Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#26501 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by cyprus »

Grean wrote:Hodao vam je Bazdarevic kao nijedan drugi, zvao i probao i sto je trebao i sto nije, spiskovi mu izgledali kao lista zelja sastavljena zajedno od strane novinara, javnosti i forumasa pa je bio najgori selektor po igri od kad se pamti reprezentacija.
E ovo je tačno... Ubjedljivo najgluplje kritike spram dosadašnjih selektora su vazda dolazile iz rubrike "što će mu ovaj, a gdje je onaj", pri čemu su i ovaj i onaj gotovo u pravilu bili u pet deka... I tačno, baš je kod Baždarevića bilo najmanje prostora za prozivke ovog tipa, jer je on zvao haman svakog ko bi se pojavio na širem radaru, a kakav je ishod bio znamo već...

Zapravo, u čitavoj historiji reprezentacije, ja se mogu sjetiti samo jednog ignorisanja određenog igrača koje se može kategorisati kao velika mrlja i težak grijeh selektora... Riječ je o nepozivanju Rahimića od strane Bake Sliškovića... Nek me neko napomene da li sam zaboravio još nekog značajnog, ali čini mi se da je to to...

Selektore se naravno ima za šta kritikovati, ali raja obično zapne za gluposti... Konkretno, kod Prosinečkog je najveći problem bilo drugo poluvrijeme... Prva poluvremena su u skoro svim utakmicama (uz možda jedan ili dva izuzetka) bila ili veoma dobra ili bar korektna... I to je aspekt gdje ima najviše prostora za diskusiju i kritiku, a ne "gdje su Hajrović, Vrančić i Haskić" :-) Ko biva, oni bi nešto iz korijena promijenili... Najjači su genijalci koji bi čistke pravili nakon svakog lošeg rezultata, igrače tjerali nakon jedne loše utakmice, a u svakoj utakmici isprobavali bar dvojicu-trojicu novih... Ovo govorim zato što znam da će se ista ova priča ponoviti i sa sljedećim selektorom...
User avatar
studeni76
Posts: 5421
Joined: 03/06/2009 14:12

#26502 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by studeni76 »

Kako iz ove perspektive izgledaju smijesno izjave od prije 5god kako smo najbolja i najpotentnija exyu repka! Pa se nesto poredili sa susjedima, a gdje smo mi a gdje Hrvatska sada :-)
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#26503 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kiligonzales »

Grean wrote:Gdje su ti igraci koje je selektor fulio, osim famoznog Hajrovica?

Hodao vam je Bazdarevic kao nijedan drugi, zvao i probao i sto je trebao i sto nije, spiskovi mu izgledali kao lista zelja sastavljena zajedno od strane novinara, javnosti i forumasa pa je bio najgori selektor po igri od kad se pamti reprezentacija.
Bazdarevic je imao neke druge izazove. Zna se sta njemu raja nije oprostila i sto je ispusio selektorsku poziciju. Kad je uskocio umjesto Susica napravio je povratak dobar i dovukao nas do baraza. Da bi kvalifikacije kasnije uprskao stvar protiv Kipra u gostima, gdje smo vodili 2-1 i izgubili utakmicu i na kraju zbog ta tri boda propustili drugi baraz u koji je otisla Grcka. Na kraju se bilo glupo vaditi protiv Belgije na Grbavici.

Nije vala bio najgori, gori je Robi. :D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#26504 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

kiligonzales wrote:
Grean wrote:Gdje su ti igraci koje je selektor fulio, osim famoznog Hajrovica?

Hodao vam je Bazdarevic kao nijedan drugi, zvao i probao i sto je trebao i sto nije, spiskovi mu izgledali kao lista zelja sastavljena zajedno od strane novinara, javnosti i forumasa pa je bio najgori selektor po igri od kad se pamti reprezentacija.
Bazdarevic je imao neke druge izazove. Zna se sta njemu raja nije oprostila i sto je ispusio selektorsku poziciju. Kad je uskocio umjesto Susica napravio je povratak dobar i dovukao nas do baraza. Da bi kvalifikacije kasnije uprskao stvar protiv Kipra u gostima, gdje smo vodili 2-1 i izgubili utakmicu i na kraju zbog ta tri boda propustili drugi baraz u koji je otisla Grcka. Na kraju se bilo glupo vaditi protiv Belgije na Grbavici.

