Gdje kupiti skuter

Podforum za motocikliste...
Post Reply
-stefan-
Posts: 90
Joined: 10/08/2009 19:12

#1 Gdje kupiti skuter

Post by -stefan- »

Planiram da kupim skuter, prije su na svakom ćošku dijelili letke za prodaju jeftinih skutera, međutim sada kada hoću da kupim ne mogu da pronađem ko ih prodaje i ne znam da li još uvijek ima tih jeftinih skutera pa da potražim pomoć ovde :bih:

Vjerovatno će sada biti zašto kinez i sl, skuter hoću vikendom da se malo provozam i ništa više, a novo mislim da mi je najbolje jer na piku se većinom prodaju samo krševi.
Uzeo bi jače od 50ccm ali mi se ne da peglati sa polaganjem :run:
User avatar
mali Ninja
Posts: 2130
Joined: 22/09/2007 21:10

#2 Re: Gdje kupiti skuter

Post by mali Ninja »

-stefan- wrote:Planiram da kupim skuter, prije su na svakom ćošku dijelili letke za prodaju jeftinih skutera, međutim sada kada hoću da kupim ne mogu da pronađem ko ih prodaje i ne znam da li još uvijek ima tih jeftinih skutera pa da potražim pomoć ovde :bih:

Vjerovatno će sada biti zašto kinez i sl, skuter hoću vikendom da se malo provozam i ništa više, a novo mislim da mi je najbolje jer na piku se većinom prodaju samo krševi.
Uzeo bi jače od 50ccm ali mi se ne da peglati sa polaganjem :run:
Pogledaj krmka, moje licno misljenje je da su to jako dobri skuteri, radi ih ovaj decko iz hadzica, ima jeftinijih i skupljih varijanti...

Ja sam nekoc pisao o kisbee skuteru, jako zahvalan, relativno jeftin za kupiti a jako jeftin za registrovati, vozati i odrzavati...
Post Reply