Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#801 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Spiritbreaker »

Ko je ikog upoznao na Snapchatu, i kako to ide uopste? Valjda mozes pisat samo sa svojim konktaktima, po kojem osnovu ti baca redom raju?
User avatar
Truba
Posts: 81199
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#802 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Truba »

Za tik tok sam cuo ali snapchat ne
Instagram kontam za biznis olx pik pokrenut :mrgreen:
Al mi mrsko
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2429
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#803 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by ZyzzSar »

Spiritbreaker wrote: 30/06/2022 11:13 Ko je ikog upoznao na Snapchatu, i kako to ide uopste? Valjda mozes pisat samo sa svojim konktaktima, po kojem osnovu ti baca redom raju?
snapchat mama, najbolja aplikacija za razgovor, jedina mana sto mozes naletiti na nekog bas bas mladog (rijetke su osobe preko 25g)
mozes dodati bilo koga random (u prijedlozima su obicno osobe koje su iz tvog lokaliteta), a vecinom djevojke koje ga koriste imaju snapchat u opisu na instagramu
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#804 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Spiritbreaker »

Po cemu je mama? Ili sam ja star ili mi je najveca glupost, prvo mi izbaci moje kontakte, sve sa moba, onda moram valjda kucat u search da mi doda strance jer mi sam nista ne predlaze, tako mozes jedino za sto godina nekog upoznat.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2429
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#805 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by ZyzzSar »

najlaksa aplikacija za uspostaviti konverzaciju i razgovor se cini spontan, dok je na instagramu recimo dosta direktno
ima quick add opcija sa random prijedlozima
ali kazem nije snapchat za osobe iznad 25g kod nas, vani vjerovatno da jer je popularan i medju rajom 25-30g
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#806 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Sydnor »

Joj kako gadan dan, cijelu sedmicu radim ko konj, dođe petak haj što nemam cure i to sve pa da izađemo nego nemam ni nikog drugog.

Sjest ispred prodavnice sa kronerima jedina opcija, je li ovo zaista život vrijedan življenja jednog 30godišnjaka.
User avatar
Optimus09
Posts: 3010
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#807 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Optimus09 »

Sydnor wrote: 01/07/2022 19:07 Joj kako gadan dan, cijelu sedmicu radim ko konj, dođe petak haj što nemam cure i to sve pa da izađemo nego nemam ni nikog drugog.

Sjest ispred prodavnice sa kronerima jedina opcija, je li ovo zaista život vrijedan življenja jednog 30godišnjaka.
Potpisujem😃
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#808 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Zoooka »

Sydnor wrote: 01/07/2022 19:07 Joj kako gadan dan, cijelu sedmicu radim ko konj, dođe petak haj što nemam cure i to sve pa da izađemo nego nemam ni nikog drugog.

Sjest ispred prodavnice sa kronerima jedina opcija, je li ovo zaista život vrijedan življenja jednog 30godišnjaka.
Ja imam drustvo ali dosadi i to vjeruj mi.
BiBi911
Posts: 2787
Joined: 09/12/2018 17:47

#809 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by BiBi911 »

Sydnor wrote: 01/07/2022 19:07 Joj kako gadan dan, cijelu sedmicu radim ko konj, dođe petak haj što nemam cure i to sve pa da izađemo nego nemam ni nikog drugog.

Sjest ispred prodavnice sa kronerima jedina opcija, je li ovo zaista život vrijedan življenja jednog 30godišnjaka.

Iskreno, ovaj sada život sto imam ne bih mijenjao za 10 zena i toliko prijatelja. Dodjes kuci odmoriš niko te ne habe, hoću za Sarajevo pali auto/kupi kartu(sa ženom te nije kupila tetki kilo paprika, drugarica hoce neku specijalnu kremu iz dm, komšinica ima kurije oko pa da joj ponese svježeg kupusa sa Alpi, te nemoj brzo vozit, te se avio trese, te što gleda stjuardesu... ....)

Jedva čekam 08.08 i LAX i sa drugom da gledamo dupetaste crnkinje na plazi(ako mu supruga dozvoli),

Super je to brak, porodica, obaveze ali od 9milijardi zena mene su do sada uvijek spopadale one bože sacuvaj tak da...