Nije vala bio najgori, gori je Robi. :D
Igrom ubjedljivo najgori i bez konkurencije, rekorder dugih lopti, u njegovo vrijeme nije se ni spustala na teren ako nije bila kod protivnika...

...a tebe bih banovao za Vranjesa i Popa Djurisica, promovisanje fasisticke ideologije zasluzuje ban a uvlacenje zlocinacke ideologije medju zrtve te ideologije je za makar mjesec ako ne za trajni. Jedino ti je oprosteno ako si zadojeni binasr jer je to dio folklora.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#26505 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kiligonzales »

cyprus wrote:
Grean wrote:Hodao vam je Bazdarevic kao nijedan drugi, zvao i probao i sto je trebao i sto nije, spiskovi mu izgledali kao lista zelja sastavljena zajedno od strane novinara, javnosti i forumasa pa je bio najgori selektor po igri od kad se pamti reprezentacija.
E ovo je tačno... Ubjedljivo najgluplje kritike spram dosadašnjih selektora su vazda dolazile iz rubrike "što će mu ovaj, a gdje je onaj", pri čemu su i ovaj i onaj gotovo u pravilu bili u pet deka... I tačno, baš je kod Baždarevića bilo najmanje prostora za prozivke ovog tipa, jer je on zvao haman svakog ko bi se pojavio na širem radaru, a kakav je ishod bio znamo već...

Zapravo, u čitavoj historiji reprezentacije, ja se mogu sjetiti samo jednog ignorisanja određenog igrača koje se može kategorisati kao velika mrlja i težak grijeh selektora... Riječ je o nepozivanju Rahimića od strane Bake Sliškovića... Nek me neko napomene da li sam zaboravio još nekog značajnog, ali čini mi se da je to to...

Selektore se naravno ima za šta kritikovati, ali raja obično zapne za gluposti... Konkretno, kod Prosinečkog je najveći problem bilo drugo poluvrijeme... Prva poluvremena su u skoro svim utakmicama (uz možda jedan ili dva izuzetka) bila ili veoma dobra ili bar korektna... I to je aspekt gdje ima najviše prostora za diskusiju i kritiku, a ne "gdje su Hajrović, Vrančić i Haskić" :-) Ko biva, oni bi nešto iz korijena promijenili... Najjači su genijalci koji bi čistke pravili nakon svakog lošeg rezultata, igrače tjerali nakon jedne loše utakmice, a u svakoj utakmici isprobavali bar dvojicu-trojicu novih... Ovo govorim zato što znam da će se ista ova priča ponoviti i sa sljedećim selektorom...
Cypruse, jeste da mi ko narod meljemo vazda o svemu i svacemu i imamo more selektora, ali Robi jeste napravio kiks ne pozivajuci Hajrovica ipak Hajrovic u Dinamu je igrao Evropu i imao dobru jesen i malo losije proljece radi povrede. Dugo je Robiju trebalo da skonta ko je i Gojak. O Deliveru koji je prosao kroz sve selekcije austrijske reprezentacije osim A selekcije, covjek nije ni pomislio. Njemu su bili preci Duljevic i Saric od ovoga trojca.

Meni je Robi sa pojedinim igracima koje je na silu gurao u tim, izgledao kao da mu menadzeri kroje tim.

Ovaj Dinamo je stvorio ovu hrvatsku reprezentaciju, dao najvise reprezentativaca. Nama taj Dinamo kao nije valjao i sada ne valja. Brzo zaboravismo Mujcina i Sabica. Prvi je bio majstor, a drugi je bio radilica koja nas je nervirala. :lol:

Opet u tome HNL znalo se naci igraca za repke. Nisu svi bili sjajni, ali pristojnih je bilo.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3265
Joined: 28/01/2012 11:38

#26506 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kamberovica polje »

studeni76 wrote:Kako iz ove perspektive izgledaju smijesno izjave od prije 5god kako smo najbolja i najpotentnija exyu repka! Pa se nesto poredili sa susjedima, a gdje smo mi a gdje Hrvatska sada :-)
Tad smo i bili, ubjedljivo. Imali smo kvalitet da i zapadne i istočne komšije otresemo ko toplomjere.
User avatar
drug_profi
Posts: 50609
Joined: 16/07/2012 16:00

#26507 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Po svemu sudeci gospodo, ostacemo da pamtimo i da pricamo djeci koja ce biti u nevjerici, da smo jednom nekad igrali na velikom takmicenju i da nas je sudija zajebo za ofsajd.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#26508 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kiligonzales »

Grean wrote:
kiligonzales wrote:
Grean wrote:Gdje su ti igraci koje je selektor fulio, osim famoznog Hajrovica?

