Genetsko porijeklo:Boshnjaci vishe sliche Hrvatima no Srbima

margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#26

Post by margareta »

:D ako vam je ogledalce pri ručicama upitajte ga ko ste :D

:lol: što se toliko sekirate ko ste, gdje ste, :lol: ima to za vas ko da misli :lol:
no sikiriki
Posts: 191
Joined: 25/05/2004 15:38

#27

Post by no sikiriki »

Kada gledamo kroz historiju, na ovom jebenom Balkanu svi koji nisu plavusani nose genetske kodove ako ne od Rimljana onda barem od Turaka. Bili to Iliri, Bosoni, Slaveni itd.
BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#28

Post by BECHO »

u_prolazu2 wrote:
BECHO wrote:e nek si nas prosvijetlio, inace, sta bi mi bez koka palme i srpsko-hrvatskih sizofrenicara!? :-)
A sto se tice same teme, ne bi me cudilo da sutra u novostima izadje neki slican clanak gdje neki srbijanski 'Ajnstajn' tvrdi obrnuto! :D

nik ti je na cirilici i ekavici. bjesan si i shizofrenican sam od sebe. nisi primjetio bosnjacke sizofrenicare slucajno? naravno da nisi - jer si jedan od njih, pa se ne vidis u masi.
Evo ja tebe vidio medju masom (iako u_prolazu) jer si se vec u_prolazu potrudio da budes sto upadljiviji, sto ustvari znaci da si 'vrijedan' ovog mog prethodnog komentara!

P.S. Nick je na bosancici i znaci Becir, sa meHkim c! :D

Uzdravlje
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#29

Post by margareta »

no sikiriki wrote:Kada gledamo kroz historiju, na ovom jebenom Balkanu svi koji nisu plavusani nose genetske kodove ako ne od Rimljana onda barem od Turaka. Bili to Iliri, Bosoni, Slaveni itd.
:roll: kako tako kaka riječi za nas balkanoide ? :-)
no sikiriki
Posts: 191
Joined: 25/05/2004 15:38

#30

Post by no sikiriki »

Kakve pedere za politicare imaju Bosnjaci nece biti cudo kada se u bliskoj buducnosti probudimo u nekoj velikoj hrvatskoj ili ti srbiji.
Ovi nasi pederi su dosta para nakrali i boli njih kurac za Bosnjake i Bosnu oni ce zbrisati svi u Tursku.
u_prolazu2
Posts: 366
Joined: 11/09/2004 17:16

#31

Post by u_prolazu2 »

BECHO wrote:
u_prolazu2 wrote:
BECHO wrote:e nek si nas prosvijetlio, inace, sta bi mi bez koka palme i srpsko-hrvatskih sizofrenicara!? :-)
A sto se tice same teme, ne bi me cudilo da sutra u novostima izadje neki slican clanak gdje neki srbijanski 'Ajnstajn' tvrdi obrnuto! :D

nik ti je na cirilici i ekavici. bjesan si i shizofrenican sam od sebe. nisi primjetio bosnjacke sizofrenicare slucajno? naravno da nisi - jer si jedan od njih, pa se ne vidis u masi.
Evo ja tebe vidio medju masom (iako u_prolazu) jer si se vec u_prolazu potrudio da budes sto upadljiviji, sto ustvari znaci da si 'vrijedan' ovog mog prethodnog komentara!


Uzdravlje
pa normalno da se primjeti jos koji srbin i hrvat u masi jednog sad CISTO muslimanskog grada sarajeva. al onda ih treba poklopiti sto prije i proglasiti shizofrenicarom. ti i dalje plivaj medju svojom masom, tako se osjecas najsigurnije. uzdravlje i tebi !
rewritable
Posts: 117
Joined: 01/09/2003 00:00

#32

Post by rewritable »

zar nije cirilicno B, u stvari latinicno V :?

BECHO = VESNO
u_prolazu2
Posts: 366
Joined: 11/09/2004 17:16

#33

Post by u_prolazu2 »

rewritable wrote:zar nije cirilicno B, u stvari latinicno V :?

