Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Ashrafieh
Posts: 419
Joined: 13/06/2008 16:09
Location: Cedrovi pod snijegom

#1 Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by Ashrafieh »

Vidim da na forumu ima djevojaka koje sviraju singl ploče i pitam se da to nije možda zbog toga što misle
i djeluju previše lokalno. Ova tema ima za cilj doći do spoznaje gdje u BiH (ili da malo proširimo vidike -
ex YU) žive najbolji frajeri. Cure koje vole istraživačko novinarstvo i Ferijalni savez BiH (ex YU - upoznaj
domovinu da bi je više volio) su dobrodošle a molim muškarce da se suzdrže komentara osim ako nisu gay.
Svaka teza će biti gledana kao hipoteza koja traži empirijsku verifikaciju :wink:

Meni se čini da frajeri iz Mostara nemaju konkurenciju u BiH. Razlozi su brojni:

- Već u mladim godinama počinju skakati u Neretvu tako da se šire ramena, stvaraju pločice na stomaku,
dobija čvrsta guza i mišićave noge i ruke. Tjelesno su definitivno najbolje razvijeni u državi.

- Veliki broj sunčanih sati u godini se odražava na njihovoj koži pa su tokom cijele godine preplanuli kao
da svaki ima solarij u kući. Bljedunjavih nema.

- Raštika, blitva, špinat, brokoli ... trešnje, rezdelije, jagode ... i sve to neprskano iz vlastite avlije -
znanstvene studije su dokazale da se Hercegovci zdravije hrane što opet utiče na njihovu obdarenost
i fizičku spremnost.

- Muškaraca ispod 180 cm jednostavno nema. Ili zakržljale bacaju sa Veleža čim se rode u spartanskom
fazonu ili su neki posebni geni - ne zna se. Elem, kod njih siće nema.

- Jedini problem je što imaju malo neobičan akcent na koji se treba naviknuti ili, još bolje,
pustiti neka oči govore :D
User avatar
Bonnie-Clydova mala
Posts: 706
Joined: 26/01/2007 09:06
Location: Texas

#2 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by Bonnie-Clydova mala »

Ashrafieh wrote:- Jedini problem je što imaju malo neobičan akcent na koji se treba naviknuti ili, još bolje,
pustiti neka oči govore :D
:lol: :lol: samo nek ne naručuju fantu i zvrk pite :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by ladyblue18 »

Moram se slozit sa Mostarce, iako su opet s druge strane meni se cini da su najvise nafurani, puni sebe, i prepotentni jakooooo :roll:
*mima*

#4 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by *mima* »

ladyblue18 wrote:Moram se slozit sa Mostarce, iako su opet s druge strane meni se cini da su najvise nafurani, puni sebe, i prepotentni jakooooo :roll:

Nikad.....jako su pristupacni.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#5 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by ladyblue18 »

mima wrote:
ladyblue18 wrote:Moram se slozit sa Mostarce, iako su opet s druge strane meni se cini da su najvise nafurani, puni sebe, i prepotentni jakooooo :roll:

Nikad.....jako su pristupacni.
VJerovatno smo imale drugacije iskustva :-D
Svaki kojeg ja poznajem a da odgovara opisu u prvom postu, je jako prepotentan i pun sebe, ko je ko on :roll:
*mima*

#6 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by *mima* »

Prije se moze rec za hercegovke da su ufurane.......mada vise nisu kao nekad tako ufurane. Jako su pristupacne.....a muski posebno.
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#7 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by Dori »

Odoh ja po svoj seminarski :run:
*mima*

#8 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by *mima* »

Dena wrote:Odoh ja po svoj seminarski :run:

:D
edvin
Posts: 387
Joined: 03/05/2004 16:57

#9 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by edvin »

Ashrafieh wrote:Vidim da na forumu ima djevojaka koje sviraju singl ploče i pitam se da to nije možda zbog toga što misle
i djeluju previše lokalno. Ova tema ima za cilj doći do spoznaje gdje u BiH (ili da malo proširimo vidike -
ex YU) žive najbolji frajeri. Cure koje vole istraživačko novinarstvo i Ferijalni savez BiH (ex YU - upoznaj
domovinu da bi je više volio) su dobrodošle a molim muškarce da se suzdrže komentara osim ako nisu gay.
Svaka teza će biti gledana kao hipoteza koja traži empirijsku verifikaciju :wink:

Meni se čini da frajeri iz Mostara nemaju konkurenciju u BiH. Razlozi su brojni:

- Već u mladim godinama počinju skakati u Neretvu tako da se šire ramena, stvaraju pločice na stomaku,
dobija čvrsta guza i mišićave noge i ruke. Tjelesno su definitivno najbolje razvijeni u državi.

- Veliki broj sunčanih sati u godini se odražava na njihovoj koži pa su tokom cijele godine preplanuli kao
da svaki ima solarij u kući. Bljedunjavih nema.

