ginekologinja

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
Tesnim
Posts: 159
Joined: 18/01/2008 21:17

#1 ginekologinja

Post by Tesnim »

Jedno pitanje za goraždanske forumaše koji su upućeni u sljedeću stvar. Interesuje me ko radi kao ginekolog u domovima zdravlja i kantonalnoj bolnici, odnosno da li ima ginekologinja?

THANKS!
User avatar
BarbaDue
Posts: 63329
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#2 Re: ginekologinja

Post by BarbaDue »

Rade mislim dva stara ginekologa Šeha i Jahić zatim tu ponekad navrati nedjeljom i doktor Enis...i u zadnje vrijeme
počeo je raditi jedan mladi ginekolog mislim da se preziva Čengić.

Kako ja znam u Goraždu nema ginekologinje!
Tesnim
Posts: 159
Joined: 18/01/2008 21:17

#3 Re: ginekologinja

Post by Tesnim »

hvala ti puno...mada se nisam bas puno obradovala tom vješću :sad:
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#4 Re: ginekologinja

Post by sharwoodforest »

Tesnim wrote:hvala ti puno...mada se nisam bas puno obradovala tom vješću :sad:

ma dooobroooo.....tu su ti i oni negdje u rangu sa ginekologinjama :wink:
User avatar
zmaj56
Posts: 601
Joined: 30/09/2008 13:23
Location: svugdje

#5 Re: ginekologinja

Post by zmaj56 »

sharwoodforest wrote:
Tesnim wrote:hvala ti puno...mada se nisam bas puno obradovala tom vješću :sad:

ma dooobroooo.....tu su ti i oni negdje u rangu sa ginekologinjama :wink:

Ma muskarci su za te svari strucniji... ipak.
User avatar
idealnaM
Posts: 676
Joined: 07/07/2009 01:16
Location: zaKavdak

#6 Re: ginekologinja

Post by idealnaM »

Tesnim wrote:Jedno pitanje za goraždanske forumaše koji su upućeni u sljedeću stvar. Interesuje me ko radi kao ginekolog u domovima zdravlja i kantonalnoj bolnici, odnosno da li ima ginekologinja?

THANKS!
NeJma :D
Enis je profesionalac, Čenga još uvijek neiskusan... :oops:
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#7 Re: ginekologinja

Post by sharwoodforest »

samo da sad ne bude; nisam ginekolog, ali mogu pogledati :lol: :lol: :lol:
User avatar
zmaj56
Posts: 601
Joined: 30/09/2008 13:23
Location: svugdje

#8 Re: ginekologinja

Post by zmaj56 »

sharwoodforest wrote:samo da sad ne bude; nisam ginekolog, ali mogu pogledati :lol: :lol: :lol:
Imas i pravo. Sad mi na um pade prica o jednom psihijatru. Dolazile zene kod njega te se zalile boli ovo, boli ono...problemi s glavom, i neznam vise dalje da ne nabrajam, a on, ne znam...neki su mislili da je cudan, ni pet ni sest, nego trazi pregled...dolje.. :lol: :lol: :lol: . Ove ti nase, malo ko oklijevaju al danu brku...mislim da pregleda. On se cudi i govori...Joj sto ti je velika... ili... ne znam bas sigurno... nesto u tom smislu. I pravo, kad to pocne govoriti, udari brko, da ne zaboravimo, o psihijatru je rijec, da tu masira, i gdje treba a ponegdje i gdje ne treba .. :lol: :lol: :lol: :lol: . Ove gospodje, bilo je tu i mladzih, zacas se prilagodile ovom novom nacinu lijecenja psihickih problema :lol: :lol: :lol: te se on procuje kao veoma veliki strucnjak za psihu. Pocele nase dame masovono kod njeg dolaziti. Ofis mu je bio dobar, svremeno uredzen i komforan. Ali ne lezi vraze...zene super musterije. Brko ti za kratko vrijeme zbavi novi ofis i jos modernije prostorije i namjestaj...Ljepota pogledati a i za preglede fakat nije bilo boljeg mjesta... Bog zna dokle bi doguro... . Eh sad nadje se ovijek neki jadova, te ti se pojavi neka da ga prijavi (valjda htjela pokazati kao ona eto postena) i kaze da joj je trazio. U policiji on naravno kaze da to nije istina...vec da se radi o njegovoj novoj metodi lijecenja raznih psihickih problema kod zena... Udri tamo, udri vamo nadje se on i na sudu jer mu policija nije bas previse vjerovala ( ko zna mozda su mu bili ljubomorni...jer je bilo i odatle gospodja koje su ga redovno posjecivale... :lol: :lol: :lol: ).
Pravo je bilo na sudu :lol: :lol: :lol: .
Ovdje me je zenski svijet odusevio, jer je vecina dama govorila u korist ove "nove metode lijecenja" i nisu dale naseg brka. Da li je brko dalje isao od masaze sami zakljucite.
Last edited by zmaj56 on 26/01/2010 11:29, edited 6 times in total.
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#9 Re: ginekologinja

