gdje se šta nalazi u Tuzli?

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
User avatar
bosan
Posts: 1581
Joined: 15/05/2005 21:34

#326 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by bosan »

spreca wrote:
plain vanilla wrote:
spreca wrote:Preporucite dobrog Kardiologa u Tuzli....moze i prvatna prakasa ili npr UKC
Pa Kabil
Kod Kabila sam vec bio na servisu 2015 :lol: :lol: .....ali ipak da imam neki izbor ...izabrat cu dva i otici kod dvoice kardiologa i posle cu da vidim koliko se poklapaju u recenom....Kod kabila ima i Doktor Sevleta Avdic...mislim da jos gore radi....Hvala ti
Bio si kod Kabila kardiologa al nisi kod Kabila pekara :D :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#327 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by spreca »

bosan wrote:
Bio si kod Kabila kardiologa al nisi kod Kabila pekara :D :D
Uh kad sam ja jeo Kabilov somun...Kabil doktor nije ni znao da ce biti doktor :lol:
malocvijece
Posts: 1146
Joined: 24/07/2012 11:39

#328 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by malocvijece »

spreca wrote:
malocvijece wrote:Dr. Ramiz Hajrić Ordinacija Vita na Stupinama
Kardiolog?
Da. Internista kardiolog.
https://ordinacija-vitacor.business.site
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#329 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by spreca »

malocvijece wrote:
spreca wrote:
malocvijece wrote:Dr. Ramiz Hajrić Ordinacija Vita na Stupinama
Kardiolog?
Da. Internista kardiolog.
https://ordinacija-vitacor.business.site
Hvala ti :thumbup:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#330 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by spreca »

Imal ko kakvu info o Prim.dr.Ibrahim Terzić .....pozitivne ili negativne
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#331 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by Maraschino »

spreca wrote:Imal ko kakvu info o Prim.dr.Ibrahim Terzić .....pozitivne ili negativne
Sta da ti kazem, Terzic se prikljucio rahmetli Mericu koji je to sve osnovao i vodio. Jednom davno doveo punca kod njega na pregled i on mu konstatovao neku dijagnozu, terapiju i kontrolu. Kaze punac, ma on je budala ja nista ne osjecam ali eto. Nikada nista nije koristio niti se drzao terapije a na kontrolu nije isao. Sada ima 84 god.
...tako da, nije mi Terzic nesto. Kabil je bolji. Znao sam dosta starih kardiologa(Andjelic, Meric, Jerkic) a ove mladje, slabo.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#332 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by spreca »

Maraschino wrote:
spreca wrote:Imal ko kakvu info o Prim.dr.Ibrahim Terzić .....pozitivne ili negativne
Sta da ti kazem, Terzic se prikljucio rahmetli Mericu koji je to sve osnovao i vodio. Jednom davno doveo punca kod njega na pregled i on mu konstatovao neku dijagnozu, terapiju i kontrolu. Kaze punac, ma on je budala ja nista ne osjecam ali eto. Nikada nista nije koristio niti se drzao terapije a na kontrolu nije isao. Sada ima 84 god.
...tako da, nije mi Terzic nesto. Kabil je bolji. Znao sam dosta starih kardiologa(Andjelic, Meric, Jerkic) a ove mladje, slabo.
Kod Kabila sam bio i idem kod Kabila....ali je ponekad dobro cuti i neko drugo misljenje i to porediti....hFala :D
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#333 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by skvo »

Valja li Dr. Elmir Jahić?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#334 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by spreca »

skvo wrote:Valja li Dr. Elmir Jahić?
jel taj na UKC?
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#335 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by skvo »

I na UKC i privatno. Nacelnik valjda. Pisali su skoro o njemu, nesto je uspio...de guglaj, mene Sejfo za oko štipa :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#336 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by spreca »

skvo wrote:I na UKC i privatno. Nacelnik valjda. Pisali su skoro o njemu, nesto je uspio...de guglaj, mene Sejfo za oko štipa :D
ok :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#337 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by spreca »

Nema nista o privatnoj praksi...kakav je taj Hajric na stupinama https://ordinacija-vitacor.business.site/
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#338 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by skvo »

http://drelmirjahic.ba/

Kako nema, bem mu trunje... imaš sreće ode Sejfo :D Ovaj je isto na Stupinama C2, a Hajrić je u aneksu B10. Neko gore reče da je dobar.

