Gdje putujete, kako vam je bilo?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#3226 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by mousstapha »

Ma valja postavljaj jos :D
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#3227 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by alibaba_i_30_godina »

parappa wrote:mogu li u sarajevu rentati auto i sa njim na kosovo i nazad?
Pa trebalo bi da možeš, neće te niko pitati gdje ćeš sve ići s autom. Za svaki slučaj provjeri sa agencijom. Vodi računa da ti daju zeleni karton.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5349
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3228 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by Slo Burner »

Tura Milano, Torino, sljdecih nekoliko dana, imate li kakvih zanimljivi prijedloga ?
User avatar
Laertes
Posts: 4252
Joined: 08/01/2015 18:25

#3229 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by Laertes »

Slo Burner wrote:Tura Milano, Torino, sljdecih nekoliko dana, imate li kakvih zanimljivi prijedloga ?
Stadion Juventusa, utorak, 20.45 :mrgreen:
Gandra_1
Posts: 622
Joined: 10/05/2013 10:03

#3230 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by Gandra_1 »

alibaba_i_30_godina wrote:
parappa wrote:mogu li u sarajevu rentati auto i sa njim na kosovo i nazad?
Pa trebalo bi da možeš, neće te niko pitati gdje ćeš sve ići s autom. Za svaki slučaj provjeri sa agencijom. Vodi računa da ti daju zeleni karton.
Za Kosovo ne vrijedi zeleni karton, vec se isti mora posebno platiti kod njih na granici nekih 15 eura ja mislim...
User avatar
Vitezanin
Posts: 3785
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#3231 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by Vitezanin »

Ne znam koliko moje iskustvo može pomoći, ali prošli mjesec sam vozio na Kosovo rentanim autom (doduše, rentano je u Makedoniji) i na granici nisam ništa platio. Zeleni karton koji smo dobili u Makedoniji je vrijedio.

Jedini problem jeste činjenica da mi Kosovo nismo priznali pa ne znam kako tretiraju auta s bosanskim tablicama.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#3232 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by beni-bu-man »

Ja koliko znam za Kosovo ti treba viza ako si drzavljanin BiH
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#3233 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by alibaba_i_30_godina »

beni-bu-man wrote:Ja koliko znam za Kosovo ti treba viza ako si drzavljanin BiH
Ovo je tačno.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5349
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3234 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by Slo Burner »

Laertes wrote:
Slo Burner wrote:Tura Milano, Torino, sljdecih nekoliko dana, imate li kakvih zanimljivi prijedloga ?
Stadion Juventusa, utorak, 20.45 :mrgreen:
Svakako :D, no ispade problem sa kartom, danas mi vracaju novac , ponistena rezervacija preko ticket one? Sta da rOOOdim :D
User avatar
Laertes
Posts: 4252
Joined: 08/01/2015 18:25

#3235 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by Laertes »

Slo Burner wrote:
Laertes wrote:
Slo Burner wrote:Tura Milano, Torino, sljdecih nekoliko dana, imate li kakvih zanimljivi prijedloga ?
Stadion Juventusa, utorak, 20.45 :mrgreen:
Svakako :D, no ispade problem sa kartom, danas mi vracaju novac , ponistena rezervacija preko ticket one? Sta da rOOOdim :D
Čuj poništena? Zašto?
User avatar
Slo Burner
Posts: 5349
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3236 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by Slo Burner »

Pojma nemam, evo sad pokusavam kupiti preko ticket one, ali ne mogu da formular popunim, majku mu, ne prolazi mi fiscal code
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3237 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by Edin H. »

Slo Burner wrote:Pojma nemam, evo sad pokusavam kupiti preko ticket one, ali ne mogu da formular popunim, majku mu, ne prolazi mi fiscal code
Prodje li?
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#3238 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by zlo zlo »

Laertes wrote:
Slo Burner wrote:Tura Milano, Torino, sljdecih nekoliko dana, imate li kakvih zanimljivi prijedloga ?
Stadion Juventusa, utorak, 20.45 :mrgreen:
ocu i ja :D
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#3239 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by iceman ze »

Ma Kipar beton, ko hoce odmor bez zavrtanja ruku i novcanika, ubodete Wizz air iz Bg za Larnaku, i udri po ostrvu, imali su plave zastavice za cistocu mora, jedino je avg too hot...ostali mjeseci ok...:)
User avatar
Slo Burner
Posts: 5349
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3240 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by Slo Burner »

Edin H. wrote:
Slo Burner wrote:Pojma nemam, evo sad pokusavam kupiti preko ticket one, ali ne mogu da formular popunim, majku mu, ne prolazi mi fiscal code
Prodje li?
Rjeseno, vidimo se
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#3241 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by stakasa »

