Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Suzie Q
Posts: 1342
Joined: 08/04/2010 10:54

#126 Re: Gdje u Sa......

Post by Suzie Q »

u četvrtak očekujem goste i voljela bih ih izvesti u neki restoran u Sarajevu gdje se može pojesti kvalitetna hrana a gdje ima i muzika, može i narodna nije problem samo da nije krkanluk. neko pismeno mjesto sa muzikom uglavnom. nadam se da ćete mi preporučiti nešto. hvala.
User avatar
Lion_Sa
Posts: 30
Joined: 18/02/2009 12:52

#127 Re: Gdje u Sa......

Post by Lion_Sa »

Pozz

Gdje se u Sarajevu mogu kupiti protivpozarni aparati?

Hvala
User avatar
BobRock28
Posts: 112
Joined: 07/02/2011 20:30

#128 Re: Gdje u Sa......

Post by BobRock28 »

to je to wrote:ima kupiti pamučnih (kvalitetnih) muških pidžama?
Extreme intimo, prekoputa parkuše
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#129 Re: Gdje u Sa......

Post by swirl »

Suzie Q wrote:u četvrtak očekujem goste i voljela bih ih izvesti u neki restoran u Sarajevu gdje se može pojesti kvalitetna hrana a gdje ima i muzika, može i narodna nije problem samo da nije krkanluk. neko pismeno mjesto sa muzikom uglavnom. nadam se da ćete mi preporučiti nešto. hvala.
Lights na Grbavici?
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#130 Re: Gdje u Sa......

Post by Alkos »

Suzie Q wrote:u četvrtak očekujem goste i voljela bih ih izvesti u neki restoran u Sarajevu gdje se može pojesti kvalitetna hrana a gdje ima i muzika, može i narodna nije problem samo da nije krkanluk. neko pismeno mjesto sa muzikom uglavnom. nadam se da ćete mi preporučiti nešto. hvala.
Cetvrtkom u Pivnici ex. Internet budu tamburasi, bude krcato i dobra, opustena atmosfera. Koliko sam zapazio kockastih glava nema, a hrana je koliko toliko ok. Ako ti je stalo da se gosti dobro provedu prije svega, onda obavezno idi tamo. Mislim da neces fulati!
Ako zelis neku mirniju varijantu, onda zaobidjite Pivnicu. :mrgreen:

PS - rezervisi mjesto odmah sutra, stvarno bude guzve, pa je tesko dobiti neki dobar stol. I reci obavezno da ti dolaze gosti iz inostranstva - gazdi €ojrici u glavi, a ti dobijas najbolji sto :mrgreen:
dr EROL
Posts: 2
Joined: 07/03/2011 15:26

#131 Re: Gdje u Sa......

Post by dr EROL »

Zna li neko gdje se u Sarajevu moze uraditi kvalitetan zlatotisak (ono sjajno na memorandumima, kutijicama, knjigama)
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#132 Re: Gdje u Sa......

Post by vjesticanametli »

Lion_Sa wrote:Pozz

Gdje se u Sarajevu mogu kupiti protivpozarni aparati?

Hvala
ima finih u haustorima :D
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#133 Re: Gdje u Sa......

Post by vjesticanametli »

sanabe wrote:
Suzie Q wrote:u četvrtak očekujem goste i voljela bih ih izvesti u neki restoran u Sarajevu gdje se može pojesti kvalitetna hrana a gdje ima i muzika, može i narodna nije problem samo da nije krkanluk. neko pismeno mjesto sa muzikom uglavnom. nadam se da ćete mi preporučiti nešto. hvala.

Kod Mese brate, u Image :D
:thumbup:
Suzie Q
Posts: 1342
Joined: 08/04/2010 10:54

#134 Re: Gdje u Sa......

