Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
MTV
Posts: 14340
Joined: 21/08/2013 19:39

#4026 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by MTV »

Otisao bi pravo u Domod.
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#4027 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by djama »

za 20 KM uopste ne bi razmisljao i pravac domod :)
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31533
Joined: 16/04/2011 18:46

#4028 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by skafiskafsnjak »

djama wrote:za 20 KM uopste ne bi razmisljao i pravac domod :)
Taman tako :thumbup:
User avatar
holowey
Posts: 8430
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#4029 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by holowey »

jos ako ima rajfajzen kreditnu dobije u domodu 20% popusta...
User avatar
valjuga
Posts: 2190
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#4030 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by valjuga »

Pacomoby
Hustel
Ili Univerzalno
Kod koga da kupim?
User avatar
MTV
Posts: 14340
Joined: 21/08/2013 19:39

#4031 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by MTV »

Sve su ti to piljare.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#4032 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by i agree »

Kod pacotija se nikad zajebo nisam a uzeo sam dva tri telefona,sa hustelom nemam iskustva a za univezalno sam cuo svasta.Ako nista gledaj da telefon bude fabricki zapakovan a ne otvoren.
User avatar
nivla
Posts: 4282
Joined: 12/01/2008 23:44

#4033 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by nivla »

valjuga wrote:Pacomoby
Hustel
Ili Univerzalno
Kod koga da kupim?
kod najpovoljnijeg od ovih
na listu mozes dodati i digitalcity, shop ciglane, fontele, ove iz bijeljine i banjaluke, veravlado,kam connecting

i moli se Bogu da se ne desi ikakav kvar koji nije softverski, jer garancija ne pokriva
Last edited by nivla on 12/04/2019 01:09, edited 1 time in total.
User avatar
crnivrag
Posts: 12921
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#4034 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by crnivrag »

I ja uvijek kupujem kod najpovoljnijeg, a zadnja 3 telefona sam kupio u Univerzalnom i evo trenutni Xperia Z5 me služi savršeno zadnje 3 godine.
User avatar
valjuga
Posts: 2190
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#4035 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by valjuga »

Ok,raja hvala na odgovorima.

Sutra odoh do Sarajeva da kupim lg g7 a Univerzalno je najpovoljniji,za sad.
Ma znam da su piljare,ali kod Ovlaštenog distributera je preko 1500KM a u piljarama oko 620 KM. :-)
LikeLike
Posts: 1932
Joined: 10/09/2013 15:59

#4036 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by LikeLike »

Jel ima neko iskustva sa profilom na OLX-u MOBITELI_NET?
User avatar
valjuga
Posts: 2190
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#4037 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by valjuga »

i agree wrote:Kod pacotija se nikad zajebo nisam a uzeo sam dva tri telefona,sa hustelom nemam iskustva a za univezalno sam cuo svasta.Ako nista gledaj da telefon bude fabricki zapakovan a ne otvoren.
Ev ja jučer kod Pacomoby kupio LG G7 i dvaput pitam jel dual sim,kaže jeste.
Jutros da ubacim karticu a ono single sim.
Sad najbolji dio,sutra moram vozit 60 km (Odgodit put i trošak sam sebi pravit) do njih da vidim šta i kako i hoćemo li to fino moć riješit .
User avatar
konektovan
Posts: 40528
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4038 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by konektovan »

valjuga wrote:
i agree wrote:Kod pacotija se nikad zajebo nisam a uzeo sam dva tri telefona,sa hustelom nemam iskustva a za univezalno sam cuo svasta.Ako nista gledaj da telefon bude fabricki zapakovan a ne otvoren.
Ev ja jučer kod Pacomoby kupio LG G7 i dvaput pitam jel dual sim,kaže jeste.
Jutros da ubacim karticu a ono single sim.
Sad najbolji dio,sutra moram vozit 60 km (Odgodit put i trošak sam sebi pravit) do njih da vidim šta i kako i hoćemo li to fino moć riješit .
Je li bilo nacina da provjeriš na licu mjesta??? Obicno na ambalazi/kutiji imaju podaci, tako da bez otvaranja mozes znati, a i mogao si odmah otvoriti cim si ga kupio i provjeriti da ustedis sebi?!
User avatar
valjuga
Posts: 2190
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#4039 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by valjuga »

