Glavni vehabija SAFF-ovaca u zatvoru !

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#26

Post by Grom iz vedra neba »

mIRCerka wrote:
Grom iz vedra neba wrote:
Prvo pitanje, ko su oni? Daj ih identificiraj. Drugo pitanje, kako su uzeli pravdu u svoje ruke? Trece pitanje, zasto ne pozoves policiju? Cetvrto pitaje, ako nemaju uniformu, kako su onda policija? Peto pitanje, jesil ih ti ikada vidjela kako uzimaju pravdu u svoje ruke i kako su uzeli pravdu u svoje ruke?
1. 1997. godina, mjesto Ricica, kod Kaknja...izletiste....rjecica tu, milina....nakon 5 godina vidim familiju, vode me da se odmorim...napravili ljudi branu, napravili kupaliste...i izlete brade iz shumarka, sa sve sipkicama u rukama i sve zensko na sta su naletili nasibaju...dok nisu dosli do naseg dijela kupalista, dok im nisu ljudi pokazali u kojem se vijeku nalaze...naravno, dobili su prijave za remecenje javnog reda i mira....
2. Emila Zole, parkic iza...1999. godina....7 poslijepodne, ljeto...jos uvijek dan, jos uvijek sunce na nebu.... drugarica i ja setamo po Dobrinji, planiramo kako proslaviti rodjendan koji nam pada na isti dan, i BUM sipak ne mozes proci jer stoje trojica...i nesto mumljaju na arapskom... sreca, od drugarice otac arapin, njoj arapski ko meni bosanski... i pitam je STA KAZU a oni kazu NE MOZETE PROCI U TIM MAJICAMA ZENE SU NAM TAMO...a nas dvije nosimo farmerice i majice na bretele... i zamisli fakat ne daju...ja pogledam preko, kad tri zene i 7 djece fakat u parku...a jos dvojica tamo stoje i cuvaju...ebo lud zbunjenog...i onda mu moja drugarica na arapskom kaze da se skloni da rpodjemo...i nece... i ne daju...i ne daju...dok ona nije pocela urlati na arapskom, i dok nas drot nije skuzio...dodje drot, i ovi i dalje ne daju...a ja se zainatila, ma da je trebalo 5 sati, stajala bih toliko... sreca pa su zene u medjuvremenu odvele djecu na sladoled, pa su patrolu izmjestili dalje...a jedan drot im nista nije mogao...
3. policija zna i za dilanje droge iza moje zgrade, i za gledanje u nebo... i prodju pocesto...ali smatraju da sa ovoliko pucnjava i bombi, sex u bibiju ne predstavlja toliki problem....


Dovoljno argumentovano?
:-)
Eto sama si dokazala da lazes.

Ricica kod Kaknja?! :x

U pick... materinu, pa zar si toliko glupa da ne vidis da sama sebi skaces u usta. Govoris o serijatskoj policiji u Sarajevu, a onda nakvu Ricicu pominjes kod Kaknja i nako kupaliste. Daj ne seri vise svega ti.

Ovo za dobrinju je wow, sokano, zaista?! :-)

Nema veze ni s kakvom policijom. Mene je jalija znala zaustavit hiljadu puta i kaze, ovda nema prolaza, i sta?! Jel to jalijaska policija? Okrenem se i odem drugim putem.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#27

Post by mIRCerka »

Grom iz vedra neba wrote:
Eto sama si dokazala da lazes.

Ricica kod Kaknja?! :x

U pick... materinu, pa zar si toliko glupa da ne vidis da sama sebi skaces u usta. Govoris o serijatskoj policiji u Sarajevu, a onda nakvu Ricicu pominjes kod Kaknja i nako kupaliste. Daj ne seri vise svega ti.

