Glasajmo svi za Barbareza

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
zenny
Posts: 884
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#26

Post by zenny »

ma najludji smo famle mi :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 47066
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#27

Post by Edin H. »

Barbarez 12517 :lol: :lol: :lol:
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#28

Post by stidljiv »

Evo i ja sam glasao :D
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#29

Post by daduli_sa »

Barbarez 39.9% (13367)
Fakat smo ludi, "bojim" se da ce ukinuti anketu
:-) :-D :lol:
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#30

Post by kub lajkan »

Ma neće ukinut', samo će sutra opet Barbarez na resetovanje... :D
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#31

Post by daduli_sa »

kub lajkan wrote:Ma neće ukinut', samo će sutra opet Barbarez na resetovanje... :D
... i "jopet" ce na podizanje :-D :-D :-D
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#32

Post by kub lajkan »

daduli_sa wrote:
kub lajkan wrote:Ma neće ukinut', samo će sutra opet Barbarez na resetovanje... :D
... i "jopet" ce na podizanje :-D :-D :-D

... pa kome dosadi! :D
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#33

Post by fukara_tz »

Glaso :D
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#34

Post by daduli_sa »

kub lajkan wrote:
daduli_sa wrote:
kub lajkan wrote:Ma neće ukinut', samo će sutra opet Barbarez na resetovanje... :D
... i "jopet" ce na podizanje :-D :-D :-D

... pa kome dosadi! :D
...neke koristi i od tvrde bosanske glave.... :lol:
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#35

Post by mostarac »

ne mogu oni naoduzimat barabrezu koliko mi mozemo bit stoka :D
ma_zdraoooo
Posts: 266
Joined: 12/10/2004 16:59

#36 Re: Glasajmo svi za Barbareza

Post by ma_zdraoooo »

umro je mostar wrote:
ma_zdraoooo wrote:
zenny wrote:Eh vako narode, procitao sam na stranici bhfanaticosa o tome da svi podrzimo naseg zlata vrijednoga Sergeja Barbareza. U hamburgu imaju izbor za najboljeg igraca preko njihove oficijalne stranice. Molim vas sve ako imate vremena da glasate za Sergeja preko ovog linka:
http://www.hsv.de/index.php?id=8594 (na desnoj strani u sredini stranice)


(mozete glasati vise puta ako izbrisete COOKIES iz vaseg kompijutera, a to mozete uraditi preko "internet options") 8-)
Koje sranje, glasati za Barbareza samo zato sto je Bosanac ?
Covijek nije zasluzio da bude ni medju 5 najboljih igraca.
Fuj, zalosno kakvih sve papaka ima na kugli zemaljskoj
A navedi mi jedan dobar razlog zasto ne bi podrzali kapitena nase reprezentacije i jednog velikog covjeka kakav je Sergej Barbarez. Boli me neka stvar je li najbolji. Znam da je nas i hocu da ga podrzim jer svako podrzava svoje, pa zasto i mi Bosanci ne bi podrzavali svoje. zato i nemamo jebenu drzavu ili imamo pokusaj drzave, sto mi vazda gledamo da budemo neki posteni k****, dok niko drugi u svijetu to ne gleda. Barbarez je Bosanac i uopste me ne zanima je li najbolji. ON JE BOSANAC I GLASAO SAM JER JE BOSANAC, a ti si papak da veci bit ne mozes.
A ja ti logike, znaci po tvom bi svi Njemci trebali glasati za Hamanna iz Liverpoola samo zato sto je Njemac? Ili Francuzi za Gallasa ili Makalelea iz Chelsea samo zato sto su Francuzi? Ili milion drugih igraca iz bog zna odakle sto ne igraju u domacim ligama? Jebe se njima za to.
Daj ba, previse si opterecen drzavom. Boli me k**** sto je on kapiten, volim ga ko igraca i osobu, ali licno smatram da nije bio najbolji igrac Hamburga. Eto toliko.
Drug_Tito
Posts: 718
Joined: 09/03/2004 00:00

#37

Post by Drug_Tito »

Znacu sudeci po ovome svemu, van Buyten je najbolji igrac Hamburga.
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#38

Post by kub lajkan »

Stanje na berzi:

van Buyten 27.4% (9753)
Barbarez 43.4% (15475) :shock:
User avatar
Kaktusssss
Posts: 220
Joined: 02/10/2004 20:40

#39

Post by Kaktusssss »

Ev ja sam vani i upravo sam glasao :D
GO GO Barbarez!!! :lol: :lol:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#40 Re: Glasajmo svi za Barbareza