konektovan wrote:
valjuga wrote:
i agree wrote:Kod pacotija se nikad zajebo nisam a uzeo sam dva tri telefona,sa hustelom nemam iskustva a za univezalno sam cuo svasta.Ako nista gledaj da telefon bude fabricki zapakovan a ne otvoren.
Ev ja jučer kod Pacomoby kupio LG G7 i dvaput pitam jel dual sim,kaže jeste.
Jutros da ubacim karticu a ono single sim.
Sad najbolji dio,sutra moram vozit 60 km (Odgodit put i trošak sam sebi pravit) do njih da vidim šta i kako i hoćemo li to fino moć riješit .
Je li bilo nacina da provjeriš na licu mjesta??? Obicno na ambalazi/kutiji imaju podaci, tako da bez otvaranja mozes znati, a i mogao si odmah otvoriti cim si ga kupio i provjeriti da ustedis sebi?!
Drug,mogao sam šta sam htio,al jebaji ga ako ćemo se varat oči na oči onda ga jebaji.Frajer zapakovao ubacio i garanciju u kutiju i sve to u kesu i ja sa kesom u auto i tek jutros iz auta izvadio mobitel.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#4040 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by i agree »

Pa jel ti pise na onom za karticu sim 1 a ispod micro sd -sim 2?Jesi probao tu drugu stavit gdje ide micro sd?
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#4041 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by zateznistub »

valjuga wrote: Drug,mogao sam šta sam htio,al jebaji ga ako ćemo se varat oči na oči onda ga jebaji.Frajer zapakovao ubacio i garanciju u kutiju i sve to u kesu i ja sa kesom u auto i tek jutros iz auta izvadio mobitel.
Ne mora značiti da je prevara, možda momak jednostavno nije znao šta prodaje. Ne bi bilo prvi put...
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#4042 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by i agree »

zateznistub wrote:
valjuga wrote: Drug,mogao sam šta sam htio,al jebaji ga ako ćemo se varat oči na oči onda ga jebaji.Frajer zapakovao ubacio i garanciju u kutiju i sve to u kesu i ja sa kesom u auto i tek jutros iz auta izvadio mobitel.
Ne mora značiti da je prevara, možda momak jednostavno nije znao šta prodaje. Ne bi bilo prvi put...
Mozda ne zna gdje stavit drugu karticu,evo mu video
User avatar
valjuga
Posts: 2190
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#4043 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by valjuga »

i agree wrote:Pa jel ti pise na onom za karticu sim 1 a ispod micro sd -sim 2?Jesi probao tu drugu stavit gdje ide micro sd?
Druže kad je dual sim imaš odmah na pakovanju 2 imei a,a ne jedan kao kod mene.
Nisam gledao ni ja a ni on i jebaji ga.Nije prevara ne vjerujem.
A glede ovoga da ne znam ubacit karticu ,neću ni komentarisat,jer sam 10 godina u servisu proveo.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#4044 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by i agree »

valjuga wrote:
i agree wrote:Pa jel ti pise na onom za karticu sim 1 a ispod micro sd -sim 2?Jesi probao tu drugu stavit gdje ide micro sd?
Druže kad je dual sim imaš odmah na pakovanju 2 imei a,a ne jedan kao kod mene.
Nisam gledao ni ja a ni on i jebaji ga.Nije prevara ne vjerujem.
A glede ovoga da ne znam ubacit karticu ,neću ni komentarisat,jer sam 10 godina u servisu proveo.
Za iskustvo nisam znao,kad nekome zelis pomoc prvo sto ti je na pameti je da to uradis ne razmisljajuci na iskustva da li posjeduje ili ne.Sa obzirom na ozbiljnost prodavaca nisam ocekivao takav amaterizam,tvrdit jedno a prodavat drugo,tolke godine u poslu...ali sta ces desi se svima.
Jesi ga zvao da mu to kazes?
I neka ovo tvoje iskustvo bude drugim lekcija,uvjek na licu mjesta probat pa tek onda izaci iz prodavnice.Ko ti garantuje bez obzira sto je zapakovan bio da radi?Fabricke greske,telefoni kupljeni namjerno sa felerom i slicno,jednostavno danas je takvo vrijeme,na licu mjesta isprobat.
Last edited by i agree on 14/04/2019 15:14, edited 1 time in total.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20519
Joined: 12/08/2013 12:51

