Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72967
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#30301 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by Velkoski »

Ezel 8.7 na IMDB-u :mrgreen:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45543
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#30302 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by Chmoljo »

:lol:

Joj zeni su se bile ogadile turske serije, jer je odgledala jednu sa takvim krajem.

Ono, dvojica zaljubljeni u jednu, ona voli jednog, drugog ne, a on nju psihopatski proganja. Finale je da su zalutali na minsko polje ili stali na ngaznu ni sam ne znam kako tacno.

Ugl ginu obojica i to je kraj. Glumi onaj Bali beg iz Sulejmana.

Nasekirala mi se hanuma, kaze jebote ovo :lol: al dzaba, droga nadje put.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40935
Joined: 29/06/2011 23:39

#30303 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by dječak sa šibicama »

Znam lika dao ime sinu Ezel :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66395
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#30304 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by _BataZiv_0809 »

Ma ne mogu one vode donijeti latinoamerickim telenovelama iskr :mrgreen:
Taj format nije za tako ozbiljne i surove price kao sto Turci prikazuju..sazivis se sa likovima i ne moze ti sjesti da izginu tek tako.
Kod Latinosa se zna da je bajka i happy end.
User avatar
Riddle
Posts: 8201
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#30305 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by Riddle »

Kad su bile meskičke sapunjare, nismo imali nešto drugo ni gledati. Ona nam je Esmeralda gostovala u Sarajevu jebote, u Zetri, a odsjela u hotelu Italia u Pofalićima. :lol: Pa onda je ona sa ožiljkom bila, ne mogu joj se sad sjetiti imena. Zatim Kasandra, ciganka. To nisam baš gledao, ali se sjećam da je pjesma bila super. Serija koju sam ja pregledao i volio je bila sa one 3 sestre blizankinje, od kojih je jedna odvojena kao beba, druga slijepa, a treća luda. To ću pokušati naći sad. Mogu misliti koje bi to sranje bilo pregledati sve ove godine kasnije. :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66395
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#30306 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by _BataZiv_0809 »

Cuj u hotelu Italia :lol:
User avatar
Riddle
Posts: 8201
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#30307 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by Riddle »

Dina mi i imana. :lol: To ti je baš događaj bio u to vrijeme, hej Esmeralda u Sarajevu. :izet:

Image

Na ovu seriju sam mislio. Ne sjećam se šta je bilo, ali znam da sam sve epizode pregledao.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66395
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#30308 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by _BataZiv_0809 »

Bila je i kod nas u nica ze ze laga :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45543
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#30309 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by Chmoljo »

Riddle wrote: 06/04/2024 23:10 Kad su bile meskičke sapunjare, nismo imali nešto drugo ni gledati. Ona nam je Esmeralda gostovala u Sarajevu jebote, u Zetri, a odsjela u hotelu Italia u Pofalićima. :lol: Pa onda je ona sa ožiljkom bila, ne mogu joj se sad sjetiti imena. Zatim Kasandra, ciganka. To nisam baš gledao, ali se sjećam da je pjesma bila super. Serija koju sam ja pregledao i volio je bila sa one 3 sestre blizankinje, od kojih je jedna odvojena kao beba, druga slijepa, a treća luda. To ću pokušati naći sad. Mogu misliti koje bi to sranje bilo pregledati sve ove godine kasnije. :lol:
maria gudalupe glavna, maria fernanda slijepa i maria nešto zloća :lol:

a ona sa ožiljkom je marisol jebote, kako se toga ne sjećaš.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72967
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#30310 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by Velkoski »

gabriela spanić, neprežaljena ljubav današnjih bumera :mrgreen:
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2555
Joined: 16/06/2014 20:33

#30311 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by Dosadno mii »

dječak sa šibicama wrote: 06/04/2024 21:57 Mene su zene udavile onom serijom gdje glumi "turski Bred Pit", onaj plavokosi bosanceros porijeklom, da sam morao pogledati finale serije zadnje tri epizode. Nije tragedija, ono je nesto gore, Behlul i Bihter :D ova bila udata za nekog starohana Adnana, a zaljubljena u Behlula tj Bred Pita. Adnan je na kraju ukoka pistoljem, glavnu glumicu, nista ljubav nista hepiend, Behlul ode na neki brod tuzan razocaran jer je mrtva, vraca se na njen grob nosi ruzu a jos pride umre i neki Beshir sto je bio pozitivac, umro od raka ili side.