Ovo za dobrinju je wow, sokano, zaista?! :-)

Nema veze ni s kakvom policijom. Mene je jalija znala zaustavit hiljadu puta i kaze, ovda nema prolaza, i sta?! Jel to jalijaska policija? Okrenem se i odem drugim putem.
hajd sad se vrati na taj post...i malo citaj datume....POLICIJA ne postoji, postoje grupacjie ljudi koji to uzimaju sebi za pravo....i ima ih oduvijek, samo sto AKO AVAZ NIJE OBJAVIO NIJE SE NI DESILO politiku sprovode mnogi nasi sugradjani... opet ti kazem, to SERI ostavi za svoje blize i dalje prijatelje, rodbinu i saradnike... i za Fatmira....ja se ni jaliji, ni vehabima ne okrecem...ako nisam napustila grad kad je bilo granatiranje, vala necu dozvoliti ni debilima da mi ureduju i vracaju u kameno doba...
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#28

Post by Abu FEED el-Castro »

A joooooj, ne znam sta cu s tebe Grome :? :-? :shock:
Ti, il si bResposlen, ili si strašna pegla sto je dovelo do toga da si posto bResposlen jer više niko ne moze da te sluša i trpi, ili si pak kreten! Haj ba skini se vise, nije bitno, eto nema ih, super je sve, odlično, haj spavaj :x
Da si imalo ozbiljniji i da mi je to nesto bitno, mogao bih ti komotno napraviti historijat onoga što je danas dobilo rasprostranjeniji termin "Serijatska policija" (zato bolan i stoji pod navodnicima). Davne neke su postavljeni po prvi put na selu Mehurići, nešto slično je kasnije zazivilo u Zenici u tzv. "Vatrogasnoj" gdje su bili smjestena "braća", dosta kasnije se to apliciralo i na Boćinju (Gornju i Donju:D)... Pa to zna manje-vise svako ko se sreo sa WHB-grupacijom, a rijetki su koji nemaju nekog s tim sindromom u svojoj blizini, ili Bogami čak sami to nekad nisu isprobali!

Nije uopste pitanje da li oni postoje ili ne postoje, nego je pitanje fenomena njihove odrzivosti sve do dan danas. A za njihovo postojanje mozes provjeriti kod bilo kojeg momcica kracih nogavica i zapustenijim hair face. Nemoj starije oni su omudrali. I nemoj ga pitati da li toga ima, nego da li je nesto tako po njegovom ubjedjenju nuzno...
A sto se mene tiče Boga ti ne odgovaraj vise, priznajem da ih nema, samo ohani vise... 8-)
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#29

Post by Grom iz vedra neba »

mIRCerka wrote:
Grom iz vedra neba wrote:
Eto sama si dokazala da lazes.

Ricica kod Kaknja?! :x

U pick... materinu, pa zar si toliko glupa da ne vidis da sama sebi skaces u usta. Govoris o serijatskoj policiji u Sarajevu, a onda nakvu Ricicu pominjes kod Kaknja i nako kupaliste. Daj ne seri vise svega ti.

Ovo za dobrinju je wow, sokano, zaista?! :-)

Nema veze ni s kakvom policijom. Mene je jalija znala zaustavit hiljadu puta i kaze, ovda nema prolaza, i sta?! Jel to jalijaska policija? Okrenem se i odem drugim putem.
hajd sad se vrati na taj post...i malo citaj datume....POLICIJA ne postoji,
Eh upravo tako. Dakle, serijatska policija ne postoji. Dobro je da si malo mozak ukljucila.
... postoje grupacjie ljudi koji to uzimaju sebi za pravo....i ima ih oduvijek
Dokaz? Kao sto rekoh ako imas saznanja o Cosa Nostra, Vehabija Grupacija, Trijada ili slicno, fino prijavis tu grupaciju ili grupacije, ovako samo pomazes spekulacijama i pravis stetu vlastitom glavnom gradu.
Ja ih do sada nikad nisam vidio, a izlazim u grad svaki dan. Valjda ti bolje znas na Dobrinji od mene koji sam Sarajlija i zivim u centru Sarajeva.
....ja se ni jaliji, ni vehabima ne okrecem...ako nisam napustila grad kad je bilo granatiranje, vala necu dozvoliti ni debilima da mi ureduju i vracaju u kameno doba...
Sad bih trebao da se impresioniram tvojom odlucnoscu u pravednoj borbi protiv svih nepravdi po istim arsinima. Tebi je cetnicka granata isto kao i " vehabijska grupacija". :-) za koju btw niko ne zna osim srpskih i hrvatskih novina.