Hodao vam je Bazdarevic kao nijedan drugi, zvao i probao i sto je trebao i sto nije, spiskovi mu izgledali kao lista zelja sastavljena zajedno od strane novinara, javnosti i forumasa pa je bio najgori selektor po igri od kad se pamti reprezentacija.
Bazdarevic je imao neke druge izazove. Zna se sta njemu raja nije oprostila i sto je ispusio selektorsku poziciju. Kad je uskocio umjesto Susica napravio je povratak dobar i dovukao nas do baraza. Da bi kvalifikacije kasnije uprskao stvar protiv Kipra u gostima, gdje smo vodili 2-1 i izgubili utakmicu i na kraju zbog ta tri boda propustili drugi baraz u koji je otisla Grcka. Na kraju se bilo glupo vaditi protiv Belgije na Grbavici.

Nije vala bio najgori, gori je Robi. :D
Igrom ubjedljivo najgori i bez konkurencije, rekorder dugih lopti, u njegovo vrijeme nije se ni spustala na teren ako nije bila kod protivnika...

...a tebe bih banovao za Vranjesa i Popa Djurisica, promovisanje fasisticke ideologije zasluzuje ban a uvlacenje zlocinacke ideologije medju zrtve te ideologije je za makar mjesec ako ne za trajni. Jedino ti je oprosteno ako si zadojeni binasr jer je to dio folklora.
I Mesina ekipa je vise golova davala i skupljala bodova nego Robijeva. Toliko o losoj i negledljivoj igri. 5 utakmica 7 bodova i to sa kakvim protivnicima.

Ne prizivaj ti meni ban radi toga sto kazem da je Vranjes bolji igrac od Todorovica. Za popu Djujica i one cetnicke statuse od mene bi dobio batine. Od selektora ne mora.Pricamo o profesionalnom sportu, ne o necijim privatnim stavovima i svinjariji. To je poenta sve price. Nasa realnost je da mi drzavu dijelimo sa cetama i ujama i zakonski to nije rijeseno i uredjeno polje, na celu drzave imas fasiste i negatora genocida i dva covjeka koji vole vise Srbiju i Hrvatsku nego BiH. Prema tome kad mogu u vrh drzave, moze i Vranjes u tim.

Kako se zvao onaj binasr iz Zvezde kosarkas, sto je imao Drazu na ruci, pa je na kraju flastere moro nosati u ABA ligi preko nje?
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#26509 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

“Pazite, mi smo naivno primali golove. Kolašinac je taktički nezreo, ne zna da se ponaša na terenu. Bek mu dođe pretrči cijeli teren i zabije gol. I mali Bešić je problem na zadnjem veznom. Treba realno gledati stvari, nisu ni Armenci amateri. Gledao sam i Kolašinca protiv Belgije, isti problem, ne zna taktički da se ponaša.”
Kad se sve sabere i oduzme nas najveci problem su ipak navijaci...

...jer mi cemo radije gledati ovakvog Kolasinca da seta po terenu ako treba i ako mu je ceif nego Civica jer onom prvom pored imena stoji Arsenal a ovom drugom "nekakav" Ferencaros. Kad selektor odluci da je bolje gledati srce koje nema ime nego izvikanog bezqurca prozivat cemo ga za menadzerske talove.

...mi cemo deklarativno uvijek biti za disciplinu a kad selektor izostavi Begovica koji od kad je dosao u reprezentaciju pravi afere oko svojih dolazaka na prijateljske opet cemo osuti po selektoru jer je dirnuo u nedodirljive, one od kojih smo napravili idole nizasta.

...pricat cemo kako smo za borbu i trku a kad selektor nadje jednog takvog igraca koji pretrci za dvojicu dici cemo hampu odakle mu ova taraba Saric, mora da je menadzerski tal. Daj Duljevica manekena, on makar zna prodati fintu.

...kad nam Pjanic odigra katastrofalnu utakmicu nas fokus ce radje biti na Todorovicu kako ne zna jer ono je Pjanic, dovoljno je da se tako zove, njega treba istrpiti a ne trpiti igraca koji se gradi i koji je tu vodonosa.

