Gdje kupiti namjestaj!

Post Reply
LikeLike
Posts: 1923
Joined: 10/09/2013 15:59

#276 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by LikeLike »

valter.ba wrote:Upravo sam pogledao na Youtube video klip o Andalus zidnom krevetu. Nista posebno, sasvim obican i bez kreativnosti za tu cifru. Kakvih ima na netu ovo smijesno izgleda za tu cifru. Imam sada jos dva pitanja koja su nadosla u voznji. Gdje sa posteljinom i jastucima jer na video klipovima to niko ne prikazuje??? Zar ne moze malo visociji madrac od ovog max 25 cm???

Ovaj u Primusu bi se mogao podnijeti :D
Upravo sam ponovo kontaktirao Andalus da provjerim da slucajno nije pojeftinio krevet. Prije dva mjeseca je bio 2300KM, danas je 2600KM. Isti krevet, iste dimenzije, isti materijal, samo skuplji 300KM :D

Idem jos do Begexa u Hadzice da vidim kod njih cijene posto mi trebaju stvari za cijeli stan, ali po ovome do sad vidjenom najvjerovatnije cu u Primusu sve uraditi.
User avatar
Pauza
Posts: 674
Joined: 03/06/2016 11:00

#277 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by Pauza »

Dallas kauci su lošeg kvalitata. Vec u1 godini koristenja spuzve su se deforimisale i to sad izgleda bas ruzno. Tada je cijena 1 bila 450KM sto i nije neka pljačka ali kvalitet je bas los pa mi sada ispada duplo skuplje jer moram kupiti nove.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#278 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by P308 »

Pauza wrote:Dallas kauci su lošeg kvalitata. Vec u1 godini koristenja spuzve su se deforimisale i to sad izgleda bas ruzno. Tada je cijena 1 bila 450KM sto i nije neka pljačka ali kvalitet je bas los pa mi sada ispada duplo skuplje jer moram kupiti nove.
A tako ti je i sa Kaleom, imao sam trosjed, dvosjed i fotelju (placeni oko 1200 KM na nekom snizenju) i nakon godinu dana je propalo. Ne znam jesu li se u medjuvremenu popravili jer sam nekad davno kupio navedeno, sada vec i prodao. Onda sam uzeo ugao kod Malagica (placen preko 1000 KM) nakon dvije-tri godine - ista stvar. Nedavno gledam lijep ugao u CasaBianca u SCC, pa kontam da li da kupim ili ne. Kad skontam koliko sam para nadavao, mogao sam nesto ekskluzivnije kupiti, Natuzzi ili tako nesto :D A ko zna i oni kakvog su kvaliteta.
LikeLike
Posts: 1923
Joined: 10/09/2013 15:59

#279 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by LikeLike »

Nije fuseraj samo u Kalei i Dalasu, kupljena garnitura TDF u Eci, placena 3000KM. Poslije dvije god se osjeti prelaz na jastuku gdje se sjedi. Kad smo skinuli navlaku vidimo da je spuzva sastavljena iz dva komada. Zalijepljena sintelanom ili cim vec. Zar cigani nisu mogli za te pare staviti spuzvu iz jednog dijela ? Linija se i vidi cak kroz navlaku :D Postavicu i slike ako skontam kako :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#280 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by P308 »

Uh, znaci ti si jos gore prosao od nas. Covjece, das 3000 KM i dobijes 0 od kvalitete.
Ne znam, ja licno ne ocekujem da traje zauvijek, normalno.....ali bar 5-6 godina je minimum. A ono poslije godinu dana vise ni na sta ne lici i vec zrelo za promjenu. Katastrofa
LikeLike
Posts: 1923
Joined: 10/09/2013 15:59

#281 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by LikeLike »

.
Last edited by LikeLike on 12/06/2016 16:35, edited 2 times in total.
Ana Maria
Posts: 267
Joined: 13/11/2013 15:28

#282 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by Ana Maria »

Moze li neka preporuka gdje kupiti ormar (garderober) s kliznim vratima do 500KM :D
Hvala unaprijed
imim
Posts: 97
Joined: 20/08/2013 14:16

#283 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by imim »

imal ko iskustva sa onim salonom namještaja u Shopingu na Grbavici? Ne skontah kako se zove.
User avatar
Nisrin
Posts: 5488
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#284 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by Nisrin »

.
LikeLike
Posts: 1923
Joined: 10/09/2013 15:59

#285 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by LikeLike »

Zanima me ima li neko iskustva sa Simpom. Salon se nalazi u Lukavici-Istocno Sarajevo, nasli smo odlican ugao, ali citam da su znali zezati kupce u Srbiji sa dostavom i montazom u zadnje vrijeme? Rok im je 60 dana jer mi zelimo neki drugi stof koji nemaju gotov u salonu. Molim iskustva sa ovim salonom :)
Rosso
Posts: 191
Joined: 23/06/2010 23:39

#286 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by Rosso »

Kakav je u Kestenu namještaj?
User avatar
Truba
Posts: 81179
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#287 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by Truba »

meni je sinkro sasma ok
dovuku i namjeste sve u cijeni...
naravno ako pronađeš što te zanima
User avatar
zomri
Posts: 12812
Joined: 03/05/2006 07:31

#288 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by zomri »

LikeLike wrote:Zanima me ima li neko iskustva sa Simpom. Salon se nalazi u Lukavici-Istocno Sarajevo, nasli smo odlican ugao, ali citam da su znali zezati kupce u Srbiji sa dostavom i montazom u zadnje vrijeme? Rok im je 60 dana jer mi zelimo neki drugi stof koji nemaju gotov u salonu. Molim iskustva sa ovim salonom :)
Na dostavu se čeka preko 45 dana, teško da ćete dobiti prije. Kvalitet ovisi od toga koliko platite, kakvi su materijali, štof itd. ali su veoma susretljivi. Imao sam reklamaciju, došli odmah sutradan popravili i mirna Bosna. :thumbup:
LikeLike
Posts: 1923
Joined: 10/09/2013 15:59