BECHO = VESNO
imas pravo - zaboravio sam malo cirilicu. sorry !
bosniaque
Posts: 1008
Joined: 16/04/2004 01:04
Location: CH

#34

Post by bosniaque »

ja sam neki dan cito da su hrvati porijeklom iz albanije a srbi su doselili odnekud iz indije neznam jeli tacno, ali prije da jest nego da nije! :zzzz:
u_prolazu2
Posts: 366
Joined: 11/09/2004 17:16

#35

Post by u_prolazu2 »

ovo istrazivanje je totalna glupost. vrlo vazno tko je genetski slicniji. vaznije je tko je idejno slicniji i u kakvom drustvu zeli zivjeti.
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#36

Post by margareta »

Kada bih znala da pripadam genetski tzv. "hrvatima" za smiraj svoje duše napravila bih svojim "prijateljima" "hrvatima" isto što su oni
učinili svoji "susjedima" nož u leđa, jedan manje , da dušu pred Bogom očistim.
u_prolazu2
Posts: 366
Joined: 11/09/2004 17:16

#37

Post by u_prolazu2 »

bosmen wrote:
u_prolazu2 wrote:ovo istrazivanje je totalna glupost. vrlo vazno tko je genetski slicniji. vaznije je tko je idejno slicniji i u kakvom drustvu zeli zivjeti.
Onda ti pod hitno umri,
al mu¹ki,
nikome ne odgovara¹. :D :D :D

:D :D :D :D :D
bosnjacima svakako ne
:D :D :D :D :D :D
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#38

Post by margareta »

bosniaque wrote:ja sam neki dan cito da su hrvati porijeklom iz albanije a srbi su doselili odnekud iz indije neznam jeli tacno, ali prije da jest nego da nije! :zzzz:
Vrlo je moguče da jesu iz Albanije , zbog blizine FAŠISTIČKE ČIZME I MAMUZE koju su albanezi ostavili amerima za kaubojski lov na "žute" !!!

To je leglo fašizma ta čizma koja se udružila sa šaronom čiji su ti isti fašisti pokušali biološki uništiti !!!

Lažovi danas ljube dupe smrdljivo jedni drugima !!!
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#39

Post by margareta »

"JULIJE CEZAR" i ostali incesnici prokleta fašistička krv !!!

Inočentije i "hereza" , malo sutra, pušite Kubanske "kube" fašisti !!!

Kako vam se "uzorita" gospodo čini Margareta u čijoj bašti uvek ruža cveta !!!

Bila sam i ostala ista protivnik fašizma, i ko god da misli na bolestan fašistički način neče opstati.
crniroko
Posts: 161
Joined: 18/08/2004 20:39

#40

Post by crniroko »

ma ne teba na tu analizu ili sta vec, odmah gledati kroz nekakvu politicku prizmu. fakat je da mi htvati i mi fizicki licimo. recimo, plave trebe i svjetlo smedje, ima ih puno vise po sarajev., i zagreb. ulicama nego po beogradu. uvjerio se i malo analizirao. samo sto se hrvati prave vazni i kao mi licimo njima- moze komotno i obrnuto. a srbi - kao i turci. a neka se ne ljute, slavensko su davno izgubili. a srbi su silovanje i naucili od od svojih genetskih predaka. 500 godina - nije sala. razmislite. tad je bilo par stotina hiljda stanovnika srbije, turci, sudeci po ovim u njemackoj, pojebali bi to i prije od 500 ljeta. ne ljutite se i pogledajte istini u oci, i ne mrzite pradjedove.
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#41

Post by margareta »

crniroko wrote:ma ne teba na tu analizu ili sta vec, odmah gledati kroz nekakvu politicku prizmu. fakat je da mi htvati i mi fizicki licimo. recimo, plave trebe i svjetlo smedje, ima ih puno vise po sarajev., i zagreb. ulicama nego po beogradu. uvjerio se i malo analizirao. samo sto se hrvati prave vazni i kao mi licimo njima- moze komotno i obrnuto. a srbi - kao i turci. a neka se ne ljute, slavensko su davno izgubili. a srbi su silovanje i naucili od od svojih genetskih predaka. 500 godina - nije sala. razmislite. tad je bilo par stotina hiljda stanovnika srbije, turci, sudeci po ovim u njemackoj, pojebali bi to i prije od 500 ljeta. ne ljutite se i pogledajte istini u oci, i ne mrzite pradjedove.
Ići ću na solaij terapiju - kvarcanja il' ću si ten tamnim puderom FARBATI
i kosu ću u crno ofarbati da izbjegnem kontrast il' sumnju da sam čistokrvna šokica il' slično, jer i nisam.
BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#42

