Gluha Bukovica-presuda 18 mjeseci

Locked
Relax
Posts: 47
Joined: 25/07/2004 15:23
Location: Sarajevo

#1 Gluha Bukovica-presuda 18 mjeseci

Post by Relax »

Izrečena presuda protiv imama iz Bukovice Gluhe. Zvanično je pedofil!
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#2 Re: KRIV JE

Post by chuchumbamayumbe »

Izvor informacije?!
Relax
Posts: 47
Joined: 25/07/2004 15:23
Location: Sarajevo

#3 Re: KRIV JE

Post by Relax »

Novinari na terenu...Godina i pol! Što je malo, ali, na nesreću mnogih koj su ga zdušno branili, sada je osuđeni pedofil! Reis drži press u pola četiri...
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#4 Re: KRIV JE

Post by fixer »

godina i pol?
reis drzi pressicu? kao da ima sta reci? sve je rekao svojim postupcima
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#5 Re: KRIV JE

Post by kockica_kockica »

Ja se nadam da ce njega dirati kao sto je on dirao djevojcice i jos gore :evil:
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#6 Re: KRIV JE

Post by chuchumbamayumbe »

Ima pravo zalbe, sada ce se to povlaciti po sudovima jedno 16 godina, i na kraju ce da pojede vuk magarca.
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#7 18 mjeseci zatvora za efendiju iz Gluhe bukovice

Post by shuriken »

malocas javili
User avatar
rosal
Posts: 175
Joined: 10/08/2008 20:53

#8 Re: KRIV JE

Post by rosal »

hahahha, bas me zanima sta li ce sad reci ONI koji su zbog ovakvih i slicnih situacija ismijavali katolike :D Ovo je bilo samo pitanje vremena jer ovakvih monstruma ima na stotine! I to su nasi vjerski predstavnici, nasa veza s Bogom! hahahahahhahahhaaaaaaaa
Relax
Posts: 47
Joined: 25/07/2004 15:23
Location: Sarajevo

#9 Re: KRIV JE

Post by Relax »

Povlače se i gore stvari po sudovima, nego meni je drago zbog jadne porodice...i morbidnih komentatora ovog foruma pa i šire...i zbog još mnogo mnogo toga...
User avatar
JohnnyS
Posts: 13648
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#10 Re: KRIV JE

Post by JohnnyS »

Relax wrote:Novinari na terenu...Godina i pol! Što je malo, ali, na nesreću mnogih koj su ga zdušno branili, sada je osuđeni pedofil! Reis drži press u pola četiri...

Pa i nije tako malo, kad se zna što u zatvorima rade osuđenima za takva (ne)djela... Bit će mu svaki dan :dance: A možda nekad i :dance: :dance: Za novu godinu vjerojatno :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:


Neka, neka, sad će vidjet kako je s druge strane...
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#11 Re: KRIV JE

Post by Tisina »

Today at 13:35
Reply Danas je izrečena presuda imamu Rešadu Omerhodžiću za krivično djelo bludne radnje nad maloljetnom djevojčicom u Gluhoj Bukovici. Osuđen je na godinu i pol zatvora.


Detalji će se saznati na konferenciji za novinare u Rijasetu Islamske zajednice. Tužiteljstvo je reklo da će svakako biti upućena žalba.

Više u vijestima radija TNT u 14:00 sati
Relax
Posts: 47
Joined: 25/07/2004 15:23
Location: Sarajevo

#12 Re: KRIV JE

Post by Relax »

Još čovjek neki dan hladno izjavi: Nisam kriv Allaha mi!
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#13 Re: KRIV JE

Post by Fiore »

Jel dobio primjrenu kaznu? Samo da ne bude uslovne i sl. Neki dan cuo sam da samo u Sarajevu 380 dusevno-poremecenih osoba dnevno hoda Sarajevom.. ko ima djecu zna o cemu govorim.. :( izvor .. komesar Himzo Selimovic :D
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#14 Re: KRIV JE

Post by fixer »

kad cemo u gluhu bukovicu da ih cujemo kako govore kako im je hodza nevin? :x :x :x
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4137
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#15 Re: KRIV JE

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Nije samo on kriv.
Kriva je i IZ sto ga nije smjenila sa mjesta imama u G.Bukovici odmah po izbijanju afere.
Kriv je i sud u Travniku sto je razvlacio ovaj slucaj cetiri godine (vjerovatno ce tako nastaviti i poslije podnosenja zalbe na presudu od strane istog).
Krivi su i svi oni koji su ga osudjivali ili proglasavali nevinim prije donosenja zvanicne sudske odluke.
Ma, krivi smo i svi mi sto dozvoljavamo da nam ovaj hebeni sistem radi to sto nam radi. :(
User avatar
valterbranisarajevo
Posts: 6780
Joined: 19/01/2003 00:00
Location: Titovo šeher Sarajevo
Contact:

#16 Re: KRIV JE

Post by valterbranisarajevo »