Mi generalno sviramo qurcu.
User avatar
drug_profi
Posts: 50609
Joined: 16/07/2012 16:00

#26510 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Popijes BMK tabletu i ne sekiras se kad igra reprezentacija. To je jos ostalo.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#26511 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by agent_zero »

– Jednostavno kad primiš četiri komada, onda tu nešto nije uredu. Igra je bila loša. Da budemo iskreni i protiv Lihtenštajna je na neke momente igra bila očajna. Ne bih ja svalio svu krivicu na Prosinečkog. Također, igrači bi se trebali zapitati gdje su i šta su, gdje igraju, te da li imaju preveliko mišljenje o sebi. Ako ćemo realno i u Ligi nacija nismo igrali fenomenalno, a nemamo ni kvalitet kao nekih ranijih godina – dodaje Misimović.
Konačno da neko spomene i svetu kravu - igrače. :twisted:
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#26512 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by cyprus »

agent_zero wrote:
– Jednostavno kad primiš četiri komada, onda tu nešto nije uredu. Igra je bila loša. Da budemo iskreni i protiv Lihtenštajna je na neke momente igra bila očajna. Ne bih ja svalio svu krivicu na Prosinečkog. Također, igrači bi se trebali zapitati gdje su i šta su, gdje igraju, te da li imaju preveliko mišljenje o sebi. Ako ćemo realno i u Ligi nacija nismo igrali fenomenalno, a nemamo ni kvalitet kao nekih ranijih godina – dodaje Misimović.
Konačno da neko spomene i svetu kravu - igrače. :twisted:
Što neko reče - ne možeš kriviti igrače zato što nemaju ideje :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40814
Joined: 21/05/2012 22:46

#26513 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by AmiĐa_Idriz »

palermo wrote:
hrasno38 wrote: Nama treba trener koji ce hladno poslati na klupu kada to zasluzuju bilo koga iz prvih 11 i koji ce pokazati da je on No1!
Ma ne treba nama takav trener, nama treba trener kod kojeg će Pjanić i Kolašinac igrati kao što igraju u svome klubu.

Inače, Žuti je upravo bio onaj koji je određene igrače udaljavao od reprezentacije, odnosno pokazivao ko je No1...al, kao što vidimo nije nam to baš puno pomoglo
Ne igra Kolašinac ništa toliko drugačije u Arsenalu, manje više isto samo što u Londonu ima pozadi trećeg stopera koji popunjava, ili bar pokušava popuniti rupe koje ostavlja, a opet naprijed ima kvalitetnije egzekutore koji bolje realizuju njegove stvorene prilike.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#26514 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by agent_zero »

cyprus wrote:
agent_zero wrote:
– Jednostavno kad primiš četiri komada, onda tu nešto nije uredu. Igra je bila loša. Da budemo iskreni i protiv Lihtenštajna je na neke momente igra bila očajna. Ne bih ja svalio svu krivicu na Prosinečkog. Također, igrači bi se trebali zapitati gdje su i šta su, gdje igraju, te da li imaju preveliko mišljenje o sebi. Ako ćemo realno i u Ligi nacija nismo igrali fenomenalno, a nemamo ni kvalitet kao nekih ranijih godina – dodaje Misimović.
Konačno da neko spomene i svetu kravu - igrače. :twisted:
Što neko reče - ne možeš kriviti igrače zato što nemaju ideje :D
Ko izvali taj biser? :-)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#26515 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mO k3 »

Ponovo kažem :)

Nije do trenera , nego je sve do igrača .
Imenovat neću , ali za mene imaju za sada dva krivca
User avatar
drug_profi
Posts: 50609
Joined: 16/07/2012 16:00

#26516 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Kad moke aludira na krivca, mora biti da je Dzeko jedan od njih.
nema veze sto igra sa 5 panjeva i jos 5 zbunjenih.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#26518 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Tomahawk11 »

Ovo neka zajebancija?
Čuj Džeko, Pjanić, Kolašinac u istoj ekipi sa Vranješom :mrgreen:
Nadam se da će ovi koji sad igraju za reprezentaciju bojkotovati istu nakon ovog poteza.

Uostalom, Edin svakako više nije obavezan igrati za reprezentaciju, da sam na njegovom mjestu, ja bih se oprostio.
Eto vas tamo, :izet: se koliko hoćete :roll:
izvrsni direktor
Posts: 9326
Joined: 20/12/2018 16:11

#26519 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by izvrsni direktor »

Grean wrote:
kiligonzales wrote:
Grean wrote:Gdje su ti igraci koje je selektor fulio, osim famoznog Hajrovica?

