Gdje da kupim "SE Hazel J20i"

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
Titova-Juga

Gdje da kupim "SE Hazel J20i"

Post by Titova-Juga » 23/08/2011 16:13

Mnogo sam posljednjih sedmica googlao mobitele i shvatio da je za moje potrebe najbolja opcija upravo Sony Ericsson Hazel. Iako je identičan kao i Elm, razlikuju se samo u tome što je Hazel slider i ima malo veći display.
S obzirom da sam cijeli Mostar pretražio i nigdje nisam uspio naći taj mobitel, može li mi neko reći gdje bih pokušao za povoljne pare ?!

febo_acm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Gdje da kupim "SE Hazel J20i"

Post by febo_acm » 23/08/2011 17:13

Titova-Juga

Post by Titova-Juga » 23/08/2011 17:17

AMD wrote:http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... &start=425

Ima tema o kupovini već.

Pardon, hvala.

Titova-Juga

Post by Titova-Juga » 23/08/2011 23:38

patakdaca wrote:
Titova-Juga wrote:Mnogo sam posljednjih sedmica googlao mobitele i shvatio da je za moje potrebe najbolja opcija upravo Sony Ericsson Hazel. Iako je identičan kao i Elm, razlikuju se samo u tome što je Hazel slider i ima malo veći display.
S obzirom da sam cijeli Mostar pretražio i nigdje nisam uspio naći taj mobitel, može li mi neko reći gdje bih pokušao za povoljne pare ?!

to da ima malo veci displej je samo opticka varka, jer je to u biti identican telefon elm-u, samo sto je pretvoren u slider radi sminke! :thumbup:

Pa ne znam drug, ne bih se složio jer sam oba vidio dok još nisam imao love za ovaj.
Sasvim dovoljno veći, a i tipke su mi nekako mnogo lakše kod Hazela već u Elma, ali eto
golemo da ga više u Mostaru uopšte nema :S.

febo_acm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Post by febo_acm » 24/08/2011 11:36

Elm ima 2.2" display, a Hazel 2.6" :thumbup:

Titova-Juga

Post by Titova-Juga » 24/08/2011 13:00

patakdaca wrote:
ma kako god, ali bilo koji od ta dva da uzmes neces se pokajati, ja imam elm i prezadovoljan sam poslije k800i najbolji telefon definitivno!

Slažem se.

K800i je stvarno bio i ostao legendaran telefon!

P.S Da, 2.2 i 2.6, ipak ima razlike.

Titova-Juga

Post by Titova-Juga » 24/08/2011 20:17

patakdaca wrote:
Titova-Juga wrote:
patakdaca wrote:
ma kako god, ali bilo koji od ta dva da uzmes neces se pokajati, ja imam elm i prezadovoljan sam poslije k800i najbolji telefon definitivno!

Slažem se.

K800i je stvarno bio i ostao legendaran telefon!

P.S Da, 2.2 i 2.6, ipak ima razlike.
ja sam oba drzao u rukama i iskreno nisam primjetio razliku toliku, al nema veze, et jedina mana im je kamera pri slabijem osvjetljenju tj. pri slikanju, ostatak fantazija posebno videozapis cak i po noci. ja koristim elm skoro godinu, ne pricam puno al zato u zadnjih 10-tak mjeseci je otkucano preko 8000 poruka i apsolutno nikakvih fizickih promjena nema, jedino sto je malo stopao dok nisam obrisao poruke a bilo ih je oko 15 000 u inboxu al ni to nije bilo nista strasno, mozda sekundu stane kad ulazis u poruke i nastavi.
iskreno moja topla preporuka za bilo koji od ove dvije verzije, imam jedan SE android u kuci al nikad ga nebih zamijenio za ovaj. za korisnike koji nisu optereceni telefonom moja topla preporuka :thumbup:

Vjerujem ti druze.

Gdje sam god citao o ova dva telefona, samo rijeci hvale imaju za njih.
Ali evo ne mogu ni u Sarajevu po tim shopovima da ga nadjem:
Poslao sam mail Sinatelu, MobilManiji, Univerzalno, KamConnecting itd, itd.... Svi su se osim ovog zadnjeg do sada javili mailom sa odgovorom da taj telefon vise nemaju u prodaji. Zanimljiivo majke mi !

Titova-Juga

Post by Titova-Juga » 25/08/2011 00:28

patakdaca wrote:
Titova-Juga wrote:
bio je neki dan u univerzalno, valjda ga prodali :?
Gdje sam god citao o ova dva telefona, samo rijeci hvale imaju za njih.
Ali evo ne mogu ni u Sarajevu po tim shopovima da ga nadjem:
Poslao sam mail Sinatelu, MobilManiji, Univerzalno, KamConnecting itd, itd.... Svi su se osim ovog zadnjeg do sada javili mailom sa odgovorom da taj telefon vise nemaju u prodaji. Zanimljiivo majke mi !
bio je neki dan u univerzalno, valjda ga prodali, bas cu sutra svratiti da vidim imaju li ga u izlogu ;-)
Ima nekih 15 dana kako sam ih prvi put kontaktirao u vezi ovog mobitela i rekli su da nemaju, pa sam ponovo probao ovih dana i opet isti odgovor :S.
Super, kada išao baš mi javi da li im je došao, odmah ću ih nazvati ! :D

Titova-Juga

Post by Titova-Juga » 25/08/2011 21:15

patakdaca wrote:
danas sam bas svracao, nazalost nemaju ga :shock:

Stvarno golemo, niđe hazela za lijeka :D

Post Reply