Gdje kupiti namjestaj!

Post Reply
User avatar
Nisrin
Posts: 5488
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#376 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by Nisrin »

un1ted wrote: 17/08/2020 10:22
Nisrin wrote: 24/01/2019 09:21 Naravno da cu im inspekciju zvati
I šta bi od ovoga? Je li došlo do inspekcije?
Nije, snizili cijenu, dali jos jastuka gratis, sasili ko ni sebi ni svom i nije im neki kvalitet!
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4191
Joined: 25/08/2013 13:31

#377 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by JanuaryJones »

emax wrote: 17/08/2020 10:18 Pozdrav,
Imate li preporuku gdje kupiti zidni / ugradbeni krevet ili nesto slično da je udobno za spavanje a da se moze koristiti u dnevnom boravku?
Hvala :)
Sofa 2 Go su imali zidni krevet. Stup, iza Bulevara.
ucenik1234
Posts: 923
Joined: 06/11/2012 22:10

#378 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by ucenik1234 »

Gdje se u Sarajevu moze pogledati sklopivi kancelarijski stol?
User avatar
Maja The Bee
Posts: 173
Joined: 05/12/2019 00:57

#379 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by Maja The Bee »

Melanholik wrote: 28/08/2019 10:17
ucenik1234 wrote:Gdje kupiti krevet po pristupacnoj cijeni?
Bellona često ima akcije kreveta na fb stranici. osim njih dosta su povoljni i kvalitetni u Viva namještaju
AP Interijeri za krevet, a madrac Moj san. Bolje od toga ćeš teško naći.
saale
Posts: 1397
Joined: 08/07/2008 13:39

#380 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by saale »

kupio seciju i masno platio , jedna sjedalica(spužva) duza od druge za nekih 2 cm, imam li pravo na reklamaciju?
miki8
Posts: 71
Joined: 18/11/2018 21:55

#381 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by miki8 »

Zna li neko Turske brendove koji rade office namjestaj?
BJB
Posts: 4520
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#382 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by BJB »

Tražim četvrtasti stol za kafu za dnevni...bijeli, i nabasam na como.ba
Image
Upitah za cijenu ovog stola..stol košta 1335KM (Boga mi kao da je od bijelog zlata a ne od mdf-a ili tako nečega) a dostava 350KM..
Jeste li vidjeli negdje jednostavan bijeli stol, ne prenizak? Ne okrugli, bez ladica, bez dzidza..
NadalinA+++
Posts: 1
Joined: 28/04/2022 15:39

#383 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by NadalinA+++ »

Nisrin wrote: 08/04/2019 12:00 SOFFY NAMJESTAJ

Izletio koncic i to na vidnom prednjem dijelu, logicno da necu ja siti, jer mi razum nalaze da se "odsilo" i ispod...i dodju po ugao i odnesu u fabriku...30 dana smo cekali da ga vrate, da bi konac bio totalno cik-cak, sto znaci da masine nije vidio...nije zategnut kao na ostatku ugla, sad evo cekamo kad ce opet "popustiti"...naslonjac ukrivo postavljen, a prije je bio "ravan"...i sad ne znam kako to ispraviti, na koji se nacin skida, podesava itd...

Totalno sam ogorcena, tim vise sto uzeh u gotovini, jedina sreca u nesreci sto nisam kupila onaj od 1400KM koji smo prvobitno gledali...Ovo smo uzeli da koristimo dok se ne preselimo vani, prodat cu ga malo sutra...na prvu se cini zaista kvalitetan, moderan dizajn, lijep materijal- stof...

Ne bih nikome preporucila, a prije toga Sinkro ugao imali 5 godina, ma nikad mu se nista desilo nije...a eni je jako bitan kvalitet izrade, jer nemamo spavacu sobu, tako da se ugao koristi i za spavanje..ako kojim slucajem ne odemo vani, defin bih kupila sljedeci SIMPO ili DOGTAS...nek su skuplji, opravdano su vise love! (maada je i ovaj bio 900KM)

Mrzim kad me prave budalom za moj vlastiti novac!

P.S. I nisu nam zamijenili sa bez koncima, i dalje je tamni ugao i tamni konci-.-dali su 5% popusta i tri jastuka u bez varijanti...A nakon 20ak dana vidim na stranici slikao kupac ugao u SMEDJOJ BOJI SA SVIJETLOBEZ koncima :run:
Meni je najtragicnije od svega sto su direktorica im i uposlenice preeeeljubazne, toliko smirene, velikodusne, ali sve dok ne kupis!
Ugao kupljen u Soffu namještaj (oktobar 2021) nakon par mjeseci reklamiran radi lošeg kvaliteta štofa,koji je kupljen kao kvalitetniji i extra doplaćen 250 KM.
Štof se tako ofucao da ugao izgleda kao da je 10 godina star,(išćeban,pun mucica)-Njihov odgovor je da su reklamirali proizvođaču (GMP enterijeri Banja Luka) i još čekam odgovor!!!!!
kuli1961
Posts: 2366
Joined: 06/08/2014 09:47
Location: Banja Luka

#384 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by kuli1961 »

Ljudi,
kada vam se desi da kupljeni proizvod- vozilo, namjestaj, sudje, alat.. ma sta god bilo- se pokaze neispravnim sadrzi neku skrivenu gresku ili drugu manu koja nije bilap oznata u casu kupovine niti se mogla uociti, kao kupac, nemate nista sa proizvodjacem, vec samo i jedno sa trgovcem!
Zato- ne "pije vode" "vadjenje" trgovca- "reklamirali smo proizovdjacu" - garantni rokovi teku od dana kupovine/isporuke i to prema trgovcu i vama.
"Boli vas briga" za odnosom trgovac- proizvodjac- neka se oni dogovaraju, rjesavaju, mimo vas i ne na vasu stetu!

Dalje- kada vam se kupljeni uredjaj, npr motorni (alat), pokvari ili ne funkcionise, ne pristajte da vas upucuju na servis, da vi ganjate popravku, vec je trgovac duzan da preuzme proizvod i rijesi problem. Pitanje garancije za ispravno funkcionisanje stvari je uredjeno Zakonom o zastiti potrosaca i Zakonom o obligacionim odnosima, te rokovi popravke, zamjene ili vracanja novca.
User avatar
Mate_Miso_Kovac
Posts: 1447
Joined: 09/09/2019 10:05

#385 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by Mate_Miso_Kovac »

Gdje kupiti solidan ugao ili polu-ugao, ono, da ide na L, ništa ekstavagantno, za bachelor stan :evil: a da nije apsolutna pljačka u cijeni :D Nemam života obilaziti sve žive salone, pa da malo suzim izbor 8)
User avatar
hopi
Posts: 5626
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#386 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by hopi »

koliko love šefe?
kada sam ja obilazio u vivi se mogao naći solidan ugao za nekih 800 900 KM, ne velik ne malen, zadovoljavajuće kvalitete i dizajna
kakve su sada cijene ne znadem
User avatar
Mate_Miso_Kovac
Posts: 1447
Joined: 09/09/2019 10:05

#387 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by Mate_Miso_Kovac »

Pa šta ja znam, nije da imam fiksan budzet i da fali para, al nisam ni zagrijan za ideju da kehnem 1700 - 2000 kaemova na kauč :D vjerovatno sweet spot tisućica, tisućidvjesto :D
Post Reply