Gdje se kod MUPa Marindvor prodaju taksene marke?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
TouringBiker
Posts: 1271
Joined: 03/04/2013 21:52
Grijem se na: Struju

#1 Gdje se kod MUPa Marindvor prodaju taksene marke?

Post by TouringBiker »

Treba da predam jedan zahtjev (izgubio saobraćajnu) u MUP-u Općine Centar na Marindvoru, rekli su mi da kad oglasim u Službenom listu da će mi trebati 8 KM takse. S obzirom da su redovi nenormalni, da ne čekam dva puta, volio bi kupiti unaprijed - gdje se kupuju kod MUP-a?
adv.K
Posts: 220
Joined: 08/05/2012 19:45

#2 Re: Gdje se kod MUPa Marindvor prodaju taksene marke?

Post by adv.K »

TouringBiker wrote: 21/09/2021 10:59 Treba da predam jedan zahtjev (izgubio saobraćajnu) u MUP-u Općine Centar na Marindvoru, rekli su mi da kad oglasim u Službenom listu da će mi trebati 8 KM takse. S obzirom da su redovi nenormalni, da ne čekam dva puta, volio bi kupiti unaprijed - gdje se kupuju kod MUP-a?
Nije baš pored PS Centar, ali možes kupiti administrativne taksene markice u Općini Centar, prije ulaza u šalter salu ili na trafici kod McDonaldsa u Titovoj. Samo pazi - trebaš administrativnu, a ne sudsku taksu (slično izgledaju)
TouringBiker
Posts: 1271
Joined: 03/04/2013 21:52
Grijem se na: Struju

#3 Re: Gdje se kod MUPa Marindvor prodaju taksene marke?

Post by TouringBiker »

adv.K wrote: 21/09/2021 11:57
TouringBiker wrote: 21/09/2021 10:59 Treba da predam jedan zahtjev (izgubio saobraćajnu) u MUP-u Općine Centar na Marindvoru, rekli su mi da kad oglasim u Službenom listu da će mi trebati 8 KM takse. S obzirom da su redovi nenormalni, da ne čekam dva puta, volio bi kupiti unaprijed - gdje se kupuju kod MUP-a?
Nije baš pored PS Centar, ali možes kupiti administrativne taksene markice u Općini Centar, prije ulaza u šalter salu ili na trafici kod McDonaldsa u Titovoj. Samo pazi - trebaš administrativnu, a ne sudsku taksu (slično izgledaju)
Hvala!
Post Reply