Gledali ste, ne preporučujete

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#5651 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by bingov buraz »

Tito_i_Partija wrote: 08/07/2021 16:20 Midsommar je bezveze film.

Kontam sinoc nisam dugo gled'o dobar horor film, ovaj je bio nahvaljen, haj da probam. Kad ono kurko. Ovaj film se uopste ne moze nazvat' hororom, mozda eventualno neka vrste drame/trilera. Gled'o sam Asterov prvi film, Hereditary, i oba filma imaju isti problem. Kontam ja da je Aster tip rezisera koji ne voli da se oslanja na "jump-scares" i da voli da polako dize tenziju filma, al' jebem mu majku ako je uopste ikakve tenzije u filmu bilo. Cijeli film je cudan, i samo to: cudan. Nikakav drugi epitet ne mogu da koristim, i kontam ja da ta paganska kultura nama i treba da izgleda cudna, al' sve je uradjeno na takav nacin da sam prilicno brzo izgubio interes i nije me bilo nimalo briga sta ce se desit' likovima u filmu.

Ovaj film je ustvari Wicker Man 2, otprilike. Hajmo namamit' ljude u nase mjesto i hajmo ih onda sve ritualno pokokat'. Vec vidjeno milion puta.
Teško smeće.
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#5652 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by dale cooper »

Tito_i_Partija wrote: 08/07/2021 16:20 Midsommar je bezveze film.

Kontam sinoc nisam dugo gled'o dobar horor film, ovaj je bio nahvaljen, haj da probam. Kad ono kurko. Ovaj film se uopste ne moze nazvat' hororom, mozda eventualno neka vrste drame/trilera. Gled'o sam Asterov prvi film, Hereditary, i oba filma imaju isti problem. Kontam ja da je Aster tip rezisera koji ne voli da se oslanja na "jump-scares" i da voli da polako dize tenziju filma, al' jebem mu majku ako je uopste ikakve tenzije u filmu bilo. Cijeli film je cudan, i samo to: cudan. Nikakav drugi epitet ne mogu da koristim, i kontam ja da ta paganska kultura nama i treba da izgleda cudna, al' sve je uradjeno na takav nacin da sam prilicno brzo izgubio interes i nije me bilo nimalo briga sta ce se desit' likovima u filmu.

Ovaj film je ustvari Wicker Man 2, otprilike. Hajmo namamit' ljude u nase mjesto i hajmo ih onda sve ritualno pokokat'. Vec vidjeno milion puta.
Šta...ne valja ni Wicker Man? :roll: :|
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#5653 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by bingov buraz »

Onaj sa Skejdžom je karina, vjerovatno na taj misli.
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#5654 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by dale cooper »

Naravno da ne mislim na taj sa Cageom, taj nisam ni gledao. Ali originalni Wicker Man je nešto posebno.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10969
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#5655 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Tito_i_Partija »

dale cooper wrote: 17/07/2021 23:29
Tito_i_Partija wrote: 08/07/2021 16:20 Midsommar je bezveze film.

Kontam sinoc nisam dugo gled'o dobar horor film, ovaj je bio nahvaljen, haj da probam. Kad ono kurko. Ovaj film se uopste ne moze nazvat' hororom, mozda eventualno neka vrste drame/trilera. Gled'o sam Asterov prvi film, Hereditary, i oba filma imaju isti problem. Kontam ja da je Aster tip rezisera koji ne voli da se oslanja na "jump-scares" i da voli da polako dize tenziju filma, al' jebem mu majku ako je uopste ikakve tenzije u filmu bilo. Cijeli film je cudan, i samo to: cudan. Nikakav drugi epitet ne mogu da koristim, i kontam ja da ta paganska kultura nama i treba da izgleda cudna, al' sve je uradjeno na takav nacin da sam prilicno brzo izgubio interes i nije me bilo nimalo briga sta ce se desit' likovima u filmu.