Post by BECHO »

u_prolazu2 wrote:
BECHO wrote:
u_prolazu2 wrote:
nik ti je na cirilici i ekavici. bjesan si i shizofrenican sam od sebe. nisi primjetio bosnjacke sizofrenicare slucajno? naravno da nisi - jer si jedan od njih, pa se ne vidis u masi.
Evo ja tebe vidio medju masom (iako u_prolazu) jer si se vec u_prolazu potrudio da budes sto upadljiviji, sto ustvari znaci da si 'vrijedan' ovog mog prethodnog komentara!


Uzdravlje
pa normalno da se primjeti jos koji srbin i hrvat u masi jednog sad CISTO muslimanskog grada sarajeva. al onda ih treba poklopiti sto prije i proglasiti shizofrenicarom. ti i dalje plivaj medju svojom masom, tako se osjecas najsigurnije. uzdravlje i tebi !
Tako je! Ma rodila te majka pametnog, kako ti fino rezonujes stvari! :-) I hajd skini vise tu srpsku masku sa sebe, slabo ti ide taj hrvatski! :D
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#43

Post by Prenj »

Evo i update (preneseno iz Ferala):
PRIMORČEVI SKRBNICI U EPH


Dragan Primorac – ministar znanosti, obrazovanja i športa, koji je postao poznat zahvaljujući svojim genetskim istraživanjima – u Europapress Holdingu ima tajanstvenog suradnika što se brine da u izdanjima te novinske kuće ne izlaze članci koji bi narušili njegov politički imidž i navodni javni ugled. Nakon što je povučena Arena s tekstom o ministrovu nasilništvu nad bivšom djevojkom, najnoviji primjer EPH-ove skrbi za Primorca zabilježen je u utorak, u Jutarnjem listu.

U prvom izdanju tog dnevnog lista, izdanju što je namijenjeno dalmatinskom tržištu, na prvoj je stranici osvanuo poveći naslov koji je kazivao ovako: "Istraživanje ministra Primorca: Bošnjaci genetski sličniji Hrvatima no Srbima". U istom izdanju na sedmoj se stranici prostro golem tekst s preslikanim naslovom s naslovnice i prvim pasusom teksta koji je govorio sljedeće: "Prema preliminarnim rezultatima najnovijeg istraživanja ministra Dragana Primorca i njegovih suradnika o Genetskom porijeklu naroda, Bošnjaci u BiH prema jednom genetskom biljegu starijem od 22.000 godine genetski su bliži (podvukao I. Đ.) Hrvatima nego Srbima."


Noć je, međutim, donijela dramatične promjene, pa je s naslovnice posljednjeg izdanja Jutarnjeg – onog izdanja što je namijenjeno Zagrebu i njegovoj okolici – netragom nestao naslov o Primorčevu genetskom istraživanju, a jednako je tako sa sedme stranice iščeznuo onaj golemi tekst i sad se – u daleko skromnijem opsegu – smjestio na dno četvrte stranice s radikalno promijenjenim naslovom: umjesto naslova o otkriću da su Bošnjaci genetski bliži Hrvatima no Srbima, osvanuo je naslov – "Novo genetičko istraživanje ministra Dragana Primorca". I tu nije kraj. Promijenjen je bio i prvi pasus teksta, pa je sad glasio ovako: "Prema preliminarnim rezultatima najnovijeg istraživanja ministra Dragana Primorca i njegovih suradnika o Genetskom porijeklu naroda, Bošnjaci u BiH prema jednom genetskom biljegu (haplogrupa I) starijem od 22.000 godine genetski su između (podvukao I. Đ.) bosanskih Hrvata i bosanskih Srba."
u_prolazu2
Posts: 366
Joined: 11/09/2004 17:16

#44

Post by u_prolazu2 »