Slo Burner wrote:Tura Milano, Torino, sljdecih nekoliko dana, imate li kakvih zanimljivi prijedloga ?
U Milanu strogi centar, Duomo, galerija Emanuele Vittoro ili kako se vec zove, obidi San Siro i bjezi u Torino. Puno bolji grad
User avatar
apsidejzi
Posts: 8237
Joined: 25/05/2013 23:49

#3242 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by apsidejzi »

Kako najbolje provesti 6 sata u Pragu na ljeto sa porodicom? Ponuda je bogata tako da ne znam sta prije odabrati.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3243 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by sumirprimus »

apsidejzi wrote:Kako najbolje provesti 6 sata u Pragu na ljeto sa porodicom? Ponuda je bogata tako da ne znam sta prije odabrati.
bjez u centar stari grad i neces nista profulat :D
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#3244 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by stakasa »

apsidejzi wrote:Kako najbolje provesti 6 sata u Pragu na ljeto sa porodicom? Ponuda je bogata tako da ne znam sta prije odabrati.
Drzi se centra i lutajte okolo, ponuda je prebogata, zamantace vam se. Planiranje ce vas samo isfrustrirat. Premalo je to vremena
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3245 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by sumirprimus »

biJo sam u zivnicama bilo mi je estra.
User avatar
parappa
Posts: 3302
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#3246 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by parappa »

sumirprimus wrote:biJo sam u zivnicama bilo mi je estra.
a mogao si i u banovice svratiti... #hadzomoj
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#3247 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by exliberal-ex »

Pitanje za amerikance...Miami i Key West...nesto gledam na par dana da skoknem juzno i imam nesto zelju da odem do Key West...dali se isplati...Miami jel destinacija vrijedna stajanja ili ne (posto bi tu sletio)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3248 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by moonca »

HM , Miami- bila sam jednom.. tak , licno nisam odusevljena - arhitektura je zanimiljiva ,vjerujem ... plazu nisam obilazila ..inace gdje je interesantno je South Beach... da ces vidjeti puno zgodnih djevojaka i muskaraca . ne u ovo doba godine .. :-D
Key Weat nisam bila -ah ... stare kuce, dosta gay -eva zive , kako sam cula nista posebno - no ja zivim na jugu.. tako da mi ta mjesta nisu interesantna...Nije sezona, sto znaci da i nema puno naroda/turista--

... sve u svemu, jako je toplo i sparno za setnju tokom dana .... barem meni....
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#3249 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by exliberal-ex »

moonca wrote:HM , Miami- bila sam jednom.. tak , licno nisam odusevljena - arhitektura je zanimiljiva ,vjerujem ... plazu nisam obilazila ..inace gdje je interesantno je South Beach... da ces vidjeti puno zgodnih djevojaka i muskaraca . ne u ovo doba godine .. :-D
Key Weat nisam bila -ah ... stare kuce, dosta gay -eva zive , kako sam cula nista posebno - no ja zivim na jugu.. tako da mi ta mjesta nisu interesantna...Nije sezona, sto znaci da i nema puno naroda/turista--

... sve u svemu, jako je toplo i sparno za setnju tokom dana .... barem meni....
Cuo sam da je jako toplo i sparno...neznam nesto bi.volip vidjet sea way....jeftinije mi je letit na bahame al tamo mi se nesto neide...bio sam vec
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3250 Re: Gdje putujete, kako vam je bilo?

Post by moonca »

exliberal-ex wrote:
moonca wrote:HM , Miami- bila sam jednom.. tak , licno nisam odusevljena - arhitektura je zanimiljiva ,vjerujem ... plazu nisam obilazila ..inace gdje je interesantno je South Beach... da ces vidjeti puno zgodnih djevojaka i muskaraca . ne u ovo doba godine .. :-D
Key Weat nisam bila -ah ... stare kuce, dosta gay -eva zive , kako sam cula nista posebno - no ja zivim na jugu.. tako da mi ta mjesta nisu interesantna...Nije sezona, sto znaci da i nema puno naroda/turista--

... sve u svemu, jako je toplo i sparno za setnju tokom dana .... barem meni....
Cuo sam da je jako toplo i sparno...neznam nesto bi.volip vidjet sea way....jeftinije mi je letit na bahame al tamo mi se nesto neide...bio sam vec
Ako nisi bio u Miami- u, onda idi. Moguce da vrijeme bude ok, jer ta strana fl uvijek I'ma vjetric sa Atlantika.
Ulice Ocean ,Dr__ Lincoln ln .
Su restorani I prodavnice za vidjeti..

Mislim , lijepo je... Kao I vidjeti kucu od Versace_ a
Post Reply