Ovaj film je ustvari Wicker Man 2, otprilike. Hajmo namamit' ljude u nase mjesto i hajmo ih onda sve ritualno pokokat'. Vec vidjeno milion puta.
Šta...ne valja ni Wicker Man? :roll: :|
Dje sam ba to napis'o? :D

Govorim da Midsommar uopste nije originalan film, a Aster nije ni blizu dobar reziser koliko se hvali. Ako cemo o novijim piscima/reziserima, Eggers je za njega k'o sto je Bakir za Zahiragu: Tito. :lol:

Baj de vej, kontam da opet dignem onu svoju temu iz mrtvih, ako bude interesa. Mada @ExNihilo je nest'o k'o posleratne donacije za BiH, @omar little navrati samo kad je preuzme Hulk pa da nekom zada jedan teski pismeni degenek, a @Bloo je kompletno zbrisala i sa filmskog i sa gejmerskog pdf-a i udala se u moderatore iz politicko-religijskog domena. :sad:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#5656 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Bloo »

Tito_i_Partija wrote: 18/07/2021 04:55

Dje sam ba to napis'o? :D

Govorim da Midsommar uopste nije originalan film, a Aster nije ni blizu dobar reziser koliko se hvali. Ako cemo o novijim piscima/reziserima, Eggers je za njega k'o sto je Bakir za Zahiragu: Tito. :lol:

Baj de vej, kontam da opet dignem onu svoju temu iz mrtvih, ako bude interesa. Mada @ExNihilo je nest'o k'o posleratne donacije za BiH, @omar little navrati samo kad je preuzme Hulk pa da nekom zada jedan teski pismeni degenek, a @Bloo je kompletno zbrisala i sa filmskog i sa gejmerskog pdf-a i udala se u moderatore iz politicko-religijskog domena. :sad:
I ja sam nepopularnog misljenja da je Midsommar...njaaaaa...film je lijep, vizuelno...ali kao i sa Hereditary, ostao je osjecaj already seeen this... :mrgreen:

Tu saaaaaaaam.


Kupi mi bolju graficku pa mozemo pricati :mrgreen:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#5657 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by ExNihilo »

Tito_i_Partija wrote: 18/07/2021 04:55
Dje sam ba to napis'o? :D

Govorim da Midsommar uopste nije originalan film, a Aster nije ni blizu dobar reziser koliko se hvali. Ako cemo o novijim piscima/reziserima, Eggers je za njega k'o sto je Bakir za Zahiragu: Tito. :lol:

Baj de vej, kontam da opet dignem onu svoju temu iz mrtvih, ako bude interesa. Mada @ExNihilo je nest'o k'o posleratne donacije za BiH, @omar little navrati samo kad je preuzme Hulk pa da nekom zada jedan teski pismeni degenek, a @Bloo je kompletno zbrisala i sa filmskog i sa gejmerskog pdf-a i udala se u moderatore iz politicko-religijskog domena. :sad:
Nažalost, bojim se da je s foruma nestalo kritične mase za priču o filmu (ili bilo čemu drugom osim nadrkavanja na politici). Kao što nedavno omarka reče, diskurs je bio mnogo sadržajniji tamo negdje 2016 ili 2017. Ako pokreneš temu, ne zaboravi unaprijed spomenuti koji film gledaš, da ne bude opet da samo ti pričaš o filmu, jer ga niko drugi nije pogledao. :D

I da. Midsommar je maestralan. :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#5658 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by dale cooper »

Tito_i_Partija wrote: 18/07/2021 04:55
dale cooper wrote: 17/07/2021 23:29

Šta...ne valja ni Wicker Man? :roll: :|
Dje sam ba to napis'o? :D

Govorim da Midsommar uopste nije originalan film, a Aster nije ni blizu dobar reziser koliko se hvali. Ako cemo o novijim piscima/reziserima, Eggers je za njega k'o sto je Bakir za Zahiragu: Tito. :lol:

