Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
solidsnake
Posts: 290
Joined: 25/01/2012 00:22

#16901 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by solidsnake »

Preporuka svima za ovu seriju :thumbup:

https://www.imdb.com/title/tt6763664/
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#16903 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by klosar pravi »

Izašao Daredevil.
User avatar
dale cooper
Posts: 28463
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#16904 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Odbinđao The Haunting of Hill House u dva-tri dana. Jako, jako dobra serija, iako je kraj nešto optimističniji nego što se moglo naslutiti, ali
sve u svemu jedna od boljih i dobro izvedenih ghost priča. Tenzije i napetost su konstantno prisutne, jump scare scene dobro plasirane.
Svemu tome pomaže zaista odličan rad kamere i režija. Preporuka. :thumbup:
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8738
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#16905 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

dale cooper wrote:Odbinđao The Haunting of Hill House u dva-tri dana. Jako, jako dobra serija, iako je kraj nešto optimističniji nego što se moglo naslutiti, ali
sve u svemu jedna od boljih i dobro izvedenih ghost priča. Tenzije i napetost su konstantno prisutne, jump scare scene dobro plasirane.
Svemu tome pomaže zaista odličan rad kamere i režija. Preporuka. :thumbup:

Sad pogledaj filmove Oculus, Hush i Geralt's game :D prepoznaces tu reziju i still iz THofHH. :izet:
User avatar
dale cooper
Posts: 28463
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#16906 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

SanskiBiser wrote:
dale cooper wrote:Odbinđao The Haunting of Hill House u dva-tri dana. Jako, jako dobra serija, iako je kraj nešto optimističniji nego što se moglo naslutiti, ali
sve u svemu jedna od boljih i dobro izvedenih ghost priča. Tenzije i napetost su konstantno prisutne, jump scare scene dobro plasirane.
Svemu tome pomaže zaista odličan rad kamere i režija. Preporuka. :thumbup:

Sad pogledaj filmove Oculus, Hush i Geralt's game :D prepoznaces tu reziju i still iz THofHH. :izet:
Da, vidim da je sve ovo režirao Mike Flanagan. Iskreno nisam gledao ni jedan od njegovih filmova prije ove serije. Horore i inače gledam
relativno rijetko, ali nešto me je zaintrigiralo u vezi ove serije pa sam je pogledao i nisam se razočarao. Pogledaću i ovo što si gore napisao.
Hvala. :)
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#16907 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by hadzinicasa »

dale cooper wrote:Odbinđao The Haunting of Hill House u dva-tri dana. Jako, jako dobra serija, iako je kraj nešto optimističniji nego što se moglo naslutiti, ali
sve u svemu jedna od boljih i dobro izvedenih ghost priča. Tenzije i napetost su konstantno prisutne, jump scare scene dobro plasirane.
Svemu tome pomaže zaista odličan rad kamere i režija. Preporuka. :thumbup:
Mjerkam je danima. Dakle, dacu joj saMsu. Hvala.
User avatar
dale cooper
Posts: 28463
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#16908 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

hadzinicasa wrote:
dale cooper wrote:Odbinđao The Haunting of Hill House u dva-tri dana. Jako, jako dobra serija, iako je kraj nešto optimističniji nego što se moglo naslutiti, ali
sve u svemu jedna od boljih i dobro izvedenih ghost priča. Tenzije i napetost su konstantno prisutne, jump scare scene dobro plasirane.
Svemu tome pomaže zaista odličan rad kamere i režija. Preporuka. :thumbup:
Mjerkam je danima. Dakle, dacu joj saMsu. Hvala.
:kakoste:

Mislim da će ti se svidjeti, serija je i mnogo više od "obične" priče o duhovima. :)
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8738
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#16909 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

dale cooper wrote:
SanskiBiser wrote:
dale cooper wrote:Odbinđao The Haunting of Hill House u dva-tri dana. Jako, jako dobra serija, iako je kraj nešto optimističniji nego što se moglo naslutiti, ali
sve u svemu jedna od boljih i dobro izvedenih ghost priča. Tenzije i napetost su konstantno prisutne, jump scare scene dobro plasirane.
Svemu tome pomaže zaista odličan rad kamere i režija. Preporuka. :thumbup:

Sad pogledaj filmove Oculus, Hush i Geralt's game :D prepoznaces tu reziju i still iz THofHH. :izet:
Da, vidim da je sve ovo režirao Mike Flanagan. Iskreno nisam gledao ni jedan od njegovih filmova prije ove serije. Horore i inače gledam
relativno rijetko, ali nešto me je zaintrigiralo u vezi ove serije pa sam je pogledao i nisam se razočarao. Pogledaću i ovo što si gore napisao.
Hvala. :)

Ja sam odmah nakon serije isto gledao ta tri filma po prvi put, jedini je Oculus onako na tragu onog sto je vec vidjeno a Hush i Geralt's game su vise suspense, mystery, horror trileri. Prepoznaces glumce iz serije jer on neke od njih koristi bas redovno. :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58693
Joined: 03/08/2010 19:04