Jedino su me Srbi do sada vratili u kameno doba, kada sam 3,5 godine bio bez vode i struje, a nikakva "serijatska policija".
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#30

Post by mala-i »

zna li iko prodaje li se još uvijek SAFF po studentskim domovima.ono,od vrata do vrata?
a incidenti vezani uz majice na bretele i ljubljenje na javnom mjestu događali su se i u široj okolini džamije Kralj Fahd...tamo oko Venere recimo...
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#31

Post by Grom iz vedra neba »

cojek wrote:A joooooj, ne znam sta cu s tebe Grome :? :-? :shock:
Ti, il si bResposlen, ili si strašna pegla sto je dovelo do toga da si posto bResposlen jer više niko ne moze da te sluša i trpi, ili si pak kreten! Haj ba skini se vise, nije bitno, eto nema ih, super je sve, odlično, haj spavaj :x
Da si imalo ozbiljniji i da mi je to nesto bitno, mogao bih ti komotno napraviti historijat onoga što je danas dobilo rasprostranjeniji termin "Serijatska policija" (zato bolan i stoji pod navodnicima). Davne neke su postavljeni po prvi put na selu Mehurići, nešto slično je kasnije zazivilo u Zenici u tzv. "Vatrogasnoj" gdje su bili smjestena "braća", dosta kasnije se to apliciralo i na Boćinju (Gornju i Donju:D)... Pa to zna manje-vise svako ko se sreo sa WHB-grupacijom, a rijetki su koji nemaju nekog s tim sindromom u svojoj blizini, ili Bogami čak sami to nekad nisu isprobali!

Nije uopste pitanje da li oni postoje ili ne postoje, nego je pitanje fenomena njihove odrzivosti sve do dan danas. A za njihovo postojanje mozes provjeriti kod bilo kojeg momcica kracih nogavica i zapustenijim hair face. Nemoj starije oni su omudrali. I nemoj ga pitati da li toga ima, nego da li je nesto tako po njegovom ubjedjenju nuzno...
A sto se mene tiče Boga ti ne odgovaraj vise, priznajem da ih nema, samo ohani vise... 8-)
Ne znam sta cu s tebe Grome??? Kaze se "s tobom", a ne s tebe.
Kao prvo, nauci da pravilno napises pitanje. I ne cudi se sto sam znatizeljan.

Pa ti si taj svjedok, majka mu stara koji vidja avete kad svi drugi spavaju? Kada zapocnes neku temu s nekom lazi, onda barem logicki se potrudi da povezes dva i dva. Kakve veze sad Gornja Bocinja ima sa "serijatskom policijom" u Sarajevu? Nikakve.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#32

Post by mIRCerka »

Policija koju imamo je Federalna i Kantonalna u nasem gradu. termin SERIJATSKA POLICIJA se koristi za one (dal' da ih nazovem vehabije ili kako li vec) sa bradom i kratkim hlacama koji kruze po parkinzima (proguglaj malo, to je cak i Lamija Tanovic pominjala u jednom intervjuu) i kao rastjeruju raju...samo se ti fataj lingvistike, a kad jednog dana tebe pricepe pjevaces drugu pjesmu...
Dokaze sam ti anvela. Toliko o mojim sranjima koje anvodno citas...nema teme na kojoj ne pominjem da sam se prije 3 godine preselila sa Dobrinje na Grbavicu...e Grome, ko sad sebi uskace u usta...
evo, pustam vodu i odlazim s teme, jer je vecina tvojih kontraargumenata bila NE SERI U PICKU MATERINU... ja parlamentarnosti i goana...
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#33

Post by Abu FEED el-Castro »

A joooooj, ne znam sta cu s tebe Grome :? :-? :shock:
Ti, il si bResposlen, ili si strašna pegla sto je dovelo do toga da si posto bResposlen jer više niko ne moze da te sluša i trpi, ili si pak kreten! Haj ba skini se vise, nije bitno, eto nema ih, super je sve, odlično, haj spavaj :x
Da si imalo ozbiljniji i da mi nije mrsko, mogao bih ti komotno napraviti historijat onoga što je danas dobilo rasprostranjeniji termin "Serijatska policija" (zato bolan i stoji pod navodnicima). Davne neke su postavljeni po prvi put na selu Mehurići, nešto slično je kasnije zazivilo u Zenici u tzv. "Vatrogasnoj" gdje su bili smjestena "braća", dosta kasnije se to apliciralo i na Boćinju (Gornju i Donju:D)...