Baj de vej, kontam da opet dignem onu svoju temu iz mrtvih, ako bude interesa. Mada @ExNihilo je nest'o k'o posleratne donacije za BiH, @omar little navrati samo kad je preuzme Hulk pa da nekom zada jedan teski pismeni degenek, a @Bloo je kompletno zbrisala i sa filmskog i sa gejmerskog pdf-a i udala se u moderatore iz politicko-religijskog domena. :sad:
Nemoj zajebavati, dobar je Aster. Hereditiary je odličan film, Midsommar "samo" dobar. Da, ima te sličnosti sa Wicker Manom najviše
zbog toga što oba filma koriste te paganske običaje i rituale i radnja je smještena u izolovanu i zatvorenu zajednicu. Ali feel između
ova dva filma se poprilično razlikuje. Ni on ni Eggers ne snimaju ono što bi se moglo nazvati klasičnim hororima. Ako neko naleti na
njihove filmove očekujući da će dobiti standardne horor tropes i scares onda ima pogrešna očekivanja. Ovo su oni slow burning filmovi
sa jezom koja se gradi i akumulira i sa jakom psihološkom i egzistencijalnom komponentom.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10969
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#5659 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Tito_i_Partija »

Ok, hajmo po redu:
Bloo wrote: 18/07/2021 10:18I ja sam nepopularnog misljenja da je Midsommar...njaaaaa...film je lijep, vizuelno...ali kao i sa Hereditary, ostao je osjecaj already seeen this...
Da, bas tako. Nisam uopste dobio osjecaj da sam nesto novo vidio, kraj je bio 100% predvidiv jos od polovine filma. A i ta centralna tema familije, znaci ta tranzicija kroz koju je prolazila glavna glumica, od gubitka svoje familije do njenog usvajanja u novu...taj cijeli proces mi uopste nije bilo ubjedljiv.
Bloo wrote: 18/07/2021 10:18 Kupi mi bolju graficku pa mozemo pricati
Joj jesi nasla koga ces pitat'. I u mene je "samo" RX560 tako da igram igre od prije nekoliko godina, sve novije na minimum settingu pa opet ispadnu k'o slide-show. :lol:
ExNihilo wrote: 18/07/2021 11:19Nažalost, bojim se da je s foruma nestalo kritične mase za priču o filmu (ili bilo čemu drugom osim nadrkavanja na politici). Kao što nedavno omarka reče, diskurs je bio mnogo sadržajniji tamo negdje 2016 ili 2017. Ako pokreneš temu, ne zaboravi unaprijed spomenuti koji film gledaš, da ne bude opet da samo ti pričaš o filmu, jer ga niko drugi nije pogledao.
Pa eto, imamo nas dvojica, Blu, Dejl, Omarka, Djani, i ostali ko se jos ubaci. Taman je. :-D

A sto se filmova tice, ovo je sto sam skoro gled'o:
Wrath of Man (koji je bio kar'na, vec sam pis'o o njemu na ovoj temi)
Midsommar
The Irishman
Ready or Not
The Big Short
Vice
Nobody
Knives Out
El Camino
Jojo Rabbit
Bill & Ted Face the Music

Lista filmova za gledat' je previse golema, al' nema tu nista pretjerano novo. Sve je otprilike vise od godinu starije, i siguran sam da je vecina gledala.
dale cooper wrote: 18/07/2021 11:26Nemoj zajebavati, dobar je Aster. Hereditiary je odličan film, Midsommar "samo" dobar. Da, ima te sličnosti sa Wicker Manom najviše
zbog toga što oba filma koriste te paganske običaje i rituale i radnja je smještena u izolovanu i zatvorenu zajednicu. Ali feel između
ova dva filma se poprilično razlikuje. Ni on ni Eggers ne snimaju ono što bi se moglo nazvati klasičnim hororima. Ako neko naleti na
njihove filmove očekujući da će dobiti standardne horor tropes i scares onda ima pogrešna očekivanja. Ovo su oni slow burning filmovi
sa jezom koja se gradi i akumulira i sa jakom psihološkom i egzistencijalnom komponentom.
Ma znam ja da ti volis Astera, i vjeruj mi volio bi i ja da mi lijezu njegovi filmovi, bas zato sto vise puca na atmosferu i tenziju umjesto na ofirno zatrasivanje. Al' mislim da je problem sto on to ne radi efikasno, nego je to previse mlako i razrijedjeno da bi imalo ikakvog jaceg noseceg emocionalnog efekta, barem u meni. Ima problema sa pacingom k'o i sa stvaranjam veze izmedju likova u filmu i gledalaca. Neke scene su prosto lose uradjene, ono npr. kad stari skoci sa brda pa ne umre, pa ga rokaju cekicem...meni je to uradjeno k'o u nekom B-filmu da sam se mor'o smijat'. A da se ne varamo, Aster je tako liberalno koristio trope "glupog Amerikanca" u ovom filmu, do te mjere da ide bas na zivce.

