Gdje otici za 8.mart?!

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#51

Post by Dori »

@karanana:

Nije lose...muzika (i hrana) je meni tamo extra, ali moglo je i malo bolje.
Mozda je do mene, jer me nekad nerviraju ti isforsirani derneci kao N.Godina, 8.Mart i to, jer se svi nafuraju 10 dana prije ono kao "Joooooj sto ce nam biti dobro". I onda iscekivanja jako porastu i predju normalu... :-?
Mada sve u svemu nije lose, ako izostavimo Lepe Brene iz kojekakvih opstina i kolektiva u zlatnim haljinama :lol: Ojha...i ona kola, tzv. "steranje vesa"...ili to ili svi sjede i nesto smekaju.......Ali bilo je shega domacica 8-)
Stolovi se nisu spajali, ali su nam se u neka doba privalila tri frajera?! Sreca pred fajront, pa smo se ispalile brzo.
I konobarima svaka cast. Prva liga!

Ali zato veceras Mostar Sevdah..... ;-)

P.S. Sad mi pravo zao sto ne odoh u Coloseum. Koliko je bila konzumacija?
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#52

Post by karanana »

Dena wrote:Nije lose...muzika (i hrana) je meni tamo extra, ali moglo je i malo bolje.
Mozda je do mene, jer me nekad nerviraju ti isforsirani derneci kao N.Godina, 8.Mart i to, jer se svi nafuraju 10 dana prije ono kao "Joooooj sto ce nam biti dobro". I onda iscekivanja jako porastu i predju normalu... :-?
Mada sve u svemu nije lose, ako izostavimo Lepe Brene iz kojekakvih opstina i kolektiva u zlatnim haljinama :lol: Ojha...i ona kola, tzv. "steranje vesa"...ili to ili svi sjede i nesto smekaju.......Ali bilo je shega domacica 8-)
Stolovi se nisu spajali, ali su nam se u neka doba privalila tri frajera?! Sreca pred fajront, pa smo se ispalile brzo.
I konobarima svaka cast. Prva liga!

Ali zato veceras Mostar Sevdah..... ;-)

P.S. Sad mi pravo zao sto ne odoh u Coloseum. Koliko je bila konzumacija?
Konzumacija cega :D ? A za ulaz! Pa obicno je petica KM-ova. mozda je za vas zene i besplatno bilo sinoc. koliko su karte za Sevdah veceras i kada pocinju? I btw. where t.f. je taj centar za mlade na grbavici????
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#53

Post by debela »

joj karanana :D pa centar je odmah uz tu birtiju u koju ides u sopingu.
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#54

Post by Pearl »

karanana wrote:
Konzumacija cega :D ? A za ulaz! Pa obicno je petica KM-ova. mozda je za vas zene i besplatno bilo sinoc. koliko su karte za Sevdah veceras i kada pocinju? I btw. where t.f. je taj centar za mlade na grbavici????
iza shoppinga.. pitaj bilo koga, uputit ce te...

ja vise nikad tamo ne bih otisla.. prosli put sam se na mostar sevdahu onesvijestila.. prodali papci vise karata nego sto moze ljudi stati, ventilacija uzas (mozda je cak i nema, postoje samo ventilatori !??!) a vecinom je ljilja pjevala... sve u svemu, taj koncert nije vrijedio 15 markica i nije bio ni blizu koncerta koji su odrzali proslo ljeto, za vrijeme sff-a... nema ilijasa.. otpjevao samo "cudna jada" i nista vise :(
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#55

Post by karanana »

debela wrote:joj karanana :D pa centar je odmah uz tu birtiju u koju ides u sopingu.
ahaaaa, sjecam se da sam vidio nesto tamo. ali to mjesto je van mog dometa birtija, kafana itd. pa se nisam nikad ni pitao sta je to.

a zna li neko u koliko je sati veceras i posto je ulaz?
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#56

Post by zena21 »

karanana wrote:
debela wrote:joj karanana :D pa centar je odmah uz tu birtiju u koju ides u sopingu.
ahaaaa, sjecam se da sam vidio nesto tamo. ali to mjesto je van mog dometa birtija, kafana itd. pa se nisam nikad ni pitao sta je to.

a zna li neko u koliko je sati veceras i posto je ulaz?
Izvini, zbunjena sam :?

Zar ne idemo veceras u Angolo :? Nemoj mi reci da nisi rezervisao :shock: :? :oops: :D :D
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#57

Post by amrino »

karanana wrote:
debela wrote:joj karanana :D pa centar je odmah uz tu birtiju u koju ides u sopingu.
ahaaaa, sjecam se da sam vidio nesto tamo. ali to mjesto je van mog dometa birtija, kafana itd. pa se nisam nikad ni pitao sta je to.

a zna li neko u koliko je sati veceras i posto je ulaz?
25 KM :shock:

Ja NE DAM!!! :-x ...ni da mi mama pjeva...onaj prostor...fuj! ni u ludilu!!!
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#58

Post by amrino »

zena21 wrote:
karanana wrote:
debela wrote:joj karanana :D pa centar je odmah uz tu birtiju u koju ides u sopingu.
ahaaaa, sjecam se da sam vidio nesto tamo. ali to mjesto je van mog dometa birtija, kafana itd. pa se nisam nikad ni pitao sta je to.

a zna li neko u koliko je sati veceras i posto je ulaz?
Izvini, zbunjena sam :?

