garsonjera u Foči

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
User avatar
trimi68
Posts: 1600
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#51

Post by trimi68 »

burekodsira wrote:
trimi68 wrote:Дијаспоро како знаш да нисам Православац од рођенја.
valjda te prvo moraju prekrstiti da postanes pravoslavac :-)
исправка: по рођењу сам однешен у црку стару православну на башчаршији и тамо сам "покрштен"
"крстити се" значи нешто друго
User avatar
trimi68
Posts: 1600
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#52

Post by trimi68 »

ех и овако и онако
па да и ја започнем бесједу са цитиранјем
_ambassador wrote: eh ovako
trimi
otkako sam obdaren razumom
нисам ни сумњао у то
_ambassador wrote:i imam svoj kriterij po mnogim pitanjima,
веома похвално
_ambassador wrote:zamolio bih te jednu stvar: koliko toliko posten razgovor s tobom (nemoj se plashiti, mislim na cyber-razgovor!).

замолба је одобрена
уз услов да се разговор обави овде јавно и уз коментаре остали чланова форума
_ambassador wrote:zasto? zato sto me srpska rasa ,
народ или нација али раса па нису Црби марсовци или друге боје коже (мада изгледа да ти тако гледаш на србе)
_ambassador wrote:(upravo odkad sam vlasnik svog uma),
кад си га купио и дали посједујеш цертификат о квалитети (јел идемо у ЕУ или не)
_ambassador wrote: u svim pogledima fascinirala. jednostavno i bez ironije niti cinizma, lakse mi je razumiti pojedine pra-civilizacije koje i dan danas hodaju bosi po dzunglama nego srbe.

јеботе нови Дарвин
_ambassador wrote:ne znam ko ste, zasto ste i zbog cega, ni kud ni kako...
:?
_ambassador wrote:koji je kurac tebe sada natjerao da pocnes pisati chirilicom? molio bih iskren odgovor, da mogu napraviti sto slikovitiju studiju i da bih mogao shvatiti...
који курац ? па вјероватно ТАТИН... искрено: јер имам на Цомпу инсталирану ћирилицу и из зајебанције да видим како ће реаговати чланови форума: реакције сам очекивао од зезе до пљувања (ти спадаш у ове друге).
_ambassador wrote:koji je cilj tvog obilaska i prisustva na ovom forumu?
бити активан члан овог форума
_ambassador wrote:jeli konstruktivan?

то ће оцијенити чланови форума а не ти
_ambassador wrote:ako jeste, u sto sumnjam, onda bih se lose osjecao zbog svog prethodnog posta. tu se razlikujemo ti i ja.?
:-?
_ambassador wrote:to sto se tice iskrenog konstruktivnog razgovora. (ponovo naglasavam iskrenog,
ако је обо све досад био искрен разговор какав ли је кад си нервозан или љут
_ambassador wrote:hajde bre,
"бре" јеси ли сигуран да ниси србијанац јер само београђани и србијанци употребљавају "бре"
_ambassador wrote:nemas sta izgubiti govoreci istinu,
и немам јер сам досад и говорио истину
_ambassador wrote:necu te ispitivati o ratu
зашто јел то нешто кријеш "радоване је си ли то ти брате"
_ambassador wrote:vec samo zelim pokusati da udjem u mozak nekog srbina koji se osjeca zrtvom, i koji sve te stvari, pa i "chetovanje" gleda sasvim normalno.).
е да би то урадио трбебаш ипак бити медицински квалификован, да уђеш у мозак
_ambassador wrote:zelio bih da znam da li je to fakat tako il ste samo inatlije i volite da prkosite i provocirate. kad to saznam jednostavno cu vas lakse ignorisati, i nemam drugih pretenzija za razgovor s tobom.
стално помињеш "вас", множину, причаш, дописујеш се , расправљаш на форуму са једном особом. за то што ти хоћеш незнам како да ти помогнем.
_ambassador wrote:ono sestra-majka bi te kostalo glave da si mi pri ruci,
ти си мени "пожелио" анално општење са словима из азбуке што је веома болно ђ,ж,џ,ш еј ваља обо све у буљу примит. и ја сам теби опсовао и сад смо 1:1
_ambassador wrote:al eto posto smo ovako svi face i mozemo vrijedjati koliko hocemo, bujrum! ja tebi chitavu naciju!
:?