Jos da su snajperom ubili nekog Bambija dok bezbrizno pase travu, imali bi najgori moguci kraj. Nisu normalni.
Nije je Adnan ubio haman se sama ubila
Dobra serija bila
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2555
Joined: 16/06/2014 20:33

#30312 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by Dosadno mii »

Riddle wrote: 06/04/2024 23:10 Kad su bile meskičke sapunjare, nismo imali nešto drugo ni gledati. Ona nam je Esmeralda gostovala u Sarajevu jebote, u Zetri, a odsjela u hotelu Italia u Pofalićima. :lol: Pa onda je ona sa ožiljkom bila, ne mogu joj se sad sjetiti imena. Zatim Kasandra, ciganka. To nisam baš gledao, ali se sjećam da je pjesma bila super. Serija koju sam ja pregledao i volio je bila sa one 3 sestre blizankinje, od kojih je jedna odvojena kao beba, druga slijepa, a treća luda. To ću pokušati naći sad. Mogu misliti koje bi to sranje bilo pregledati sve ove godine kasnije. :lol:

Ja bila mala isla da gledam Esmeraldu, seven up plesao oko nje

Ona sa oziljkom je Marisol
User avatar
Riddle
Posts: 8201
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#30313 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by Riddle »

Chmoljo wrote: 06/04/2024 23:20
Riddle wrote: 06/04/2024 23:10 Kad su bile meskičke sapunjare, nismo imali nešto drugo ni gledati. Ona nam je Esmeralda gostovala u Sarajevu jebote, u Zetri, a odsjela u hotelu Italia u Pofalićima. :lol: Pa onda je ona sa ožiljkom bila, ne mogu joj se sad sjetiti imena. Zatim Kasandra, ciganka. To nisam baš gledao, ali se sjećam da je pjesma bila super. Serija koju sam ja pregledao i volio je bila sa one 3 sestre blizankinje, od kojih je jedna odvojena kao beba, druga slijepa, a treća luda. To ću pokušati naći sad. Mogu misliti koje bi to sranje bilo pregledati sve ove godine kasnije. :lol:
maria gudalupe glavna, maria fernanda slijepa i maria nešto zloća :lol:

a ona sa ožiljkom je marisol jebote, kako se toga ne sjećaš.
Sad sam guglao, Maria Paola. Ista žena ih glumi, ali šta stil i šminka rade, potpuno druge pojave.

E bravo, Marisol. Pomiješao sam ja dosta toga, naprimjer tip za kojeg sam ja mislio da je bio s njom je zapravo u seriji Esmeralda.

Uglavnom, vratili smo se predugo u prošlost. Neke stvari trebaju ostati zakopane. :mrgreen:
User avatar
Riddle
Posts: 8201
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#30314 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by Riddle »

Velkoski wrote: 06/04/2024 23:20 gabriela spanić, neprežaljena ljubav današnjih bumera :mrgreen:
I nju sam sad guglao, sjećam se i nje, kakva je ovo riba bila.
User avatar
azurna_obala
Posts: 5613
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#30315 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by azurna_obala »

:lol: A dobre teme :lol:

Od turskih sam pratila šeherazdu i ono lišće što pada, suze prolila, ne sjećam se ostalih.
A jest dobar bio onaj plavušan porijekom odavde, mislim da mu je stari iz Mostara, ali bali beg je neprevaziđen
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40935
Joined: 29/06/2011 23:39

#30316 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by dječak sa šibicama »

Gabriela Spanic ugostila nekakvu sapunjarsku tv, u svom domu. Pricala o aferi sa John Cusackom i kuhala kalju pred kamerama, kaze to je hrana iz njene pradomovine :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40935
Joined: 29/06/2011 23:39

#30317 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by dječak sa šibicama »

Moram priznati da sam pratio na FTV u ta davna vremena, onu sto se oblacila ko musko, kacket igrala fudbal, a onda se zaljubila u princa. Argentinska, kako se zvala



:lol: Roki legenda bio, onaj vozac :lol:
no_sikiriki
Posts: 17421
Joined: 11/12/2012 13:21