Uglavnom, svaka diskusija je dobra i bas zato kontam da ozivim staru temu. :)
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#5660 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by dale cooper »

Tito_i_Partija wrote: 18/07/2021 17:45
dale cooper wrote: 18/07/2021 11:26Nemoj zajebavati, dobar je Aster. Hereditiary je odličan film, Midsommar "samo" dobar. Da, ima te sličnosti sa Wicker Manom najviše
zbog toga što oba filma koriste te paganske običaje i rituale i radnja je smještena u izolovanu i zatvorenu zajednicu. Ali feel između
ova dva filma se poprilično razlikuje. Ni on ni Eggers ne snimaju ono što bi se moglo nazvati klasičnim hororima. Ako neko naleti na
njihove filmove očekujući da će dobiti standardne horor tropes i scares onda ima pogrešna očekivanja. Ovo su oni slow burning filmovi
sa jezom koja se gradi i akumulira i sa jakom psihološkom i egzistencijalnom komponentom.
Ma znam ja da ti volis Astera, i vjeruj mi volio bi i ja da mi lijezu njegovi filmovi, bas zato sto vise puca na atmosferu i tenziju umjesto na ofirno zatrasivanje. Al' mislim da je problem sto on to ne radi efikasno, nego je to previse mlako i razrijedjeno da bi imalo ikakvog jaceg noseceg emocionalnog efekta, barem u meni. Ima problema sa pacingom k'o i sa stvaranjam veze izmedju likova u filmu i gledalaca. Neke scene su prosto lose uradjene, ono npr. kad stari skoci sa brda pa ne umre, pa ga rokaju cekicem...meni je to uradjeno k'o u nekom B-filmu da sam se mor'o smijat'. A da se ne varamo, Aster je tako liberalno koristio trope "glupog Amerikanca" u ovom filmu, do te mjere da ide bas na zivce.

Uglavnom, svaka diskusija je dobra i bas zato kontam da ozivim staru temu. :)
Smiješna? :zoka: Hmmm, ta scena je bizarna i mučna što dodatno daje na jezovitosti te kompletne zajednice.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10969
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#5661 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Tito_i_Partija »

dale cooper wrote: 18/07/2021 17:56
Tito_i_Partija wrote: 18/07/2021 17:45



Ma znam ja da ti volis Astera, i vjeruj mi volio bi i ja da mi lijezu njegovi filmovi, bas zato sto vise puca na atmosferu i tenziju umjesto na ofirno zatrasivanje. Al' mislim da je problem sto on to ne radi efikasno, nego je to previse mlako i razrijedjeno da bi imalo ikakvog jaceg noseceg emocionalnog efekta, barem u meni. Ima problema sa pacingom k'o i sa stvaranjam veze izmedju likova u filmu i gledalaca. Neke scene su prosto lose uradjene, ono npr. kad stari skoci sa brda pa ne umre, pa ga rokaju cekicem...meni je to uradjeno k'o u nekom B-filmu da sam se mor'o smijat'. A da se ne varamo, Aster je tako liberalno koristio trope "glupog Amerikanca" u ovom filmu, do te mjere da ide bas na zivce.