:x nemoj shvatiti kao da te mrzim ili nesto slicno :-)[/quote]
ма не ти ме толико волиш :kiss:
_ambassador
Posts: 1102
Joined: 05/09/2006 17:51
Location: kaj ima lima

#53

Post by _ambassador »

pa dobro trimi, trazio sam odgovor, i dobio sam ga, u obliku testamenta, ali dobro je.

ono moje explicitno izrazavanje (da nebih sad vadio citate) nema smisla za razumnog covjeka, a ja to jesam. ali znas kako je kad te bockaju, i to svjesno.

preci cu preko sjajnih viceva i sala na moj racun, ipak bih da tema jos malo potraje:D
znaci htio si da vidis reakcije... uredu. mozes reci da smo te napali cim si poceo pisati cirilicom. kako te tvoje komsije zbog kojih su momci morali zbrisati zato sto su koristili svoje uzrjecice? :? (to je navedeno u jednom od prethodnih postova). to tvoje je bilo manje vise provokativno, a od ovih momaka nije...

za ono bre, samo reci da me nisi prestigao jer tu stoji kao ironija :-)

za temu o ratu, nije ni vrijeme ni mjesto, da bi se svelo na dosad vidjeno...


zelio bih da znam da li je to fakat tako il ste samo inatlije i volite da prkosite i provocirate.
na ovo mi nisi odgovorio. to "vas", iako ne volim da generalizujem, je zato sto ne vidim niti jednu minimalnu indiciju od strane srpskih stanovnika opcenito, svejedno bili u rs ili srbiji. naravno cast izuzecima jer znam da ih ima. ti mi se ne cinis nimalo jedan od tih.

rekao si da me stavljas u grupu br2, vjeruj da ne pljujem, samo tipkam. a vjeruj da samnom mozes imati "fantastican" (:D) razgovor samo ako nema provokacije.

ja se ne vratih na ovu temu
nek vam je mir (makar ovde!)
User avatar
trimi68
Posts: 1600
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#54

Post by trimi68 »

_ambassador wrote:pa dobro trimi, trazio sam odgovor, i dobio sam ga, u obliku testamenta, ali dobro je.
није тестамент али ми је драго да га сматраш добрим - одговор
_ambassador wrote:ono moje explicitno izrazavanje (da nebih sad vadio citate) nema smisla za razumnog covjeka, a ja to jesam. ali znas kako je kad te bockaju, i to svjesno.
знам али ипак си ти разуман човјек
_ambassador wrote:preci cu preko sjajnih viceva i sala na moj racun, ipak bih da tema jos malo potraje:D.
којих болан вицева, што их нецитира овде па да се и ја насмијем (можда нам је различит смисао за хумор јер ја невијдјех вица, шале а богами и пошалице)
_ambassador wrote:znaci htio si da vidis reakcije... uredu. mozes reci da smo te napali cim si poceo pisati cirilicom.
напао си ме само ти и то ме је непријатно изненадило јер сам се понадао (узалудно) да је бар са-х.цом ослобођен националистичких глупости .
_ambassador wrote:kako te tvoje komsije .
молим те појасни "које су то моје комшије"
_ambassador wrote:zbog kojih su momci morali zbrisati zato sto su koristili svoje uzrjecice?
ово ми молим те појасни јер без обзира колико год пута да прочитам, и у контексту приче и ван контеста, као цитат, несхватам те шта си хтио рећи???????
и богати узрјечице, зар ти није природније и лакше рећи "узречице" или бјежиш од сваке ријечи која ти "звучи" екавски?????:?
_ambassador wrote:(to je navedeno u jednom od prethodnih postova). to tvoje je bilo manje vise provokativno, a od ovih momaka nije....
молим те да ми појасниш и ово, знам да мрзиш цитате али молим те цитирај и појасни
_ambassador wrote:za ono bre, samo reci da me nisi prestigao jer tu stoji kao ironija :-) .
да причамо и да ти чујем глас, могао бих да те схватим и да препознам иронију, али у тексту пробај да ставиш " " да бих нагласио ту "иронију"
_ambassador wrote:(za temu o ratu, nije ni vrijeme ni mjesto, da bi se svelo na dosad vidjeno....
за тему о рату се са тобом слажем по први пут а вјероватно и задњи
zelio bih da znam da li je to fakat tako il ste samo inatlije i volite da prkosite i provocirate.
_ambassador wrote:(na ovo mi nisi odgovorio. to "vas", iako ne volim da generalizujem, je zato sto ne vidim niti jednu minimalnu indiciju od strane srpskih stanovnika opcenito, svejedno bili u rs ili srbiji. naravno cast izuzecima jer znam da ih ima. ti mi se ne cinis nimalo jedan od tih..
:? незнам на шта да ти одговорим, гдје је ту питање
_ambassador wrote:(rekao si da me stavljas u grupu br2, vjeruj da ne pljujem, samo tipkam. a vjeruj da samnom mozes imati "fantastican" (:D) razgovor samo ako nema provokacije.

