin
Posts: 249
Joined: 08/02/2024 20:43

#7125 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Bitvin »

sumirprimus wrote: 14/03/2024 13:09
Bitvin wrote: 14/03/2024 13:03 Amir Gross Kabiri, Ljubiša Ćosić, Sabina Čudić, pojedini članovi foruma... istomišljenici u nasrtanju na ženu.

Pametnom dosta o kakvim talibanima se radi.
bogme po protestima za palestinu ne znam ko je nosao i talibanske zastave...
doduse rasprava je bila jer je razlika izmedju talibanskog , kavkaskog emirata , isila , saudije u nijansama i bojana, zar nije tako?
Kakve bolan "talibanske zastave"? :lol:

Jedino talibanstvo u Bosni ja vidim u ponašanju Amira Kabirija, Ljubiše Ćosića i njihovih istimišljenika u odnosu prema jednoj ženi koja ama baš nikome ništa nažao nije učinila.
Post Reply