Post by Suzie Q »

prije svega hvala svima na preporukama.

rezervirala sam uredno pivnicu po preporukama, ali.... :-) :-) :-)
pošto nisam iz Sa kao ni gosti koji su mi došli, otišli smo u jednu jedinu pivnicu koju znam - onu na Bistriku. i fulili naravno, a to sam skontala kada ni do 22.00h nisam ugledala tamburaše. večer nam nije propala jer nam je svejedno bilo super ali eto bilo bi dobro da vi koji znate gdje se šta nalazi ubacite malo više detalja za nas koji se slabije snalazimo :D
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#135 Re: Gdje u Sa......

Post by perfect_guy »

Suzie Q wrote:prije svega hvala svima na preporukama.

rezervirala sam uredno pivnicu po preporukama, ali.... :-) :-) :-)
pošto nisam iz Sa kao ni gosti koji su mi došli, otišli smo u jednu jedinu pivnicu koju znam - onu na Bistriku. i fulili naravno, a to sam skontala kada ni do 22.00h nisam ugledala tamburaše. večer nam nije propala jer nam je svejedno bilo super ali eto bilo bi dobro da vi koji znate gdje se šta nalazi ubacite malo više detalja za nas koji se slabije snalazimo :D
ova pivnica koja ti je preložena se nalazi na skenderiji, ako si imala priliku da čuješ za Bičakčića i the club, pivnica ti se nalazi nekih možda 30m niže glavnom cestom
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#136 Re: Gdje u Sa......

Post by MAN-lion's coach »

Lion_Sa wrote:Pozz

Gdje se u Sarajevu mogu kupiti protivpozarni aparati?

Hvala
Pastor BH,mislim da su u Vilsonovom.
Suzie Q
Posts: 1342
Joined: 08/04/2010 10:54

#137 Re: Gdje u Sa......

Post by Suzie Q »

perfect_guy wrote:
Suzie Q wrote:prije svega hvala svima na preporukama.

rezervirala sam uredno pivnicu po preporukama, ali.... :-) :-) :-)
pošto nisam iz Sa kao ni gosti koji su mi došli, otišli smo u jednu jedinu pivnicu koju znam - onu na Bistriku. i fulili naravno, a to sam skontala kada ni do 22.00h nisam ugledala tamburaše. večer nam nije propala jer nam je svejedno bilo super ali eto bilo bi dobro da vi koji znate gdje se šta nalazi ubacite malo više detalja za nas koji se slabije snalazimo :D
ova pivnica koja ti je preložena se nalazi na skenderiji, ako si imala priliku da čuješ za Bičakčića i the club, pivnica ti se nalazi nekih možda 30m niže glavnom cestom
Bičakčića znam a Club ne, ali sljedeći put neću napraviti ovakav propust sigurno! hvala
kusur
Posts: 341
Joined: 05/10/2007 16:00

#138 Re: Gdje u Sa......

Post by kusur »

gdje u Sa izvrsiti dekodiranje telefona Nokia N97 al da je neki ok majstor da sta ne zajebe i jel mi to moze uradit u nekom razumnom roku sta ja znam 15-30 minuta, i kolika je cijena?
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#139 Re: Gdje u Sa......

Post by Alkos »

Suzie Q wrote:prije svega hvala svima na preporukama.

rezervirala sam uredno pivnicu po preporukama, ali.... :-) :-) :-)
pošto nisam iz Sa kao ni gosti koji su mi došli, otišli smo u jednu jedinu pivnicu koju znam - onu na Bistriku. i fulili naravno, a to sam skontala kada ni do 22.00h nisam ugledala tamburaše. večer nam nije propala jer nam je svejedno bilo super ali eto bilo bi dobro da vi koji znate gdje se šta nalazi ubacite malo više detalja za nas koji se slabije snalazimo :D
E jbg! :( Bar da si pitala ili da si napomenula da se slabije snalazis, sve bih ti objasnio, nego vidim ne javljas se vise. AKo nista, drago mi je da vam je bilo lijepo i da vam noc nije propala.
Pivnica na koju sam ja mislio je bivsi Internet i ljudima je dovoljno spomenuti to i oni znaju o kojem se mjestu radi, nisam ni pomislio da treba objasnjavati gdje je to. Jbg! :)
User avatar
Lion_Sa
Posts: 30
Joined: 18/02/2009 12:52

#140 Re: Gdje u Sa......

