Gdje jeftino na more ove godine?

Post Reply
FriendlyPlace
Posts: 5
Joined: 12/05/2012 14:05

#1 Gdje jeftino na more ove godine?

Post by FriendlyPlace »

Ima li itko kakvih saznanja gdje se može prenočiti na moru do nekih cca 15tak eura po osobi.A pomogučnošću da nije kopno jer su velike gužve :-)
krtica_
Posts: 189
Joined: 06/05/2012 14:29

#2 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by krtica_ »

Kamp, svaki kamp je i jeftiniji od 15ak evra za noc.
FriendlyPlace
Posts: 5
Joined: 12/05/2012 14:05

#3 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by FriendlyPlace »

Ma konto sam neku sobu unajmiti, netreba biti napucano samo, nek je otok, čujem da na njima nije gužva, more čistije itd.Krevet, tuš i to je to
krtica_
Posts: 189
Joined: 06/05/2012 14:29

#4 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by krtica_ »

FriendlyPlace wrote:Ma konto sam neku sobu unajmiti, netreba biti napucano samo, nek je otok, čujem da na njima nije gužva, more čistije itd.Krevet, tuš i to je to
otok za te pare? hmm ne znam...probaj malo po internetu pogledati, mozda se moze naci nekad prije il poslije glavnog dijela sezone
Wind
Posts: 1429
Joined: 31/10/2008 22:28

#5 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by Wind »

Otoci su skupi, pogotovo od kako su digli cijene trajekta, za auto posebno....
grga13
Posts: 4
Joined: 12/05/2012 14:34

#6 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by grga13 »

Meni je jaran s trebom prošle godine bio u nekome hostelu.Bila je tako nešto cijena.A imali su svoju sobu s wcom i tušom, jest da je namještaj demode, ali uredno i čisto.Imo je čak pogled na more i terasu.
User avatar
tag33
Posts: 768
Joined: 19/02/2012 14:19

#7 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by tag33 »

U Neum.
User avatar
rinna0304
Posts: 865
Joined: 23/07/2011 13:23
Location: Sarajevo

#8 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by rinna0304 »

ulcinj :lol:
a na peljescu nikad nikog skoro nema xD
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#9 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by Vodja uvale »

:D
FriendlyPlace
Posts: 5
Joined: 12/05/2012 14:05

#10 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by FriendlyPlace »

Grga13 de ti priupitaj jarana di je to ima li ime web nesto, da bacim malo oko.A neda mi se neum, htio bih bas otok radi mira,i nem agužvi. :D
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#11 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by I am Happy »

tag33 wrote:U Neum.
+1
grga13
Posts: 4
Joined: 12/05/2012 14:34

#12 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by grga13 »

Pitat cu jarana pa javim.Uglavnom je bio zadovoljan, veli da ga vodio neki lik, isto Bosanac, ok tip, zafrkant.Objekat koliko se sjećam kaže ima 20tak soba.Alla mali hotel.Znam da je spominjao da je negdje na Braču ali nije Bol, nisam azpamtio mjesto.Javim uglavnom
vnm
Posts: 1478
Joined: 08/07/2008 01:28

#13 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by vnm »

ja zadnjih nekoliko godina samo na brac.
stvar je, sto trajekt nije dzaba, u stvari mnogo je skup. :)
specifikacija
Posts: 1058
Joined: 22/04/2010 16:10

#14 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by specifikacija »

Proputovanje po gradovima duz mediteranske obale :)
Dakle, od BiH pa sve do Spanije (skroz do juga - Andaluzije)! Ukoliko si mlad, mozes spavati katkad na plazi, a privatni smjestaj nije uopste skup. Za dvije sedmice mozes posjetiti sljedece gradove, i kupati se na mnogobrojnim plazicama u u Hrvatskoj, Italiji (ovdje bas ne i pretjerano), Francuskoj, te Spaniji. Osim milion gradica/sela koje ces vidjeti, ukoliko budes isao magistralom, mozes posjetiti i sljedece gradove : Dubrovnik, Split, Rijeku, Trst, Veneciju, Veronu, Milano ( mada se mozes spusiti i do Rima), Monako, zatim citavu Azurnu obala- Nicu, Kan, ufurani St Trope, pa Spaniju i Barselonu, sve do Sevilje. :)

Doci na 15 dana u jedan hotel i kretati se na relaciji plaza - hotel - plaza, nije bas tako zanimljivo. :) Proputovanje donosi mnogo toga interesantnog,a nije pretjerano skupo. :) Sto vas je vise, sve je interesantnije, a cijene troskova pada. :)
FriendlyPlace
Posts: 5
Joined: 12/05/2012 14:05

#15 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by FriendlyPlace »

Ma nemam love da toliko bauljam.Ja i curai to je to.A VNM koliko košta trajekt za osobu, neću autom.A i ima li se obići po otoku vidjeti stogod.Stacionirao bih se u jedno mjesto i onda busom ako ima da pičim avki dan jedno mjesto.Bas gledam kartu Brača sviđa mi se ima puno manjih mjesta za obići.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6325
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#16 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by agnostic_front »

U Doboj.