Post by vryzas »

ma_zdraoooo wrote:
umro je mostar wrote:
ma_zdraoooo wrote: Koje sranje, glasati za Barbareza samo zato sto je Bosanac ?
Covijek nije zasluzio da bude ni medju 5 najboljih igraca.
Fuj, zalosno kakvih sve papaka ima na kugli zemaljskoj
A navedi mi jedan dobar razlog zasto ne bi podrzali kapitena nase reprezentacije i jednog velikog covjeka kakav je Sergej Barbarez. Boli me neka stvar je li najbolji. Znam da je nas i hocu da ga podrzim jer svako podrzava svoje, pa zasto i mi Bosanci ne bi podrzavali svoje. zato i nemamo jebenu drzavu ili imamo pokusaj drzave, sto mi vazda gledamo da budemo neki posteni k****, dok niko drugi u svijetu to ne gleda. Barbarez je Bosanac i uopste me ne zanima je li najbolji. ON JE BOSANAC I GLASAO SAM JER JE BOSANAC, a ti si papak da veci bit ne mozes.
A ja ti logike, znaci po tvom bi svi Njemci trebali glasati za Hamanna iz Liverpoola samo zato sto je Njemac? Ili Francuzi za Gallasa ili Makalelea iz Chelsea samo zato sto su Francuzi? Ili milion drugih igraca iz bog zna odakle sto ne igraju u domacim ligama? Jebe se njima za to.
Daj ba, previse si opterecen drzavom. Boli me k**** sto je on kapiten, volim ga ko igraca i osobu, ali licno smatram da nije bio najbolji igrac Hamburga. Eto toliko.
Fakat si naporan...ako ti se ne glasa,ti nemoj.Za mene licno Barbarez je jedna max.pozitivna osoba,pravi kapiten,najbolji igrac Hamburga zadnjih par sezona itd.
GLASAM ZA BARBAREZA JER ZNAM DA JE NAJBOLJI 8)
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#41

Post by vryzas »

van Buyten 27.4% (9756)
Barbarez 43.4% (15494)

BARBAREZA ZA VISOKOG PREDSTAVNIKA 8)
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#42

Post by irfan2 »

trenutno u vodstvu
:D :D 8) 8-)
User avatar
Qler
Posts: 23621
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#43

Post by Qler »

Barbarez 43.5% (15550)


evo i moj glasic :D
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#44 Re: Glasajmo svi za Barbareza

Post by the_stick »

*Unreal* wrote:
ma_zdraoooo wrote:
zenny wrote:Eh vako narode, procitao sam na stranici bhfanaticosa o tome da svi podrzimo naseg zlata vrijednoga Sergeja Barbareza. U hamburgu imaju izbor za najboljeg igraca preko njihove oficijalne stranice. Molim vas sve ako imate vremena da glasate za Sergeja preko ovog linka:
http://www.hsv.de/index.php?id=8594 (na desnoj strani u sredini stranice)


(mozete glasati vise puta ako izbrisete COOKIES iz vaseg kompijutera, a to mozete uraditi preko "internet options") 8-)
Koje sranje, glasati za Barbareza samo zato sto je Bosanac ?
Covijek nije zasluzio da bude ni medju 5 najboljih igraca.
Fuj, zalosno kakvih sve papaka ima na kugli zemaljskoj
mozda nam mozes objasniti sto nije zasluzio (a sto je zasluzio Van Buyten?!)..koliko ja znam po statistici je medu 20 igraca bundeslige a po igri neznam..jer nisam imao priliku gledati hamburg tako cesto na tv :-)

u tome i jeste problem... kako mozes glasati ako nisi gledao hamburg? bez imalo sumnje, barbareze je veliki igrac... ali je glupo za njega glasati samo zato sto je bosanac.. glupo je i nimalo objektivno davati svoj glas u anketi o kojoj pojma nemas... svaka cast onome ko redovno prati hamburg pa je ocjenio da barbarez najbolje igra... u ovom slucaju najbolji sud sigurno mogu donijeti navijaci hamburga.... pitam se koliko su oni glasova dali barbarezu prije nego sto su se bosanci navalili na stranicu????

i napokon... misilm da je tuzno za jedan ovakav portal da na svojoj pocetnoj stranici poziva raju na takvu neobjektivnost.... da li mislite da ce barbarezu nesta znaciti titula koju su izglasali ljudi koji ove sezone vjerovatno nisu ni 3 utakmice hamburga gledali???
winetou
Posts: 2030
Joined: 30/07/2003 00:00
Location: cyber prerije
Contact:

#45

Post by winetou »

Stvarno glupo glasati za Barbareza samo zato što je Hercegovac.
Isto kao Eurovizija, ako si u dijaspori moraš glasati za BiH :roll:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#46

Post by vryzas »

nisam 100% siguran ali mislim da je u zadnje 3 god. Barbarez bio 2 puta izabran za najboljeg igraca Hamburga...ovo dovoljno govori ko je Srezinjo 8)
kad se samo sjetim danske i cuvenog sprinta skoro 30-40m da bi uhvatio Gravesena za vrat jer je isti nasrnuo na Berberovica 8)
Frajer ima najvece srce u reprezentaciji... 8)
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#47

Post by vryzas »

BARBAREZA ZA VISOKOG PREDSTAVNIKA 8)
User avatar
Saian
Posts: 15353
Joined: 08/04/2004 21:50

#48

Post by Saian »

Glasati za njega zato sto je iz BiH nema nekog moralnog uporista al zato moralno uporiste postoji u tome sto je on fakat ako ne najbolji onda medju prva tri igracha u tom timu. Hebiga nije Milan nego HSV. Druga bi stvar recimo bila da Bayern bira igracha pa da Salihovom amidzchu ovako nabijamo bodove :D To bi vech bilo aschare na granici blasfemichnog. :D
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#49

Post by stidljiv »

45.2 % :lol: :lol: :lol:
User avatar
Qler
Posts: 23621
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#50

Post by Qler »

jel ovo ima razlike kad prebacis tranicu na eng jezik :roll: :shock:
Locked