Post by Lion_Sa »

MAN-lion's coach wrote:
Lion_Sa wrote:Pozz

Gdje se u Sarajevu mogu kupiti protivpozarni aparati?

Hvala
Pastor BH,mislim da su u Vilsonovom.
Ok,hvala!
User avatar
no_crnjak
Posts: 15306
Joined: 17/05/2009 17:42
Location: B block

#141 Re: Gdje u Sa......

Post by no_crnjak »

da ne bi planulo,pozovite granulo xD
soul_assassin
Posts: 90
Joined: 20/07/2009 17:04

#142 Re: Gdje u Sa......

Post by soul_assassin »

Pozdrav ljudi

veceras ima Univerzitetsko vece u Lukavici u dvorani Slavija u Istocnom Sarajevu (nema za njega tema pa valjda moze ovdje) pa me interesuje udaljenost od dvorane pa recimo do Skenderije..autom koliko treba ali puno bitnije pjeske koliko treba...hvala :sax:
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#143 Re: Gdje u Sa......

Post by poznanik »

soul_assassin wrote:Pozdrav ljudi

veceras ima Univerzitetsko vece u Lukavici u dvorani Slavija u Istocnom Sarajevu (nema za njega tema pa valjda moze ovdje) pa me interesuje udaljenost od dvorane pa recimo do Skenderije..autom koliko treba ali puno bitnije pjeske koliko treba...hvala :sax:
Imaš GRAS-ov bus, polazna stanica mu je sa Grbavice, u blizini "Elpi-Commerce", ali ne saobraća tako često... svega nekoliko puta dnevno. Pješke ti treba min. 1 sat u jednom pravcu.
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#144 Re: Gdje u Sa......

Post by because_of_you »

...povoljno kupiti sunčane naočale? Nisam do sada ih nosila, ali oči su mi postale preosjetljive na sunce...

Ne bih chineske od 5-10-20 km, a ne bih ni one od 150 :roll:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#145 Re: Gdje u Sa......

Post by respo »

to vidi po ovim radnjama ala oviesse sport life springfield i tako to znaci nesto izmedju kineza i armani gucci i tih fazona
SundanceKid
Posts: 1377
Joined: 26/01/2008 23:38

#146 Re: Gdje u Sa......

Post by SundanceKid »

Znal ko gdje ima kupit onu mutilicu/mikser za nes kafu, ali da je malo kvalitetnija?? Kupim u Robotu neku, nije ni 2KM kostala, radila malo i kraj...znal ko gdje ima kvalitetnijih, skupljih, boljih? :D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#147 Re: Gdje u Sa......

Post by respo »

preko puta ceke na cosku radiceve i titove tu ima tih karafeka za kafe cajeve fazone pa tu vidi pretpostavljam da su cijene zara ako nema tu onda moguce po drugim trznim centrima koji su malo bolje kvalitete od robota

robot dodje kao kineska roba iz trznog centra

edit
na cosku je knjizara pored knjizare ili cini mi se u sklopu uglavnom nemozes promasiti
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#148 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

Gdje u Sa mogu popraviti sonyev fotoaparat?
User avatar
clav
Posts: 848
Joined: 12/07/2008 23:38

#149 Re: Gdje u Sa......

Post by clav »

Ductus Holedocus wrote:Gdje u Sa mogu popraviti sonyev fotoaparat?
http://www.mobilmedia.ba/
frngla
Posts: 3225
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#150 Re: Gdje u Sa......

Post by frngla »

na dobrinji preko puta merkatora, kad se izadje iz trole na stanici kod merkatora vidjet ces sony servis, nemoguce za fuliti :)
Post Reply