Gledali ste, ne preporučujete

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

tap3ah75

#6801 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by tap3ah75 »

Režim - serija sa Kejt Vinslet

Katu gotivim pravo ali je ovo katastrofa.
Gledao sam trejler i pravo mi je zanimljiv a serija je baš baš bezzeze
dragonz

#6802 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by dragonz »

swanfilter

#6803 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by swanfilter »

dragonz wrote: 10/06/2024 20:23 https://m.imdb.com/title/tt13964390/

Under Paris

Sranje
Ocjena sama nesto govori ...
pici
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#6804 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by pici »

Prvi pokusaj, zaspo u 15 minuti, sinoc ponovo pokusam od pocetka i svidi mi se prica o pilotu kamikazi itd da ne spojlam. Dodjem do sredine gje godzila rusi i razoaram se. Napravili ga ko robota sa ščanglom u gujici. Ono u moru je sa brodicom bilo mi extra kao i prica a o japanskoj glumi da se dobro diskutovati. Kreveljenje galama, vriska, Jim Carrey face itd.

Pokusat cu ga veceras dovrsiti al po ovome jazuk, film je imao potencijala od tipicnih holivudskih limunada.
TAFKAP

#6805 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by TAFKAP »

dragonz wrote: 10/06/2024 20:23 https://m.imdb.com/title/tt13964390/

Under Paris

Sranje
Ajkula pliva u slatkoj vodi rijeke Seine? Garant neka genetski modifikovana :thumbup:

Odakle vam vrijeme da gledate ovakve filmove?
pici

#6806 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by pici »

Bik (Bull) ajkule mogu u slatkim vodama.
Veći dio života ili čak cijeli život provodi u slatkim vodama (koje su geografski potpuno odvojene), često uopće ne zalazeći u mora . Manji primjerci (do 1 m) pronađeni su u kanjonu Kariba ( Zambezi ), rijeci Ruenja i na ušću Runde . Prostire se cijelim zapadnim Atlantskim oceanom od New Yorka do Brazila , kao i duž istočne obale Afrike , a slatkovodni primjerci nalaze se u jezerima Gvatemale i Nikaragve . Uočen je u Amazoni blizu Iquitosa u Peruu .
Tako da ako idete turisticki u ova podrucja, nema gujce da plivate u rijekama i jezerima jer su izrazito agresivne i opasne po covjeka. Misisipi je pun ovih Bikova i Floridne slatkovodne rijecice koje se ulivaju u more. Da ih ima u jadranu, qujac bi skakali sa starog mosta :mrgreen:
A 16-year-old girl killed in a shark attack was swimming in a river, not the ocean. Bull sharks — considered by some experts the most dangerous — are the rare species that swims in fresh water.
Kelsey Vlamis Feb 7, 2023, 4:01 AM GMT+1
pici

#6808 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by pici »

A vjeruj mi tog se konga i godzile kanim gledat evo ima ijhahaaa. Reko prvo da odgledam godzilu minus one i tesko razocarenje, pola odgledao mada je prica me zaitrigirala o pilotu kamikazi itd da ne spojlam... jazuk. Evo izasao je nastavak tri musketira - The Three Musketeers - Part II: Milady. Prvi dio je odlican i moja preporuka a drugi dio cu gledati zbog fenomenalne Eve Green i odličnog Vincenta Cassela. Stavim utiske jal ovdje jal u preporuke za gledanje.
TAFKAP

#6809 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by TAFKAP »

pici wrote: 16/06/2024 10:38 Bik (Bull) ajkule mogu u slatkim vodama.
Veći dio života ili čak cijeli život provodi u slatkim vodama (koje su geografski potpuno odvojene), često uopće ne zalazeći u mora . Manji primjerci (do 1 m) pronađeni su u kanjonu Kariba ( Zambezi ), rijeci Ruenja i na ušću Runde . Prostire se cijelim zapadnim Atlantskim oceanom od New Yorka do Brazila , kao i duž istočne obale Afrike , a slatkovodni primjerci nalaze se u jezerima Gvatemale i Nikaragve . Uočen je u Amazoni blizu Iquitosa u Peruu .
Tako da ako idete turisticki u ova podrucja, nema gujce da plivate u rijekama i jezerima jer su izrazito agresivne i opasne po covjeka. Misisipi je pun ovih Bikova i Floridne slatkovodne rijecice koje se ulivaju u more. Da ih ima u jadranu, qujac bi skakali sa starog mosta :mrgreen:
A 16-year-old girl killed in a shark attack was swimming in a river, not the ocean. Bull sharks — considered by some experts the most dangerous — are the rare species that swims in fresh water.
Kelsey Vlamis Feb 7, 2023, 4:01 AM GMT+1
E ako je tako, onda je garant taj zalutali... :thumbup:
DonieBrasco

#6810 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by DonieBrasco »

pici wrote: 16/06/2024 17:47 A vjeruj mi tog se konga i godzile kanim gledat evo ima ijhahaaa. Reko prvo da odgledam godzilu minus one i tesko razocarenje, pola odgledao mada je prica me zaitrigirala o pilotu kamikazi itd da ne spojlam... jazuk. Evo izasao je nastavak tri musketira - The Three Musketeers - Part II: Milady. Prvi dio je odlican i moja preporuka a drugi dio cu gledati zbog fenomenalne Eve Green i odličnog Vincenta Cassela. Stavim utiske jal ovdje jal u preporuke za gledanje.
Ni meni se nije nesto svidio Minu One nekako komicna gluma, mene blam bilo na momente.

Pogledaj Godzilla seriju Monarch: Legacy of Monsters.

https://www.imdb.com/title/tt17220216/
pici

#6811 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by pici »

DonieBrasco wrote: 18/06/2024 13:56
Ni meni se nije nesto svidio Minu One nekako komicna gluma, mene blam bilo na momente.

Pogledaj Godzilla seriju Monarch: Legacy of Monsters.

https://www.imdb.com/title/tt17220216/
jim carrey face... meni je njihova face gluma urnebesna, samo za komedija

Image
ANamelessGhoul

#6812 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by ANamelessGhoul »

Renegade iz 2017. Kakvo govno jbt :lol:
Post Reply