Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#51 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by Leopold_IV »

Probao sam i terene u hotelu Brass (bili su na nekom od e-kupona) i ambijent je sminkerski, ali tereni su losi. Previse pjeska na terenu br.1, ograda niska pa loptice letaju a teren 2 je neigriv jer je pocelo i nekakvo raslinje po njemu uspjevati tako da ne preporucujem.

Najkvalitetniji tereni u gradu su na Tenis Centru Stup (ali nisu jeftini jer ne nocni sat tenisa 16,00 KM).
Ovaj teniski centar ima tuseve, svlacionicu, odlicnu terasu i sto je najbolje ligu za rekreativce tako da se uvijek moze naci protivnik po mjeri ukoliko nekome dosadi uvijek igrati s istom osobom.
www.tcs.ba

Ni na Lavu (kod groblja, kod zetre) nisu losi tereni samo je tesko uhvatiti termin.
alkimia
Posts: 43
Joined: 30/07/2013 22:03

#52 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by alkimia »

neki danzvao Borisa i kaze nema vise terena na Rimskom Mostu,poslije toga cuo od raje da je onaj ludi gazda hotela preko sljake stavio tepih i da se igra fudbal i otako momku da vodi tenis ?!?! :shock: sta ti je taj nas ciganluk balkanski,momak mu sredi vrhunski one terene (prije toga propadali) nije mogao biti ljubazniji (predobro igra tenis pa je htjeo i uvijek dati savjet) i dodje budala i to sve razvali :-x
DIF354
Posts: 39
Joined: 14/01/2014 20:41

#53 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by DIF354 »

Za rekreativce i početnike ,gdje vas niko neće gledati i gdje se možete opustiti maksimalno,po meni je najbolji teren u Topliku iznad onog restorana-ribnjaka ''Toplik'' (Istočno Sarajevo).
Ko ima bicikl odlična je fora iz Sarajeva provozati se do tamo.Hladovina ,teren tik uz rijeku, nema nikog okolo da vas gleda,seoski ambient ,fino sređeno .
Za cijenu ne znam,ja sam igrao džabe ali znam da čim počne sezona svi termini su rezervisani.
Do sada je bio jedan teren,a čuo sam da će se praviti još jedan.
Najbolje od svega što je tu odmah izvor pitke vode,pa je merak još veći piti nehlorisanu vodu uz sport.

Ne mogu nigdje na netu da nađem kontakt neki :P ...

Zaboravih reći,podloga je ona crvena,šljaka valjda ne razumijem se....
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#54 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by Leopold_IV »

DIF354 wrote:Za rekreativce i početnike ,gdje vas niko neće gledati i gdje se možete opustiti maksimalno,po meni je najbolji teren u Topliku iznad onog restorana-ribnjaka ''Toplik'' (Istočno Sarajevo).
Ko ima bicikl odlična je fora iz Sarajeva provozati se do tamo.Hladovina ,teren tik uz rijeku, nema nikog okolo da vas gleda,seoski ambient ,fino sređeno .
Za cijenu ne znam,ja sam igrao džabe ali znam da čim počne sezona svi termini su rezervisani.
Do sada je bio jedan teren,a čuo sam da će se praviti još jedan.
Najbolje od svega što je tu odmah izvor pitke vode,pa je merak još veći piti nehlorisanu vodu uz sport.

Ne mogu nigdje na netu da nađem kontakt neki :P ...

Zaboravih reći,podloga je ona crvena,šljaka valjda ne razumijem se....
Nisam igrao tamo ali cu obavezno potraziti, itekako mi se svidja opisani ambijent.
DIF354
Posts: 39
Joined: 14/01/2014 20:41

#55 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by DIF354 »

Ima mostić da se pređe preko rijeke i tu je teren odmah uz rijeku .Okolo nema naselja pa je ono baš mirno.Šteta što nema slika na netu
tutku
Posts: 1348
Joined: 18/06/2011 12:10

#56 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by tutku »

Ima li neko broj tog terena u Lukavici?? Neki dan igrao u Brassu na stupu, teren katastrofalan, ono je stvarno sramota
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#57 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by Bodkin »

Ja sam uvijek igrao u hotelu delminium
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#58 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by Leopold_IV »

tutku wrote:Ima li neko broj tog terena u Lukavici?? Neki dan igrao u Brassu na stupu, teren katastrofalan, ono je stvarno sramota
nije da vas nisam upozorio :-)
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#59 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by Daryl Dixon »

Može li neko napisati koje su cijene termina u Zetri i na Atletskom, dnevni, nocni termini, da li se dobiju reketi ili se iznajmljuju? Hvala. :thumbup:
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#60 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by Leopold_IV »

