Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#12451 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by The 51st State »

zomri wrote:
The 51st State wrote: druga sezona mnogo bolja, mozda najbolja serija prosle godine.
Pretprošle :wink:
drzalo me cijelu godinu :D
User avatar
vicious
Posts: 6876
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#12452 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

VenomousV wrote:Gleda li ko This is Us?

Mislim od zena, jer ovo muskinja sto ima na temi nikad ne bi reklo da to gleda a odlicna serija
Gledam ja :D jest dobra, "normalna" serija o međuljudskim odnosima koja nekima može biti dosadna, ali meni je super. Doduše zadnja odgledana epizoda, mislim 12, je bila nekako nesadrzajna jer nismo faktički ništa novo vidjeli ni saznali (osim doktorove patnje za hanumom). Eto ta mi se epizoda čini malo nepotrebnom, ali inače sve 5.
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2536
Joined: 16/06/2014 20:33

#12453 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dosadno mii »

vicious wrote: Gledam ja :D jest dobra, "normalna" serija o međuljudskim odnosima koja nekima može biti dosadna, ali meni je super. Doduše zadnja odgledana epizoda, mislim 12, je bila nekako nesadrzajna jer nismo faktički ništa novo vidjeli ni saznali (osim doktorove patnje za hanumom). Eto ta mi se epizoda čini malo nepotrebnom, ali inače sve 5.
ok je serija
samo ne znam kakva je sad pojava da iz čista mira pretvaraju likove u gej ili bi u serijama
-Randalov otac

-Annalise (Viola Davis)- How to Get Away with Murder
totalno bespotrebno i nekakve veze nema sa radnjom serije
User avatar
vicious
Posts: 6876
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#12454 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

Dosadno mii wrote:
vicious wrote: Gledam ja :D jest dobra, "normalna" serija o međuljudskim odnosima koja nekima može biti dosadna, ali meni je super. Doduše zadnja odgledana epizoda, mislim 12, je bila nekako nesadrzajna jer nismo faktički ništa novo vidjeli ni saznali (osim doktorove patnje za hanumom). Eto ta mi se epizoda čini malo nepotrebnom, ali inače sve 5.
ok je serija
samo ne znam kakva je sad pojava da iz čista mira pretvaraju likove u gej ili bi u serijama
-Randalov otac

-Annalise (Viola Davis)- How to Get Away with Murder
totalno bespotrebno i nekakve veze nema sa radnjom serije
Holivudski gej lobi jbg, vidiš i koji je film dobio oskara :D
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#12455 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by milann1971 »

VenomousV wrote:Gleda li ko This is Us?

Mislim od zena, jer ovo muskinja sto ima na temi nikad ne bi reklo da to gleda a odlicna serija

gledam ja i vise puta pohvalio, za mene naaaj serija 2016. god.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#12456 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jimmy McNulty »

irac300 wrote:
Jimmy McNulty wrote:Može li mi neko preporučiti kuda skidat titlove kada zakažu prijevodi-online i titlovi.com?
opensubtitles.org

Ako tu nema, znaci da ne postoje titlovi za to sto gledas.
Hvala ti puno na ovome, tek ovdje nađoh prijevod!

:kiss:
1Dante1
Posts: 1208
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#12457 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 1Dante1 »

sense8 - predobra serija, jedna od rijetkih serija gdje mi svi glumci pašu, muzika kida, priča ima kamaru potencijala, kako sezona odmiče sve bolja i bolja, jednostavno se zaljubio u seriju. :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#12458 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