ja se ne vratih na ovu temu
nek vam je mir (makar ovde!)
.[/quote]
како слатко волиш да генерализујеш, али вјерујем да је то тако јер ти је тако лакше да схватиш свијет око себе
Luka_Brazi_47
Posts: 4
Joined: 27/03/2007 17:46

#55

Post by Luka_Brazi_47 »

greska
Last edited by Luka_Brazi_47 on 20/01/2008 03:30, edited 1 time in total.
dino_va..djevojcica
Posts: 271
Joined: 11/05/2006 04:34
Location: nc

#56

Post by dino_va..djevojcica »

o cetnik, dobrodosao.. ma niko te pipnuti nece! bila sam i ja jednom u foci, nije me niko dirao.. cak sam i kahvu/kavu popila, nista sumnjivo nije bilo unutra, secer onaj pakovani.. i platila je famoznih 1.20KM zamisli..to nema nigdje do u foci. nisam, mislim naravno da sam je platila 1.50KM nisu imali sitno a ja nemadoh strpljenja da cekam da razmjene kod komsije mesara.. tako se vratih presretna i puna utisaka, bila mi je to prva posjeta foci.

a sta znaci to cetnik, jel' to isto sto i srbin ili je ipak bolje biti cetnik? /ja sam relativno mlada, pa ne kuzim dobro... znam da je cika draze bio cetnik, ovi ga ovdje ameri puno vole.. nekakav cin su mu posthumno prikacili/ jednom kad sam bila mala, cula sam od djece iz ulice da cetnik zivi u sumi, molila bih vas da mi objasnite zasto! moja mala sestrica je u ratu imala samo 2-6g i mislila je da je cetnik zivotinja, funny zar ne!?

trimi nije cetnik, bar se nije izjasnio. on je bosanski pravoslavac, sarajlija od rodjena, zar ne trimi? i ne smeta sto tipkas cirilicnim pismom, ima nas koji ga i znamo.. ucili u ratu! ozbiljno, kod jedne gorazdanske nastavnice. jedne sedmice cirilica, jedne latinica.. iskreno Bajram nam je bio kad dodje latinica:)


pozz komsijama!

sabur!!! mir!!! peace!!!
dino_va..djevojcica
Posts: 271
Joined: 11/05/2006 04:34
Location: nc

#57

Post by dino_va..djevojcica »