#16910 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

i u man in the high castle se moralo pronaci mjesta za istospolne ljubavne parove
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#16911 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by irac300 »

Izašao teaser za treću sezonu The Last Kingdom.
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#16912 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Utred son of utred. Dobra serija. Pojma nemam gdje se stalo na kraju druge. Nesto su negdje krenuli da nekog traze......
Moram se podsjetit.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#16913 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by irac300 »

karanana wrote:Utred son of utred. Dobra serija. Pojma nemam gdje se stalo na kraju druge. Nesto su negdje krenuli da nekog traze......
Moram se podsjetit.
Jeste. Meni postala bolja od Vikinga. Sad je Netflix preuzeo produkciju, nadam se da ostanu na kvalitetu BBC-a uz veći budžet.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#16914 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by klosar pravi »

irac300 wrote:
karanana wrote:Utred son of utred. Dobra serija. Pojma nemam gdje se stalo na kraju druge. Nesto su negdje krenuli da nekog traze......
Moram se podsjetit.
Jeste. Meni postala bolja od Vikinga. Sad je Netflix preuzeo produkciju, nadam se da ostanu na kvalitetu BBC-a uz veći budžet.

I to duplo bolja, valjda što su tek 2 sezone dok su tamo i glavni glumci ili su otišli ili su uzeli drugo mjesto naspram loših glumaca poput Ivara i onog debilnog vrištanja uglavnom Vikinzi odlicni..

Jebote ja pojma nisam imao da je BBC otkazao i da je bogovski netflix kupio da li ovo znaci da ce sve epizode odma biti izbacene. :izet:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27604
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#16915 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by JoseMujica »

Midsomer Murders
TV-14 | 1h 30min | Crime , Drama , Mystery | TV Series (1997– )
https://www.imdb.com/title/tt0118401/

Image

jedina koja mi još uvijek nije dosadila
User avatar
ferratilis
Posts: 7264
Joined: 25/11/2013 16:48

#16916 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ferratilis »

Volim Daredevila, ali Vincent d'Onofrio je toliko naporan da mi se ne gleda serija nakon trece epizode. Toliko lose glumi da je katastrofa. Ustvari, nije da lose glumi, nego ono je "overacting", Nic Cage style :-x Jedina njegova dobra uloga ce za mene uvijek biti Private Pyle. Inace preporucujem seriju, ko ima zivaca da gleda njegovo stenjanje i prazne monologe.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#16917 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by klosar pravi »

ferratilis wrote:Volim Daredevila, ali Vincent d'Onofrio je toliko naporan da mi se ne gleda serija nakon trece epizode. Toliko lose glumi da je katastrofa. Ustvari, nije da lose glumi, nego ono je "overacting", Nic Cage style :-x Jedina njegova dobra uloga ce za mene uvijek biti Private Pyle. Inace preporucujem seriju, ko ima zivaca da gleda njegovo stenjanje i prazne monologe.

Hahaha

Baš isti komentar kao video što sam gledao ono recap da da podsjetim prve i druge sezone tacno je gluma na takvoj sredini da ne znaš da li je genijalna ili najdebilnija ikad.
Meni je genijalna :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#16918 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

the marvelous mrs. maisel :thumbup:
swanfilter
Posts: 7835
Joined: 06/06/2008 18:52

#16919 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by swanfilter »

Kakve su The Purge i preteca Sons of Anarchy, Mayans?

Vrijedi li naziva? Hvala
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#16920 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by klosar pravi »

swanfilter wrote:Kakve su The Purge i preteca Sons of Anarchy, Mayans?

Vrijedi li naziva? Hvala

Mayans bice ti dobra ako su ti sinovi bili dobri.
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#16921 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

jel snimio bjelogrlic drugu sezonu onog svog peaky blinders upinjanja?
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#16922 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by biggrin »

DAredevil, pogledao treću epizodu i kako ide dalje, sve je bolji...cak sam nabacio i theme song za zvono na mob. :D (furkash stash:) )

Last kingdome, meshshini da je druga zavrshila tako sto je otisao na sjever kod Ragnara...dobro je što je Netflix u pitanju, pa ima i trailer za podsjetiti ko je ko u Bošnjaka :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72778
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#16923 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

karanana, ovaj elite je za nas, pregled'o sam prvu epizodu samo, dosta golih -20 Španjolki koje nisu ni ružne :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#16924 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Velkoski wrote:karanana, ovaj elite je za nas, pregled'o sam prvu epizodu samo, dosta golih -20 Španjolki koje nisu ni ružne :mrgreen:
Nemoj zaebavat? Ima golotinje? Vidio trailer i nije me nesto dojmio. Mada sam vidio da glumi ona pichoka iz casa de papel, ona cickava kcerka ambasadora. Fenomenalan pichcich. Eh sad mi je na listi. Cim svrsim making murderera, ozark i vjerovatno ovu house on hounted hill ili kako se vec zove
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72778
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#16925 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

ima odmah u prvoj, garant ima i dalje :D imaju dvije bolje od nje triput :mrgreen:
Post Reply