Gle ovooo....

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Raul Gonzales
Posts: 94
Joined: 04/02/2005 17:35
Location: sarajevo

#1 Gle ovooo....

Post by Raul Gonzales »

XXX (10:17 PM) :
Ajd u pičku matrinu. Ajd u pizdu materinu Ajd u pičku strininu Ajd u pizdu strininu Pička ti materina Pizda ti materina Pička ti strinina Pizda ti strinina Ajd u ku**c j**i se Ko te jebe Puši ku**c Nemoj zajebavat **** ti pas mater. **** ti vrag mater. **** ti vrag oca i mater. j**i si mater. **** ti bog mater. **** te isus. Jebem ti mater. Jebem ti mater u pičku. Jebem ti mater u usta. **** te otac. **** ti otac mater. j**i ga **** ga... j*b*** Jebem mu... Vrag ti **** jezik. **** te magarac. **** te sveti Petar. Mrš u pičku materinu, jebem ti mater i živu i mrtvu, džukelo seljačka!!! Jebat ću ti mamu u pol pi***, pa će ti tata mislit da je njena pizda garaža za fiću. Jebem ti dijete grbavo u leđa. Jebem ti dijete musavo. Jebem li ti dijete od po kile. **** ti ja sestru među oči tako jako da će joj se praunučad rađati slijepa!!! Jebem ti mrtvu majku, u hladnom grobu, u trulu sisu, uz tihi jecaj pogrebne muzike. Ako te pojebem u guzicu, majki ćeš na grobu govoriti kako ti je lijepo bilo. Jebat ću ti sve i dijete kad ti se rodi! Svršim ti kćerkici na benkicu. Jebem ti dete od kile i sve ti jebem u pizdu mame li ti ga sjebem. Đurđice cvatu, jebem ti mamu i tatu, jebem ti baku i djedu, a onda si ti na redu. JEBEM VAM CRKVENO ZVONCE! Kad ti jebem mater ja na pol kurca svežem peškir da joj sve ne uđe, jebem ti mater prokletu. Jebem ti sad mater u smrdljivu pizdu do guze...tamo ispod kičme na picinom ušću. KO PROČITA OTPALA MU KITA, A KO NEMA KITU NABIJEM MU GA U PITU!!! JEBEM TI MATER NOSOM U SUPAK. NOS JE U KVARU NABIJEM TI KARU. KARA SE PROSU TEBI PO NOSU. **** ti Bog kruh svagdašnji! Jebat ću te, plakat ćeš. Ja te jebem a ti jedeš govna, fali mozak i škola osnovna! Ližeš mi menzis iz pičke. IZDRKAM TI NA LEĐA DA MISLIS DA JE KREMA NIVEA. Jebem ti sjeme djetinje. Jebem ti kosu djetinju. Jebem ti sisu. Jebem te u guzu da rodiš francuzu. Izjebem ti mater u pičku. **** ti bog boga! Jebem ti majku krvavim kurcem na sestrinom grobu. JEBEM TI SESTRU U PIZDU, MAJKU TI JEBEM DA TI JE JEBEM! Jebem ti Isusa od brašna bijelog zadrtog i 567 Buda i plastičnog Alaha u pol pi*** materine. Jebem ti jato magaradi. Jebem pun vagon psenice, i u svakom zrnu TEBE! **** ti pas mrtvu majku razapetu na tri krvava panja!! JEBEM LI TI MAJKU U PIZDU VRELU A TI JE JEZIKOM HLADIO. Mamu vam jebem HRVATSKU. Mamu vam jebem SRPSKU. **** te Arafat u stražnu piramidu!!! PUŠI MI KURČINU. NAPASEŠ MI SE MUDA KO ZEC KELERABE. JEBEM TI DJETE ZAMOTANO U SARMU. JEBEM TI MAMU U POL PIČKE U USTA. JEBEM TI DIJETE U RAZVOJU. Isusovat ću ti pičku u glavu. **** te Krist mrtvi osuseni !!!!!!!!! j*b*** onaj koji te stvorio!!!! Jebem vam mater nabrijanu. **** bi ti oca, ali nisam peder! **** ti konj slijepu sestru krvavim kurcem na majčinom grobu, dok otac šlogiran gleda! Jebem ti mamu na bananu, strinu na violinu i tetku na rešetku!!! **** TI FELGU MAJKE SVOJE!! Jebem vam svima po mater. Jebem li ti reljef užeg zavičaja. Jebeš dobre ribe kada su glupe. Jebem te smotanog, šta si zinio ko krava u prazne jasle. Jebem ti oca pederu jedan. Boli te ku**c u guzici. Jebem ti mater u pol pičke smrdljive. Jebem ti pičku Zorkinu! Ma jebem ja vama svima mater!!! Puši ga! Mrš u ku**c pavijane!!!!! JEBEM TI.......SVE TI JEBEM!!!!!!! POPIŠAM TI SE NA ku**c!!!!! Baš si glupa!!! Jebem ti mrtvu majku u usta raspala. Prčim ti auspuh do katalizatora i svršim ti u semering. Jebem ti isusove rane majčine. Jebem ti mater u pola maslene pičke. Jebem ti mater kad si imo dvije minute. Jebem ti mater kad si bio EMBRION. **** ti mater svoju, polizo ti mamu svoju ko ćuko paštetu. Jebem ti porijeklo. JEBEM TI MATER, UZDUŽ I POPREKO, NA BOŽIC KAD SE NI ĆUKO NE MRSI. Jebem te u čvalju dok ti sestri dajem pedalu! **** bi ti majku samo da nisam u Italiji. Jebem ti sisu koju si sisnuo. Jebala ti puna garaža neregistriranih automobila sestruuuuu. MAMINU MAMICU DA TI JEBEM MAMICU MAMINU U PIČKU. Sve ti jebem zarazno i živo i mrtvo po spisku. Jebem ti mater šutavu u pičku. Majke vam ga spalim u pičku ja. Mamicu vam jebem da vam jebem mamicu u pičkicu ja. Jebem ti nevinu sestricu u dlakavi šupak kroz popišane gaćice. JEBEM TI BOGA BEZOBRAZNOGA. Jebem li ti mamu usta a oca u ku**c! Jebem te u materinu pizdu! **** ti peder posranim kurcem raspetog i gubavog oca tri put u truli šupak! Jebem te osakaćenog. Puši kitu ponositu. Kak ti jebem majku u pičku i sestru u guzu. **** te kos u posran nos! JEBEM VAM MAMICU RASKURVANU!!! Jebem ti majku u prdaljku. **** te isus antikrist u sred posranog šupka koji nisi opro 99 dana. Džigerce ti jebem. **** ti pohani uštipak majku. Jebem ti majku u sred pičke. Puši kitu drugu Titu. Jebem ti baklavu sa kuranovim listovima. **** te bog u leđa! Jebala ti lampa majku a prekidač joj cijeli svijet palio. **** ti pun pljeh pite majku. **** ti nezamijšeni ljep majku. **** ti Erko što radi kod mene majku. Kemo i Cake jebu vaše seke lake. **** ti hadžija majku. **** ti hodža sa parica majku. Hop hopa **** hodža Popa. **** ti patrijarh majku ono kad ti pop krsti sestru kurcem

tip meni preko icq poslo neznam kako mu se dalo pisati.... :shock:
Post Reply