Nije uopste pitanje da li oni postoje ili ne postoje, nego je pitanje fenomena njihove odrzivosti sve do dan danas. A za njihovo postojanje mozes provjeriti kod bilo kojeg momcica kracih nogavica i zapustenijim hair face. Nemoj starije oni su omudrali. I nemoj ga pitati da li toga ima, nego da li je nesto tako po njegovom ubjedjenju nuzno...
A sto se mene tiče Boga ti ne odgovaraj vise, priznajem da ih nema, samo ohani vise... 8-)

P.S. I jos da ti kazem da se kad je o meni riječ da se ne radi ni o kakvom poltronu medija niti onog sto se u njima potencira i često ponavlja. Čak bi se slozio za Fincija jer je i meni jako omrzo nakon one predstave sa kaznjavanjem Alfe, i toboznjim antisemitizmom. Koincidencija je da se i za Fatmira ne razilazim plaho sa tobom (respekt Mircerki ljubiteljici svih zivih bića naročito mačaka :D )... ali brate Grome ovdje kakis. :-?
Stoga jos jednom da potvrdim: nema serijatske policije :D
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#34

Post by Grom iz vedra neba »

mIRCerka wrote:Policija koju imamo je Federalna i Kantonalna u nasem gradu. termin SERIJATSKA POLICIJA se koristi za one (dal' da ih nazovem vehabije ili kako li vec) sa bradom i kratkim hlacama koji kruze po parkinzima (proguglaj malo, to je cak i Lamija Tanovic pominjala u jednom intervjuu) i kao rastjeruju raju...samo se ti fataj lingvistike, a kad jednog dana tebe pricepe pjevaces drugu pjesmu...
Dokaze sam ti anvela. Toliko o mojim sranjima koje anvodno citas...nema teme na kojoj ne pominjem da sam se prije 3 godine preselila sa Dobrinje na Grbavicu...e Grome, ko sad sebi uskace u usta...
evo, pustam vodu i odlazim s teme, jer je vecina tvojih kontraargumenata bila NE SERI U PICKU MATERINU... ja parlamentarnosti i goana...
Ti si bila pravo samouvjerena o postojanju te policiji pogotovo za slucaj u Ricici kod Kaknja :-)

A ti nastavi na internetu traziti policiju, mozda u sajber svijetu vidis nekog od tog fenomena koji poput betmena kruzi gradom, necujno i tiho, mozda vise srece budes imala na netu, nego u ozloglasenom Sarajevu, sa serijatskim barikadama :-)

Ili u Teheranu kako ga Dodik SS Mile zove-
Last edited by Grom iz vedra neba on 04/09/2006 23:48, edited 1 time in total.
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#35

Post by Grom iz vedra neba »

cojek wrote:A joooooj, ne znam sta cu s tebe Grome :? :-? :shock:
Ti, il si bResposlen, ili si strašna pegla sto je dovelo do toga da si posto bResposlen jer više niko ne moze da te sluša i trpi, ili si pak kreten! Haj ba skini se vise, nije bitno, eto nema ih, super je sve, odlično, haj spavaj :x
Da si imalo ozbiljniji i da mi nije mrsko, mogao bih ti komotno napraviti historijat onoga što je danas dobilo rasprostranjeniji termin "Serijatska policija" (zato bolan i stoji pod navodnicima). Davne neke su postavljeni po prvi put na selu Mehurići, nešto slično je kasnije zazivilo u Zenici u tzv. "Vatrogasnoj" gdje su bili smjestena "braća", dosta kasnije se to apliciralo i na Boćinju (Gornju i Donju:D)...

Nije uopste pitanje da li oni postoje ili ne postoje, nego je pitanje fenomena njihove odrzivosti sve do dan danas. A za njihovo postojanje mozes provjeriti kod bilo kojeg momcica kracih nogavica i zapustenijim hair face. Nemoj starije oni su omudrali. I nemoj ga pitati da li toga ima, nego da li je nesto tako po njegovom ubjedjenju nuzno...
A sto se mene tiče Boga ti ne odgovaraj vise, priznajem da ih nema, samo ohani vise... 8-)

P.S. I jos da ti kazem da se kad je o meni riječ da se ne radi ni o kakvom poltronu meniti onog sto se u njima potencira i često ponavlja. Čak bi se slozio za Fincija jer je i meni jako omrzo nakon one predstave sa kaznjavanjem Alfe, i toboznjim antisemitizmom. Koincidencija je da se i za Fatmira ne razilazim plaho sa tobom (respekt Mircerki ljubiteljici svih zivih bića naročito mačaka :D )... ali brate Grome ovdje kakis. :-?
Stoga jos jednom da potvrdim: nema serijatske policije :D
Dobro. A ti svega ti, nauci barem da se kaze: "s tobom", a ne "s tebe" i bicemo kvit :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#36