- Raštika, blitva, špinat, brokoli ... trešnje, rezdelije, jagode ... i sve to neprskano iz vlastite avlije -
znanstvene studije su dokazale da se Hercegovci zdravije hrane što opet utiče na njihovu obdarenost
i fizičku spremnost.

- Muškaraca ispod 180 cm jednostavno nema. Ili zakržljale bacaju sa Veleža čim se rode u spartanskom
fazonu ili su neki posebni geni - ne zna se. Elem, kod njih siće nema.

- Jedini problem je što imaju malo neobičan akcent na koji se treba naviknuti ili, još bolje,
pustiti neka oči govore :D
Otkud ti to,
kad si ti zadnji put bila u Mostaru???
Frajeri su ko i svugdje ostalo u BiH, ima ruznih, lijepih, misicavih, debelih, itd...
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#10 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by Stari »

znam da to nije u sastavu moderatorskog kodexa- poslovnika ...ali kad vidim ovakve teme i absurdnost pitanja koja se postavljaju ... dodje mi da se pozalim sto se teme tipa "od kakvih se konja pravi zdrijepceva krv" na pravdi boga zatvaraju ...da na pravdi boga velim ...jer ovdje je zasigurno jos gora stvar ....ko je molim vas lijepa vidio o ovako necemu uopste raspravljati ?... nazgodniji , najsarmantiji, najpametniji, najsexipilniji su oduvjek bili Krajisnici iz sjeverozapadne bosne....i dame i gospodo ...prestanite pokretati teme ovako sasavog sadrzaja, lijepim vas bogom kumim, ....heej pa jos malo cemo raspravljati i o tome da li su 1+1 stvarno 3 ili je mozda nekako drugacije...

the


bjezite mi s takvim pitanjima...
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#11 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by ladyblue18 »

mima wrote:Prije se moze rec za hercegovke da su ufurane.......mada vise nisu kao nekad tako ufurane. Jako su pristupacne.....a muski posebno.
a ne znam, opet meni su hercegovke normalne, jest da su teske s naravi :D
User avatar
Ashrafieh
Posts: 419
Joined: 13/06/2008 16:09
Location: Cedrovi pod snijegom

#12 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by Ashrafieh »

Stari wrote:znam da to nije u sastavu moderatorskog kodexa- poslovnika ...ali kad vidim ovakve teme i absurdnost pitanja koja se postavljaju ... dodje mi da se pozalim sto se teme tipa "od kakvih se konja pravi zdrijepceva krv" na pravdi boga zatvaraju ...da na pravdi boga velim ...jer ovdje je zasigurno jos gora stvar ....ko je molim vas lijepa vidio o ovako necemu uopste raspravljati ?... nazgodniji , najsarmantiji, najpametniji, najsexipilniji su oduvjek bili Krajisnici iz sjeverozapadne bosne....i dame i gospodo ...prestanite pokretati teme ovako sasavog sadrzaja, lijepim vas bogom kumim, ....heej pa jos malo cemo raspravljati i o tome da li su 1+1 stvarno 3 ili je mozda nekako drugacije...

the


bjezite mi s takvim pitanjima...
Muškarci nemaju prava ulaziti u žensku avliju ... osim ako nisu uškopljeni

Image
*mima*

#13 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by *mima* »

ladyblue18 wrote:
mima wrote:Prije se moze rec za hercegovke da su ufurane.......mada vise nisu kao nekad tako ufurane. Jako su pristupacne.....a muski posebno.
a ne znam, opet meni su hercegovke normalne, jest da su teske s naravi :D

Ne kontam to..... normalne.... :?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#14 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by vjesticanametli »

mima wrote:
Dena wrote:Odoh ja po svoj seminarski :run:

:D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sjeti nas se na odbrani diplomskog :lol: :lol: :lol:
User avatar
Kurt_Kombajn
Posts: 686
Joined: 13/08/2004 07:55

#15 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by Kurt_Kombajn »

Ashrafieh wrote:Vidim da na forumu ima djevojaka koje sviraju singl ploče i pitam se da to nije možda zbog toga što misle
i djeluju previše lokalno. Ova tema ima za cilj doći do spoznaje gdje u BiH (ili da malo proširimo vidike -
ex YU) žive najbolji frajeri. Cure koje vole istraživačko novinarstvo i Ferijalni savez BiH (ex YU - upoznaj
domovinu da bi je više volio) su dobrodošle a molim muškarce da se suzdrže komentara osim ako nisu gay.
Svaka teza će biti gledana kao hipoteza koja traži empirijsku verifikaciju :wink:

Meni se čini da frajeri iz Mostara nemaju konkurenciju u BiH. Razlozi su brojni:

- Već u mladim godinama počinju skakati u Neretvu tako da se šire ramena, stvaraju pločice na stomaku,
dobija čvrsta guza i mišićave noge i ruke. Tjelesno su definitivno najbolje razvijeni u državi.