Post by Priorat »

zmaj56 wrote:
sharwoodforest wrote:samo da sad ne bude; nisam ginekolog, ali mogu pogledati :lol: :lol: :lol:
Imas i pravo. Sad mi na um pade prica o jednom psihijatru. Dolazile zene kod njega te se zalile boli ovo, boli ono...problemi s glavom, i neznam vise dalje da ne nabrajam, a on, ne znam...neki su mislili da je cudan, ni pet ni sest, nego trazi pregled...dolje.. :lol: :lol: :lol: . Ove ti nase, malo ko oklijevaju al danu brku...mislim da pregleda. On se cudi i govori...Joj sto ti je velika... ili ne znam sigurno, al kako se sjecam nesto u tom smislu. I pravo kad to pocne govoriti, udari brko, da ne zaboravimo, o psihijatru je rijec, da tu masira .. :lol: :lol: :lol: . Ove gospodje, bilo je tu i mladzih, zacas se prilagodile ovom novom nacinu lijecenja psihickih problema :lol: :lol: :lol: te se on procuje kao veoma veliki strucnjak za psihu. Pocele nase dame masovono kod njeg dolaziti. Ofis mu je bio dobar, svremeno uredzen i komforan. Ali ne lezi vraze...zene super musterije. Brko ti za kratko vrijeme zbavi novi ofis i jos modernije prostorije i namjestaj...Ljepota pogledati a i za preglede fakat nije bilo boljeg mjesta... Bog zna dokle bi doguro... . Eh sad nadje se ovijek neki jadova, te ti neka takva prijavi i kaze da joj je trazio. U policiji on naravno kaze da to nije istina...vec da se radi o njegovoj novoj metodi lijecenja raznih psihickih problema kod zena... Udri tamo, udri vamo nadje se on i na sudu jer mu policija nije bas previse vjerovala ( ko zna mozda su bili ljubomorni...jer je bilo i odatle gospodja koje su ga redovno posjecivale... :lol: :lol: :lol: ).
Pravo je bilo na sudu :lol: :lol: :lol: .
Ovdje me je zenski svijet odusevio, jer je vecina dama govorila u korist ove "nove metode lijecenja" i nisu dale naseg brka. Da li je brko dalje isao od masaze sami zakljucite.
uh, smori me ovaj post..... jedva ga procita...
User avatar
zmaj56
Posts: 601
Joined: 30/09/2008 13:23
Location: svugdje

#10 Re: ginekologinja

Post by zmaj56 »