#4045 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by insaneinthebrain »

jel ko kupovao od ovih :?

https://smartphones.olx.ba/
User avatar
valjuga
Posts: 2190
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#4046 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by valjuga »

i agree wrote:
valjuga wrote:
i agree wrote:Pa jel ti pise na onom za karticu sim 1 a ispod micro sd -sim 2?Jesi probao tu drugu stavit gdje ide micro sd?
Druže kad je dual sim imaš odmah na pakovanju 2 imei a,a ne jedan kao kod mene.
Nisam gledao ni ja a ni on i jebaji ga.Nije prevara ne vjerujem.
A glede ovoga da ne znam ubacit karticu ,neću ni komentarisat,jer sam 10 godina u servisu proveo.
Za iskustvo nisam znao,kad nekome zelis pomoc prvo sto ti je na pameti je da to uradis ne razmisljajuci na iskustva da li posjeduje ili ne.Sa obzirom na ozbiljnost prodavaca nisam ocekivao takav amaterizam,tvrdit jedno a prodavat drugo,tolke godine u poslu...ali sta ces desi se svima.
Jesi ga zvao da mu to kazes?
I neka ovo tvoje iskustvo bude drugim lekcija,uvjek na licu mjesta probat pa tek onda izaci iz prodavnice.Ko ti garantuje bez obzira sto je zapakovan bio da radi?Fabricke greske,telefoni kupljeni namjerno sa felerom i slicno,jednostavno danas je takvo vrijeme,na licu mjesta isprobat.
Ma jesam čuo sam se s njim,završićemo nešto,ali burazeru ja moram 100 stvari sutra posložit,otkazat put,iznajmit auto i otić u Sarajevo.
Slažem se i ja,od sad uvijek provjerit telefon itd...ja i kusur kad mi vraćaju ne gledam samo ga strpam u novčanik..jbg
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31533
Joined: 16/04/2011 18:46

#4047 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by skafiskafsnjak »

Sa OP na LG :D :D :D
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#4048 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by i agree »

valjuga wrote: Ma jesam čuo sam se s njim,završićemo nešto,ali burazeru ja moram 100 stvari sutra posložit,otkazat put,iznajmit auto i otić u Sarajevo.
Slažem se i ja,od sad uvijek provjerit telefon itd...ja i kusur kad mi vraćaju ne gledam samo ga strpam u novčanik..jbg
Pa sto to radis i trosis pare nek ti plati o svom trosku preko neke sluzbe ili se porezite po pola ako mu je puno dat 20km,mozda i manje,da ne dolazis dzaba,posaljes mu sutra taj on tebi kad mu stigne drugi.Tako bi uradio ja da se nalazim u takvoj situaciji e sad,nisu svi kao ja :D
Mozda kontas zajebo me jednom e nece drugi put odo dole :lol:
User avatar
valjuga
Posts: 2190
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#4049 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by valjuga »

skafiskafsnjak wrote:Sa OP na LG :D :D :D
:mrgreen:
Duga je to priča ,al dok izađe OP7 vidjećemo.
User avatar
valjuga
Posts: 2190
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#4050 Re: Gdje u Sarajevu kupiti mobitel?

Post by valjuga »

i agree wrote:
valjuga wrote: Ma jesam čuo sam se s njim,završićemo nešto,ali burazeru ja moram 100 stvari sutra posložit,otkazat put,iznajmit auto i otić u Sarajevo.
Slažem se i ja,od sad uvijek provjerit telefon itd...ja i kusur kad mi vraćaju ne gledam samo ga strpam u novčanik..jbg
Pa sto to radis i trosis pare nek ti plati o svom trosku preko neke sluzbe ili se porezite po pola ako mu je puno dat 20km,mozda i manje,da ne dolazis dzaba,posaljes mu sutra taj on tebi kad mu stigne drugi.Tako bi uradio ja da se nalazim u takvoj situaciji e sad,nisu svi kao ja :D
Mozda kontas zajebo me jednom e nece drugi put odo dole :lol:
Ja da sam zajebo stvar i da imam radnju,ja bi o svom trošku sjeo u auto i završio .Ali pošto nisam ja onda ... :mrgreen:
Post Reply