BECHO wrote: Tako je! Ma rodila te majka pametnog, kako ti fino rezonujes stvari! :-) I hajd skini vise tu srpsku masku sa sebe, slabo ti ide taj hrvatski!
Image
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#45

Post by JBT »

Politicka genetika


Z nali smo da se Bosnjaci, Srbi i Hrvati razlikuju po vjeri i naciji (etnickom kodu). Prije cetrnaest godina zakotrljala se laz da se tri naroda toliko razlikuju da ne mogu zajedno. Prije nekoliko dana saznajemo da se ovi narodi razlikuju i po genetskom kodu. Uci nas tome uvazeni zagrebacki “Jutarnji list” u tekstu pod naslovom “Genetsko porijeklo...” Povod je istrazivanje instituta za geneticko inzenjerstvo iz Sarajeva, u saradnji sa ekspertima iz Splita i Banje Luke. Primarni cilj istrazivanja bio je utvrditi redoslijed naseljavanja BiH. Naucnici koji su radili na istrazivanju potvrdjuju da su ustanovljene odredjene razlike izmedju srpske, hrvatske i bosnjacke populacije, ali da su potrebne dodatne studije da bi dosadasnji rezultati bili vise od spekulacije ! Nauka je bas dosadna i spora. Cjepidlaci. Trosi vrijeme . “Jutarnjem listu” nisu potrebne (daljnje naucne) provjere da bi naznake “odredjenih razlika” interpretirali kao gotove cinjenice. Nije im dovoljno da se tri sretna naroda genetski razlikuju pa dodaju: ”Bosnjaci vise slice Hrvatima nego Srbima”. Znaci li to i vise prava na teritorij BiH? Poznato? Sjajna prilika, nauka u sluzbi politickih motiva i mitova, spolovne bioloske spoznaje plasirane pred izbore u BiH. Implicitna poruka: glasajte svako za svoj gen! Ako to ne uradite, rizikujete degenerativno potomstvo koje moze pozeljeti zivjeti u zajednickoj drzavi s drugim bh. narodima, drugacijeg genteskog znaka. I, eto ti nevolje. Ljudima moze poceti smetati slab kvalitet zivljenja, nizak standard, losa administracija, slabi putevi, nesigurnost... Belaj. Zaboravice zbog tih sitnica genetsko porijeklo, ono sto je krunsko, sto ih usrecuje vise od deset godina. Bio bi to kraj svijeta. Ili, ipak, pocetak normalnog u BiH?

Ibrahim PROHIC


Copyright © 1999-2000 OSLOBODJENJE Sarajevo
winetou
Posts: 2030
Joined: 30/07/2003 00:00
Location: cyber prerije
Contact:

#46

Post by winetou »

Povod je istrazivanje instituta za geneticko inzenjerstvo iz Sarajeva, u saradnji sa ekspertima iz Splita i Banje Luke
Sve poznati naučni centri :-) :lol:
Qwert
Posts: 1210
Joined: 30/05/2003 00:00
Location: "Gold on Blue"

#47

Post by Qwert »

Stvarno mi idu na racku :roll: Nikako da se dogovore ko smo. :D
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#48

Post by JBT »

....ili ciji smo.
u_prolazu2
Posts: 366
Joined: 11/09/2004 17:16

#49

Post by u_prolazu2 »

Image
glasnost
Posts: 396
Joined: 20/08/2003 00:00

#50

Post by glasnost »

TOTALNA (PO)GRESKA

GENETSKO PORIJEKLO: BOSHNJACI VISHE SLICHE HRVATIMA NO SRBIMA

´Istrazhivanje je pokazalo da tog genetichkog biljega bosanski Hrvati imaju 73%, Boshnjaci 48%, a bosanski Srbi svega oko 30%.´

nije li onda tacnije reci da su:

- bosnjaci blizi srbima no hrvatima (48-30=18%, naspram cak 73-48=25%)

- srbi blizi bosnjacima no hrvatima ( recenih 18% naspram 73-30=43%)

i konacno

HRVATI BLIZI BOSNJACIMA NO SRBIMA, a ne obratno (recenih 25 % naspram recenih 43%)

ako grijesim, neka me ne(t)ko izvoli ispraviti :?

:-)
Post Reply