Post by mIRCerka »

Grom iz vedra neba wrote:
mIRCerka wrote:Policija koju imamo je Federalna i Kantonalna u nasem gradu. termin SERIJATSKA POLICIJA se koristi za one (dal' da ih nazovem vehabije ili kako li vec) sa bradom i kratkim hlacama koji kruze po parkinzima (proguglaj malo, to je cak i Lamija Tanovic pominjala u jednom intervjuu) i kao rastjeruju raju...samo se ti fataj lingvistike, a kad jednog dana tebe pricepe pjevaces drugu pjesmu...
Dokaze sam ti anvela. Toliko o mojim sranjima koje anvodno citas...nema teme na kojoj ne pominjem da sam se prije 3 godine preselila sa Dobrinje na Grbavicu...e Grome, ko sad sebi uskace u usta...
evo, pustam vodu i odlazim s teme, jer je vecina tvojih kontraargumenata bila NE SERI U PICKU MATERINU... ja parlamentarnosti i goana...
Ti si bila pravo samouvjerena o postojanju te policiji pogotovo za slucaj u Ricici kod Kaknja :-)

A ti nastavi na internetu traziti policiju, mozda u sajber svijetu vidis nekog od tog fenomena koji poput betmena kruzi gradom, necujno i tiho, mozda vise srece budes imala na netu, nego u ozloglasenom Sarajevu, sa serijatskim barikadama :-)
ti si stvano samo za SAFFa i ni za sta vise....evo idem sad u paintu da ti nacrtam o Policiji kao 122 i "policiji" kao grupi ljudi...sta je onda bila Black Panther Party? Politicka stranka? NE! To je bila crnacka "policija" koja se pozivala na jedan od clanova americkog ustava da kad gradjani osjete da ih POLICIJA 122 ne stiti dovoljno, imaju pravo sami sebe zastiti...i cesto su ih zvali MILITIA....guglaj ti oci moje lijepe :D
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#37

Post by Abu FEED el-Castro »

Uh slaba mi nesto konekcija, pa ne vidjoh što me gore ispravi za gramatiku, to niposto nisi trebo jer obicno to na forumu rade kad fasuju u diskusiji, a nisi vala jos moro...
Sto se pak gramatike tiče kad budeš u najboljoj formi slobodno zovi da se potrkamo...
S. policije nema, vehosa nema, naravno... samo ako ovako nastave, pa kad za 10 godina budes imao "zabranjene" parkove i parkinge, pitaćeš se gdje su ti bile oči ranije da vidis. A meni vala ni iz dzepa ni u dzep.
Idi sad dovrsi taj Saff, ostalo ti je jos otkrovenja i fascinacija :-x
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#38

Post by Grom iz vedra neba »

mIRCerka wrote:
Grom iz vedra neba wrote:
mIRCerka wrote:Policija koju imamo je Federalna i Kantonalna u nasem gradu. termin SERIJATSKA POLICIJA se koristi za one (dal' da ih nazovem vehabije ili kako li vec) sa bradom i kratkim hlacama koji kruze po parkinzima (proguglaj malo, to je cak i Lamija Tanovic pominjala u jednom intervjuu) i kao rastjeruju raju...samo se ti fataj lingvistike, a kad jednog dana tebe pricepe pjevaces drugu pjesmu...
Dokaze sam ti anvela. Toliko o mojim sranjima koje anvodno citas...nema teme na kojoj ne pominjem da sam se prije 3 godine preselila sa Dobrinje na Grbavicu...e Grome, ko sad sebi uskace u usta...
evo, pustam vodu i odlazim s teme, jer je vecina tvojih kontraargumenata bila NE SERI U PICKU MATERINU... ja parlamentarnosti i goana...
Ti si bila pravo samouvjerena o postojanju te policiji pogotovo za slucaj u Ricici kod Kaknja :-)