Dedera, posjeti ti obojicu. Usput ti je, imaš jos dva mišljenja, pa nam ispričaj :)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#339 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by spreca »

skvo wrote:http://drelmirjahic.ba/

Kako nema, bem mu trunje... imaš sreće ode Sejfo :D Ovaj je isto na Stupinama C2, a Hajrić je u aneksu B10. Neko gore reče da je dobar.

Dedera, posjeti ti obojicu. Usput ti je, imaš jos dva mišljenja, pa nam ispričaj :)
Izgleda da cu ja ipak kod Terzica.....razgovarao sam sa ljudima koji su bili kod njega...ova dvoica su ti tu blizu, raspitaj se malo pa mi javi :D
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#340 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by skvo »

Ma nije frka, ako treba i na pregled ću otići :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#341 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by spreca »

skvo wrote:Ma nije frka, ako treba i na pregled ću otići :D
Terzic vise ne radi na Klinici za srce...napustio ima vise od mjeseca...bar takvu sam dobio info od njih...neznaju dali radi i gdje radi...znaci ostaju mi ova dvoica na stupinama....ti idi kos jednog ja cu kod drugog pa cemo onda na kafu i da remiziramo posjetu :lol: :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#342 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by plain vanilla »

spreca wrote:
skvo wrote:Ma nije frka, ako treba i na pregled ću otići :D
Terzic vise ne radi na Klinici za srce...napustio ima vise od mjeseca...bar takvu sam dobio info od njih...neznaju dali radi i gdje radi...znaci ostaju mi ova dvoica na stupinama....ti idi kos jednog ja cu kod drugog pa cemo onda na kafu i da remiziramo posjetu :lol: :lol:
Ja sam nekad davno bila kod Jelkica, dok je radio na UKC. Taj mi je covjek ostao u tako lijepoj uspomeni. Iako sam dosla regularno, znaci bez stele i para, bas mi se posvetio. Mislim da je pregled trajao skoro sat. I vidio on ja nervozna, pa sve polako, svaki nalaz je prostudirao.
Ne znam radi li on jos uvijek negdje.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#343 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by spreca »

plain vanilla wrote:
spreca wrote:
skvo wrote:Ma nije frka, ako treba i na pregled ću otići :D
Terzic vise ne radi na Klinici za srce...napustio ima vise od mjeseca...bar takvu sam dobio info od njih...neznaju dali radi i gdje radi...znaci ostaju mi ova dvoica na stupinama....ti idi kos jednog ja cu kod drugog pa cemo onda na kafu i da remiziramo posjetu :lol: :lol:
Ja sam nekad davno bila kod Jelkica, dok je radio na UKC. Taj mi je covjek ostao u tako lijepoj uspomeni. Iako sam dosla regularno, znaci bez stele i para, bas mi se posvetio. Mislim da je pregled trajao skoro sat. I vidio on ja nervozna, pa sve polako, svaki nalaz je prostudirao.
Ne znam radi li on jos uvijek negdje.
Ako mislimo na istog Jelikica (Muhamed) onda on je cini mi se sada ima preko 80 godina?
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#344 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by plain vanilla »

Pa noguce, ja sam vrlo mlada :mrgreen: bila kod njega. Ali eto, samo njega znam.
Ako cujem gdje je Terzic, javim ti.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#345 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by spreca »

plain vanilla wrote:Pa noguce, ja sam vrlo mlada :mrgreen: bila kod njega. Ali eto, samo njega znam.
Ako cujem gdje je Terzic, javim ti.
Jelkic je nekada dok je bio dolazio u Kalesijsku Ambunatu za vrijeme Yu i sa mojim rahmetli bratom su bili dobri jarani i narod ga je hvalio kao dobrog i svjesnog doktora......pa svi smo mi mladi, dok znamo haman sve doktore :lol: ....Terzic je napustio i kao da je na nekom bolovanju...neznam o kakvom je bolovanju rijec ako je napustio :? ....ja se za ovo par dana moram odluciti jer evo 10 dana kako sam dosao a nista nisam uradio
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#346 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by plain vanilla »