Priorat wrote:
zmaj56 wrote:
sharwoodforest wrote:samo da sad ne bude; nisam ginekolog, ali mogu pogledati :lol: :lol: :lol:
Imas i pravo. Sad mi na um pade prica o jednom psihijatru. Dolazile zene kod njega te se zalile boli ovo, boli ono...problemi s glavom, i neznam vise dalje da ne nabrajam, a on, ne znam...neki su mislili da je cudan, ni pet ni sest, nego trazi pregled...dolje.. :lol: :lol: :lol: . Ove ti nase, malo ko oklijevaju al danu brku...mislim da pregleda. On se cudi i govori...Joj sto ti je velika... ili ne znam sigurno, al kako se sjecam nesto u tom smislu. I pravo kad to pocne govoriti, udari brko, da ne zaboravimo, o psihijatru je rijec, da tu masira .. :lol: :lol: :lol: . Ove gospodje, bilo je tu i mladzih, zacas se prilagodile ovom novom nacinu lijecenja psihickih problema :lol: :lol: :lol: te se on procuje kao veoma veliki strucnjak za psihu. Pocele nase dame masovono kod njeg dolaziti. Ofis mu je bio dobar, svremeno uredzen i komforan. Ali ne lezi vraze...zene super musterije. Brko ti za kratko vrijeme zbavi novi ofis i jos modernije prostorije i namjestaj...Ljepota pogledati a i za preglede fakat nije bilo boljeg mjesta... Bog zna dokle bi doguro... . Eh sad nadje se ovijek neki jadova, te ti neka takva prijavi i kaze da joj je trazio. U policiji on naravno kaze da to nije istina...vec da se radi o njegovoj novoj metodi lijecenja raznih psihickih problema kod zena... Udri tamo, udri vamo nadje se on i na sudu jer mu policija nije bas previse vjerovala ( ko zna mozda su bili ljubomorni...jer je bilo i odatle gospodja koje su ga redovno posjecivale... :lol: :lol: :lol: ).
Pravo je bilo na sudu :lol: :lol: :lol: .
Ovdje me je zenski svijet odusevio, jer je vecina dama govorila u korist ove "nove metode lijecenja" i nisu dale naseg brka. Da li je brko dalje isao od masaze sami zakljucite.
uh, smori me ovaj post..... jedva ga procita...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kako mislis?
Last edited by zmaj56 on 22/01/2010 22:36, edited 1 time in total.
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#11 Re: ginekologinja

Post by neprilagodjena »

Tesnim wrote:hvala ti puno...mada se nisam bas puno obradovala tom vješću :sad:
Moj ginekolog je muskarac i veoma je profesionalan,nemas se sta brinuti.
Ako te stid ili strah uvjek mozes povesti nekoga sa sobom da bude uz tebe tokom razgovora ili pregleda.
User avatar
zmaj56
Posts: 601
Joined: 30/09/2008 13:23
Location: svugdje

#12 Re: ginekologinja

Post by zmaj56 »

neprilagodjena wrote:
Tesnim wrote:hvala ti puno...mada se nisam bas puno obradovala tom vješću :sad:
Moj ginekolog je muskarac i veoma je profesionalan,nemas se sta brinuti.
Ako te stid ili strah uvjek mozes povesti nekoga sa sobom da bude uz tebe tokom razgovora ili pregleda.
I ja tako mislim... nego treba paziti na ove gore psihijatre... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
e_čuuuj
Posts: 27
Joined: 01/10/2008 14:39

#13 Re: ginekologinja

Post by e_čuuuj »

zmaj56 wrote:
sharwoodforest wrote:samo da sad ne bude; nisam ginekolog, ali mogu pogledati :lol: :lol: :lol:
Imas i pravo. Sad mi na um pade prica o jednom psihijatru. Dolazile zene kod njega te se zalile boli ovo, boli ono...problemi s glavom, i neznam vise dalje da ne nabrajam, a on, ne znam...neki su mislili da je cudan, ni pet ni sest, nego trazi pregled...dolje.. :lol: :lol: :lol: . Ove ti nase, malo ko oklijevaju al danu brku...mislim da pregleda. On se cudi i govori...Joj sto ti je velika... ili... ne znam bas sigurno... nesto u tom smislu. I pravo, kad to pocne govoriti, udari brko, da ne zaboravimo, o psihijatru je rijec, da tu masira, i gdje treba a ponegdje i gdje ne treba .. :lol: :lol: :lol: :lol: . Ove gospodje, bilo je tu i mladzih, zacas se prilagodile ovom novom nacinu lijecenja psihickih problema :lol: :lol: :lol: te se on procuje kao veoma veliki strucnjak za psihu. Pocele nase dame masovono kod njeg dolaziti. Ofis mu je bio dobar, svremeno uredzen i komforan. Ali ne lezi vraze...zene super musterije. Brko ti za kratko vrijeme zbavi novi ofis i jos modernije prostorije i namjestaj...Ljepota pogledati a i za preglede fakat nije bilo boljeg mjesta... Bog zna dokle bi doguro... . Eh sad nadje se ovijek neki jadova, te ti se pojavi neka da ga prijavi (valjda htjela pokazati kao ona eto postena) i kaze da joj je trazio. U policiji on naravno kaze da to nije istina...vec da se radi o njegovoj novoj metodi lijecenja raznih psihickih problema kod zena... Udri tamo, udri vamo nadje se on i na sudu jer mu policija nije bas previse vjerovala ( ko zna mozda su bili ljubomorni...jer je bilo i odatle gospodja koje su ga redovno posjecivale... :lol: :lol: :lol: ).
Pravo je bilo na sudu :lol: :lol: :lol: .
Ovdje me je zenski svijet odusevio, jer je vecina dama govorila u korist ove "nove metode lijecenja" i nisu dale naseg brka. Da li je brko dalje isao od masaze sami zakljucite.