Daryl Dixon wrote:Može li neko napisati koje su cijene termina u Zetri i na Atletskom, dnevni, nocni termini, da li se dobiju reketi ili se iznajmljuju? Hvala. :thumbup:
Tereni na Atletskom Centru ne rade.
Na Lavu (pretpostavljam da si na te terene mislio pod Zetra) je 15 KM dnevni a 18 KM nocni termin.
User avatar
oldtajmer
Posts: 5018
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#61 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by oldtajmer »

ima neki teniski teren ma mojmilu,vidim da raja igra,pa eto ako nekoga zanima neka provjeri
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#62 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by Leopold_IV »

oldtajmer wrote:ima neki teniski teren ma mojmilu,vidim da raja igra,pa eto ako nekoga zanima neka provjeri
Ima, umjetna trava (na kvarcnom pijesku) ali je teško naći termin pošto je jedan teren i još imaju i nogometne treninge na njemu.
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#63 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by necko_hz »

Kad ćemo tenisa druže ? :mrgreen:

Čujem, vraćaš se u formu. :thumbup:
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#64 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by gnjev »

Imate novi teren u kampu Oaza na Ilidzi . I novootvoreni restoran tik uz teren . Ne znam za cijene al nije za fukaru jer ganjaju taj neki prestiz
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#65 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by Leopold_IV »

Samo kratki izvještaj da su Una tereni u kampusu u groznom stanju te ih ne preporučujem nikome.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#66 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by Daryl Dixon »

Leopold_IV wrote:Samo kratki izvještaj da su Una tereni u kampusu u groznom stanju te ih ne preporučujem nikome.
Hvala na informaciji, bas sam jucer prolazio pored Une kontam trebao bih za vikend svratiti kad ti pises ovo. Nista do Zetre cu morati jedan dan, je li oni daju svoje rekete, iznajmljuju ili? Pozz :thumbup:
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#67 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by necko_hz »

Na Stupu je daleko najbolje fakat. Od terena do cjelokupnih uslova, kao i samog ugođaja. :thumbup:

http://tcs.ba/
User avatar
konektovan
Posts: 40590
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#68 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by konektovan »

necko_hz wrote:Na Stupu je daleko najbolje fakat. Od terena do cjelokupnih uslova, kao i samog ugođaja. :thumbup:

http://tcs.ba/
Kakve su cijene????? :mrgreen:
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#69 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by necko_hz »

Mislim da je dnevni 12KM - 1h, a noćni 14. Ima cjenovnik na stranici u svakom slučaju. :thumbup:
User avatar
konektovan
Posts: 40590
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#70 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by konektovan »

necko_hz wrote:Mislim da je dnevni 12KM - 1h, a noćni 14. Ima cjenovnik na stranici u svakom slučaju. :thumbup:
Cijene su ok. Jesi li upoznat ima li guzve, tj. mora li se najaviti/rezervísati termin ???
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#71 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by necko_hz »

Gužve uvijek ima. Moraš rezervisati.
User avatar
NeKi_LiK
Posts: 946
Joined: 05/09/2002 00:00

#72 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by NeKi_LiK »

Već dva mjeseca su aktivni novoizgrađeni tereni kod studentskih domova u Neđarićima. Čini mi se da je TK Bosna vlasnik. Nema svlačionice/tuševe ali su tereni novi i u dobrom stanju. Cijena 9-10 KM sat.
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#73 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by Leopold_IV »

NeKi_LiK wrote:Već dva mjeseca su aktivni novoizgrađeni tereni kod studentskih domova u Neđarićima. Čini mi se da je TK Bosna vlasnik. Nema svlačionice/tuševe ali su tereni novi i u dobrom stanju. Cijena 9-10 KM sat.
Imaju li balon?
User avatar
NeKi_LiK
Posts: 946
Joined: 05/09/2002 00:00

#74 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by NeKi_LiK »

Leopold_IV wrote:
NeKi_LiK wrote:Već dva mjeseca su aktivni novoizgrađeni tereni kod studentskih domova u Neđarićima. Čini mi se da je TK Bosna vlasnik. Nema svlačionice/tuševe ali su tereni novi i u dobrom stanju. Cijena 9-10 KM sat.
Imaju li balon?
Nemaju, trenutno je najpovoljnije sa balonom u RS-u prema Kula restoranu... 20KM sat sa, za BH uslove, odličnim balonom, osvjetljenjem i grijanjem...
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#75 Re: Gdje rekrativno igrati tenis u Sarajevu i okolini?

Post by Reisova »

Leopold_IV wrote:
NeKi_LiK wrote:Već dva mjeseca su aktivni novoizgrađeni tereni kod studentskih domova u Neđarićima. Čini mi se da je TK Bosna vlasnik. Nema svlačionice/tuševe ali su tereni novi i u dobrom stanju. Cijena 9-10 KM sat.
Imaju li balon?
Tereni na Deliminiumu (Stup) su odlični. Šljaka, ali pravo dobro pripremljena ispod dobra tvrda podloga i za razliku od Lava ravna :D Njihov jedini problem je jer relatino kasno krenu radi svoje drenaže i stvarno kada se aktiviraju svaka čast. Cijena je godinama 10 KM a ima ispred hotela super bašta.
Post Reply