Dok djeca eh to je (te se udarilo, te se prehladila, te place, neće u školu obdaniste a moras na posao, fali pernica, hoce na balet a ne zna plesat, te nije gladno a gladnoo)


Sory
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#810 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by dale cooper »

BiBi911 wrote: 04/07/2022 18:02
Sydnor wrote: 01/07/2022 19:07 Joj kako gadan dan, cijelu sedmicu radim ko konj, dođe petak haj što nemam cure i to sve pa da izađemo nego nemam ni nikog drugog.

Sjest ispred prodavnice sa kronerima jedina opcija, je li ovo zaista život vrijedan življenja jednog 30godišnjaka.

Iskreno, ovaj sada život sto imam ne bih mijenjao za 10 zena i toliko prijatelja. Dodjes kuci odmoriš niko te ne habe, hoću za Sarajevo pali auto/kupi kartu(sa ženom te nije kupila tetki kilo paprika, drugarica hoce neku specijalnu kremu iz dm, komšinica ima kurije oko pa da joj ponese svježeg kupusa sa Alpi, te nemoj brzo vozit, te se avio trese, te što gleda stjuardesu... ....)

Jedva čekam 08.08 i LAX i sa drugom da gledamo dupetaste crnkinje na plazi(ako mu supruga dozvoli),

Super je to brak, porodica, obaveze ali od 9milijardi zena mene su do sada uvijek spopadale one bože sacuvaj tak da...

Dok djeca eh to je (te se udarilo, te se prehladila, te place, neće u školu obdaniste a moras na posao, fali pernica, hoce na balet a ne zna plesat, te nije gladno a gladnoo)


Sory
Konačno neko ko ne kuka i ko ne kune sudbinu što je samac. :thumbup: Osvježavajuće. :D
User avatar
n+1
Posts: 6918
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#811 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by n+1 »

Post godine. :lol:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#812 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Sydnor »

Moj problem je što sam imao super curu fakat i jedno predivno iskustvo tako da dosta toga temeljim na osnovu nje, a evo iz posta ovog momka se vidi da te može zapast i drugačije. :D U toj situaciji i jeste bolje biti sam, ali smijem se kladit da je imao iskustvo poput mog da bi sigurno želio da mu se ponovi nešto slično, baš kao što želim i ja.

Inače prvu vezu u životu koju sam imao raskinuo sam zbog nekih razloga koje je on nabrojao. To je jednostavno bilo za ne izdržat...
User avatar
_Reds_
Posts: 9326
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#813 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by _Reds_ »

Koje gluposti napisa za djecu.

Tip vjerovatno i nema djecu.

Samo jedna dječiji osmjeh sklanja sto umora.
BiBi911
Posts: 2787
Joined: 09/12/2018 17:47

#814 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by BiBi911 »

_Reds_ wrote: 04/07/2022 19:37 Koje gluposti napisa za djecu.

Tip vjerovatno i nema djecu.

Samo jedna dječiji osmjeh sklanja sto umora.
Nemam djecu, ali sam imao rodicu koja je preminula 2019 i to dijete je donese ti osmjeh.
Odmori te ali zao mi je djeca nisu za mene.

I red Bull skloni umor al zato kasnije
BiBi911
Posts: 2787
Joined: 09/12/2018 17:47

#815 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by BiBi911 »

Sydnor wrote: 04/07/2022 18:37 Moj problem je što sam imao super curu fakat i jedno predivno iskustvo tako da dosta toga temeljim na osnovu nje, a evo iz posta ovog momka se vidi da te može zapast i drugačije. :D U toj situaciji i jeste bolje biti sam, ali smijem se kladit da je imao iskustvo poput mog da bi sigurno želio da mu se ponovi nešto slično, baš kao što želim i ja.

Inače prvu vezu u životu koju sam imao raskinuo sam zbog nekih razloga koje je on nabrojao. To je jednostavno bilo za ne izdržat...


4 godine duge veze i za moj rodjendan saznam da se 3 godine xxxx sa tipom za kojeg se uda nakon 2-3 mj.

Prije nje sa mojih nepunih 20 smotam naku iz Olova njoj 30kuka zavrti mi život i taman stanem na noge ova naleti.