Luka_Brazi_47 wrote:Zdravo ja sam cetnik iz Foce
Mislim da ste svi pogresili u vezi sa Focom.Mi smo veoma miroljubivi i drustveni prema svim narodima i religijama.Zato vas molim da ne *erete puno o stvarima o kojima nemate pojma jer kad bih neki stranac citao ovo rekao bih da sma divljaci a ne SRBI.
Ocekujem da budem izbrisan sa foruma jer takvi ste vi odmah kad cujete da je neko SRBIN ocete da ga ubijete
Toliko za sada bice jos......nadam se
o poor cika chetnik...

in case you need help..
http://hr.wikipedia.org/wiki/Pomo%C4%87ni_glagoli

it is just 'cause i care about you, i love my neighbours so much.. even more than so much!
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#58

Post by zmijaIzmaj »

:D :D ma dobar je luka, otvoreno kaze...trimi je pokuso sa taktikom, kako su primitivni, ali kad ih je bolje upozno, doslo je do naglog preokreta u nejgovom objektivnom razmisljanju :D

međutoa, prerano se raspojaso :D
User avatar
trimi68
Posts: 1600
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#59 сее јо&

Post by trimi68 »

zmijaIzmaj wrote::D :D ma dobar je luka, otvoreno kaze...trimi je pokuso sa taktikom, kako su primitivni, ali kad ih je bolje upozno, doslo je do naglog preokreta u nejgovom objektivnom razmisljanju :D

međutoa, prerano se raspojaso :D
молим те да ми појасниш са каквом тактиком, и кад сам то направио преокрет, јер се осјећам прозваним да сам урадио нешто што нисам :roll: :?
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#60

Post by zmijaIzmaj »

ne brini trimi, cim instaliram cirilicu, objasnicu ti
User avatar
trimi68
Posts: 1600
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#61

Post by trimi68 »

Cууууупер
Чим Чим прије тим тим боље
да се могу дописиват на "матерњем ми писму"
konyan
Posts: 1285
Joined: 21/06/2004 10:03
Location: Sarajevo

#62

Post by konyan »

trimi68 wrote:Cууууупер
Чим Чим прије тим тим боље
да се могу дописиват на "матерњем ми писму"
А какве везе има ова тема са гарсоњером у Фочи. :D

I dokad trimi namjerava piciti cirilicu. Mislim, stvarno je zabavno. Jedno vrijeme sam je i ja pucao na mesindzeru, ali dojadi s vremenom. Mozda bi bilo lakse da su i slova na tastaturi cirilicna. :D

Pozdrav.
User avatar
trimi68
Posts: 1600
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#63

Post by trimi68 »

Нема никакве са гарсоњером а ја ћу писати толико дуго колико ће ме посао задржати у Фочи
meki
Posts: 76
Joined: 19/03/2007 22:25
Location: www.MTB.ba
Contact:

#64

Post by meki »

E vako, da i ja koju protabirim!
Prvo trimija znam licno jako dobro. Smatram ga VELIKIM prijateljem! Jednom rjecju, LJUDINA!

Eh sad, skonto sam ja sta on ovdje govori, i koja je finta (sta je Brko, dosadno ti dole? :-D ) al zelio bih iznijeti jedno svoje zapazanje.

Naime, ovaj banalan primjer pokazuje da kad neko koristi cirilicu, koja je uzgred receno autohtonija na ovim prostorima od latinice, odmah se etiketira kao srbin-chetnik i to od etnicke populacije kojoj licno pripadam. Eh sad, mirne glave razmislite dali je fakat svako ko pise cirilicom cetnik koji je pucao na opkoljeno sarajevo? Dali su SVI Srbi bili i borili se PROTIV BiH?

@_ambassador
I na kraju, nemas ti jarane moj pojma ko je doticni trimi, gdje je bio i sta je radio u ovom ratu!

tolko od mene!

