Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
bhnapoleon1
Posts: 6500
Joined: 11/05/2014 23:47

#14826 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by bhnapoleon1 »

Pogibosmo svi
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#14827 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Hasan006 »

bhnapoleon1 wrote:Pogibosmo svi
Treći put častiš
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#14828 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

smojler


tri dana sam se kanio nastaviti gledati
a inače sve super :D
brazzo19
Posts: 3161
Joined: 25/09/2008 13:43

#14829 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by brazzo19 »

Poslije nove godine se konacno nakanio da pregledam i ja ovo cudo i do sad sam dosao do Sezone 6 i pregledao 8 epizoda .... sve sezone imaju po 10 epizoda samo ova zadnja vidim 7, sta su ovo sfuserili i skratili zadnju sezonu za 3 epizode ? :D Sto se tice serije meni je uz Breaking Bad najbolja koju sam ikad gledao svih vremena :D radnja se fakat brzo odvija i nijedna epizoda nije dosadna i fakticki u dahu pregledas epizodu i nakon svake epizode ostane ti onaj efekat wow i poluotvorena usta iz kojih curi uzemljenje do poda :D sreca pa sam gledao sve iz pocetka tako da odmah pustam epizodu za epizodom ali vec me panika hvata jer mi je ostalo jos samo 9 epizoda i onda mi valja cekat godinu ili vise na ovu zadnju sezonu ... mogu mislit kako je vama bilo recimo kad se zavrsi epizoda ili sezona pa morate cekati da izadje nova a vamo se zakuha haos :D

p.s imal kakva tema za ovu seriju gdje su dozvoljeni spojleri pa da se moze fino diskutovat o seriji ? :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#14830 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

brazzo19 wrote:Poslije nove godine se konacno nakanio da pregledam i ja ovo cudo i do sad sam dosao do Sezone 6 i pregledao 8 epizoda .... sve sezone imaju po 10 epizoda samo ova zadnja vidim 7, sta su ovo sfuserili i skratili zadnju sezonu za 3 epizode ? :D Sto se tice serije meni je uz Breaking Bad najbolja koju sam ikad gledao svih vremena :D radnja se fakat brzo odvija i nijedna epizoda nije dosadna i fakticki u dahu pregledas epizodu i nakon svake epizode ostane ti onaj efekat wow i poluotvorena usta iz kojih curi uzemljenje do poda :D sreca pa sam gledao sve iz pocetka tako da odmah pustam epizodu za epizodom ali vec me panika hvata jer mi je ostalo jos samo 9 epizoda i onda mi valja cekat godinu ili vise na ovu zadnju sezonu ... mogu mislit kako je vama bilo recimo kad se zavrsi epizoda ili sezona pa morate cekati da izadje nova a vamo se zakuha haos :D

p.s imal kakva tema za ovu seriju gdje su dozvoljeni spojleri pa da se moze fino diskutovat o seriji ? :D
hm,kakvi spojleri,zadnja epizoda je prikazana u proljece cini mi se
brazzo19
Posts: 3161
Joined: 25/09/2008 13:43

#14831 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by brazzo19 »

Pa pise u naslovu da su zabranjei spoileri a ima koja jos nije pregledala sve ili je tek pocela poput mene pa da im se ne kvari dozivljaj gledanja da neko ne izleti nesto i napise sto ne bi trebao :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#14832 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

brazzo19 wrote:Pa pise u naslovu da su zabranjei spoileri a ima koja jos nije pregledala sve ili je tek pocela poput mene pa da im se ne kvari dozivljaj gledanja da neko ne izleti nesto i napise sto ne bi trebao :D
u redu onda
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11070
Joined: 15/01/2010 18:31

#14833 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

brazzo19 wrote:Pa pise u naslovu da su zabranjei spoileri a ima koja jos nije pregledala sve ili je tek pocela poput mene pa da im se ne kvari dozivljaj gledanja da neko ne izleti nesto i napise sto ne bi trebao :D
Spojleri su zabranjeni zbog knjiga. Sada to vise nije vazno jer je serija dogurala gdje knjiga nije. Prema tome slobodno pricaj o cemu god zelis :D
brazzo19
Posts: 3161
Joined: 25/09/2008 13:43

#14834 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by brazzo19 »

Jack Be Nimble wrote:
brazzo19 wrote:Pa pise u naslovu da su zabranjei spoileri a ima koja jos nije pregledala sve ili je tek pocela poput mene pa da im se ne kvari dozivljaj gledanja da neko ne izleti nesto i napise sto ne bi trebao :D
Spojleri su zabranjeni zbog knjiga. Sada to vise nije vazno jer je serija dogurala gdje knjiga nije. Prema tome slobodno pricaj o cemu god zelis :D

Cim pregledam jos ovih 7 epizoda 7.e sezone pa cemo razbacit suplju :D
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#14835 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

ne znam vala o čemu se ima pričati kad je lik 2003. u zagrebnu rekao da je knjiga gotova

dakle predložak pravi lažov koji uopće ne misli na svoje fanove


prodo sam još jednu njegovi knjigu
drugu sam razmijenio za kingovu knjigu ( njega fakat ne podnosim također :D vidiš dokle je došlo)

serija je OK sad kako gledam... nema tu fule ljudi vole pare a cijene svoju publiku...DONEKLE :D
HBO je to tim ljudi a ne šou jednog čovjeka koji ništa nije priveo kraju ( nije mu ovo prvi serijal od kojeg odustaje)
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#14836 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

ostala mi još jedna epizoda

sumnjam ja da će se ovo ikad završiti :D
brazzo19
Posts: 3161
Joined: 25/09/2008 13:43