Zar ne idemo veceras u Angolo :? Nemoj mi reci da nisi rezervisao :shock: :? :oops: :D :D
Sram ga bilo!!! :oops:
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#59

Post by karanana »

amrino wrote:
karanana wrote:
debela wrote:joj karanana :D pa centar je odmah uz tu birtiju u koju ides u sopingu.
ahaaaa, sjecam se da sam vidio nesto tamo. ali to mjesto je van mog dometa birtija, kafana itd. pa se nisam nikad ni pitao sta je to.

a zna li neko u koliko je sati veceras i posto je ulaz?
25 KM :shock:

Ja NE DAM!!! :-x ...ni da mi mama pjeva...onaj prostor...fuj! ni u ludilu!!!
25KM!!!!!! e pa j..em im....Zeno21, spremaj se veceras, zlatna haljinica, stiklice, idemo u angolo, Mostar ne mogu priustiti. Zar nije bio dogovor za Lights? Ma nema veze, napirlitaj se pa idemo.
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#60

Post by zena21 »

Ja sam vazada - napirlitana :D

I mislim da ce te skuplje doci izlazak sa mnom, nego koncert... Zato dvaput razmisli :oops: :D
neutral
Posts: 400
Joined: 22/01/2006 21:44

#61

Post by neutral »

Dena wrote:@karanana:

Nije lose...muzika (i hrana) je meni tamo extra, ali moglo je i malo bolje.
Mozda je do mene, jer me nekad nerviraju ti isforsirani derneci kao N.Godina, 8.Mart i to, jer se svi nafuraju 10 dana prije ono kao "Joooooj sto ce nam biti dobro". I onda iscekivanja jako porastu i predju normalu... :-?
Mada sve u svemu nije lose, ako izostavimo Lepe Brene iz kojekakvih opstina i kolektiva u zlatnim haljinama :lol: Ojha...i ona kola, tzv. "steranje vesa"...ili to ili svi sjede i nesto smekaju.......Ali bilo je shega domacica 8-)
Stolovi se nisu spajali, ali su nam se u neka doba privalila tri frajera?! Sreca pred fajront, pa smo se ispalile brzo.
I konobarima svaka cast. Prva liga!

Ali zato veceras Mostar Sevdah..... ;-)

P.S. Sad mi pravo zao sto ne odoh u Coloseum. Koliko je bila konzumacija?
konzumacija 15 km...
striperi su bili prezgodni (njih trojica) s jako dobrom koreografijom...
pa jos kad na aparatima dobismo 150 km.... :-)
User avatar
zauzeto
Posts: 74
Joined: 10/02/2007 22:18
Location: Sarajevo
Contact:

#62

Post by zauzeto »

amrino wrote:Ja bila u konobi...Klub "M" ili tako nesto...kod Velepekare...
Sve staronje...al proslo super...starke plesale (i defova je bilo) a mi se valjali...i pri tom se naravno doooobro najeli... :D
P.S Lignje su im odlicne! Prste da polizes!
Jao gdje je ta konoba, luda sam za lignjama. :shock:
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#63

Post by Dori »

Mostar Sevdah pocinje u 21:00
Ulaz 15 KM
A zbog predhodnih guzvi ovaj put su pustili u prodaju samo 800 ulaznica

Inace ovo im je posljednji koncert u SA, jer ce praviti pauzu zbog snimanja novog albuma

@neutral: E kad te krene, krene... ;-)
Cuj samo 15? Znam da su nekad znali naplacivati stolicu 20-30 KM. Zavisi ko dolazi. Plus 10 za ulaz (zamjena za zetone :D ). E tek mi sad zao sto nisam isla! :(

@karanana: Konzumacija....zna se....ummm....vina :lol:
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#64

Post by amrino »

zauzeto wrote:
amrino wrote:Ja bila u konobi...Klub "M" ili tako nesto...kod Velepekare...
Sve staronje...al proslo super...starke plesale (i defova je bilo) a mi se valjali...i pri tom se naravno doooobro najeli... :D
P.S Lignje su im odlicne! Prste da polizes!
Jao gdje je ta konoba, luda sam za lignjama. :shock:
Kod velepekare...Znas li gdje je ovaj "Angolo" Koketov (bivsi)- e pa prekoputa...imaju narandjaste trakaste zavjese, pozvonis i to je to...Konoba prava...a cesto bude i ciko sto svira na sintu one starogradske... :D
Ako neko zna kako se zove ta ulica- neka napise
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#65

Post by Dori »

Paromlinska

Jel' to ona konoba "Kod Maje" gdje je Suki nekada svirao? Oni su bili super, mada tamo nisam otisla 100 godina.
Imaju taaako doobro domace vino :thumbup:
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#66

Post by amrino »

Dena wrote:Paromlinska

Jel' to ona konoba "Kod Maje" gdje je Suki nekada svirao? Oni su bili super, mada tamo nisam otisla 100 godina.
Imaju taaako doobro domace vino :thumbup:
To je to!
Konoba se inace zove Klub "M" a u narodu poznata kao "kod Maje"... :D
Meni je dole ambijent extrica, intimno, tiho, dobra klopa, ljubazni ljudi...jest da je vecinom starija raja (metuzalemi) al sta fali... :D
Post Reply