Gdje na ljetovanje

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
tazmaniaBAN
Posts: 142
Joined: 25/07/2008 08:21

#1 Gdje na ljetovanje

Post by tazmaniaBAN »

Ne znam da li vec postoji negdje ova tema, ako ima dajte mi link a ako ne onda da vidim sta preporucujete...

Znaci konkretno sta me interesuje, gdje ovog ljeta otici na more, imaju li ikakve dobre ponude (hotel polupansion) na nekih 7-8 dana a da me to zadovoljstvo kosta do nekih 1000KM (ukljucujuci i djeparac :D )

Da vas cujem, gdje ce ko, prijedlozi...??? 8-)

:mrgreen:
GianFranco
Posts: 94
Joined: 19/06/2008 10:22

#2 Re: Gdje na ljetovanje

Post by GianFranco »

tazmaniaBAN wrote:Ne znam da li vec postoji negdje ova tema, ako ima dajte mi link a ako ne onda da vidim sta preporucujete...

Znaci konkretno sta me interesuje, gdje ovog ljeta otici na more, imaju li ikakve dobre ponude (hotel polupansion) na nekih 7-8 dana a da me to zadovoljstvo kosta do nekih 1000KM (ukljucujuci i djeparac :D )

Da vas cujem, gdje ce ko, prijedlozi...??? 8-)

:mrgreen:
7-8 dana, za te pare :? :? :?
Dom Faletići.
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#3 Re: Gdje na ljetovanje

Post by Dori »

Egipat :D "One and only" za mene
tahoma
Posts: 120
Joined: 06/04/2008 19:30

#4 Re: Gdje na ljetovanje

Post by tahoma »

Eno brate stranica agencije fibula, specijalne ponude: 8 dana, all inclusive, 999 KM, Kemer, Turska ljepota...
Odes tamo masuci rukama, ne treba ti ni 1 euro, da ga vidis svih 8 dana, sve ti ljudi serviraju, samo uzivas...
*mima*

#5 Re: Gdje na ljetovanje

Post by *mima* »

tahoma wrote:Eno brate stranica agencije fibula, specijalne ponude: 8 dana, all inclusive, 999 KM, Kemer, Turska ljepota...
Odes tamo masuci rukama, ne treba ti ni 1 euro, da ga vidis svih 8 dana, sve ti ljudi serviraju, samo uzivas...


U cemu?
tahoma
Posts: 120
Joined: 06/04/2008 19:30

#7 Re: Gdje na ljetovanje

Post by tahoma »

mima wrote:
tahoma wrote:Eno brate stranica agencije fibula, specijalne ponude: 8 dana, all inclusive, 999 KM, Kemer, Turska ljepota...
Odes tamo masuci rukama, ne treba ti ni 1 euro, da ga vidis svih 8 dana, sve ti ljudi serviraju, samo uzivas...


U cemu?
U svom zasluzenom, dugo ocekivanom odmoru!

Bila, vidjela, odusevljena, idem opet!
User avatar
Sunrise00
Posts: 4484
Joined: 20/06/2008 22:48
Location: Tamo gdje i kisa kad pada, nije prosto kisa :)

#8 Re: Gdje na ljetovanje

Post by Sunrise00 »

Ima Kompas posebnu ponudu za Egipat, 15 dana, oko 600 KM po osobi. Doduse u nekom hotelu sa 2*, ali meni taj hotel i en izgleda tako lose.. :D
salakovci
Posts: 1
Joined: 10/06/2009 17:59

#9 Re: Gdje na ljetovanje

Post by salakovci »

tko želi skuplje putovanje izdvojiti mora i više novaca,kojih danas većina mladih nema... znma dobro mjesto gdje za malo love možete ljetovati,ali morate imati auto jer su apartmani u prirodi a do mora je 4km... dolaze na bračna putovanja,ljetovanje,godišnjice,vikende... u Istri...ako nekog zanima neka se javi... :-D na private
Post Reply