#14837 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by brazzo19 »

Meni ostale jos 4 epizode 7.e sezone i to je to ... a sve mi nekako zao da ih pregledam jer ne znam sta poslije ... ko ce docekat 2019 godinu i zadnju sezonu ... :D
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#14838 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

e jes mi drago što su sklonili prstića baš me nervirao

nervira me što su tamo kalkulirali razvlačili a sad su ubrzali radnju...

jebeš civilizaciju gdje te ne tangira pogibija likova nego stradanje vuka i zmaja fakat je nešto danas čudno u medijima i ljudima to jest meni a još nisam ni fanatik za životinje

jasno je da nikad knjige neće završiti :D

a za seriju eto kažu hoće u 6 epizoda... sumnjam vala da mogu ovo raspetljati...
brazzo19
Posts: 3161
Joined: 25/09/2008 13:43

#14839 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by brazzo19 »

A koliko uopste ima knjiga i prati li knjiga seriju tj. dokle je dosla knjiga jeli odmakla od serije jer sam kontao kupiti nabaviti knjige da procitam posto sam se nalozio za seriju pravo :D pa reko isplatili se citati knjige posto sam gotovo sve pregledao seriju ...
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#14840 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

ne znam ni sam više
recimo 5 knjiga ima :D
a serija je pretekla knjige


knjige će imati smisla kad ih ZAVRŠI
User avatar
Baran
Posts: 190
Joined: 16/04/2017 22:30

#14841 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Baran »

Stan', stan', znači serija se nastavlja neovisno o knjizi? Sama za sebe?
User avatar
Baran
Posts: 190
Joined: 16/04/2017 22:30

#14842 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Baran »

Da li da li čitam il' ne čitam....
brazzo19
Posts: 3161
Joined: 25/09/2008 13:43

#14843 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by brazzo19 »

Najbolje nek nam objasni neko ko je citao knjige sve i pregledao sve sezone da nam otprilike objasni dokle su knjige dosle i isplatili se citati posto vidim da je serija daleko odmakla od knjiga :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 4380
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#14844 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Martin treba izbacit još dvije knjige tako da ja čekam dok sve ne izleti :D
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#14845 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Naravno da se isplati čitati, pogotovo s obzirom na smjer u kojem serija ide, predviđam glup rasplet i završetak, za razliku od onog što će nam Martin, uvjerena sam, ponuditi, ako ikad završi jebene knjige
passiv
Posts: 252
Joined: 29/04/2012 15:57

#14846 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by passiv »

Valjda neću popiti ban....
Knjige i serija imaju istu radnju u prvim sezonama, kasnije se razilaze. To počinje nekad kad Daneris ode tamo kod robova, i postepeno su razlike sve veće.
Puno likova je izbačeno i uopšte se ne spominju.

Nema Lady Stonehart (Mrtva Caitlyn Stark koja je sad kao zombi).
Sansa ima potpuno drgu priču i nema uopšte kontakta sa Boltonima.
Dorna je skroz zapostavljena u seriji.
Mance Ryder u seriji biva spaljen u knjizi je živ i čini mi se kasnije umire.


Knjige su meni puno bolje od serije, mada sam već puno toga i zaboravio a i pomiješalo mi se sa serijom.
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#14847 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Hasan006 »

Baran wrote:Stan', stan', znači serija se nastavlja neovisno o knjizi? Sama za sebe?
To ti je kralju već od 5. sezone...
Inače sumnjam da će kraj biti mnogo drukčiji od Martinovog, znaju D&D da im fanovi nikad ne bi oprostili neki happy ending
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#14848 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

ma ko nije počeo čitati ne isplati se prije nego završi serijal
nije sad da poštuje dogovor pa izbacuje jednu godišnje ko drugi pisci pa da mu možeš vjerovati


jedno je jasno... pobijediti može svako i svako ima pravo na gvozdeni tron
User avatar
Baran
Posts: 190
Joined: 16/04/2017 22:30

#14849 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Baran »

Black swan wrote:ma ko nije počeo čitati ne isplati se prije nego završi serijal
nije sad da poštuje dogovor pa izbacuje jednu godišnje ko drugi pisci pa da mu možeš vjerovati


jedno je jasno... pobijediti može svako i svako ima pravo na gvozdeni tron
Ma ako ga plavka ne osvoji ja evo ne znam...
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#14850 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Hasan006 »

Baran wrote:
Black swan wrote:ma ko nije počeo čitati ne isplati se prije nego završi serijal
nije sad da poštuje dogovor pa izbacuje jednu godišnje ko drugi pisci pa da mu možeš vjerovati


jedno je jasno... pobijediti može svako i svako ima pravo na gvozdeni tron
Ma ako ga plavka ne osvoji ja evo ne znam...
Ma neće ga osvojiti, to nije uopšte poenta priče
Post Reply