Fiore wrote:Jel dobio primjrenu kaznu? Samo da ne bude uslovne i sl. Neki dan cuo sam da samo u Sarajevu 380 dusevno-poremecenih osoba dnevno hoda Sarajevom.. ko ima djecu zna o cemu govorim.. :( izvor .. komesar Himzo Selimovic :D
Gledao sam i ja na TVSA komesara..U stvari u pitanju je 380 pravomoćno osuđenih kriminalaca koji se ne mogu uputiti na izdržavanje kazne jer zvanično nema zatvorskih kapaciteta i mislim 36 teških psihičkih bolesnika izvršilaca krivičnih djela-čak i onih najgorih, ubistava)...da se zalediš... :(
dirigent
Posts: 43
Joined: 05/10/2003 00:00
Contact:

#17 18 MJESECI za Bukovačkog pedofila

Post by dirigent »

Danas je izrečena presuda imamu Rešadu Omerhodžiću za krivično djelo bludne radnje nad maloljetnom djevojčicom u Gluhoj Bukovici. Optuženi je osuđen na 18 mjeseci zatvora.


Detalji će se saznati na konferenciji za novinare u Rijasetu Islamske zajednice.
Tužiteljstvo je naglasilo da će svakako biti upućena žalba.

Više informacija u vijestima radija TNT ( svaki puni sat).

TNT


Da mi je bar nekoliko mjeseci sa njim u zatvor da ga ja za ćunu držim.... :x :x :x
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4137
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#18 Re: 18 MJESECI za Bukovačkog pedofila

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

[quote="dirigent"]Danas je izrečena presuda imamu Rešadu Omerhodžiću za krivično djelo bludne radnje nad maloljetnom djevojčicom u Gluhoj Bukovici. Optuženi je osuđen na 18 mjeseci zatvora.


Detalji će se saznati na konferenciji za novinare u Rijasetu Islamske zajednice.
Tužiteljstvo je naglasilo da će svakako biti upućena žalba.

Više informacija u vijestima radija TNT ( svaki puni sat).

TNT


Da mi je bar nekoliko mjeseci sa njim u zatvor da ga ja za ćunu držim.... :x :x :x[/quote]

Odobreno. :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#19 Re: 18 MJESECI za Bukovačkog pedofila

Post by 5 0 5 »

Kolika je najduža moguća kazna? Da su ga ostali roditelji tužili dobio bi sigurno više. Ali eto, bar malo pravde za to dijete koje je, ko zna kroz šta moralo proći.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#20 Re: KRIV JE

Post by VjecitiStudent »

Da li ce se sad istorija ponoviti?
Reis Cerić natjerao sutkinju na ostavku?

SARAJEVO — Istražna sutkinja Vrhovnog suda Federacije Bosne i Hercegovine Jasminka Putica podnijela je ostavku i tako se povukla iz dvaju najzanimljivijih sudskih procesa koji su otvoreni u BiH proteklih godina. Jedan se proces vodi protiv bivših čelnika tajne službe AID koje se tereti da su ilegalno organizirali središte za obuku terorista na planini Pogorelici te da su iranskoj tajnoj službi VEVAK omogućili nesmetano djelovanje na teritoriju BiH.
Drugi slučaj na kojemu je bila angažirana jest krijumčarenje oružja iz BiH na Kosovo i u kojemu je glavni osumnjičeni djelatni general Hamid Bahto koji se do uhićenja nalazio na dužnosti načelnika obavještajne službe Vojske Federacije BiH.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#21 Re: KRIV JE

Post by chuchumbamayumbe »

Ceric podnosi ostavku.
8-)
dirigent
Posts: 43
Joined: 05/10/2003 00:00
Contact:

#22 Re: 18 MJESECI za Bukovačkog pedofila

Post by dirigent »

Izgleda da je za "bludne radnje" ovo jedna od duzih kazni, ali nije osudjen za pedofiliju i seksualno zlostavljanje, a valjda bi tad najduza kazna bila do 20 godina
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#23 Re: KRIV JE

Post by amrica »

chuchumbamayumbe wrote:Ceric podnosi ostavku.
8-)

Skupa sa Nedžadom B.
:run:
User avatar
Arc_Angel
Posts: 587
Joined: 14/08/2008 09:49
Location: Sarajevo

#24 Re: KRIV JE

Post by Arc_Angel »

5 godina heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej

5 godina se vodio postupak

pa sramota prava, fujjjjjj i taj sud i to sve.

18 mjueseci je premalo, ali kao sto ovdje neko rece da ga hoce u zenicu poslati, pa da i on onda bude malo zlostavljan. :x :x :x :x :x :x :x :x


fuj kakve sudije mi imamo i kakv sud imamo

samo 18 mjeseci i to jos mogucnost zalbe fujjjjjjjjjjjjjjj

:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x


5 godina mu se sudi 5 godina fujjj

nista dok se nedigne javnost moglo mu je se suditi dozivotno
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#25 Re: 18 MJESECI za Bukovačkog pedofila

Post by The 51st State »

sudije islamofobi!!!
Locked