Samo ces za te pare bit malo dalje od plaze, al hajd malo prohodat je zdravo.
User avatar
kica
Posts: 924
Joined: 10/03/2012 14:11

#17 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by kica »

FriendlyPlace wrote:Ima li itko kakvih saznanja gdje se može prenočiti na moru do nekih cca 15tak eura po osobi.A pomogučnošću da nije kopno jer su velike gužve :-)
Libija i Sirija.
specifikacija
Posts: 1058
Joined: 22/04/2010 16:10

#18 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by specifikacija »

Ukoliko volis biti samo na jednom mjestu, onda ti predlazem grad IIoret de Mar u Spaniji - Costa Brava. Smjestaj ne trazi u gradu ( od buke po noci neces spavati), vec u naselju gdje se nalazi plaza Fenals (predivna pjescana plaza). To je naselja sa rezidencijama, i tu po noci nema buke, odvise je mirno. Cijena apartmana, bez obzira na broj gostiju, ostaje ista. Dakle, ne placa se po lezaju. Gradic je interesantan i nalazi se blizu Barselone.
specifikacija
Posts: 1058
Joined: 22/04/2010 16:10

#19 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by specifikacija »

specifikacija wrote:Ukoliko volis biti samo na jednom mjestu, onda ti predlazem grad IIoret de Mar u Spaniji - Costa Brava. Smjestaj ne trazi u gradu ( od buke po noci neces spavati), vec u naselju gdje se nalazi plaza Fenals (predivna pjescana plaza). To je naselja sa rezidencijama, i tu po noci nema buke, odvise je mirno. Cijena apartmana, bez obzira na broj gostiju, ostaje ista. Dakle, ne placa se po lezaju. Gradic je interesantan i nalazi se blizu Barselone.
edit: Tek sada procitah da ne bi isao dalje od Cro.
amko76
Posts: 1144
Joined: 17/06/2010 15:38

#20 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by amko76 »

Haha tako mu i treba kad se nada ozbiljnom odgovoru po kojekakvim forumima po internetima :D
Moljito
Posts: 140
Joined: 30/03/2009 20:55

#21 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by Moljito »

Pokušaj sa otokom Murter , može se doći autom ima most koji se diže dva puta dnevno. Blizu ti je Šibenik- Vodice - Primošten . Na otoku nema neke pretjerane zabave nije neka gužva sad za cijenu pokušaj malo proguglat !!!!
krtica_
Posts: 189
Joined: 06/05/2012 14:29

#22 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by krtica_ »

E jebga ne mozes bez para :D
User avatar
mayab
Posts: 27176
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#23 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by mayab »

Generalno su otoci skuplji, i po prodavnicama je sve skuplje, a da ne govorim o prevozu (trajektu i sl.) koji se mora masno platiti da se dodje tamo.
Murter ne racunaj pod otoke, i uz to sigurno nije jeftin, naprotiv!
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#24 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by vesela_sveska »

specifikacija wrote:Proputovanje po gradovima duz mediteranske obale :)
Dakle, od BiH pa sve do Spanije (skroz do juga - Andaluzije)! Ukoliko si mlad, mozes spavati katkad na plazi, a privatni smjestaj nije uopste skup. Za dvije sedmice mozes posjetiti sljedece gradove, i kupati se na mnogobrojnim plazicama u u Hrvatskoj, Italiji (ovdje bas ne i pretjerano), Francuskoj, te Spaniji. Osim milion gradica/sela koje ces vidjeti, ukoliko budes isao magistralom, mozes posjetiti i sljedece gradove : Dubrovnik, Split, Rijeku, Trst, Veneciju, Veronu, Milano ( mada se mozes spusiti i do Rima), Monako, zatim citavu Azurnu obala- Nicu, Kan, ufurani St Trope, pa Spaniju i Barselonu, sve do Sevilje. :)

Doci na 15 dana u jedan hotel i kretati se na relaciji plaza - hotel - plaza, nije bas tako zanimljivo. :) Proputovanje donosi mnogo toga interesantnog,a nije pretjerano skupo. :) Sto vas je vise, sve je interesantnije, a cijene troskova pada. :)
:thumbup:
User avatar
Warashii
Posts: 4270
Joined: 13/09/2011 12:55

#25 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by Warashii »

vnm wrote:ja zadnjih nekoliko godina samo na brac.
stvar je, sto trajekt nije dzaba, u stvari mnogo je skup. :)
Koliko?
140kn?
Je li to ta cijena ili je nesto skuplje? Mislim da ove godine akBgd iem na Brac pa me zanima.
Post Reply