Uglavnom, svaka diskusija je dobra i bas zato kontam da ozivim staru temu. :)
Smiješna? :zoka: Hmmm, ta scena je bizarna i mučna što dodatno daje na jezovitosti te kompletne zajednice.
Ma care znam ja dobro sta je ona trebala bit', al' je tako uradjena da je meni ispala apsolutno amaterska i jeftina. Eye-roll popracen smijehom. :roll: :lol:
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#5662 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by dale cooper »

Well...na mene je imala drugačiji efekat.
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#5663 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by johnnykola »

Od gore pobrojanih samo sam Midsommar gledao, a ostale i nemam namjeru gledati. Polovica ljeta mi je odlična.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#5664 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Raigor Stonehoof »

Pogledah tek juce WW84.... kakva retardacija od filma, boze sacuvaj. Vecu glupost nisam gledao godinama.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#5665 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by beni-bu-man »

Raigor Stonehoof wrote: 19/07/2021 11:48 Pogledah tek juce WW84.... kakva retardacija od filma, boze sacuvaj. Vecu glupost nisam gledao godinama.
Pogledaj Black Widow
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#5666 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Raigor Stonehoof »

beni-bu-man wrote: 19/07/2021 11:54
Raigor Stonehoof wrote: 19/07/2021 11:48 Pogledah tek juce WW84.... kakva retardacija od filma, boze sacuvaj. Vecu glupost nisam gledao godinama.
Pogledaj Black Widow
Jesam, nije bez mana ali je nemjerljivo bolji.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10969
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#5667 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Tito_i_Partija »

Raigor Stonehoof wrote: 19/07/2021 11:48 Pogledah tek juce WW84.... kakva retardacija od filma, boze sacuvaj. Vecu glupost nisam gledao godinama.
I prvi je bio teska rinaka. Nevjerovatno koliko Marvel ovo bolje radi.
omar little
Posts: 16343
Joined: 14/03/2008 21:14

#5668 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by omar little »

Tito_i_Partija wrote: 18/07/2021 04:55
Dje sam ba to napis'o? :D

Govorim da Midsommar uopste nije originalan film, a Aster nije ni blizu dobar reziser koliko se hvali. Ako cemo o novijim piscima/reziserima, Eggers je za njega k'o sto je Bakir za Zahiragu: Tito. :lol:

Baj de vej, kontam da opet dignem onu svoju temu iz mrtvih, ako bude interesa. Mada @ExNihilo je nest'o k'o posleratne donacije za BiH, @omar little navrati samo kad je preuzme Hulk pa da nekom zada jedan teski pismeni degenek, a @Bloo je kompletno zbrisala i sa filmskog i sa gejmerskog pdf-a i udala se u moderatore iz politicko-religijskog domena. :sad:
mislim da je taj vlak prosao. od redovnog diskursa nema nista, osim ako/kad se potrefi nekoliko ljudi prisutno u isto vrijeme pa da se malo procakula. slazem se s nihom, nema ko. pandemija je (polu)mrtvim platformama kratkotrajno bila udahnula malo zivota, no sad se stanje vraca na normalu. a, i meni svoj iskopmleksirani ego nece prosipati nikakve obijesne sirovine.

sto se tice filma, ne mogu se upoce sjetiti sta sam gledala u zadnje vrijeme, slabo..."first man", "apollo 11" ,"lord of war", ne znam dalje...cekam succession. <3
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10969
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#5669 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Tito_i_Partija »

Haman da ce bit' da si u pravu. Vjerovatno je bolje da se drzim tema preporuke/ne-preporuke za povrsnu diskusiju, a za dublju ima Nihin Klub Filma. :)

Cuo sam za Succession, mislim da si spominjala kako ti je Jeremy Strong simpa :-D (bio je dobar i u The Big Short), to mi je isto na listi.