1Dante1 wrote:sense8 - predobra serija, jedna od rijetkih serija gdje mi svi glumci pašu, muzika kida, priča ima kamaru potencijala, kako sezona odmiče sve bolja i bolja, jednostavno se zaljubio u seriju. :D

ih cek dok dodjes do christmas specijala pa da vidis jednu scenu, muziku, glumce :D
1Dante1
Posts: 1208
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#12459 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 1Dante1 »

odgledao sam i specijal, i sad samo još više jedva čekam drugu sezonu. :D nisam još gledao otvoreniju seriju što se tiče tih nekih osjetljivih scena, mada kad vidim ko je pisao i režirao i ne čudi me puno. :D
Last edited by 1Dante1 on 01/03/2017 20:09, edited 1 time in total.
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#12460 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

vicious wrote: Gledam ja :D jest dobra, "normalna" serija o međuljudskim odnosima koja nekima može biti dosadna, ali meni je super. Doduše zadnja odgledana epizoda, mislim 12, je bila nekako nesadrzajna jer nismo faktički ništa novo vidjeli ni saznali (osim doktorove patnje za hanumom). Eto ta mi se epizoda čini malo nepotrebnom, ali inače sve 5.

http://www.imdb.com/title/tt5555260/ ovo?? mandy moore? e, jebiga :D
User avatar
vicious
Posts: 6876
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#12461 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

omar little wrote:
vicious wrote: Gledam ja :D jest dobra, "normalna" serija o međuljudskim odnosima koja nekima može biti dosadna, ali meni je super. Doduše zadnja odgledana epizoda, mislim 12, je bila nekako nesadrzajna jer nismo faktički ništa novo vidjeli ni saznali (osim doktorove patnje za hanumom). Eto ta mi se epizoda čini malo nepotrebnom, ali inače sve 5.

http://www.imdb.com/title/tt5555260/ ovo?? mandy moore? e, jebiga :D
Ne znadoh ko je Mandy Moore dok nisam pogledao na imdb :D
Dakle, mlada. :) Pa dobro, jest najtanja od ove ekipe, ali valja je istrpiti. Zato dvoje debelih i stari doktor dominiraju. :)
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#12462 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

1Dante1 wrote:odgledao sam i specijal, i sad samo još više jedva čekam drugu sezonu. :D nisam još gledao otvoreniju seriju što se tiče tih nekih osjetljivih scena, mada kad vidim ko je pisao i režirao i ne čudi me puno. :D



ofo mi je ringtone :oops:

jos uvijek nisam izbrisala specijal sa compa da mogu kad god mi padne na pamet gledat' :D
User avatar
chakany
Posts: 2919
Joined: 05/09/2010 14:05

#12463 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

VenomousV wrote:Gleda li ko This is Us?

Mislim od zena, jer ovo muskinja sto ima na temi nikad ne bi reklo da to gleda a odlicna serija
Gledam ja, i muško sam :D
Zapravo na odmoru sam od This is Us do daljnjeg. Stao sam tačno na polovini prve sezone, pregledao 9/18 epizoda. Nikako da nastavim dalje, ne zbog toga što mi se ne sviđa serija, nego eto da malo napravim pauzu, pa ću nastaviti nekad od ovog ili idućeg mjeseca.

Vidim da je dobila još dvije sezone.
1Dante1
Posts: 1208
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#12464 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 1Dante1 »

VenomousV wrote:
1Dante1 wrote:odgledao sam i specijal, i sad samo još više jedva čekam drugu sezonu. :D nisam još gledao otvoreniju seriju što se tiče tih nekih osjetljivih scena, mada kad vidim ko je pisao i režirao i ne čudi me puno. :D



ofo mi je ringtone :oops:

jos uvijek nisam izbrisala specijal sa compa da mogu kad god mi padne na pamet gledat' :D
prejaka, meni sve svidio cover od Knockin' on Heaven's Door, pogotovo jer je sjeo sceni. "Hernando call me, I lost a flip-flop." :lol:

a specijal isto ko da je trajao 5 minuta, da mi je još odma. :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#12465 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

