Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
NightWatchMember
Posts: 201
Joined: 10/03/2019 14:01

#18676 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by NightWatchMember »

tibetanac wrote:Ja pregledo Lucifera prije desetak dana, sad stalno gledam neke scene na yt kad mi nalete. Bas dobra serija. Kraj sezone odlican ko ce docekati sljedecu. Chloe :kiss:
The 100 isto pregledao poslije preporuke ovdje. Onako da je sad neki super kvalitet nije, ali nije ni dosadna. Mislim da se moglo dosta vise izvuci i da je trebalo ostati s groundersima, nekako mi otislo previse na sc fi i sad je totalno u tom fazonu. Fino za ubiti vrijeme.
Valja li cernobil ? :D
Salim se, neke preporuke bi dobro dosle. Osim Zice, BB, Got, Sopranosa...to sam gledao, vise neka koja bi mogla proci ispod radara. Fala unaprijed.
Forbrydelsen, Mad Man
BJB
Posts: 4523
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#18677 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Stranger things, Dark,Altered Carbon, High Seas (Spanish), Ultraviolet (Polish), What/if (Am), Black Spot- :thumbup:
Ja pocela gledati 4sezonu Lucifera i totalno mi glupa prva epizoda bila, i prestanem..Vrijedi li se muciti? Vidjela sam da ona glumica iz Impostors nekako upadne u seriju?
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18678 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

Stranger Things meni ništa posebno. Pregledao prvu sezonu i stao.

Valjal' išta druga?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18679 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

alibaba_i_30_godina wrote:Stranger Things meni ništa posebno. Pregledao prvu sezonu i stao.

Valjal' išta druga?

Lošija od prve, pogledao obje sezone serija je djecija i nije ništa posebno.

Nešto malo iznad prosjeka.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18680 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

90minut wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:Stranger Things meni ništa posebno. Pregledao prvu sezonu i stao.

Valjal' išta druga?

Lošija od prve, pogledao obje sezone serija je djecija i nije ništa posebno.

Nešto malo iznad prosjeka.
Tako sam i mislio. OK, hvala.

Pass.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18681 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

alibaba_i_30_godina wrote:
90minut wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:Stranger Things meni ništa posebno. Pregledao prvu sezonu i stao.

Valjal' išta druga?

Lošija od prve, pogledao obje sezone serija je djecija i nije ništa posebno.

Nešto malo iznad prosjeka.
Tako sam i mislio. OK, hvala.

Pass.
Ocjenu koju ima nabijaju djeca cini mi se da nisi gledao DARK to pogledaj.


Inace otkazali Sneaky Pete mada nije to šteta dobro su zavrsili.
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#18682 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

The Hot Zone. Može proći, u nedostatku boljeg. Serija o eboli i njenom pojavljivanju u USA.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58740
Joined: 03/08/2010 19:04

#18683 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

Dosadno mii wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
karanana wrote:ima dosadnih epizoda. ali moze se probrat i finih nekoliko. ko ona kad onaj britanski premijer karindza krme uzivo na televiziji.

to je prva,tu sam gledao,i odustao na pola iduce,kad ta omladina nesto vozi sobna bicikla,ili trci u teretanama,nesto borave u nekim sobama
Proizvode energiju

nisu povezane eizode u toj seriji,ne moram tu drugu gledati da bi nastavio sa serijom?
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2536
Joined: 16/06/2014 20:33

#18684 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dosadno mii »

Nisu povezane
Al dobra je druga :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58740
Joined: 03/08/2010 19:04

#18685 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

BJB wrote:Stranger things, Dark,Altered Carbon, High Seas (Spanish), Ultraviolet (Polish), What/if (Am), Black Spot- :thumbup:
Ja pocela gledati 4sezonu Lucifera i totalno mi glupa prva epizoda bila, i prestanem..Vrijedi li se muciti? Vidjela sam da ona glumica iz Impostors nekako upadne u seriju?

je li ima druge sezone black spota??
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58740
Joined: 03/08/2010 19:04

#18686 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

Dosadno mii wrote:Nisu povezane
Al dobra je druga :thumbup:
hvala
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#18687 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by biggrin »

BJB wrote:....
Ja pocela gledati 4sezonu Lucifera i totalno mi glupa prva epizoda bila, i prestanem..Vrijedi li se muciti? Vidjela sam da ona glumica iz Impostors nekako upadne u seriju?
ako su ti valjale prve tri sezone, slobodno gledaj jer je sličnog kvaliteta
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#18688 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by biggrin »

kakavdanakneiskustvu wrote:
karanana wrote:ima dosadnih epizoda. ali moze se probrat i finih nekoliko. ko ona kad onaj britanski premijer karindza krme uzivo na televiziji.

to je prva,tu sam gledao,i odustao na pola iduce,kad ta omladina nesto vozi sobna bicikla,ili trci u teretanama,nesto borave u nekim sobama
ta druga je po meni možda i najbolja od svih...a pojaka je konkurencija
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8760
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#18689 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

LUCIFER OBNOVLJEN ZA 5 sezonu koja ce biti i finalna. :evil: :evil: :evil:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18690 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Zašto ovoliko ložione na seriju koja izgleda jeftino kao Riverdale i te slicne serije?
tibetanac
Posts: 93
Joined: 29/04/2019 15:05

#18691 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by tibetanac »

Znaci ide Lucifer :mrgreen:
Nije da nisam najavio 8)
macchiato
Posts: 613
Joined: 31/05/2013 21:39

#18692 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by macchiato »

Vala ja nisam mogla tog Lucifera više gledati, amaterska serija sa još amaterskijom glumom glavne glumice, baš bode u oči. Bolje bih i ja odglumila.