Pozelio sam dobre policijske drame, nisam jos od The Wire nista na tu temu gled'o, tako da trenutno bindzam The Shield. Na trecoj sam sezoni. Chiklis je odlican (mada se to ocekuje od glavnog glumca koji treba da nosi seriju), al' mi je Goggins ono sto kazu "hidden gem". Fantastican glumac, steta sto nije bolju karijeru napravio posle The Hateful Eight.
omar little
Posts: 16343
Joined: 14/03/2008 21:14

#5670 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by omar little »

Tito_i_Partija wrote: 20/07/2021 02:14 Haman da ce bit' da si u pravu. Vjerovatno je bolje da se drzim tema preporuke/ne-preporuke za povrsnu diskusiju, a za dublju ima Nihin Klub Filma. :)

Cuo sam za Succession, mislim da si spominjala kako ti je Jeremy Strong simpa :-D (bio je dobar i u The Big Short), to mi je isto na listi.

Pozelio sam dobre policijske drame, nisam jos od The Wire nista na tu temu gled'o, tako da trenutno bindzam The Shield. Na trecoj sam sezoni. Chiklis je odlican (mada se to ocekuje od glavnog glumca koji treba da nosi seriju), al' mi je Goggins ono sto kazu "hidden gem". Fantastican glumac, steta sto nije bolju karijeru napravio posle The Hateful Eight.
succession je meni najbolje sto tv trenutno nudi. cijeli cast kida.

the shield aka shane, you redneck motherfucker, WHAT ARE YOU DOING?!? :D jel to gledas the shield prvi put ili opetovano?
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10969
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#5671 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Tito_i_Partija »

omar little wrote: 20/07/2021 15:04 succession je meni najbolje sto tv trenutno nudi. cijeli cast kida.

the shield aka shane, you redneck motherfucker, WHAT ARE YOU DOING?!? :D jel to gledas the shield prvi put ili opetovano?
Ma ja Briana Coxa gotivim zestoko, tako da cu se morat' upustit' u Succession uskoro. Samo mi je draze kad se serija skroz zavrsi pa da sve odgledam odjednom, ovako moram cekat' godinu do sledece sezone, zaboravim detalje. :D

A The Shield gledam prvi put. Malo sam zakasnio, al' serija stvarno nije toliko ostarila koliko sam mislio. Cak mi je malo i godra gledat' onu modu i frizure iz ranih 2000. godina (Lemonhead izgleda k'o clan grupe Smashmouth :lol: ), tako da ide dobro. Dobar mix proceduralnog i serijalizovanog narativa, svidja mi se. :)
Tyke
Posts: 2590
Joined: 23/02/2012 05:44

#5672 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Tyke »

beni-bu-man wrote: 19/07/2021 11:54
Raigor Stonehoof wrote: 19/07/2021 11:48 Pogledah tek juce WW84.... kakva retardacija od filma, boze sacuvaj. Vecu glupost nisam gledao godinama.
Pogledaj Black Widow
I mene je smorio Black Widow, truleks od filma. Topla preporuka svima da ga preskoce. Cak mi je i Wrath of man odlican naspram BW.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#5673 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by beni-bu-man »

Tyke wrote: 22/07/2021 15:01
beni-bu-man wrote: 19/07/2021 11:54

Pogledaj Black Widow
I mene je smorio Black Widow, truleks od filma. Topla preporuka svima da ga preskoce. Cak mi je i Wrath of man odlican naspram BW.
Meni je The Tomorrow War vecu paznju drazao od BW
Tyke
Posts: 2590
Joined: 23/02/2012 05:44

#5674 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Tyke »

beni-bu-man wrote: 22/07/2021 15:22
Tyke wrote: 22/07/2021 15:01

I mene je smorio Black Widow, truleks od filma. Topla preporuka svima da ga preskoce. Cak mi je i Wrath of man odlican naspram BW.
Meni je The Tomorrow War vecu paznju drazao od BW
Nisam njega jos pogledo.
User avatar
Logovan
Posts: 94101
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5675 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Logovan »

Hereditary... :-)

Ugasio nakon 20-tak minuta, dosadno bilo, možda sam pogriješio. :lol: :?
Post Reply