Odurno mahalanje, bez trunke humora! Poskaklji me malo po tabanima, da se nasmeeejem. :run:

sharwoodforest wrote:samo da sad ne bude; nisam ginekolog, ali mogu pogledati :lol: :lol: :lol:
E moj @zmaju! U gornjem postu od @sharwoodforest, u jednoj prosto-prosirenoj recenici, ima vise humora nego u stotinu stranica koje bi ti pisao sa pripovijedackim "talentom" koji se moze "icijediti" iz tvog posta.
User avatar
zmaj56
Posts: 601
Joined: 30/09/2008 13:23
Location: svugdje

#14 Re: ginekologinja

Post by zmaj56 »

e_čuuuj wrote:
zmaj56 wrote:
sharwoodforest wrote:samo da sad ne bude; nisam ginekolog, ali mogu pogledati :lol: :lol: :lol:
Imas i pravo. Sad mi na um pade prica o jednom psihijatru. Dolazile zene kod njega te se zalile boli ovo, boli ono...problemi s glavom, i neznam vise dalje da ne nabrajam, a on, ne znam...neki su mislili da je cudan, ni pet ni sest, nego trazi pregled...dolje.. :lol: :lol: :lol: . Ove ti nase, malo ko oklijevaju al danu brku...mislim da pregleda. On se cudi i govori...Joj sto ti je velika... ili... ne znam bas sigurno... nesto u tom smislu. I pravo, kad to pocne govoriti, udari brko, da ne zaboravimo, o psihijatru je rijec, da tu masira, i gdje treba a ponegdje i gdje ne treba .. :lol: :lol: :lol: :lol: . Ove gospodje, bilo je tu i mladzih, zacas se prilagodile ovom novom nacinu lijecenja psihickih problema :lol: :lol: :lol: te se on procuje kao veoma veliki strucnjak za psihu. Pocele nase dame masovono kod njeg dolaziti. Ofis mu je bio dobar, svremeno uredzen i komforan. Ali ne lezi vraze...zene super musterije. Brko ti za kratko vrijeme zbavi novi ofis i jos modernije prostorije i namjestaj...Ljepota pogledati a i za preglede fakat nije bilo boljeg mjesta... Bog zna dokle bi doguro... . Eh sad nadje se ovijek neki jadova, te ti se pojavi neka da ga prijavi (valjda htjela pokazati kao ona eto postena) i kaze da joj je trazio. U policiji on naravno kaze da to nije istina...vec da se radi o njegovoj novoj metodi lijecenja raznih psihickih problema kod zena... Udri tamo, udri vamo nadje se on i na sudu jer mu policija nije bas previse vjerovala ( ko zna mozda su bili ljubomorni...jer je bilo i odatle gospodja koje su ga redovno posjecivale... :lol: :lol: :lol: ).
Pravo je bilo na sudu :lol: :lol: :lol: .
Ovdje me je zenski svijet odusevio, jer je vecina dama govorila u korist ove "nove metode lijecenja" i nisu dale naseg brka. Da li je brko dalje isao od masaze sami zakljucite.

Odurno mahalanje, bez trunke humora! Poskaklji me malo po tabanima, da se nasmeeejem. :run:

sharwoodforest wrote:samo da sad ne bude; nisam ginekolog, ali mogu pogledati :lol: :lol: :lol:
E moj @zmaju! U gornjem postu od @sharwoodforest, u jednoj prosto-prosirenoj recenici, ima vise humora nego u stotinu stranica koje bi ti pisao sa pripovijedackim "talentom" koji se moze "icijediti" iz tvog posta.



