Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post Reply
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#1 Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by uvjek dobar gost »

Gdje je naš spasilac, gdje je dobitnik Zlatnog Ljiljana koji nas je sve pokrao ? Gdje je ljudska nula koja se toliko nakrala u svega par godina i onda nestala brzinom vjetra bez da ga iko danas spomene... da da to je onaj koji je sam isprojektovao, a onda prokopao tunel spasa.. bez pomoći bespilotnih letjelica..,.

Gdje je "naš" lijepi i obećavajući minderaš koji je počeo pregovore sa MMF-om o kojima mi pojma nemamo... gdje je osoba koja nam se smijala toliko puta sa TV ekrana i smatrala nas klocevima i sohama.... gdje je danas Branković... uživa li u plodovima svoga rada... gdje je osoba koja je svu imovinu prepisala na članove svoje familije... gdje je on dok ja ovo pišem... na Pagu možda il na Crecu... negdje troši ono što je pokrao....

Gdje je onaj koji nas je krao u naše ime ali za svoj račun, mislim pozivao se na naš interes... mislim naš narodni interes koji se personificira apartmanom po glavi stanovnika... gdje je meni apartman.. jel ja možda nisam kapacitet kao on... nemam tu pozadinu i zasluge... možda je previše to i što se pitam gdje je lopov danas... ???

Ostavio nam je svoja govna na Vrelu Bosne ali zato njega nema.... ?!?!?!?

Da se nije vratio u svoje Brankoviće......?
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#2 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by bingov buraz »

Mi nikad ne izgovaramo njegovo ime iz straha da bi se mogao vratiti :run: :mrgreen:

Pa i naslijednik mu je visini zadatka.
User avatar
EdoFmjam
Posts: 179
Joined: 26/05/2010 23:03
Location: negdje u BiH

#3 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by EdoFmjam »

ne sjeca se gdje je,al po zakonu

:roll:
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by Truba »

User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#5 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by Corto Maltese »

Gdje god da je, posvećujem mu ovu divnu i poučnu pesmu:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#6 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by bingov buraz »

komi wrote:ja znam gdje je bio neki dan

http://www.rtvusk.ba/web/index.php?opti ... Itemid=129
A sta je radio proslog ljeta? :mrgreen:
Incub
Posts: 706
Joined: 16/04/2007 15:44

#7 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by Incub »

Vec je trebao biti u KP Zenica.
Sav svijet zna sta je i koliko nakrao (mada je i njemu samom tesko sracunati),a koliko je ostetio drzavu Bog te pit'o. SAmo nasi "organi" nemaju informacije.
Zato i jesmo gdje smo sad,nema na nigdje.
skuhlo
Posts: 228
Joined: 13/02/2009 20:00
Location: abrinjaDonjo

#8 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by skuhlo »

Pošteno je izabran (tj. njegova stranka), kao i njegov nasljednik. I treba da kradu, naši su. Kad more Dodik kod njih nek je vala i neko naš hajrovo. More bit gore samo ako dođu Fa'rovci.
User avatar
therrarrius
Posts: 1472
Joined: 25/01/2009 18:31
Location: Odovud do tamo

#9 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by therrarrius »

Takvi kao on zive po stotinu godina, hodaju po lesevima izgladnjelih i obespravljenih busajuci se u prsa laznim patriotizmom i ''ljubavlju'' prema svojoj zemlji. Gledaju visoko da ne vide da su odavno sa puta skrenuli.

Neka mu je na cast jer obraza nema, a mrijeti mu valja.
all star
Posts: 66
Joined: 22/01/2010 10:43

#10 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by all star »

...ladi jaja...po zakonu :dance:
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#11 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by bez_ideje »

Stvarno moras da budes debelokozac i zvrcka ,da se nakon svega tako lagano izvuces......Sta ga briga za krivicne prijave,kriminal.....ladi guzove u nekom "po zakonu" kupljenom objektu..vuce pare iz neke od firmi....voza bjesno auto stranih registracija i setka ferhadijom
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#12 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by Chisum »

Cest gost tv-iftara na Hayatu i kantonalnoj, gdje se skupi krema Bosnjackog kriminala... da nam odrzi koju lekciju iz duhovnosti, ali i lekciju o proslim vremenima, vremenima mraka - "kada nam je sve bilo zabranjeno".... :)

Eto njega opet, za koji dan... Jebo svoju majku lopovsku, seljacku.
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#13 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by samo malo »