spreca wrote:
plain vanilla wrote:Pa noguce, ja sam vrlo mlada :mrgreen: bila kod njega. Ali eto, samo njega znam.
Ako cujem gdje je Terzic, javim ti.
Jelkic je nekada dok je bio dolazio u Kalesijsku Ambunatu za vrijeme Yu i sa mojim rahmetli bratom su bili dobri jarani i narod ga je hvalio kao dobrog i svjesnog doktora......pa svi smo mi mladi, dok znamo haman sve doktore :lol: ....Terzic je napustio i kao da je na nekom bolovanju...neznam o kakvom je bolovanju rijec ako je napustio :? ....ja se za ovo par dana moram odluciti jer evo 10 dana kako sam dosao a nista nisam uradio
Ma nisam sad vrlo mlada :lol: nego bila mlada kod Jelkica :mrgreen:

Ovim sad doktorima nesto ne vjerujem. Onog u drzavnom ne mozes ubijediti da si bolestan, a privatnika da si zdrav :lol:
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#347 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by skvo »

spreca wrote:
skvo wrote:Ma nije frka, ako treba i na pregled ću otići :D
Terzic vise ne radi na Klinici za srce...napustio ima vise od mjeseca...bar takvu sam dobio info od njih...neznaju dali radi i gdje radi...znaci ostaju mi ova dvoica na stupinama....ti idi kos jednog ja cu kod drugog pa cemo onda na kafu i da remiziramo posjetu :lol: :lol:
Kafa škodi srcu :D

10 dana si tu i još se premišljaš, k'o mlada? Nije tebi ništa, zezaš se sa nama :D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#348 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by Maraschino »

spreca wrote:
plain vanilla wrote:Pa noguce, ja sam vrlo mlada :mrgreen: bila kod njega. Ali eto, samo njega znam.
Ako cujem gdje je Terzic, javim ti.
Jelkic je nekada dok je bio dolazio u Kalesijsku Ambunatu za vrijeme Yu i sa mojim rahmetli bratom su bili dobri jarani i narod ga je hvalio kao dobrog i svjesnog doktora......pa svi smo mi mladi, dok znamo haman sve doktore :lol: ....Terzic je napustio i kao da je na nekom bolovanju...neznam o kakvom je bolovanju rijec ako je napustio :? ....ja se za ovo par dana moram odluciti jer evo 10 dana kako sam dosao a nista nisam uradio
Jelkic je Zvornicanin. Pocetkom rata dosao na UKC. Taj lijeci rijecima. Fin, tih, strucan, ljubazan, blag...Nekada sam bio njegov pacijent.

Ko je poznavao dr. Andjelica(mislim da je pokojni), tesko da ce naci boljeg kardiologa. Od njega su svi ovi nabrojani ucili.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#349 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by plain vanilla »

Za Andjelica znam iz price. Pravi doktor, strucnjak, covjek.
Moj otac je uzalud 'hodao po doktorima', sve nista mu nije. Andjelic cim ga je vidio shvatio da nesto nije u redu. Nazalost, vec prekasno.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#350 Re: gdje se šta nalazi u Tuzli?

Post by spreca »

plain vanilla wrote:
spreca wrote:
plain vanilla wrote:Pa noguce, ja sam vrlo mlada :mrgreen: bila kod njega. Ali eto, samo njega znam.
Ako cujem gdje je Terzic, javim ti.
Jelkic je nekada dok je bio dolazio u Kalesijsku Ambunatu za vrijeme Yu i sa mojim rahmetli bratom su bili dobri jarani i narod ga je hvalio kao dobrog i svjesnog doktora......pa svi smo mi mladi, dok znamo haman sve doktore :lol: ....Terzic je napustio i kao da je na nekom bolovanju...neznam o kakvom je bolovanju rijec ako je napustio :? ....ja se za ovo par dana moram odluciti jer evo 10 dana kako sam dosao a nista nisam uradio
Ma nisam sad vrlo mlada :lol: nego bila mlada kod Jelkica :mrgreen:

Ovim sad doktorima nesto ne vjerujem. Onog u drzavnom ne mozes ubijediti da si bolestan, a privatnika da si zdrav :lol:
:thumbup: :lol: :lol: ......ih Jelkic "lopuza" da mu bi samo da mlade pregleda :oops: :lol:
Post Reply