@trimi68
Jarane, imas mahanje od mene i raje! Samo radi, pa se vidimo uskoro!
User avatar
trimi68
Posts: 1600
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#65

Post by trimi68 »

РАД ОСЛОБАЂА рече некад негдје врли диктатор неки
Меку се видим акобогда чим чим прије тим тим боље
и мало је рећ да ми је досадно
a.basko
Posts: 414
Joined: 26/11/2006 15:54

#66

Post by a.basko »

@trimi68 kralju......... :P

....nego... , zamolih te prije nekoliko dana na "muzici" za nesto...
link ne bi u redu...pa rekoh... ako bi ti nama "ono" opet postavio :(
castim pivom... "kod fuce u maloj aleji"... :P :-) :D
User avatar
trimi68
Posts: 1600
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#67

Post by trimi68 »

исо Мики :-)
кад и шта ?? (дај какав линк на тему)
:? :?
а ако ти нисам одговорио то је знак да ти нисам у могућности испунити жељу!
нажалост (ако је то онај дио са Мевлуд-ом линкови су мртви) Жао ми је.
:sad:
a.basko
Posts: 414
Joined: 26/11/2006 15:54

#68

Post by a.basko »

trimi68 wrote:исо Мики :-)
кад и шта ?? (дај какав линк на тему)
:? :?
а ако ти нисам одговорио то је знак да ти нисам у могућности испунити жељу!
нажалост (ако је то онај дио са Мевлуд-ом линкови су мртви) Жао ми је.
:sad:
:roll: ma jarane ne zelim da me pogresno razumijes.... :oops:
al jebe se meni za ovom temom o foci.. i o garsonjeri... i o cirilici.. i o latinici... :D :D :D
idi gdje hoces... radi sta hoces...pisi kako hoces...al samo postavi onaj "mevlud" opet! :P :P :P
p.s. kad sam vec tu......jesil sta ubo u foci? 8)
odgovori cirilicom....ako hoces :lol: :lol: :lol:
dino_va..djevojcica
Posts: 271
Joined: 11/05/2006 04:34
Location: nc

#69

Post by dino_va..djevojcica »

@meki

nije bilo potrebe da se "presvlacis" u novi nick da bi pohvalio druga...

@trimi

gdje su te slicice iz foce?
User avatar
trimi68
Posts: 1600
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#70

Post by trimi68 »

Убо нисам још ништа , посо ме опхрвао (имам јебен распоред рада дневна ноћна смјена) али радим на томе. 8-)
Сликице ће да буду кад донесем апарат (фотографски). :D
a.basko
Posts: 414
Joined: 26/11/2006 15:54

#71

Post by a.basko »

trimi68 wrote:Убо нисам још ништа , посо ме опхрвао (имам јебен распоред рада дневна ноћна смјена) али радим на томе. 8-)
Сликице ће да буду кад донесем апарат (фотографски). :D

:dance: :run:
...ne vracaj se bez "dva boda u gostima" .......

:lol: :lol: :lol: :lol:
meki
Posts: 76
Joined: 19/03/2007 22:25
Location: www.MTB.ba
Contact:

#72

Post by meki »

dino_va..djevojcica wrote:@meki

nije bilo potrebe da se "presvlacis" u novi nick da bi pohvalio druga...
:? :? :?

haj objasni, molim te!
dino_va..djevojcica
Posts: 271
Joined: 11/05/2006 04:34
Location: nc

#73

Post by dino_va..djevojcica »

sta je bolan... samo kazem da imas nove hlace :D
User avatar
trimi68
Posts: 1600
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#74

Post by trimi68 »

Мало фотографија из ФОЧЕ:

Image
Хотел Зеленгора, тренутно служи као студентски дом (на комерцијалној основи)

Image
Студентима је на избору све и свашта......

Image
Слика говори сама за себе (или ти читај шта је на знаку)

Image
Васкрс у Фочи и локални обичаји

Image
Аутобуска станица Фоча

Image
Робна кућа (у СА би рекли сарајка)

Image
Пијаца

Image
Стари Град
User avatar
trimi68
Posts: 1600
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#75

Post by trimi68 »

Image
Стари Град

Image

Image

Image

Image
информација о окупљању локалних ..........сљедбеника становитог покрета из II свјетског рата.

Image
Сахат кула

Image

Image

Image
Хан

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Post Reply