Pa tacno, sad ce ramazan za mjesec i malo jace, eto opet Necka na jahatovim iftarima, prepoznat cete ga po tome sto ce mu "znas li ti ko sam ja?" Arduana viriti iz dupeta, sa sve turbanom.
ek0
Posts: 462
Joined: 21/06/2009 16:17

#14 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by ek0 »

-
Last edited by ek0 on 09/11/2016 14:25, edited 1 time in total.
novi nick
Posts: 9
Joined: 22/06/2010 17:02

#15 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by novi nick »

bingov buraz wrote:Mi nikad ne izgovaramo njegovo ime iz straha da bi se mogao vratiti :run: :mrgreen:

Pa i naslijednik mu je visini zadatka.
kloniraju se :lol:
teAMICA
Posts: 1276
Joined: 02/03/2007 08:55

#16 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by teAMICA »

Ako mi je iko ikad antipatičniji bio... sa onim svojim bahatim osmijehom :x
Nije dovoljno što je sjaho s funkcije, tek kad bude odležao sve svoje moći ću reći da živim u državi.
Pih goste kud ga pomenu, pokvari mi dan!
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#17 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by amrica »

Corto Maltese wrote:Gdje god da je, posvećujem mu ovu divnu i poučnu pesmu:

Bolan Corto, ne pogani jednu staru prelijepu pjesmu stavljajuci je u istu temu sa ovim gadnim stvorom :cry:
User avatar
Asana
Posts: 1456
Joined: 15/12/2004 11:40
Location: Sarajevo

#18 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by Asana »

bez_ideje wrote:Stvarno moras da budes debelokozac i zvrcka ,da se nakon svega tako lagano izvuces......Sta ga briga za krivicne prijave,kriminal.....ladi guzove u nekom "po zakonu" kupljenom objektu..vuce pare iz neke od firmi....voza bjesno auto stranih registracija i setka ferhadijom
Nije on kriv sto se lagano izvukao

Pa nece sam protiv sebe pisati optuznice ... ili se od grize savjesti pojavti s kuferom na vratima nekog zatvora :)

Sta ga briga za krivicne prijave, kad lepog Canu nema ko da sudi :)

ko je bez grijeha, neka prvi baci kamen .. rece on svojim suradnicima, te se tako svi usutjese ....
sa obzirom na...
Posts: 277
Joined: 26/06/2010 20:16

#19 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by sa obzirom na... »

Prica mi jaran iz Zivinica, nedavno se ukazao u Rudniku Đurđevik, novi direktor Rudnika. kadar SBIH; oblijeće oko njega i drzi mu kisobran, radnici se obelajili, ako nam ovaj dođe svi ćemo na zavod za zaposljavanje, ovaj sve sto dirne pretvara u blato, upravo u to vrijeme bilo aktuelno imenovanje izvrsnih direktora pa su ozbiljno sumnjali da je njemu to mjesto bilo namijenjeno da se malo skloni u hladovinu, sva sreca rece jaran da se vise nije pojavio (za izvrsnog je izabran kadar SDA, valjda stranacki dogovor, posto je direktor iz SBIH, to sto nema veze sa poslom koja treba da obavlja nije vazno, kazu je zato dobar u Opstinskom vijecu :x :run:
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#20 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by pici »

User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#21 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by Truba »

sa obzirom na... wrote:Prica mi jaran iz Zivinica, nedavno se ukazao u Rudniku Đurđevik, novi direktor Rudnika. kadar SBIH; oblijeće oko njega i drzi mu kisobran, radnici se obelajili, ako nam ovaj dođe svi ćemo na zavod za zaposljavanje, ovaj sve sto dirne pretvara u blato, upravo u to vrijeme bilo aktuelno imenovanje izvrsnih direktora pa su ozbiljno sumnjali da je njemu to mjesto bilo namijenjeno da se malo skloni u hladovinu, sva sreca rece jaran da se vise nije pojavio (za izvrsnog je izabran kadar SDA, valjda stranacki dogovor, posto je direktor iz SBIH, to sto nema veze sa poslom koja treba da obavlja nije vazno, kazu je zato dobar u Opstinskom vijecu :x :run:
pa oni ga i izabraše :lol: :lol: :lol: mislim ono
ovo je dokaz kako je solucija u apsolutnoj privatizaciji svega mogućeg pa nek se petljaju u maminu firmu a ne u državnu
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#22 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by uvjek dobar gost »