Jedino je Tom Ellis spašavao stvar, dobar tip sa britanskim naglaskom. :djidovoma: :mrgreen:


Pregledala sam Černobil ovih dana, odlična. Jbt nema nikakvih duhova, utvara, zombija, vukodlaka, zmajeva i opet me držala jeza čitavo vrijeme.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18693 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

macchiato wrote:Vala ja nisam mogla tog Lucifera više gledati, amaterska serija sa još amaterskijom glumom glavne glumice, baš bode u oči. Bolje bih i ja odglumila.


Jedino je Tom Ellis spašavao stvar, dobar tip sa britanskim naglaskom. :djidovoma: :mrgreen:


Pregledala sam Černobil ovih dana, odlična. Jbt nema nikakvih duhova, utvara, zombija, vukodlaka, zmajeva i opet me držala jeza čitavo vrijeme.
Valjda pojedinci ne znaju vidjeti razliku mislim ono sve je do toga šta si navikao gledati.

Ono vamo kod mene kad je Ertugrul ili kako se vec zove nedo ti bog da pokušaš ometati krvi ce ti se napiti.
Kažem bukvalno upalim prvi epizodu lucifera da vidim kakva je ložiona kad ono amaterski od a do ž.
Mada ok sve dok vam je zanimljivo ja sam ok s tim.
User avatar
dale cooper
Posts: 28475
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#18694 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

alibaba_i_30_godina wrote:
90minut wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:Stranger Things meni ništa posebno. Pregledao prvu sezonu i stao.

Valjal' išta druga?

Lošija od prve, pogledao obje sezone serija je djecija i nije ništa posebno.

Nešto malo iznad prosjeka.
Tako sam i mislio. OK, hvala.

Pass.
You guys are no fun. :mrgreen:
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#18695 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by biggrin »

dale cooper wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:
90minut wrote:[quote="alibaba_i_30_godina"Stranger Things meni ništa posebno. Pregledao prvu sezonu i stao.

Valjal' išta druga?

Lošija od prve, pogledao obje sezone serija je djecija i nije ništa posebno.

Nešto malo iznad prosjeka.quote]
Tako sam i mislio. OK, hvala.

Pass.

šta je slijedeće...da The Goonies ne valjaju?!!??! :shock:
:mrgreen:
tibetanac
Posts: 93
Joined: 29/04/2019 15:05

#18696 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by tibetanac »

Ne kaze niko da je serija spektakl neki. Svjesni ljudi svojih granica i ne pokusavaju da nesto pametuju. Napravili simpaticnu seriju da se opustis i gledas. Meni je bas legla :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#18697 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

stranger things odgledo prvu sezonu i dosta mi.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8760
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#18698 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

90minut wrote:
macchiato wrote:Vala ja nisam mogla tog Lucifera više gledati, amaterska serija sa još amaterskijom glumom glavne glumice, baš bode u oči. Bolje bih i ja odglumila.


Jedino je Tom Ellis spašavao stvar, dobar tip sa britanskim naglaskom. :djidovoma: :mrgreen:


Pregledala sam Černobil ovih dana, odlična. Jbt nema nikakvih duhova, utvara, zombija, vukodlaka, zmajeva i opet me držala jeza čitavo vrijeme.
Valjda pojedinci ne znaju vidjeti razliku mislim ono sve je do toga šta si navikao gledati.

Ono vamo kod mene kad je Ertugrul ili kako se vec zove nedo ti bog da pokušaš ometati krvi ce ti se napiti.
Kažem bukvalno upalim prvi epizodu lucifera da vidim kakva je ložiona kad ono amaterski od a do ž.
Mada ok sve dok vam je zanimljivo ja sam ok s tim.

Lucifer je serija koju je Fandom pogurao u 4tu i sad 5 finalnu sezonu i serija je takva da ce ti se ili dopasti ili nece obicno nema sredine. Meni najbliza (odlicnoj) seriji Pushing Daisies koja je otkazana nakon dvije sezone a vjerovatno bi danas zbog Fandoma pogurana bila u jos par sezona a najavljuje se reboot te serije evo nakon skoro 10 godina vjerovatno s drugom postavom nazalost.

BJB
Posts: 4523
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#18699 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

kakavdanakneiskustvu wrote:
BJB wrote:Stranger things, Dark,Altered Carbon, High Seas (Spanish), Ultraviolet (Polish), What/if (Am), Black Spot- :thumbup:
Ja pocela gledati 4sezonu Lucifera i totalno mi glupa prva epizoda bila, i prestanem..Vrijedi li se muciti? Vidjela sam da ona glumica iz Impostors nekako upadne u seriju?

je li ima druge sezone black spota??

14 juna 2019
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#18700 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by biggrin »

SanskiBiser wrote:
...koju je Fandom pogurao u 4tu i sad 5 finalnu sezonu i serija je takva da ce ti se ili dopasti ili nece obicno nema sredine.
meni je srednja žalost. nit valja nit nevalja. glavna glumica je stvarno odron, vecina ostalih su ok. ostale mi jos dvije epizode i ok mi je za razbibrigu, al ne bih nikoga ubjedjivao da je to serija koja se mora pogledati, kao što su npr.black mirror ili billions
Post Reply