Par godina nakon ove 4god.. upoznam naku odbojkasicu dupe ko iz sna sve super 3god život haos super...... nakon nekog vremena skontam da nije sve u dupetu.

Odpeljam U DE živim 100na sat, ljepota id života i slucajno u SA dodjem u Tesli se spandjam i dvije godinei tinteTante nece ona za DE ja pomahnitooo

I evo par god. Gdje ja hoću i kad ja hoću. Djecu ako želim odem do sestre i na par dana se nagledam djece i problema i skontam da u ovu srijedu u 12h puštamo zmajeve, a moj zmaj ima kratku kanapu i sada kontam sa koje će strane puhat vjetar...


Život je onoliko super koliko ga učiniš dobrim. Neko se zasiti sa 10 ćevapa neko jbga ne jede mesoo
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#816 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Sydnor »

Ma ti si jednostavno takav tip insana. Što se kod nas u narodu kaže, nismo svi isti. Ima zaista previše ljudi koji su poput tebe mada ja na primjeru svog druga koji je 88 godište nekako vidim i tebe. Ovaj je bio isti, odustao sam od pamćenja imena njegovih djevojaka... I nije ga držalo ni mjesto ni vrijeme - sve dok nije upoznao pravu. Sad kad ga vidim sa ženom ne mogu zamisliti onog starog čovjeka.

Možda se i tebi to dogodi...zapravo ne možda, siguran sam da hoće prije ili kasnije.

Što se tiče djece, uvijek sam mislio da to nije za mene ali u zadnju godinu-dvije kao da sam počeo mijenjati mišljenje. E sad možda je smiješno i patetično ali nedavno sam bio na izletu sa kolegama sa posla i tu bila njegova curica. Mala čitav dan provela uz mene, igrali se, pjevali, budalesali, jeli sladoled..ja je nosao i trčkarao. Baš mi je uljepšala dan do te mjere da sam siguran da je to jedan od najljepših dana u mom životu i kad sam krenuo dođe i zagrli me i poljubi. Ja se rastopio. :D Vozim kući i nekako sam u tom trenutku bio siguran da bih jednog dana volio imati dijete kad bih imao priliku upoznati neku osobu koja me želi i sa kojom bih mogao ostvariti vezu.

Sad donekle i razumijem ljude koji kažu da je život bez djece prazan. Ja bih dodao bez ljubavi također.

Ne znam, serem sad. :D Ali volio bih se ostvariti u ulozi oca i supruga, znam da bih za svoje dijete i ženu prevrnuo svaki kamen da im sve obezbjedim i da se uz mene osjećaju sigurno i voljeno.
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#817 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by asurbanipal »

dale cooper wrote: 04/07/2022 18:15
BiBi911 wrote: 04/07/2022 18:02


Iskreno, ovaj sada život sto imam ne bih mijenjao za 10 zena i toliko prijatelja. Dodjes kuci odmoriš niko te ne habe, hoću za Sarajevo pali auto/kupi kartu(sa ženom te nije kupila tetki kilo paprika, drugarica hoce neku specijalnu kremu iz dm, komšinica ima kurije oko pa da joj ponese svježeg kupusa sa Alpi, te nemoj brzo vozit, te se avio trese, te što gleda stjuardesu... ....)

Jedva čekam 08.08 i LAX i sa drugom da gledamo dupetaste crnkinje na plazi(ako mu supruga dozvoli),

Super je to brak, porodica, obaveze ali od 9milijardi zena mene su do sada uvijek spopadale one bože sacuvaj tak da...

Dok djeca eh to je (te se udarilo, te se prehladila, te place, neće u školu obdaniste a moras na posao, fali pernica, hoce na balet a ne zna plesat, te nije gladno a gladnoo)


Sory
Konačno neko ko ne kuka i ko ne kune sudbinu što je samac. :thumbup: Osvježavajuće. :D

Potpisujem

Samacki život ima svojih prednosti, kome ćeš ako prvo nećeš sebi i svojoj guzici udovoljiti.