... Zante iz filma Kuduz onaj zadnji dio... kad već Bećo prešao je u narodno predanje... ono pričao mi je jaran jedan da ga je vidio podno Bjelimića... vuče se a sa sobom nosi naramak govana... tiho i polagano se kretao da ga ljudi ne prepoznaju, sakrio je i osmijeh onaj zmijski samo da ostao bi anoniman... ni frizuru više nije imao onu polu-zalizanu već nosio je fudbalerku neku da bi se lakše uklopio u podno-Bjelimićki pejsaž... e to je danas Lepi Cace.. on negdje na minderu vazi sa gospodinom Mustafom uzoritim i vjerovatno nađe se sa Bakirom I na šerbeu negdje na potezu od Vijećnice do "slatkog ćošeta" jer na tom potezu uživa imunitet... jer nemojmo zaboraviti Lepi je mnnogima dao pogan hljeb u ruke.... mnoge ljude on je zadužio svojim kriminalom tako da danas tabu je i spominjati ono čega nema.... , a Lepog Caneta nema.... ostali su samo apartmani, vikendice, stanovi... i automobili iza tog gospodina koji je radi jednog grafita podigao poiliciju na noge......

Ovdje nema pravne države, nema je u tragovima.... niti se nazire, zlotvori poput Brankovića i recimo Bičakčića trebaju biti u zatvorskoj jedinici specijalnog odjeljenja namjenjenim ratnim i post ratnim profiterima koji su se na muci običnih ljudi na privatizaciji ili na zloupotrijebi položaja i ovlaštenja sebi prigrabili ogromna bogatstva....

...........
pshhh
Posts: 446
Joined: 16/01/2010 23:26

#23 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by pshhh »

uvjek dobar gost wrote:Gdje je naš spasilac, gdje je dobitnik Zlatnog Ljiljana koji nas je sve pokrao ? Gdje je ljudska nula koja se toliko nakrala u svega par godina i onda nestala brzinom vjetra bez da ga iko danas spomene... da da to je onaj koji je sam isprojektovao, a onda prokopao tunel spasa.. bez pomoći bespilotnih letjelica..,.

Gdje je "naš" lijepi i obećavajući minderaš koji je počeo pregovore sa MMF-om o kojima mi pojma nemamo... gdje je osoba koja nam se smijala toliko puta sa TV ekrana i smatrala nas klocevima i sohama.... gdje je danas Branković... uživa li u plodovima svoga rada... gdje je osoba koja je svu imovinu prepisala na članove svoje familije... gdje je on dok ja ovo pišem... na Pagu možda il na Crecu... negdje troši ono što je pokrao....

Gdje je onaj koji nas je krao u naše ime ali za svoj račun, mislim pozivao se na naš interes... mislim naš narodni interes koji se personificira apartmanom po glavi stanovnika... gdje je meni apartman.. jel ja možda nisam kapacitet kao on... nemam tu pozadinu i zasluge... možda je previše to i što se pitam gdje je lopov danas... ???

Ostavio nam je svoja govna na Vrelu Bosne ali zato njega nema.... ?!?!?!?

Da se nije vratio u svoje Brankoviće......?
Preciznije selo Gornja Crnća na jednom brdu nekoliko kilometara od Višegrada poznato po stocarstvu ...

Nemam nista protiv seljaka - poljoprivrednika koji su korisni clanovi drustva i koji su dali ogroman doprinos u odbrani nase drzave ali imam protiv malogradjana kod kojih nema mikro vec samo makro ... ''ne zna primitivizam sta je to minimalizam''.

Kao sto kaze Nazif Gljiva svi smo mi seljaci i potomci seljaka ali sto se bolan stidis toga?
gurabija78
Posts: 1242
Joined: 03/06/2008 15:24

#24 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by gurabija78 »

ja ga sretnem uredno svako jutro, vozac ga istovara iz passata cc, nece valjda on sam voziti, ipak je on najbolji inzinjer u BiH :roll:
User avatar
zlatiborka
Posts: 1820
Joined: 12/12/2006 09:51
Location: Sarajevo

#25 Re: Gdje je lepi Cane ?? a.k.a Branković Nedžad ?!?!

Post by zlatiborka »

Koliko znam, Necko je bio profesor na Saobracajnom fakultetu, pricalo se da je rijetko navracao na fakultet dok je bio aktivan u politici. Sto je razumljivo, jer nije mogao stici na sto strana, ali katedru je drzao..... :x

Sada vjerovatno cesce vidja studente i drzi predavanja...... :mrgreen:
Post Reply