#30318 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by no_sikiriki »

azurna_obala wrote: 06/04/2024 23:37 :lol: A dobre teme :lol:

Od turskih sam pratila šeherazdu i ono lišće što pada, suze prolila, ne sjećam se ostalih.
A jest dobar bio onaj plavušan porijekom odavde, mislim da mu je stari iz Mostara, ali bali beg je neprevaziđen
Da mi je neko rekao da ću na ovoj temi čitati o ovoj ili onoj sapunici od strane forumaŠA, ne bih vjerovala...ali naravno, sve pod krinkom "žena gledala"... :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45543
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#30319 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by Chmoljo »

no_sikiriki
Posts: 17421
Joined: 11/12/2012 13:21

#30320 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by no_sikiriki »

dječak sa šibicama wrote: 06/04/2024 23:41 Moram priznati da sam pratio na FTV u ta davna vremena, onu sto se oblacila ko musko, kacket igrala fudbal, a onda se zaljubila u princa. Argentinska, kako se zvala



:lol: Roki legenda bio, onaj vozac :lol:
Milagros, divlji anđeo, to smo svi u srednjoj gledali :mrgreen:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5613
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#30321 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by azurna_obala »

no_sikiriki wrote: 06/04/2024 23:42
azurna_obala wrote: 06/04/2024 23:37 :lol: A dobre teme :lol:

Od turskih sam pratila šeherazdu i ono lišće što pada, suze prolila, ne sjećam se ostalih.
A jest dobar bio onaj plavušan porijekom odavde, mislim da mu je stari iz Mostara, ali bali beg je neprevaziđen
Da mi je neko rekao da ću na ovoj temi čitati o ovoj ili onoj sapunici od strane forumaŠA, ne bih vjerovala...ali naravno, sve pod krinkom "žena gledala"... :lol:
Ja bona, :oops:

Oni svaku pregledali, :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40935
Joined: 29/06/2011 23:39

#30322 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by dječak sa šibicama »

Ja sam pratio Sunset Beach zbog Megi, kakva riba nazalost u seriji sva kenjkava svaka joj za samara, onda FTV prekinuo nikada nisu emitovali kraj serije morao gledati na poljskim satelitskim kanalima :D

I ovu munjeca brava divlji andjeo, Milagros.

Ostale fakat ne, sjecam se da su onu sto je dolazila u Sarajevo, Esmeralda? snimali na VHS i iznajmljivali u video klubu, to se tukli za kasete :D

E sjetio sam se, gledao sam Strasti na OBN, onaj lutak Timmy i vjestica Tabitha, lutka patuljka sam obozavao :lol:
Last edited by dječak sa šibicama on 06/04/2024 23:52, edited 1 time in total.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45543
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#30323 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by Chmoljo »

no_sikiriki wrote: 06/04/2024 23:42
azurna_obala wrote: 06/04/2024 23:37 :lol: A dobre teme :lol:

Od turskih sam pratila šeherazdu i ono lišće što pada, suze prolila, ne sjećam se ostalih.
A jest dobar bio onaj plavušan porijekom odavde, mislim da mu je stari iz Mostara, ali bali beg je neprevaziđen
Da mi je neko rekao da ću na ovoj temi čitati o ovoj ili onoj sapunici od strane forumaŠA, ne bih vjerovala...ali naravno, sve pod krinkom "žena gledala"... :lol:
ako je na moj račun, da, žena gleda, pa i ja sa njom jebiga :D

al dok smo bili mlađi, gutale su se ove španske - jedan tv, nema kablovske, mater ti gleda, gledaš i ti jebiga.
User avatar
Riddle
Posts: 8201
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#30324 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by Riddle »

Halo ba, mi smo bili djeca, osnovci, poslije rata, jedva znali šta je televizija. Daj šta daš. :lol:

Kasnije je bilo još tih sapunica, ali sam ih se zasitio, prerastao ili prešao na nešto drugo što je bilo dostupno.

Jaoooo, Sunset Beach. Jebote, to je bilo sigurno 1000 epizoda.

Pa onda Baywatch. Eeee djeco moja, ne znate vi. :lol:
User avatar
video
Posts: 6879
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#30325 Re: Gledate seriju - preporučite je

Post by video »

Ja jeste vam prica :roll:
Post Reply