A ti nastavi na internetu traziti policiju, mozda u sajber svijetu vidis nekog od tog fenomena koji poput betmena kruzi gradom, necujno i tiho, mozda vise srece budes imala na netu, nego u ozloglasenom Sarajevu, sa serijatskim barikadama :-)
ti si stvano samo za SAFFa i ni za sta vise....evo idem sad u paintu da ti nacrtam o Policiji kao 122 i "policiji" kao grupi ljudi...sta je onda bila Black Panther Party? Politicka stranka? NE! To je bila crnacka "policija" koja se pozivala na jedan od clanova americkog ustava da kad gradjani osjete da ih POLICIJA 122 ne stiti dovoljno, imaju pravo sami sebe zastiti...i cesto su ih zvali MILITIA....guglaj ti oci moje lijepe :D
Kakve to veze ima sa sarajevom? Betmene dje si? Pomagaaaajj...
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#39

Post by Grom iz vedra neba »

cojek wrote:Uh slaba mi nesto konekcija, pa ne vidjoh što me gore ispravi za gramatiku, to niposto nisi trebo jer obicno to na forumu rade kad fasuju u diskusiji, a nisi vala jos moro...
Sto se pak gramatike tiče kad budeš u najboljoj formi slobodno zovi da se potrkamo...
S. policije nema, vehosa nema, naravno... samo ako ovako nastave, pa kad za 10 godina budes imao "zabranjene" parkove i parkinge, pitaćeš se gdje su ti bile oči ranije da vidis. A meni vala ni iz dzepa ni u dzep.
Idi sad dovrsi taj Saff, ostalo ti je jos otkrovenja i fascinacija :-x
A tebi pitanja koja nisi odgovori u svom ocevidnistvu. S tebe-om ili bez tebe. :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#40

Post by mIRCerka »

Grom iz vedra neba wrote:

Kakve to veze ima sa sarajevom? Betmene dje si? Pomagaaaajj...
izvini, ja sam zaboravila da ti Sarajevom smatras samo od parkushe do sebilja i nazad...jarane, ili se pravis glup, ili ti pomoci nema :D:D:D

PS De mi reci, kako je nastala PL? Ne premijer vec Patriotska? Jesu li oni odmah registrovani i ozvaniceni, ili su poceli kao saka ljudi koja je imala zajednicki cilj-organizovano braniti grad? jarane, nije tebi dobro :D
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#41

Post by Grom iz vedra neba »

mIRCerka wrote:
Grom iz vedra neba wrote:
ti si stvano samo za SAFFa i ni za sta vise....evo idem sad u paintu da ti nacrtam o Policiji kao 122 i "policiji" kao grupi ljudi...sta je onda bila Black Panther Party? Politicka stranka? NE! To je bila crnacka "policija" koja se pozivala na jedan od clanova americkog ustava da kad gradjani osjete da ih POLICIJA 122 ne stiti dovoljno, imaju pravo sami sebe zastiti...i cesto su ih zvali MILITIA....guglaj ti oci moje lijepe :D
Kakve to veze ima sa sarajevom? Betmene dje si? Pomagaaaajj...
izvini, ja sam zaboravila da ti Sarajevom smatras samo od parkushe do sebilja i nazad...jarane, ili se pravis glup, ili ti pomoci nema :D:D:D

PS De mi reci, kako je nastala PL? Ne premijer vec Patriotska? Jesu li oni odmah registrovani i ozvaniceni, ili su poceli kao saka ljudi koja je imala zajednicki cilj-organizovano braniti grad? jarane, nije tebi dobro :D
Aha. Sada su i tajna serijatska policija :-) Rade u ilegali, a furaju se na Valterovog rodjaka sa kratkim pantalonama. :-)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#42

Post by mIRCerka »

Grom iz vedra neba wrote:
Aha. Sada su i tajna serijatska policija :-) Rade u ilegali, a furaju se na Valterovog rodjaka sa kratkim pantalonama. :-)
vidis kako znas :D otvorio si oci konacno :D bice nesto od tebe :D
hajd uzdravlje, odo sove klat :D
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#43

Post by Grom iz vedra neba »

mIRCerka wrote:
Grom iz vedra neba wrote:
Aha. Sada su i tajna serijatska policija :-) Rade u ilegali, a furaju se na Valterovog rodjaka sa kratkim pantalonama. :-)
vidis kako znas :D otvorio si oci konacno :D bice nesto od tebe :D
hajd uzdravlje, odo sove klat :D
Jel u Ricici? :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#44

Post by mIRCerka »