1Dante1 wrote:
VenomousV wrote:
1Dante1 wrote:odgledao sam i specijal, i sad samo još više jedva čekam drugu sezonu. :D nisam još gledao otvoreniju seriju što se tiče tih nekih osjetljivih scena, mada kad vidim ko je pisao i režirao i ne čudi me puno. :D



ofo mi je ringtone :oops:

jos uvijek nisam izbrisala specijal sa compa da mogu kad god mi padne na pamet gledat' :D
prejaka, meni sve svidio cover od Knockin' on Heaven's Door, pogotovo jer je sjeo sceni. "Hernando call me, I lost a flip-flop." :lol:

a specijal isto ko da je trajao 5 minuta, da mi je još odma. :D
A 4 Non Blondes - What's up? :D
Najvise volim scene kad su svi "zajedno"

Sad bih ja svasta pisala al' necu ljudima da spoilam... Ima li posebna tema za ovu seriju?
User avatar
edo82
Posts: 124
Joined: 28/04/2010 07:43

#12466 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by edo82 »

1Dante1 wrote:sense8 - predobra serija, jedna od rijetkih serija gdje mi svi glumci pašu, muzika kida, priča ima kamaru potencijala, kako sezona odmiče sve bolja i bolja, jednostavno se zaljubio u seriju. :D
Meni nije nešto. Odgledao prvu sezonu i odustao. Sreija ima potencijala, ali mi je iz epizode u epizodu postajala sve bezveznija.
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#12467 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sha_ba »

follow the money :thumbup:
1Dante1
Posts: 1208
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#12468 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 1Dante1 »

1Dante1 wrote:
VenomousV wrote:
1Dante1 wrote:odgledao sam i specijal, i sad samo još više jedva čekam drugu sezonu. :D nisam još gledao otvoreniju seriju što se tiče tih nekih osjetljivih scena, mada kad vidim ko je pisao i režirao i ne čudi me puno. :D


prejaka, meni sve svidio cover od Knockin' on Heaven's Door, pogotovo jer je sjeo sceni. "Hernando call me, I lost a flip-flop." :lol:

a specijal isto ko da je trajao 5 minuta, da mi je još odma. :D
A 4 Non Blondes - What's up? :D
Najvise volim scene kad su svi "zajedno"

Sad bih ja svasta pisala al' necu ljudima da spoilam... Ima li posebna tema za ovu seriju?
a What's up je predobra isto, sto neko rece negdje u komentaru, to je scena kad se zaljubis u seriju, i slazem se, u toj sceni vidis ljepotu serije.
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#12469 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

1Dante1 wrote:
a What's up je predobra isto, sto neko rece negdje u komentaru, to je scena kad se zaljubis u seriju, i slazem se, u toj sceni vidis ljepotu serije.

čru, čru
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#12470 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

Sneaky Pete, gleda li ko i valja li cemu?
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#12471 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Point. wrote:Sneaky Pete, gleda li ko i valja li cemu?
Pogledo pilot i odusto. Gluma i prica su mi se ucinile djetinjaste.
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#12472 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

karanana wrote:
Point. wrote:Sneaky Pete, gleda li ko i valja li cemu?
Pogledo pilot i odusto. Gluma i prica su mi se ucinile djetinjaste.
Ima prilicno visoku ocjenu i pozitivne komentare na IMDB pa zato pitam.
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#12473 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Point. wrote:
karanana wrote:
Point. wrote:Sneaky Pete, gleda li ko i valja li cemu?
Pogledo pilot i odusto. Gluma i prica su mi se ucinile djetinjaste.
Ima prilicno visoku ocjenu i pozitivne komentare na IMDB pa zato pitam.
I ja sam zbog tog kreno gledat ali mi nije to bilo to. Probaj pilot jebaji ga.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#12474 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jack Be Nimble »

This Is Us tipicna melodrama :skoljka: Nije to za mene. Sto ne znaci da je serija losa.
BJB
Posts: 4523
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#12475 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Image Newton's Law- australska tv drama, dobra, zabavna..Volim australske serije..NEkad davno sam gledala McLeod's daughters, pa Image steta sto ne bi druga sezona..
Post Reply