Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#2226 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Reisova »

Pa vam niko i nista ne valja.

Mislim da niste fer, niske ocjene davati jeftinijim hambašima. Meni ovdje treba biti omjer cijene i kvaliteta sto znaci hambaš do nekih 5,5 KM a ostalo je bezobrazluk. Tako moj favorit je Toto i Student, sve ostalo gore najvaljeni su preskupi a iskreno ne vrijede tih para.
newera86
Posts: 282
Joined: 11/12/2012 00:18

#2227 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by newera86 »

Reisova wrote: 16/04/2024 17:06 Pa vam niko i nista ne valja.

Mislim da niste fer, niske ocjene davati jeftinijim hambašima. Meni ovdje treba biti omjer cijene i kvaliteta sto znaci hambaš do nekih 5,5 KM a ostalo je bezobrazluk. Tako moj favorit je Toto i Student, sve ostalo gore najvaljeni su preskupi a iskreno ne vrijede tih para.
Mostarlic na mostarskom je nebo za Toto i Student a 5 kermasa.
User avatar
Qler
Posts: 23619
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2228 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Qler »

Merkator Socijalno. Ovi nisu normalni, sinoc nesto listam korpu, gledam, hamburgeri po 13KM, obicni.. pa jebo majku ko da od onih japanskih goveda ih prave, i to ih cobani tjeraju pravo iz japana do fast fooda... pa ih tu pripremaju... Bas vise seru ove hamburgerdzije...
User avatar
perfect_guy
Posts: 6510
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#2229 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by perfect_guy »

Haris033 wrote: 16/04/2024 16:32 Image

Juče sa ženom bio Mama Burgers (D.Malta).
Ambijent, usluga, čistoća (wc blista od čistoće), sve za 10 :izet:
Spicy i Veggie burger sa pomfritom…mmmmm :thumbup:
od čitavog sprata u SCC, jedino njima sanitarna inspekcija ne može naći zamjerku
AdzijaFace
Posts: 147
Joined: 13/06/2021 12:42

#2230 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by AdzijaFace »

Dakoko ex. Kokoda 5 kaemcica sasvim pristojan.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14668
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#2231 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by DaysleepeR »

Kad smo kod jeftinjaka, El Pollo Bjelave kod studentskih domova sasvim pristojan.
Pljeska i piletina isto odlični.
Jedina zamjerka je što je totalni old school, nema pomfrita kao prilog.
AdzijaFace
Posts: 147
Joined: 13/06/2021 12:42

#2232 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by AdzijaFace »

DaysleepeR wrote: 17/04/2024 14:07 Kad smo kod jeftinjaka, El Pollo Bjelave kod studentskih domova sasvim pristojan.
Pljeska i piletina isto odlični.
Jeste, odlican trovac. Ja tu mogu jesti samo kada sam dobro gladan ili napusen, jer je higijena nula bodEva.

Neki dan sam bacio burger jer mi se smucilo koliko je stavio majoneze. Zaneo se frajko stavio tri kasike, brat bratu.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14668
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#2233 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by DaysleepeR »

AdzijaFace wrote: 17/04/2024 14:25
DaysleepeR wrote: 17/04/2024 14:07 Kad smo kod jeftinjaka, El Pollo Bjelave kod studentskih domova sasvim pristojan.
Pljeska i piletina isto odlični.
Jeste, odlican trovac. Ja tu mogu jesti samo kada sam dobro gladan ili napusen, jer je higijena nula bodEva.

Neki dan sam bacio burger jer mi se smucilo koliko je stavio majoneze. Zaneo se frajko stavio tri kasike, brat bratu.
Ono što ih vadi je promet koji je luđački.
Nema se tu vremena šta pokvariti.
AdzijaFace
Posts: 147
Joined: 13/06/2021 12:42

#2234 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by AdzijaFace »

Ma nema se sta pokvariti, ne mislim na to. Vise higijena onog tamo sto prevrce hranu, a i ovog kada pomaze u pakovanju, gdje mi prvo naplati, pa onda dira hranu.

Mislim nisam stvarno gadljiv, ali mi izgleda kao jedan od losijh sa higijenske strane. Neko ko uzima godinama tu vjerovatno moze navesti vise detalja :D
User avatar
madesa
Posts: 4218
Joined: 26/07/2013 02:37

#2235 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by madesa »

AdzijaFace wrote: 17/04/2024 14:28 Ma nema se sta pokvariti, ne mislim na to. Vise higijena onog tamo sto prevrce hranu, a i ovog kada pomaze u pakovanju, gdje mi prvo naplati, pa onda dira hranu.

Mislim nisam stvarno gadljiv, ali mi izgleda kao jedan od losijh sa higijenske strane. Neko ko uzima godinama tu vjerovatno moze navesti vise detalja :D
recimo otrov radi to cesto, pare uzme vrati kusur i onda prevrce somun :D A nekad dobijes 10km natopljen ko somun :D
Post Reply