Nakon gužve i galame na poslu, najljepše se osjećam kad vrijeme provedem u miru i tišini, lagana šetnja uz more i kupanje, te gledanje zalaska sunca. Neke radne kolege i kolegice su me par puta zvali da sa njima nakon smjene idem na plažu, ali unaprijed znam da ce tu biti traceva i šuplje priče, a ja sam sit toga, tako da sam jednostavno odbio...
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#818 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Euphoria »

Eno kod Muhe ima agencija... Dobar je @muha_sa , a ni provizija mu nije velika :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128500
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#819 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by muha_sa »

Miss Moonlight wrote: 05/07/2022 14:06 Eno kod Muhe ima agencija... Dobar je @muha_sa , a ni provizija mu nije velika :lol:
:lol:

Propade agencija :(
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#820 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Spiritbreaker »

Propah Snapchat neki dan, nisam vece smece beskorisnije vidio u zivotu, pa za ono su Badoo i Tinder izmislili svijet. Fkt najgkuplja aplikacija ikad. Ne vidim smisao osim smaranja nepoznatih ljudi.
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#821 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Euphoria »

Koliko znam Snapchat koriste tinejdzeri i preljubnici zb9g onih nestajucih poruka. Sad ti imaju i viber i dr app. Po meni je Snapchat samo za zezanciju sa filterima.
User avatar
dulekrele
Posts: 3819
Joined: 10/04/2014 18:25

#822 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by dulekrele »

BiBi911 wrote: 04/07/2022 18:02
Sydnor wrote: 01/07/2022 19:07 Joj kako gadan dan, cijelu sedmicu radim ko konj, dođe petak haj što nemam cure i to sve pa da izađemo nego nemam ni nikog drugog.

Sjest ispred prodavnice sa kronerima jedina opcija, je li ovo zaista život vrijedan življenja jednog 30godišnjaka.

Iskreno, ovaj sada život sto imam ne bih mijenjao za 10 zena i toliko prijatelja. Dodjes kuci odmoriš niko te ne habe, hoću za Sarajevo pali auto/kupi kartu(sa ženom te nije kupila tetki kilo paprika, drugarica hoce neku specijalnu kremu iz dm, komšinica ima kurije oko pa da joj ponese svježeg kupusa sa Alpi, te nemoj brzo vozit, te se avio trese, te što gleda stjuardesu... ....)

Jedva čekam 08.08 i LAX i sa drugom da gledamo dupetaste crnkinje na plazi(ako mu supruga dozvoli),

Super je to brak, porodica, obaveze ali od 9milijardi zena mene su do sada uvijek spopadale one bože sacuvaj tak da...

Dok djeca eh to je (te se udarilo, te se prehladila, te place, neće u školu obdaniste a moras na posao, fali pernica, hoce na balet a ne zna plesat, te nije gladno a gladnoo)


Sory
Ma super je to dok si mlad. Kad zades u 7 deceniju neces imati koga da ti donese ceker iz granapa ili odvede ljekaru. Ma milina kad po stare dane budes samo sjedio u 4 zida i buljio u jednu tacku.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24407
Joined: 08/09/2005 20:08

#823 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Haris.ba »

dulekrele wrote: 06/07/2022 09:42 Ma super je to dok si mlad. Kad zades u 7 deceniju neces imati koga da ti donese ceker iz granapa ili odvede ljekaru. Ma milina kad po stare dane budes samo sjedio u 4 zida i buljio u jednu tacku.
Pa i danas imas dostavu. Platis preko interneta i dostave ti iz trznog centra sta zelis.

Za odvesti ljekaru postoji taksi.

Ti znas da se ne mora biti sam ako nemas partnera? Izadjes sa jaranom, jaranicom. Nadjes neku zanimaciju.

Drugo je ako ce ti penzija biti mala pa daj partnera da mi to sve besplatno zavrsava.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72585
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#824 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Velkoski »

znači treba štancati djecu da ti u sedmoj deceniji odu u prodavnicu umjesto nekog sa Korpe? :mrgreen:

doduše, i ja sam neki dan kontao napraviti dijete da mi ide u prodavnicu dok ja igram lola...
no_sikiriki
Posts: 16548
Joined: 11/12/2012 13:21

#825 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by no_sikiriki »

Tako je, trebaju ljudi imati djecu, da ih ima ko paziti kad ostare. Za šta bi inače služili? :D
Post Reply