ginekoloske ordinacijena intenetu-Zasto manjka email adresa?

Sve o zdravlju...
Post Reply
BatoN

ginekoloske ordinacijena intenetu-Zasto manjka email adresa?

Post by BatoN » 04/07/2007 09:19

Nedavno mi se supruga zali kako zaista jako, jako malo ginekoloskih ordinacija iz Sarajeva ima svoje web stranice, a jos manje (ili nikako) svoje email adrese. Iz kurioziteta sam to i sam htio provjeriti, pa sam lisio kcerkice igre na kompjuteru na par sati, da bih se na kraju i uvjerio da je zaista tako.
Mislim da bi trebali poraditi malo na tome.

Bonnie-Clydova mala

Re: ginekoloske ordinacijena intenetu-Zasto manjka email adr

Post by Bonnie-Clydova mala » 04/07/2007 09:32

BatoN wrote:Nedavno mi se supruga zali kako zaista jako, jako malo ginekoloskih ordinacija iz Sarajeva ima svoje web stranice, a jos manje (ili nikako) svoje email adrese. Iz kurioziteta sam to i sam htio provjeriti, pa sam lisio kcerkice igre na kompjuteru na par sati, da bih se na kraju i uvjerio da je zaista tako.
Mislim da bi trebali poraditi malo na tome.

Zato što smo mi tamni vilajet, eto zašto.

Ima super stranica u Hrvatskoj i Srbiji, a imaš i dobrih foruma. Nazalost, ovi naši da mogu kako, najradije bi da im se plati i da se nikako ni ne dolazi na pregled. Sigurno bi i da mogu e mail kontakt naplaćivali...

encian

Post by encian » 04/07/2007 11:10

ma hajde, ipak su oni samo doktori. mada po mom utisku, poprilicno fino rade. stavise, moja najbolja iskustva sa doktorima su sa ginekolozima. u biti ih mozes nazvati pa pitati ako ti sta treba, jer vecina ordinacija slijedi politiku "pricajmo". doduse moras pazit da potrefis vrijeme :).

Post Reply