Znam da se prica ne svidja svakom...al eto tu je.... :lol: :lol: :lol: :lol:. Sorry ako si nasao /nasla nesto zajednicko u ispricanom. Onda stvarno nije smijesno. Nije bio to cilj. Naprotiv.... i jos da dodam...svaka slicnost s ovim dogadjajem je slucajna. Na kraju da se mnogo ne brines, dogadjaj se zbio u Skandinaviji.. :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
zmaj56
Posts: 601
Joined: 30/09/2008 13:23
Location: svugdje

#15 Re: ginekologinja

Post by zmaj56 »

e_čuuuj wrote:

Odurno mahalanje, bez trunke humora! Poskaklji me malo po tabanima, da se nasmeeejem. :run:

sharwoodforest wrote:samo da sad ne bude; nisam ginekolog, ali mogu pogledati :lol: :lol: :lol:
E moj @zmaju! U gornjem postu od @sharwoodforest, u jednoj prosto-prosirenoj recenici, ima vise humora nego u stotinu stranica koje bi ti pisao sa pripovijedackim "talentom" koji se moze "icijediti" iz tvog posta.

Ja tamam pomislio da se prica svidjela posjetiteljima foruma i mislio pisati nastavak, al sam odusta'.... previse si negativan/na.
Tjesi me samo to da je do sada procitana 598 puta a samo s tvojim jedinim negativnim komentarom.
Last edited by zmaj56 on 26/01/2010 11:30, edited 2 times in total.
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#16 Re: ginekologinja

Post by sharwoodforest »

Tesnim wrote:Jedno pitanje za goraždanske forumaše koji su upućeni u sljedeću stvar. Interesuje me ko radi kao ginekolog u domovima zdravlja i kantonalnoj bolnici, odnosno da li ima ginekologinja?

THANKS!
ovako: nema ginekologinje u gradu gorazdu. koliko znam, subotom u dispanzeru u prvom maju radi dr. hasanovic i jos jedan doktor (m) iz sarajeva. dakle, smjenjuju se iz vikenda u vikend.
u kantonalnoj bolnici rade dr. sehic i dr. jahic.
ne znam za dr. cengic je li specijalizirao, ali eto jos jednog muskarca ginekologa.
mislim da je sasvim svejedno je li m ili f, vazan je kvalitet dijagnostike i primjena adekvatne terapije koja je na najnizem nivou u ovom gradu. svi se vazni nalazi rade u sarajevu. na zalost.
moj savjet, nadji broj privatne ordinacije ginekologinje u sarajevu i zakazi pregled. sretno.
Djavo
Posts: 8
Joined: 10/04/2010 22:41

#17 Re: ginekologinja

Post by Djavo »

kl
Djavo
Posts: 8
Joined: 10/04/2010 22:41

#18 Re: ginekologinja

Post by Djavo »

Ma valjda znaju ponesto sta su radili tolike godine po fakultetima
Ja nisam ginekolog ali rado pregledam dzabe
User avatar
idealnaM
Posts: 676
Joined: 07/07/2009 01:16
Location: zaKavdak

#19 Re: ginekologinja

Post by idealnaM »

Licej wrote: Samo netko tko je bio kod svih ginekologa u Gorazdu i lijecio se kod istih moze ocjeniti,da li je ,i ko je bolji od koga i zbog cega!
Ili je pak doticna njihov kolega po obrazovanju!
Vazno je napomenuti/provjerena informacije/da dr.Čengić ne ordinira kao ginekolog,te da postovanog doktora ne mogu komentirati!!!!!!
Komentari zlobnika su neprihvatljivi,nevazeci.
Misle da su pametni,a ustavri su zlobni.
Tako svoje komentare na zlobi zasnivaju.
Dakle, moj post se odnosio na predhodno rečeno:
BarbaDue dana 18/01/2010 01:24
Rade mislim dva stara ginekologa Šeha i Jahić zatim tu ponekad navrati nedjeljom i doktor Enis...i u zadnje vrijeme
počeo je raditi jedan mladi ginekolog mislim da se preziva Čengić.

