Gledali ste, ne preporučujete

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
LSD
Posts: 27289
Joined: 24/07/2007 08:26

#51 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by LSD »

No country for old man :thumbup: (nema fule nikad kod Coen-ovaca :mrgreen: )...10.000 B.C.-ma ništa,nidje veze film...Flawless-onako,neki prosjek (navodno zadnji film Caina-ova se prica prica vec 3 godina :mrgreen: )...Halloween od Rob Zombie-a -onako,više bljutav,nego ukusan...ne moze ni primirisati originalu.
User avatar
SinjaD
Posts: 681
Joined: 19/03/2008 18:48

#52 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by SinjaD »

LSD wrote:No country for old man :thumbup: (nema fule nikad kod Coen-ovaca :mrgreen: )...10.000 B.C.-ma ništa,nidje veze film...Flawless-onako,neki prosjek (navodno zadnji film Caina-ova se prica prica vec 3 godina :mrgreen: )...Halloween od Rob Zombie-a -onako,više bljutav,nego ukusan...ne moze ni primirisati originalu.
A ja taman na temi Preporuči spomenuh Flawless :-D
User avatar
LSD
Posts: 27289
Joined: 24/07/2007 08:26

#53 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by LSD »

SinjaD wrote:
LSD wrote:No country for old man :thumbup: (nema fule nikad kod Coen-ovaca :mrgreen: )...10.000 B.C.-ma ništa,nidje veze film...Flawless-onako,neki prosjek (navodno zadnji film Caina-ova se prica prica vec 3 godina :mrgreen: )...Halloween od Rob Zombie-a -onako,više bljutav,nego ukusan...ne moze ni primirisati originalu.
A ja taman na temi Preporuči spomenuh Flawless :-D
Nek si ti preporucio/la :mrgreen: ...slobodno ti tako-s vremena na vrijeme :mrgreen:
Po meni,nije los Flawless (mislim na ovaj sa Demi Moore) ali nije ni neki koji ce te ostaviti bez daha :mrgreen: .
Zaboravih pomenuti jos jedan (od novijih) koji sam gledao - Michael Clayton (starring George Clooney :mrgreen: )-vrlo dobar film (4. u skali od 1-5 :mrgreen: )
DM-1975
Posts: 78
Joined: 04/03/2008 06:54
Location: Tuzla
Contact:

#54 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by DM-1975 »

pitt wrote:kako vam se svidio

Image

Haj ako pogledas javi, bas danas gledam da ga kupim, jer gdje sam ja samo mogu kupit nove filmove pa mi se ne daju bas pare
DM-1975
Posts: 78
Joined: 04/03/2008 06:54
Location: Tuzla
Contact:

#55 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by DM-1975 »

EllaD wrote:No Country for Old Man, uz duzno postovanje, nije za svakoga pogotovo za one cije je gledalacke afinitete oblikovao komercijalni Hollywood i PC igrice ; mozda sam ja malo subjektvna jer sam postovalac filmova brace Cohen jos od Farga :D

Moram se slozit ima film neki stimung, ono sporija radnja al dosta te zakuje, nenam pojma kako da opisem osjecaj al sto se bar mene tice za ovaj film nema mjesta na ovom mjestu, jer cu ga ja uvijek preporucit svima da se pogleda
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#56 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by Šeherzada »

Stvar srca-neki srpski film.Dugo ne pogledah vecu glupost :x
User avatar
moe_syzlak
Posts: 82
Joined: 21/03/2008 12:27

#57 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by moe_syzlak »

ne gledajte film after nisam odavno gledao imbecilniji film
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#58 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by omar little »

we own the night - razocarenje
pocetak je ambiciozan i interesantan, daje nadu da ce se radnja i likovi razviti u nesto kompleksno i kvalitetno. no, u roku pola sata pretvara se u dosadnu, izlizanu, limunadnu holivudsku pricu. zali boze vremena.
User avatar
coek
Posts: 864
Joined: 24/08/2007 16:28
Location: najcesce negdje na planini blizu Sarajeva

#59 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by coek »

10.000 BC katastrofa blaga .. žao mi 5 KM što potroših na kartu ... neuporedivo, neuporedivo je bolja dokumentarna / polu-igrana emisija na History-iju kako su Evropljani prelazili u Ameriku preko ledene barijere ...
DM-1975
Posts: 78
Joined: 04/03/2008 06:54
Location: Tuzla
Contact:

#60 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by DM-1975 »

Eh jest stariji film malo al vrijedi napomenuti da se pod svaku cijenu izbjegne, "snake in the plane", e vece gluposti sa boljim glumcima nisam vidi, al moze se dati nagrada ako je netko uspio izgledat film do kraja, ja takvog jos nisam sreo.
User avatar
EllaD
Posts: 149
Joined: 12/03/2008 11:57

#61 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by EllaD »

Bourne Identity - pretenciozni bullshit, a što je najgore dolazi u nastavcima
DM-1975
Posts: 78
Joined: 04/03/2008 06:54
Location: Tuzla
Contact:

#62 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by DM-1975 »