#289 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by LikeLike »

zomri wrote:
LikeLike wrote:Zanima me ima li neko iskustva sa Simpom. Salon se nalazi u Lukavici-Istocno Sarajevo, nasli smo odlican ugao, ali citam da su znali zezati kupce u Srbiji sa dostavom i montazom u zadnje vrijeme? Rok im je 60 dana jer mi zelimo neki drugi stof koji nemaju gotov u salonu. Molim iskustva sa ovim salonom :)
Na dostavu se čeka preko 45 dana, teško da ćete dobiti prije. Kvalitet ovisi od toga koliko platite, kakvi su materijali, štof itd. ali su veoma susretljivi. Imao sam reklamaciju, došli odmah sutradan popravili i mirna Bosna. :thumbup:
Narucio sam ugao, rok za dostavu je 60 dana, nadam se da nece kasniti. Ugao je bas kvalitetan i moderan. Samo neka bude onakav kakav je u salonu bicemo prezadovoljni. Sto se tice cijene, dosta je skup u odnosu na druge salone. :D
User avatar
zomri
Posts: 12812
Joined: 03/05/2006 07:31

#290 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by zomri »

LikeLike wrote:
zomri wrote:
LikeLike wrote:Zanima me ima li neko iskustva sa Simpom. Salon se nalazi u Lukavici-Istocno Sarajevo, nasli smo odlican ugao, ali citam da su znali zezati kupce u Srbiji sa dostavom i montazom u zadnje vrijeme? Rok im je 60 dana jer mi zelimo neki drugi stof koji nemaju gotov u salonu. Molim iskustva sa ovim salonom :)
Na dostavu se čeka preko 45 dana, teško da ćete dobiti prije. Kvalitet ovisi od toga koliko platite, kakvi su materijali, štof itd. ali su veoma susretljivi. Imao sam reklamaciju, došli odmah sutradan popravili i mirna Bosna. :thumbup:
Narucio sam ugao, rok za dostavu je 60 dana, nadam se da nece kasniti. Ugao je bas kvalitetan i moderan. Samo neka bude onakav kakav je u salonu bicemo prezadovoljni. Sto se tice cijene, dosta je skup u odnosu na druge salone. :D
Skup je s razlogom jer su korišteni pravi materijali. Znam po svom uglu koji evo već treću godinu guli, a izgleda isto kao i prve.

Gledao sam recimo u Essenzi garnitura skuplja duplo od Simpo, a isti materijali i design. Čak mi se čini da je opet u Simpu nešto kvalitetnije.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#291 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by Ned071 »

Ana Maria wrote:Moze li neka preporuka gdje kupiti ormar (garderober) s kliznim vratima do 500KM :D
Hvala unaprijed
domavija...
LikeLike
Posts: 1923
Joined: 10/09/2013 15:59

#292 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by LikeLike »

Znam sve :D Obisao sam sve salone u gradu i samo bih sebi namjestaj mogao kupiti u Eci i Simpu. Sve ostalo mi je prejadno i nekvalitetno. Mislim na salone kao sto je Sinkro i slicni. Ima jos nekih salona koji nisu losi ali su preskupi. Koji model si ti kupio u Simpu?
chino
Posts: 686
Joined: 21/11/2002 00:00

#293 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by chino »

Gdje tačno se nalazi Simpo? Na stranici piše TOM 2 u Lukavici. Znam gdje je TOM al ne i TOM 2
User avatar
van Basten
Posts: 7516
Joined: 21/09/2006 02:59

#294 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by van Basten »

Kad prodjes tom 100. Metara u produzetku ista ulica
chino
Posts: 686
Joined: 21/11/2002 00:00

#295 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by chino »

Bio sam danas, našao odmah. Btw. dobar salon. Hvala
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#296 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by agent_zero »

Ima li neko iskustva sa Ambyentom (FIS)?
frngla
Posts: 3157
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#297 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by frngla »

agent_zero wrote:Ima li neko iskustva sa Ambyentom (FIS)?
Jeftin namještaj, ne baš kvalitetan. Za ovu cijenu sasvim OK.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#298 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by agent_zero »

frngla wrote:
agent_zero wrote:Ima li neko iskustva sa Ambyentom (FIS)?
Jeftin namještaj, ne baš kvalitetan. Za ovu cijenu sasvim OK.
Pa to sam i mislio, za onu cijenu koju nude... interesuju me kuhinja i spavaća soba, čisto ono dok ne bude malo više para za nešto bolje :)
User avatar
Gargi
Posts: 185
Joined: 17/08/2012 19:52

#299 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by Gargi »

Narode gdje kupiti kvalitetan ugao ili dva kauča sa dnevnu sobu? Osim slabog kvaliteta ove što sam do sada gledao imaju i tako kratak naslon za leđa da uopšte nisu praktični za duže sjedenje.
User avatar
mayab
Posts: 27009
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#300 Re: Gdje kupiti namjestaj!

Post by mayab »

Gargi wrote:Narode gdje kupiti kvalitetan ugao ili dva kauča sa dnevnu sobu? Osim slabog kvaliteta ove što sam do sada gledao imaju i tako kratak naslon za leđa da uopšte nisu praktični za duže sjedenje.
Bogme ćeš se dobro nahodati tražeći tako nešto, već poodavno se te stvari prave sa aspekta dizajna i nekekve mode, a ne praktičnosti, isti smo problem imali prije par godina, i nismo nista nasli da odgovara tim zahtjevima, a i da liči na nešto :D
Post Reply