Kako ja znam u Goraždu nema ginekologinje!
User avatar
idealnaM
Posts: 676
Joined: 07/07/2009 01:16
Location: zaKavdak

#20 Re: ginekologinja

Post by idealnaM »

Oba su mi birvaktile bili profesori.
Oprosti, ali valjda dugogodisnji rad znaci i vise iskustva.Dakle ono dolazi sa godinama, a ne sa diplomom.Po tome bi Edin bio ispod ostalih.
Njegovo teoretsko znanje niko ne osporava.
Kurijak pa Enis :oops:
Hvala.
User avatar
idealnaM
Posts: 676
Joined: 07/07/2009 01:16
Location: zaKavdak

#21 Re: ginekologinja

Post by idealnaM »

Licej wrote:O kakvom iskustvu pricas kad je dr.cengic u pitanju? Na tvoju informaciju jos je na specijalizaciji..
Naime,vec pomenuti se pokazao kako ovdje tako i u Sarajevu kao najbolji specijalizant...
Dakle,buduce generacije nemaju razloga za brigu, imat ce savrsenog strucnjaka i u jedno covjeka!
"Kurjak pa Enis" :-D :-D ,e bas se od srca nasmijah..
:roll: hajmo jos malo sami sebe reklamirati...
Sud o tome, valjda trebaju dati pacijenti.
"Kurjak pa Enis" :-D :-D ,e bas se od srca nasmijah
Da mozda neko nije zavidan?
Nebitno, neda mi se vise razglabati na ovu temu,Tesnim je trebala ginekologinju, a to cinjenica je , nemamo...
User avatar
idealnaM
Posts: 676
Joined: 07/07/2009 01:16
Location: zaKavdak

#22 Re: ginekologinja

Post by idealnaM »

Licej wrote:Nije niko zavidan..samo se "neko" pokusava praviti pametan..pisajuce svakojake gluposti..
BTW kad budes imala licnog iskustva/milsim na pregled/kod dr.Enis..javi,zbilja moram i ja..Kad je tako dobar/odmah poslije Kurjaka, sto da ne..I ako znas kad dolazi u gorazde?Hvala :mrgreen:
Nisam imala ja, ali jeste moja mama...poslije pregleda i tretmana kod pojedinih, ostala je zapanjena neprofesionalizmom i manjkom medicinske etike kod istih...I da, Enis joj je bukvalno spasio zivot blagovremenom intervencijom...to se desilo odprilike prije cetiri godine, dok je jos uvijek radio u ordinaciji u 1.maju...ne znam kada dolazi niti dali dolazi uopce(nebi bilo ni cudo,takav talenat bi samo propadao u Gz)
Pa ti tipujes ionako na Čengića, pa neka te on pregleda.
Licej wrote:I nije KurIJak,nego Kurjak :D :thumbup:
Sveznalice,kako promasi :zoka:
E čuuuj.
Omaška u pisanju :oops: ..
Lapsus scriptae kao u tvojim primjerima(kad već tražimo dlaku u jajetu):
pisajuce svakojake gluposti.
pišući
gorazde
Gorazde
Ta, niko nije savršen :bih:
User avatar
idealnaM
Posts: 676
Joined: 07/07/2009 01:16
Location: zaKavdak

#23 Re: ginekologinja

Post by idealnaM »

salute!
Image

8)
User avatar
zmaj56
Posts: 601
Joined: 30/09/2008 13:23
Location: svugdje

#24 Re: ginekologinja

Post by zmaj56 »

Licej wrote:O kakvom iskustvu pricas kad je dr.cengic u pitanju? Na tvoju informaciju jos je na specijalizaciji..
Naime,vec pomenuti se pokazao kako ovdje tako i u Sarajevu kao najbolji specijalizant...
Dakle,buduce generacije nemaju razloga za brigu, imat ce savrsenog strucnjaka i u jedno covjeka!
"Kurjak pa Enis" :-D :-D ,e bas se od srca nasmijah..


:lol: :lol: :lol: :lol: I odma' poslije nek okaci medicinu o klin i ode za vodju partije SBB. Doktori su dobri politicari :lol: :lol: :lol:. Od mindje nema toliko koristi, koliko od toga biti biran u prlament. :lol: :lol: :lol:
sabaan
Posts: 6
Joined: 08/03/2008 14:53
Location: BiH

#25 Re: ginekologinja

Post by sabaan »

/
Last edited by sabaan on 28/08/2015 14:31, edited 1 time in total.
Post Reply