GO Free Ze

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Mirzareli
Posts: 1031
Joined: 18/03/2013 20:34

#1 GO Free Ze

Post by Mirzareli »

Zna li neko gdje se u Zenici moze kupiti START paket za GO Free mrezu,znam u Sarajevu ima ista u poslovnicama Logosofta.Ista se reklamira i promovira,nadopuniti se ima ponegdje u gradu Zenici ,ali nikako ne mogu naci karticu tj.broj. :? :-D
Last edited by Mirzareli on 28/10/2019 11:17, edited 1 time in total.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#2 Re: GO Free Zenica

Post by diablobih »

Mirzareli wrote:Zna li neko gdje se u Zenici moze kupiti START paket za GO Free mrezu,znam u Sarajevu ima ista u poslovnicama Logosofta.Ista se reklamira i promovira,nadopuniti se ima ponegdje u gradu Zenici ,ali nikako ne mogu naci karticu tj.broj. :? :-D
Pumpe, trafike, gdje god vidis zastavicu gofree.
User avatar
Mirzareli
Posts: 1031
Joined: 18/03/2013 20:34

#3 Re: GO Free Zenica

Post by Mirzareli »

diablobih wrote:
Mirzareli wrote:Zna li neko gdje se u Zenici moze kupiti START paket za GO Free mrezu,znam u Sarajevu ima ista u poslovnicama Logosofta.Ista se reklamira i promovira,nadopuniti se ima ponegdje u gradu Zenici ,ali nikako ne mogu naci karticu tj.broj. :? :-D
Pumpe, trafike, gdje god vidis zastavicu gofree.
Ma kakvi ni to ne pomaze ,njihova SIM kartica ti je ko neka rijetka endemska vrsta.. :lol: Pretražio sam pola grada ,al ništa.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4 Re: GO Free Ze

Post by Sanjarko »

Nema u ZE. Kako znam, ali mozda se varam. Mozda da pogledas kod Bosanke, mozda tu ima, mislim da sam davno tu vidio reklamu njihovu. Ja ih kontaktirao davno i receno mi u Ekor prodavnicama, kad sam tad pitao u njihovim prodavnicama, oni rekli nikad culi.
User avatar
Mirzareli
Posts: 1031
Joined: 18/03/2013 20:34

#5 Re: GO Free Ze

Post by Mirzareli »

Vizionar 1985 wrote:Nema u ZE. Kako znam, ali mozda se varam. Mozda da pogledas kod Bosanke, mozda tu ima, mislim da sam davno tu vidio reklamu njihovu. Ja ih kontaktirao davno i receno mi u Ekor prodavnicama, kad sam tad pitao u njihovim prodavnicama, oni rekli nikad culi.
Ima kod Bosanske napuniti kredit za njihovu mrezu,ali nema kupit start paket 8-)
Post Reply