Hodao vam je Bazdarevic kao nijedan drugi, zvao i probao i sto je trebao i sto nije, spiskovi mu izgledali kao lista zelja sastavljena zajedno od strane novinara, javnosti i forumasa pa je bio najgori selektor po igri od kad se pamti reprezentacija.
Bazdarevic je imao neke druge izazove. Zna se sta njemu raja nije oprostila i sto je ispusio selektorsku poziciju. Kad je uskocio umjesto Susica napravio je povratak dobar i dovukao nas do baraza. Da bi kvalifikacije kasnije uprskao stvar protiv Kipra u gostima, gdje smo vodili 2-1 i izgubili utakmicu i na kraju zbog ta tri boda propustili drugi baraz u koji je otisla Grcka. Na kraju se bilo glupo vaditi protiv Belgije na Grbavici.

Nije vala bio najgori, gori je Robi. :D
Igrom ubjedljivo najgori i bez konkurencije, rekorder dugih lopti, u njegovo vrijeme nije se ni spustala na teren ako nije bila kod protivnika..
To je to. Taktika bazdarevica, cim dobijes loptuispucaj stodalje pa valjda dzeko nesto uradi. I onda poslije jedne takve utakmice: ha do igraca je, eno pjanic se nije vidio, nece, cuva se, nije patriota. A taktika bila: prebacuj pjanica gadjaj dzeku.
Evo sad, jasno je da je zadatak kolasincu bio da ide naprijed, igra sto vise ofanzivno, posljedica takve taktike je i bio gol na kolasincevu asistenciju. A druga posljedica je da ostavlja prostor iza sebe koji zukanovic treba da pokrije. Zukanovic okretan ko zglobni bus, kako to ne vidis kao selektor? Dodjes poslije na forum, "seo kriv ne igra odbranu". U najavi utakmice kaze, njihovo glavno oruzje su kontre i polukontre, i stavis zukanovica da ih cuva a seju tjeras naprijed?
User avatar
Logovan
Posts: 94388
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26520 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

decko_sa_kovaca wrote:http://sportske.ba/ekskluzivno-prosinec ... zentaciju/

Bojkotujem repku i na tv-u do daljneg
sportske.ba tako da laž. :oops:
izvrsni direktor
Posts: 9326
Joined: 20/12/2018 16:11

#26521 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by izvrsni direktor »

Vranješ je uvjek davao posljednji atom i natapao dres krvlju i znojem.
Kada ste vidjeli na nekoj utakmici kod igraca krvlju natopljen dres? :-)
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#26522 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by hrasno38 »

Logovan wrote:
decko_sa_kovaca wrote:http://sportske.ba/ekskluzivno-prosinec ... zentaciju/

Bojkotujem repku i na tv-u do daljneg
sportske.ba tako da laž. :oops:
Ono sto je jedino tacno da je Vranjes uvijek igrao posteno za reprezentaciju i davao sve od sebe!
User avatar
Logovan
Posts: 94388
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26523 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

hrasno38 wrote:
Logovan wrote:
decko_sa_kovaca wrote:http://sportske.ba/ekskluzivno-prosinec ... zentaciju/

Bojkotujem repku i na tv-u do daljneg
sportske.ba tako da laž. :oops:
Ono sto je jedino tacno da je Vranjes uvijek igrao posteno za reprezentaciju i davao sve od sebe!
Tu se i mozemo sloziti, ali neka njega sto dalje od nase reprezentacije pa taman bio bolji i borbeniji od Sergija Ramosa.
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#26524 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by hrasno38 »

Logovan wrote:Tu se i mozemo sloziti, ali neka njega sto dalje od nase reprezentacije pa taman bio bolji i borbeniji od Sergija Ramosa.
Da nakon svega sto se desavalo bolje da se ne vraca
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#26525 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

Izbaciti sve do jednog igrača koji bojkotuje, makar to bili i Džeko i Pjanić. Onda ćemo biti u rangu Estonije, ali ćemo barem znati zašto smo takvi, i uvijek će mi biti lakše da se ne plasiramo zbog realnog nekvaliteta nego zbog kurcobolje i bezobraznosti. Ovaj problem se može samo ovako riješiti, jer igračima ne može niko ništa. Oni traže trenera koji će biti jaran sa njima, a sa takvim odnosom ništa se dobro neće izroditi. Ne kažem da treba biti tiranin, ali treba se znati odnos između selektora i igrača.
Post Reply