- Veliki broj sunčanih sati u godini se odražava na njihovoj koži pa su tokom cijele godine preplanuli kao
da svaki ima solarij u kući. Bljedunjavih nema.

- Raštika, blitva, špinat, brokoli ... trešnje, rezdelije, jagode ... i sve to neprskano iz vlastite avlije -
znanstvene studije su dokazale da se Hercegovci zdravije hrane što opet utiče na njihovu obdarenost
i fizičku spremnost.

- Muškaraca ispod 180 cm jednostavno nema. Ili zakržljale bacaju sa Veleža čim se rode u spartanskom
fazonu ili su neki posebni geni - ne zna se. Elem, kod njih siće nema.

- Jedini problem je što imaju malo neobičan akcent na koji se treba naviknuti ili, još bolje,
pustiti neka oči govore :D
-svi mostarci u mladim godinama pocinju skakati u neretvu?
-i svi se mostarci hrane iz vlastite avlije?

(to bi valjda znacilo da ostali jedu govna, sta li. ne jedu spinat i brokoli, pa nisu fizicki spremni, niti imaju velike kite)

-a sta se dogadja sa mostarcem koji promijeni mjesto stanovanja? hoce li mu se smanjiti kita?

oduvijek sam govorio da je statistika jako zajebana stvar. mozemo reci da su svi mostarci dobri frajeri. ili da su svi cigani lopovi, svi jevreji prevaranti, a svi crnci lijeni. a i ne moramo.

i btw., ne znam koliko je uopste kompliment reci za nekoga da je frajer. rijec dolazi iz njemackog jezika ("Freier"), i ne oznacava zgodnu i pozeljnu musku osobu, nego jednostavno nekoga ko koristi usluge prostitutki. na koji nacin je ova rijec kod nas dobila znacenje koje danas ima, boga dragog pitaj.
User avatar
Ashrafieh
Posts: 419
Joined: 13/06/2008 16:09
Location: Cedrovi pod snijegom

#16 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by Ashrafieh »

U našem jeziku riječ frajer ima drugačije značenje nego u njemačkom i prevodi se kao Halbstarker dok
je Freier korisnik usluga prostitutki.

Sa muškarcima ne diskutiram na ovoj temi 8)
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#17 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by vjesticanametli »

:roll: tackalahhhhh o cem vi :D onda malo popricajte i o rijeci KURVE jer je to u svabiji krivina i slozice vam se frajer i krivine :D
User avatar
bavka
Posts: 858
Joined: 31/03/2008 12:44
Location: somewhere...I belong!

#18 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by bavka »

vjesticanametli wrote::roll: tackalahhhhh o cem vi :D onda malo popricajte i o rijeci KURVE jer je to u svabiji krivina i slozice vam se frajer i krivine :D
jesi sigurna da je u svabiji? :D
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#19 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by Meshtar »

Nije ti svaku vjerovati, Ashrafieh.

Ima likova iz Mostara pored koji Quasimodo izgleda k'o Alen Delon...Josipa mi Broza.
*mima*

#20 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by *mima* »

Ashrafieh wrote:U našem jeziku riječ frajer ima drugačije značenje nego u njemačkom i prevodi se kao Halbstarker dok
je Freier korisnik usluga prostitutki.

Sa muškarcima ne diskutiram na ovoj temi 8)

Cijem nasem jeziku?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#21 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by vjesticanametli »

nisam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
bavka
Posts: 858
Joined: 31/03/2008 12:44
Location: somewhere...I belong!

#22 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by bavka »

vjesticanametli wrote:nisam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ok,herko :bih:
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#23 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by d2 »

braca, kako ti je maaaaaaaaaajka :mrgreen:
User avatar
bavka
Posts: 858
Joined: 31/03/2008 12:44
Location: somewhere...I belong!

#24 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by bavka »

d2 wrote:braca, kako ti je maaaaaaaaaajka :mrgreen:
braTa :D
User avatar
Citizen-X
Posts: 1533
Joined: 27/04/2007 13:42
Location: Niodaklevci, BlackField - Nidjezemska

#25 Re: Gdje žive najzgodniji frajeri u BiH (ex YU) ...?

Post by Citizen-X »

Ono sto ja kao pripadnik zakrzljalog, blijedog, muski nesposobnog itd. itd. :mrgreen: :evil: sjevernog bosanskog plemena :D mogu da potvrdim je da su mostarke kao pripadnice naseg bratskog hercegovackog plemena vatrene do daske :mrgreen:

E sad, gospodo, bitno je imati kvalitetnu svjecicu za paljenje, sto mentalnu sto intelektualnu sto fizicku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Post Reply