Eh ono nekad kad covjeku kazu nemoj gledat film i on ipak pogleda, i poslije se osjeca glupo, tako nesto sam i ja iskusio poslije gledanja filma "shoot 'em up"
Osim u trenucima dosade odmarat oci na glumici nista narocito, ne skontah jer to trebala biti komedija ili akcioni film
Al samo jedna scena vrijedi kad tip skida carapu i bebi stavlja na glavu umjesto kape
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#63 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by anais_nin »

DM-1975 wrote:Eh ono nekad kad covjeku kazu nemoj gledat film i on ipak pogleda, i poslije se osjeca glupo, tako nesto sam i ja iskusio poslije gledanja filma "shoot 'em up"
Osim u trenucima dosade odmarat oci na glumici nista narocito, ne skontah jer to trebala biti komedija ili akcioni film
Al samo jedna scena vrijedi kad tip skida carapu i bebi stavlja na glavu umjesto kape
meni je to bio super zabavan film....nije nikakvo umjetnicko djelo, ali su mi likovi bili :thumbup: :D heroj koji njopa mrkve ko dusko dugousko....a ona scena izmedju njega i monice :oops: jos mi je vruce :D
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#64 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by JBT »

Ovaj je u klasi Half Nelson.

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/e ... px-Evening_%[/img]
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#65 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by dacina_curica »

Half Nelson mi je odlican filmcic :thumbup: :thumbup: :thumbup:

za razliku od ovog njasra (pardon my French :oops: ) :povrac: :povrac: :povrac:

Image
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#66 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by anais_nin »

dacina_curica wrote:Half Nelson mi je odlican filmcic :thumbup: :thumbup: :thumbup:

za razliku od ovog njasra (pardon my French :oops: ) :povrac: :povrac: :povrac:

Image
i meni je Half Nelson :thumbup: :D spremila sam Lars and the real girl da pogledam :D

a Good Luck Chuck je bio jadaaaaaaaaan :D

Evening na zalost nije ni u pola dobar kao knjiga :roll: knjiga je odlicna :thumbup:
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#67 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by dacina_curica »

anais_nin wrote:i meni je Half Nelson :thumbup: :D spremila sam Lars and the real girl da pogledam :D

a Good Luck Chuck je bio jadaaaaaaaaan :D

Evening na zalost nije ni u pola dobar kao knjiga :roll: knjiga je odlicna :thumbup:
hocu i ja, hocu i ja "L&tRG" :D :D :D

Evening mi je bio OK, pogledala sam ga zbog C.D. mada ni Patrick Wilson nije za bacit' :D

"Good Luck Chuck" sada koristim kao preparat za mrsavljenje.....2 scene su mi dovoljne da ne jedem sedmicu :-? :-? :-? :roll:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#68 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by anais_nin »

dacina_curica wrote: hocu i ja, hocu i ja "L&tRG" :D :D :D

Evening mi je bio OK, pogledala sam ga zbog C.D. mada ni Patrick Wilson nije za bacit' :D

"Good Luck Chuck" sada koristim kao preparat za mrsavljenje.....2 scene su mi dovoljne da ne jedem sedmicu :-? :-? :-? :roll:
tvoja zelja meni zapovjest :D dobices :D

A Patrick Wilsonov lik u Eveningu totalno nerazvijen :roll: u knjizi je :thumbup: a on je puno bolji u Little Children :D ima i tamo scena za "mrsanje" :lol: :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#69 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by dacina_curica »

anais_nin wrote:tvoja zelja meni zapovjest :D dobices :D

A Patrick Wilsonov lik u Eveningu totalno nerazvijen :roll: u knjizi je :thumbup: a on je puno bolji u Little Children :D ima i tamo scena za "mrsanje" :lol: :D
jeeeeeeee :smajokojitrcipotraviipravizvijezdeodradosti: :D :D :D :kiss:

jedan film koji mi je takodje zgadio zivot
Image
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#70 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by anais_nin »

katastrofa :-) s humorom se ni u putu nije srelo :D (jadna Jessica Alba fakat ne zna filma izabrat)

Image
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#71 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by anais_nin »

Image

uzas....zali Boze dobrih glumaca...prica je tako glupa, predvidiva i dosadna, sve je jasno ko dan odmah u startu :-) ne vrijedi pogledati ni na DVDu... :)
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#72 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by van Basten »

Hanibal... teško razočarenje... ni a od atmosfere jaganjaca, priča nategnuta, iz svake scene kao da vrišti - mi smo ovo snimali samo da namlatimo para, a pojma nemamo kako priču da razvijemo i šta smo htjeli sa njom. Malo je falilo da zaspem na pola filma, ali očekujući ne znam ni ja šta nisam... još si ne mogu oprostiti zbog toga
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#73 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by anais_nin »

PUNISHER: WAR ZONE
koja katastrofa od filma :oops: protracih sat i po zivota u nepovrat :-) :D
gjozno :D

Image
Kjajević Majko
Posts: 1113
Joined: 26/02/2008 11:30
Location: bespuća forumske besmislenosti

#74 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by Kjajević Majko »

Righteous Kill scenarij katastrofa, gluma loša, sve skupa predvidljivo i patetično do kraja. :D
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#75 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by Šeherzada »

Vicky Cristina Barcelona- :run:
Post Reply