Grom iz vedra neba wrote:
mIRCerka wrote:
Grom iz vedra neba wrote:
Aha. Sada su i tajna serijatska policija :-) Rade u ilegali, a furaju se na Valterovog rodjaka sa kratkim pantalonama. :-)
vidis kako znas :D otvorio si oci konacno :D bice nesto od tebe :D
hajd uzdravlje, odo sove klat :D
Jel u Ricici? :D
nije, vec na Grbavici.... :D u takvom mraku gdje ni serijatska policija ne smije doci :D :D adio :zzzz:
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#45

Post by Abu FEED el-Castro »

Nezgodan je ovaj forum, čovjeka zna pravo zavući, evo ko mene sad. Na kraju skonto da se s druge strane radi o nekakvom okašnjelom pubertetliji. Izvini zato jaro, cini mi se da sam ti jednom rekao da si mozda kreten...

Očigledno je da tebi ne treba nikakvo osvježenje po pitanju sedmičnjaka ili čak dnevnika, nego je Saff zapravo prva novina za tebe - u doslovnom smislu...
Izvini pasa nisam bio zlonamjeran. Zato sad da ti stvarno kazem: ima vehabija, i ima te serijatske policije, i sinko kloni ih se znaju biz zajebani...

:-) :roll: :-? :shock: :D :D :D
sarlo
Posts: 1350
Joined: 31/07/2006 21:57

#46

Post by sarlo »

cojek wrote:A joooooj, ne znam sta cu s tebe Grome :? :-? :shock:
Ti, il si bResposlen, ili si strašna pegla sto je dovelo do toga da si posto bResposlen jer više niko ne moze da te sluša i trpi, ili si pak kreten! Haj ba skini se vise, nije bitno, eto nema ih, super je sve, odlično, haj spavaj :x
Da si imalo ozbiljniji i da mi je to nesto bitno, mogao bih ti komotno napraviti historijat onoga što je danas dobilo rasprostranjeniji termin "Serijatska policija" (zato bolan i stoji pod navodnicima). Davne neke su postavljeni po prvi put na selu Mehurići, nešto slično je kasnije zazivilo u Zenici u tzv. "Vatrogasnoj" gdje su bili smjestena "braća", dosta kasnije se to apliciralo i na Boćinju (Gornju i Donju:D)... Pa to zna manje-vise svako ko se sreo sa WHB-grupacijom, a rijetki su koji nemaju nekog s tim sindromom u svojoj blizini, ili Bogami čak sami to nekad nisu isprobali!

Nije uopste pitanje da li oni postoje ili ne postoje, nego je pitanje fenomena njihove odrzivosti sve do dan danas. A za njihovo postojanje mozes provjeriti kod bilo kojeg momcica kracih nogavica i zapustenijim hair face. Nemoj starije oni su omudrali. I nemoj ga pitati da li toga ima, nego da li je nesto tako po njegovom ubjedjenju nuzno...
A sto se mene tiče Boga ti ne odgovaraj vise, priznajem da ih nema, samo ohani vise... 8-)
...ceka se,
neka zgodna prilika,
...nebo, samo nebo, iznad uspavanog...
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#47

Post by mala-i »

grome,da te ja jednostavno upitam.da li je neko koga ti poznaješ u ovom gradu ikad zaustavljen na ulici zbog neprimjerenog odijevanja(ženske osobe) ili možda ljubljenja (muška i ženska osoba,par).na javnom mjestu na području Kantona Sarajevo?Da li si čuo za takve slučajeve?Da li ti je poznato da su svojevremeno u studentskim domovima grupacije mladića s bradama upadale u tuđe sobe,klele na sav glas zbog muzike i alkohola?
nadam se iskrenom odgovoru...
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#48

Post by Abu FEED el-Castro »

MIRCerko odavno hocu da te pozdravim, pa evo sada iako mozda nije bas nazgodnija prilika; mogu "braća" uletit u po pozdrava pa i taj belaj :D :D :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#49

Post by mIRCerka »

cojek wrote:MIRCerko odavno hocu da te pozdravim, pa evo sada iako mozda nije bas nazgodnija prilika; mogu "braća" uletit u po pozdrava pa i taj belaj :D :D :D
:lol: ne sluti ne vabi ih na moj pendzer :D otpozdrav...kolj kolj sove....
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#50

Post by Abu FEED el-Castro »

Sarlo, ovo tvoje je neka moderna proza ili šta :? :? :?
Post Reply