Gdje izaci u Bihaću???

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#51

Post by Bumbar »

eHost wrote:c c c... pa ja sam samo za vikend znao dolaziti u Bihac.. ako je fino vrijeme - uzvancija... kad budes navracala - javi se :D

Pozdrav
E.S.
eHost

Eto bas hocu :P :D
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#52

Post by eHost »

pitt wrote:kraj onakve Miljacke ona kaze nema rijeke :D:D
cuj miljacka.. zar nema negdje definicija rijeke .. ono tipa minimalna dubina vode, cistoca i te fore? pa ono R od rijeke nije vidjelo ( bez uvrede svima sto je rijekom smatraju ).

Bumbaru ili bumbarko - slobodno se javi.. castim :D

Pozdrav
E.S.
eHost
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#53

Post by Bumbar »

No frks...mozda se i znamo :D
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#54

Post by eHost »

hehehe.. ne poznajemo se.. al et.. ko zna... ma ne zna niko :D nego bujrum u Bihac ;)

Pozdrav

E.S.
eHost
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#55

Post by Bumbar »

Eh...kad ti bujrum kazu za tvoj grad...znas da je predugo bilo od kako si isao kuci :roll: :roll:
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#56

Post by eHost »

hehehe.. istina :D ali eto preduhitrio sam te.. mozda si ti mogao mene pozvati u rodni grad.. isto bi bilo.. sta cekas - uzimaj godisnji i furaj odatle gdje vec jesi :D

Pozdrav

E.S.
eHost
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#57

Post by ziggy »

Eto mene danas u Bisce moje jedino!Sreca pa je lijepo vrijeme pa se nece sjediti samo u kuci i kaficima.Uzbudjena sam do bola.Vidimo se.Pusa svima :D :-D
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#58

Post by ziggy »

Eto mene danas u Bisce moje jedino!Sreca pa je lijepo vrijeme pa se nece sjediti samo u kuci i kaficima.Uzbudjena sam do bola.Vidimo se.Pusa svima :D :-D
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#59

Post by eHost »

eh nasla nama mast vaditi :( ja Bisce barem dvije sedmice necu jos vidjeti.. al kad vidim - ima da bude ludilo :D

Pozdrav

E.S.
eHost
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#60

Post by ziggy »

Pa taman kad se ja vratim ti ides u Bihac tako da ces onda ti meni vaditi mast :) I onda me nema tamo barem 1,5 mjesc. :sad: Ali sta ces takav je zivot.Pusa
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#61

Post by Soul_Sista »

Bilo bih lijepo kad bih neko od vas biscana postavio par slika grada i njegove okoline, Une, centra grada itd, od prilike nesto slicno kao sto je fukara_tz uradio na podforumu Tuzla.
Hajd ima li neka aktivna dusa ovde :-D :D
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#62

Post by eHost »

Boze moj.. nemoj mi reci .. hehehe.. http://www.bihac-online.net -> GALERIJA

imas preko 150 slika ! istina - radjene su losom kamerom, davno, ali obecavam da cu napraviti nove slike i postaviti jos vecu galeriju na novi server ;) posto takodjer planiram relaunch site-a svi konkretni prijedlozi su dobrodosli

http://www.bihac-online.net

Pozdrav

E.S.
eHost
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#63

Post by Bumbar »

ziggy wrote:Eto mene danas u Bisce moje jedino!Sreca pa je lijepo vrijeme pa se nece sjediti samo u kuci i kaficima.Uzbudjena sam do bola.Vidimo se.Pusa svima :D :-D
Vadi mast :( ...ja necu kuci do polovine jula :roll:
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#64

Post by eHost »

a ti si to gdje? ako ti je utjeha i ja tek idem 8og jula :roll:

Pozdrav

E.S.
eHost
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#65

Post by Bumbar »

Ma ovdje (cuj ovdje hahah) u sarajevu... ali tek tada mogu kuci...damn. Krepacu od vrucine u ovom gradu :roll:

Ziggy popij kafu za mene u riveru ili intimi ili pivnici ama bilo gdje samo nek je kraj Une :D
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#66

Post by Bumbar »

eHost wrote:Boze moj.. nemoj mi reci .. hehehe.. http://www.bihac-online.net -> GALERIJA

imas preko 150 slika ! istina - radjene su losom kamerom, davno, ali obecavam da cu napraviti nove slike i postaviti jos vecu galeriju na novi server ;) posto takodjer planiram relaunch site-a svi konkretni prijedlozi su dobrodosli

http://www.bihac-online.net

Pozdrav

E.S.
eHost
Gdje je kula? gdje je most? beton? djevojka? flash? aleja? gelenderi? :roll:
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#67

Post by eHost »

okay.. flasha nema, aleja je na par slika... sorry Bumbar na razocaranju, ali tada sam imao kameru samo na pola dana - a posto sam sad kupio svoju :D onda ce biti slika koliko ti dusa hoce.. samo reci ;)

Pozdrav

E.S.
eHost
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#68

Post by Bumbar »

:D :D ....dakle vratimo se na flash...pa djevojku...pa kulu nocu...pa nove one odbojnike (kako li se zove) oko kule sa grbom :D
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#69

Post by eHost »

Bumbarko, ostavi mi mail ili kucnu adresu ima da ti posaljem sepet slika cim stignem u Bihac ;) ha hoces na mail ili da ti dvd posaljem "kuci" :D

Pozdrav

E.S.
eHost
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#70

Post by Bumbar »

[email protected] :D :D unaprijed velika hvala :) :)
100-ti
Posts: 9
Joined: 25/11/2002 00:00

#71

Post by 100-ti »

e pa sad bas nije tesko naci mjesto za izlazak u bihacu:Bondeno je odlican pa...kao tri cetiri kafica na jednommjestu pa ko voli neka izvoli...cijene normalne ljudi manje vise ,ali se uvijke mozes negdje zavuci iuzivati u ambijentu:-)
svaka cast projektantu:-)))
go go ..
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#72

Post by ziggy »

To znaci da je Bondeno vec otvoren?Sorry ako kasnim ali zadnji put kad sam bila u Bihacu Bondeno je bio u fazi ranoviranja :( .
Vise nije samo za penzionere,ili?Nekako mi Bondeno nije lezao zbog toga sto je vecina posjetioca imala u prosjeku vise od 40 godina.
Nadam se da je sad drugacije,jer B. bi trebao biti neka prava gradska kafana,ipak je u samom centru grada.Ali ja mislim da cu ubrzo imati priliku da se sama uvjerim. :-D
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#73

Post by eHost »

je je.. otvoren bondeno.. sminkerski rekao bi narod, ali moje misljenje je "po europskom standardu" :D separei ( ako se mogu tako nazvati ) su jednostavni i elegantni, plazma televizori, sav lokal je u staklu ( tj. sjedis doslovce u izlogu ali koga briga :D ). Osim Bondena, Krajina, RB, Pogy i slicno su mjesta gdje se moze normalno izaci, popricati sa narodom i popiti kafa ili pice...

Pozdrav

E.S
eHost
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#74

Post by ziggy »

Moze li mi neko dati upute gdje da izidjem u Bihacu posto nisam neko vrijeme bila tamo.Ono,sta je najaktuelnije.
Bez narodnjackih mjesta/lokala molim! :D
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#75

Post by eHost »

Santos, Bondeno, Krajina, Pogy ! ako mislis izaci sa nekim i popricati i biti u koliko toliko dobroj atmosferi ;)

Pozdrav

E.S.
eHost
Post Reply